Витяг з Державного земельного кадастру

Усі питання щодо державної реєстрації ДА і т.д.
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
smilebeats
Спец
Спец
Повідомлень: 160
З нами з: 29 грудня 2010 13:31
Репутація: 5
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Повідомлення smilebeats »

Сhibis писав:А що робити з витягами, що надані раніше. В кого була така ситуація, підскажіть.
пару людей писали запит на райзем на підтвердження присвоєння кад.№ на такий-то акт № серія виданого на ім'я ...., не всі нотаріуси розуміють повноту функціоналу НКС
Аватар користувача
Малібу
Спец
Спец
Повідомлень: 388
З нами з: 20 грудня 2010 10:52
Репутація: 50
Область: Чернівецька

Повідомлення Малібу »

Сhibis писав:А що робити з витягами, що надані раніше.
Не по темі
Ну по перше потрібно було чекати функціоналу по реєстрації ділянок по старих ДА, але це вже історія
На сьогоднішній день попросіть гарно реєстратора мін'юсту зареєструвати право на цю людину пояснивши всю ситуацію, для необхідності той може надати запит, а інакше або чекати функціоналу по виправленню помилок, хоча яким він буде, і чи можна буде виправити саме таку помилку Nenayu . Або чекати рік і реєструвати ділянку заново, уже правильно, але це зазвичай не прийнятно facepalm
Аватар користувача
georggorun
Повідомлень: 7
З нами з: 17 січня 2013 16:11
Репутація: 0
Область: Волинська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення georggorun »

Сhibis писав:от пішов заявник до нотаріуса (через 6 місяців), а той не прийняв цей витяг, оскільки він не містить інформації про власника та державний акт.
Нехай нотаріус дасть вам запит в електронному вигляді,а Ви йому у відповідь надайте всю наявну у вас інформацію про земельну ділянку та її власника.
Аватар користувача
Ангелина
Спец
Спец
Повідомлень: 376
З нами з: 25 жовтня 2010 15:44
Репутація: 4
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Повідомлення Ангелина »

georggorun писав:georggorun »
Нехай нотаріус дасть вам запит в електронному вигляді,а Ви йому у відповідь надайте всю наявну у вас інформацію про земельну ділянку та її власника.
Нотаріус в електронному вигляді може надати запит, лише на ту земельну діляночку, на яку є державний ак) А на ділянку зареєстровану 2013 році не може.
lomonosofff
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 19
З нами з: 15 травня 2013 20:53
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Повідомлення lomonosofff »

наприклад наші приватні нотаріуси та реєстраційна служба приймають витяги де незазначено власника (витяги до 20 червня) а от державний відмовляється і відправляє людей приймати спадщину лише через суд!!!!!!!!!!!! на сьогоднійшній день є деякі виходи із даної ситуації:
1. у судовому порядку
2. як зазначалось через Word
3. через внесення архівних даних, але при цьому змінити кад номер
4. провести повторно державну реєстрацію, але щоб у обміннику був блок державного акта, і вибрати держ. реєс. зем. діл. з держ актом але без кад номера, але площа нової ділянки не повинна співпадати на 100%, потрібно щоб організація зробила щоб співпадіння було на 99,99% і тоді присвоїти новий кад номер (стосовно старої ділянки можна буде написати лист на дзк проте що помилково створена, або щось в тому напряму...)
Аватар користувача
Swan
Спец
Спец
Повідомлень: 55
З нами з: 16 травня 2011 11:23
Репутація: 0
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Swan »

але площа нової ділянки не повинна співпадати на 100%, потрібно щоб організація зробила щоб співпадіння було на 99,99% і тоді присвоїти новий кад номер (стосовно старої ділянки можна буде написати лист на дзк проте що помилково створена, або щось в тому напряму...)
ну нічьо собі... а ДЗК звідки?
lomonosofff
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 19
З нами з: 15 травня 2013 20:53
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Повідомлення lomonosofff »

коли буде створюватись нова ділянка в базі залишиться стара, і її якимось чином потрібно буде з бази видаляти ( а можна і залишити це на власний розсуд!)
Аватар користувача
Ангелина
Спец
Спец
Повідомлень: 376
З нами з: 25 жовтня 2010 15:44
Репутація: 4
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Повідомлення Ангелина »

lomonosofff писав:lomonosofff »

.....провести повторно державну реєстрацію, але щоб у обміннику був блок державного акта, і вибрати держ. реєс. зем. діл. з держ актом але без кад номера, але площа нової ділянки не повинна співпадати на 100%, потрібно щоб організація зробила щоб співпадіння було на 99,99% і тоді присвоїти новий кад номер (стосовно старої ділянки можна буде написати лист на дзк проте що помилково створена, або щось в тому напряму...)

Ви уявляєте, яку потрібно взяти відповідальність реєстратору на себе? а людям в "пагонах", тоді хто це все буде пояснювати ?
Ділянка зареєстрована, є державний акт, укрдержреєстр може зареєструвати право але вони не хочуть брати на себе відповідальність....а от реєстратори НКС повинні??? На той момент витяг був наданий правильно....Де ті люди 6 місяців ходили??? Ushas
Аватар користувача
Swan
Спец
Спец
Повідомлень: 55
З нами з: 16 травня 2011 11:23
Репутація: 0
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Swan »

От це Ви Ангелина правильно сказали morgny ! я теж не можу зрозуміти сенсу...
Поясніть, Будь ласка, повну суть ВТОРИННОГО РИНКУ!? Стидно признатись тільки но з цим стикнувся... UPS
Аватар користувача
Ангелина
Спец
Спец
Повідомлень: 376
З нами з: 25 жовтня 2010 15:44
Репутація: 4
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Повідомлення Ангелина »

Swan,
Swan писав:Поясніть, Будь ласка, повну суть ВТОРИННОГО РИНКУ!? Стидно признатись тільки но з цим стикнувся... UPS
Шановний, не зрозуміла суть Вашого питання(
Аватар користувача
Swan
Спец
Спец
Повідомлень: 55
З нами з: 16 травня 2011 11:23
Репутація: 0
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Swan »

Що ж тут не розуміти... Що таке Вторинний ринок? Коли, допустим, приватизовану ділянку, з кадастровим номером продають-дарутють! Як проходить процедура від А до Я? Буду вдячний від щирого серця vishenka !
Аватар користувача
Ангелина
Спец
Спец
Повідомлень: 376
З нами з: 25 жовтня 2010 15:44
Репутація: 4
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Повідомлення Ангелина »

Swan писав:Swan »
Що ж тут не розуміти... Що таке Вторинний ринок? Коли, допустим, приватизовану ділянку, з кадастровим номером продають-дарутють! Як проходить процедура від А до Я? Буду вдячний від щирого серця

Спочатку звертаються до нотаріуса, він дає перелік документів, які потрібно йому предявити, стосовно земельної ділянки: державний акт, витяг з НКС, нормативно грошова та експертна оцінка, довідка за формою 6-зем, довідка про обмеження і обтяження, стосовно будівлі: тех. паспорт, експертна оцінка і довідка з БТЇ (ну тут можу й помилитися), потім нотаріус, як державний реєстратор Укрдержреєстру (бо на нього покладені такі функції) робить перехід права на підстава цивільно правової угоди у реєстрі прав, потім формує ВЕЛЕЧЕЗНУ справу передає її до Укрдержреєстру. Але хочу відмітити, що у НКС у кадастрового реєстратора після реєстрації прав, приходять зареєстровані права третім розділом поземельної книги, у нашому випадку (ну перед цим обговорювали ситуацію) буде реєстрація права на власника, що в державному акті, потім припинення права, а на завершення реєстрація на нового власника і йому буде виданне свідоцтво про реєстрацію нерухомого майна. Ну... наче така процедура.
Аватар користувача
Swan
Спец
Спец
Повідомлень: 55
З нами з: 16 травня 2011 11:23
Репутація: 0
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Swan »

ДякуюАнгелина!
Тобто проектна організація взагалі залишається осторонь?
Аватар користувача
Ангелина
Спец
Спец
Повідомлень: 376
З нами з: 25 жовтня 2010 15:44
Репутація: 4
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Повідомлення Ангелина »

Swan писав:Swan »
ДякуюАнгелина!
Тобто проектна організація взагалі залишається осторонь?
Ні, так казати не можна, все залежить від державного акту, особливо від того, в якому році він зареєстрований, якщо до 2004р. , то людям, щоб отримати витяг з НКС, потрібно звернутися до проектної організації за тех.док. по встановленню меж земельної ділянки... Нюансів дуже багато, до кожної ситуації потрібно підходити індивідуально)
zurab
Повідомлень: 1
З нами з: 05 липня 2010 17:34
Репутація: 0
Область: Волинська

Повідомлення zurab »

Ангелина писав:а людям в "пагонах", тоді хто це все буде пояснювати ?
менше розкажете їм та покажете, то й менше треба все буде пояснювати
Аватар користувача
Сhibis
Спец
Спец
Повідомлень: 533
З нами з: 05 квітня 2012 10:37
Репутація: 201
Область: Київська

Повідомлення Сhibis »

Спасибі всім, хто відгукнувся.
smilebeats писав:писали запит на райзем на підтвердження присвоєння кад.№ на такий-то акт № серія виданого на ім'я ....
ТАК! Спробую надати підтвердження за власним підписом і печаткою. Надоїв Word morgayu .
Малібу писав:Ну по перше потрібно було чекати функціоналу по реєстрації ділянок по старих ДА
Не по темі
Малібу ,це серйозно? З великою повагою відношусь до Ваших коментарів, не один раз вони мені допомагали. Однак по цьому скажу слідуюче
. Люди в кінці зими брали витяги з недолугого НКС, ми не мали право НЕДАВАТИ киваючи на кривий функціонал. Чи можливо всі благополучно забули тей лихий кінець зими, коли наше ГОЛОВНЕ програмне забезпечення кульгало на обидві ноги. Я тоді приклав всі зусилля, щоб люди не стали заручниками цього безладу. І якщо потрібно буду відповідати за свої дії та позицію.
georggorun писав:Нехай нотаріус дасть вам запит в електронному вигляді,а Ви йому у відповідь надайте всю наявну у вас інформацію про земельну ділянку та її власника.
ТАК! Але... нотаріус Київський...це майже діагноз. З місцевими ми розмовляємо принаймі на одній мові, а там.. facepalm
lomonosofff писав:провести повторно державну реєстрацію, але щоб у обміннику був блок державного акта, і вибрати держ. реєс. зем. діл. з держ актом але без кад номера, але площа нової ділянки не повинна співпадати на 100%, потрібно щоб організація зробила щоб співпадіння було на 99,99% і тоді присвоїти новий кад номер (стосовно старої ділянки можна буде написати лист на дзк проте що помилково створена, або щось в тому напряму...)
Спасибі за пораду, але НІ. І річ не в тому що…
Ангелина писав:Ви уявляєте, яку потрібно взяти відповідальність реєстратору на себе? а людям в "пагонах", тоді хто це все буде пояснювати ?
, а в тому, що я вважаю це не зовсім вірним. Підлаштовуватись під те, що тоді творилось.
Ми й так підлаштовуємось. А такою позицією допомагаємо «упирям» на найвищому рівні відстоювати те, що «все добре, високотехнологічно і ефективно».
zurab писав:менше розкажете їм та покажете, то й менше треба все буде пояснювати
Сувора реальність, один з принципів виживання.
Аватар користувача
Малібу
Спец
Спец
Повідомлень: 388
З нами з: 20 грудня 2010 10:52
Репутація: 50
Область: Чернівецька

Повідомлення Малібу »

Сhibis писав:Я тоді приклав всі зусилля, щоб люди не стали заручниками цього безладу
Я Вас розумію, оскільки в такій самій ситуації був, тут вже питання співпраці з ліцензіатами та нотаріусами.
Сhibis писав:ТАК! Але... нотаріус Київський...це майже діагноз.
тут Вам краще знати
у нас реєстраційна служба одразу сказала, що якщо у витязі на старий ДА не буде власника, то реєструвати не будуть, і ми не хотіли робити людям "ведмежу послугу", так на реєстрацію не брали...
Аватар користувача
Сhibis
Спец
Спец
Повідомлень: 533
З нами з: 05 квітня 2012 10:37
Репутація: 201
Область: Київська

Повідомлення Сhibis »

Доброго дня. Питання: чи може гр. Петров, який купив житловий будинок у гр. Іванова отримати витяг з держ.зем.кадастру про земельну ділянку, якщо державна реєстрація здійснювалась по т/д по встановленню меж в натурі на місцевості, за заявою Іванова /для присвоєня кад. номеру для продажу будинку/. Витяг умовному Петрову необхідний для оформлення права власності на земельну ділянку (ну хоче людина оформити землю під щойно купленим будинком!).
Аватар користувача
Малібу
Спец
Спец
Повідомлень: 388
З нами з: 20 грудня 2010 10:52
Репутація: 50
Область: Чернівецька

Повідомлення Малібу »

Сhibis писав:Доброго дня. Питання: чи може гр. Петров, який купив житловий будинок у гр. Іванова отримати витяг з держ.зем.кадастру про земельну ділянку, якщо державна реєстрація здійснювалась по т/д по встановленню меж в натурі на місцевості, за заявою Іванова /для присвоєня кад. номеру для продажу будинку/. Витяг умовному Петрову необхідний для оформлення права власності на земельну ділянку (ну хоче людина оформити землю під щойно купленим будинком!).
З цим самим питанням підходили недавно і до мене, і відповідь була ні! Витяг отримати може тільки власник, користувач і т.д., тобто якщо ми видали витяг на підтвердження реєстрації з/д, то на жаль повторно його видати до поки не зареєстроване право власності ми не можемо, і це велика прогалина в законі... facepalm
якщо є якісь заперечення, то будь ласка пишіть, бо самому цікаво... (люди у безвихідному положенні)
Аватар користувача
Сhibis
Спец
Спец
Повідомлень: 533
З нами з: 05 квітня 2012 10:37
Репутація: 201
Область: Київська

Повідомлення Сhibis »

Малібу писав:повторно його видати до поки не зареєстроване право власності ми не можемо
Хм, цікаво, а "п.87. Заявникові безоплатно надається витяг з Державного земельного кадастру для підтвердження внесення до Державного земельного кадастру відомостей, в тому числі виправлення виявлених помилок відповідно до пункту 144 цього Порядку, про: 1) державну реєстрацію земельної ділянки;"
примінити відповідно до нового власника ж/б не можливо? Заявник, це ж не власник з/д! А чому звертається? Та тому що кадастровий номер новосформованої земельної ділянки прописаний у цивільно-правовій угоді на будинок. А отже можна ідентифікувати цього самого Петрова, як користувача, який має право на отримання інформації з державного реєстру земель на земельну ділянку яка була сформована,як присадибна до належного йому будинку.
А загалом - де чітко прописано, що в разі зміни користувача земельної ділянки (а фактично так і сталося) новий власник ж/б не має права отримати витяг з державного реєстру? Зважте, реєстрація з/д яка відбулась раніше, чинна протягом року. І допоки ця реєстрація не скасована відомості про цю ділянку можуть надаватися запитувачу інформації (див. вище). І от якби цей бідний Петров отримав такий витяг, то далі - рішення про затвердження (хоча хай ще спробує його отримати) і в Мінюст. Останнє речення дуже "уязвіме" в світлі особливостей оформлення з/д в 2013 році morgayu. Але зараз не про це. Спершу розберемось з витягами.
Аватар користувача
Малібу
Спец
Спец
Повідомлень: 388
З нами з: 20 грудня 2010 10:52
Репутація: 50
Область: Чернівецька

Повідомлення Малібу »

Сhibis писав:А отже можна ідентифікувати цього самого Петрова, як користувача, який має право на отримання інформації з державного реєстру земель на земельну ділянку яка була сформована,як присадибна до належного йому будинку.
Spoiler
175. На отримання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку мають право:

1) власники, користувачі земельної ділянки або уповноважені ними особи;

2) спадкоємці (правонаступники - для юридичних осіб) осіб, зазначених у підпункті 1 цього пункту, або уповноважені ними особи;

3) особи, в інтересах яких встановлено обмеження, або уповноважені ними особи;

4) органи державної влади, органи місцевого самоврядування для здійснення своїх повноважень, визначених законом;

5) особи, які отримали ліцензії на проведення робіт із землеустрою, землеоціночних робіт, для виконання зазначених робіт (за дорученням власника, користувача або набувача права на земельну ділянку);

6) нотаріус за дорученням власника земельної ділянки під час вчинення правочину щодо неї;

7) особа, якій належить речове право на земельну ділянку.
Відповідно до цього пункту жоден громадянин не може отримати витяг до поки не має права власності щодо неї. Як на мою думку... 5+5=?
Аватар користувача
Сhibis
Спец
Спец
Повідомлень: 533
З нами з: 05 квітня 2012 10:37
Репутація: 201
Область: Київська

Повідомлення Сhibis »

Малібу писав:175. На отримання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку мають право:
Малібу писав:Відповідно до цього пункту жоден громадянин не може отримати витяг до поки не має права власності щодо неї.
Загалом, чого я підняв це питання, не зважаючи на вище наведені пункти ПКМУ. Тому, що я точно знаю, що так роблять деякі реєстратори в тій місцевості де купля -продаж ж/б без приватизованої землі відбувається три рази за півроку. І ось щасливий власник, який вже залишає собі цей будиночок на "ПМЖ" хоче оформити землю. І він не хоче чекати ще півроку коли буде скасована (а чи буде...) державна реєстрація за заявою "первинного" власника і він зможе провести "свою" реєстрацію. В нього є гроші і бажання підмяти ці законодавчі колізії під свої інтереси. Krutelyk Можливо, якась частина цих грошей і впливає на рішення тамтешніх реєстраторів /яких до речі на цьому форумі немає і бути не може NoNo , ну хіба що з цікавості/ Але ці витяги видаються на основі того, що запитувач Є КОРИСТУВАЧЕМ сформованої зем.ділянки. Нехай навіть вона формувалася з подачі попереднього власника ж/б. Я знаю, що юридично значить термін "користувач земельної ділянки". Але так виходять з положення і аргументують саме цим: витяг надаємо на "підтвердження відомостей про внесення даних до держ.зем.кадастру" фактичному землекористувачеві. Цікаво, а є щось інше?
Аватар користувача
Малібу
Спец
Спец
Повідомлень: 388
З нами з: 20 грудня 2010 10:52
Репутація: 50
Область: Чернівецька

Повідомлення Малібу »

Сhibis писав:Але так виходять з положення і аргументують саме цим: витяг надаємо на "підтвердження відомостей про внесення даних до держ.зем.кадастру" фактичному землекористувачеві.
На підтвердження - це під час заяви на реєстрацію зд, а якщо є окрема заявка на витяг, то це вже не на підтвердження, також не думаю що можна повторно роздрукувати один і той самий витяг Krutelyk .

А взагалі я не намагаюся Вам доказати що це дійсно не можливо, просто в дискусії потрібно знайти правильний (законний) вихід з цієї колізії (щоб потім не змогли придертися, не хочу підставлятися), правда поки що не бачу... Nenayu
Аватар користувача
Сhibis
Спец
Спец
Повідомлень: 533
З нами з: 05 квітня 2012 10:37
Репутація: 201
Область: Київська

Повідомлення Сhibis »

Малібу писав:А взагалі я не намагаюся Вам доказати що це дійсно не можливо, просто в дискусії потрібно знайти правильний (законний) вихід з цієї колізії (щоб потім не змогли придертися, не хочу підставлятися), правда поки що не бачу..
А я не збираюсь "копирсатися" в п.175 morgayu . Все вірно Ви написали, точніше, процитували. ОДНОЗНАЧНОГО рішення питання в правовому полі не має.
Не по темі
Ось Вам і родючий грунт для зловживань про які так дотепно і гірко пишуть Chernov, ZiC ...тощо. Не вирішені питання - це ТОЧНО комусь вигідно. Погано те, що ми, спеціалісти, в середині цього всього... Хочу допомогати ЛЮДЯМ, а не чиновникам.
Makeda
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 19
З нами з: 16 травня 2013 14:50
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Повідомлення Makeda »


Марно. Пропонував вже, й давно - як результат: "засланець з управління"
Пізно прочитав про можливість виготовлення обмінного файлу Вами безкоштовно, так би звернувся.

Як би був засленцем з управління, то не мучився вже який місяць з обмінним файлом.

Останні новини такі. Дістав я по одній ділянці обмінний файл формату XML, забрав в архіві організації, що виготовляла технічну документацію. Зрадів та відразу пішов отримувати витяг. Яке ж було моє здивування, коли мені офіційно написали, що мені потрібно для отримання витягу надати документацію з землеутрою!!!, обмінний файл та даплатити 50 грн. з копійками. Дали номера 12 організацій у місті, котрі це можуть зробити. От як на це дивитись? Що це за нова біда? Мені що знову пропонують виготовити документи на вже приватизовану земельну ділянку?
Відповісти