Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
відповідно до Тимчасового порядку розриви між земельними ділянками були заборонені. З накладкою все зрозуміло, відкрита поземельна книга - обріж і не парся.
червоний контур описує раніше сформовану діляночку, чорний контур обміряв я. Розрив 0.0200га, накладка 0,0050кв.м
Якщо ділянки не стикуються потрібно оставляти землі комунальнох власності? Хочеться зробить правильно
► Показати
п_ня.jpg
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
ппзкб, хочу зробить правильно). Реєстратор зареєстує любий варіант, йому пофіг бо по документації все так, а пояснювалці я нічого толком не описую просто даю ссилки на нормативно-правові акти
ппзкб писав: Я вважаю що правильно буде згідно фактичних меж і без накладок. А розрив- це не проблема, і тим більше що там в ньому буде зазначено
Що буде зазначено? Я в таких випадках сусіда в суміжник вписую, а кадастровий номер ні
хоча по-чесному буде додати з розриву 50м.кв.
Говорив колись з Юлею з гарячої лінії так вона стверджувала, що за технічкою, площа може зменшитись, але не збільшитись. На питання де написано, що зменшити можна, а збільшити нельзя запропонувала, оставить звернення для офіційної відповіді.
werewolf писав: Такі "розриви" мають бути заборонені і зараз. Якщо не вказівкою, то хоча б здоровим глуздом. Проектуйте межа в межу, і що там паритись...
На днях стикнувся з такою проблемою: 5 ділянок по 1 га мали стикуватися з ділянкою 10 га. при внесенні ОФ в базу вибивало - перетин 0%, але всеодно писало помилку (яку, де, в чому так і не вияснили). Поки не зробили розрив (сантиметровий, але все ж) так і не прийнялось. А ви кажете здоровий глузд і що там паритись
Десь місяць назад я до адміністраторів написав листа з описом "глюків" в НКС, в тому числі і цей. Обіцяли через пару місяців можливо... До речі. а ці ділянки, які ви вносили (розрив робили до см) - це архівні ділянки? (з визначеними кадномерами).
WladMir писав: Обіцяли через пару місяців можливо...
А поки люди платять по декілька раз за витяги з відмовами, а виконавці за за повторні внесення. Зашибісь, все вони правильно роблять, бюджет наповнюється
ппзкб писав: На днях стикнувся з такою проблемою: 5 ділянок по 1 га мали стикуватися з ділянкою 10 га. при внесенні ОФ в базу вибивало - перетин 0%, але всеодно писало помилку (яку, де, в чому так і не вияснили). Поки не зробили розрив (сантиметровий, але все ж) так і не прийнялось. А ви кажете здоровий глузд і що там паритись
На схемі, приведеній вище, явно не сантиметровий розрив. Здоровий глузд полягає у тому, щоб не залишати земель комунальної власності між суміжними ділянками. А щодо міліметрових перетинів, по-перше, такі перетини завжди виникають, якщо у ділянок різна розрядність координат точок: одна організація округлює до сотих, інша - до тисячних; по-друге, якщо привязуєтесь до лінії, створна точка теж ніколи не буде прямо на лінії, а трохи збоку, в залежності від округлення. Але там розриви будуть незначні - менше сантиметра.
ппзкб писав: А поки люди платять по декілька раз за витяги з відмовами, а виконавці за за повторні внесення.
А що вони там платять? Внесення відомостей в ДЗК в Україні безкоштовне. Чи я щось пропустив?
ппзкб писав: Поки не зробили розрив (сантиметровий, але все ж) так і не прийнялось.
якщо стикуюсь з чужими ділянками, то завжди роблю розрив 0.01м
і якщо розробники надсучасної не можуть розібратись і проконтролювати внесення по різному заокруглених координат, то хай самі й розгрібаються з розривами
Parcel писав: якщо розробники надсучасної не можуть розібратись і проконтролювати внесення по різному заокруглених координат, то хай самі й розгрібаються з розривами
Так то воно так, але прикро що ще донедавна всеж було нормально, поки хтось не запустив в базу свої калічки
Допоможіть. Така ситуація. Маю ділянку 15 сот. і на неї державний акт на землю. Вирішив отримати кадастровий номер. Здав документи і отримав відмову. В рішенні про відмову сказано, що є розрив суміжних меж з ділянкою, у якої вже є кадастровий номер. Коли почали розбиратися, виявилось, що у мого сусіда невірні координати на цілу ділянку в сторону від нього ( там не має кадастрового номеру). Я звернувся до сусіда з тим, щоб він виправив помилку, але він відмовився. Сказав, що у нього проблеми з фінансами. І він вже платив за технічну документацію. Що робити мені. Я коли-небудь зможу вирішити своє питання, чи це без варіантів. Земля за межами населеного пункту. Куди звертатись. Може хто знає
Володимир55 писав: ↑01 квітня 2017 17:53Допоможіть. Така ситуація. Маю ділянку 15 сот. і на неї державний акт на землю. Вирішив отримати кадастровий номер. Здав документи і отримав відмову. В рішенні про відмову сказано, що є розрив суміжних меж з ділянкою, у якої вже є кадастровий номер. Коли почали розбиратися, виявилось, що у мого сусіда невірні координати на цілу ділянку в сторону від нього ( там не має кадастрового номеру). Я звернувся до сусіда з тим, щоб він виправив помилку, але він відмовився. Сказав, що у нього проблеми з фінансами. І він вже платив за технічну документацію. Що робити мені. Я коли-небудь зможу вирішити своє питання, чи це без варіантів. Земля за межами населеного пункту. Куди звертатись. Може хто знає
Не по темі
Це повідомлення як лакмусовий папірець зображає ситуація яка склалася із веденням кадастру.
Добрий день. Звернувся на гарячу лінію ДЗК. Дівчина відповіла мені, що я повинен прикласти всі зусилля і ліквідувати розрив. Яким чином, не пояснила. Куди звертатись-також. Єдине, що сказала, що можуть зареєструвати мою скаргу і дати письмову відповідь. (Як я зрозумів- це не їх проблеми). Знову розмовляю з сусідом. Він каже, що купив ділянку з таким кадастровим номером. Дав номер свого агента, в якого знаходяться документи на землю. Питаю, як і ким були підписані межі для подання документів на отримання кадастрового номеру. На що він мені сказав, що на момент складання акту приймання межових знаків , я був чи мертвий, чи безвісті зниклий. Тому подали заяву до газети про обміри ділянок. Але я не міняв ні місце проживання, ні адресу, я нікуди не виїздив і вся мої рідні також були на місці. Сказав, що є для мене єдиний вихід-це заплатити за оформлення нових документів сусіду і собі. На мою відповідь, що я буду звертатися до суду, він тільки розсміявся...
Володимир55 писав: ↑02 квітня 2017 17:38На мою відповідь, що я буду звертатися до суду, він тільки розсміявся...
якщо є повідомлення в газеті, то він правий. Отримайте відмову в кадастрового реєстратора, про розрив і зверніться до на гарячу лінію, але перед цим бажано повідоміти розробника, який робив документацію сусіду
Розрив, технічно, не є проблемою для кадастру (НКС). Також це не є критичною помилкою і для кадастрового реєстратора. Якщо це єдина причина для відмови, тож спробуйте поговорити з кадастровим реєстратором. Ваша проблема не унікальна, я впевнений що й для нього (кадастрового реєстратора) ця ситуація повсякденна. Щось та й запропонує.
Добрий ранок. Звернувся до свого розробника технічної документації. Він дав лист до керівництва ДЗК , що ним була проведена геодезична зйомка та визначені координати поворотних точок межі земельної ділянки в системі координат СК 63. Що вони гарантують точність координат. Що земельна ділянка з кадастровим номерос мого сусіда є дійсно сумісною. Піду до керівника, якщо не допоможе, то в до керівника Земельних ресурсів, так як наші ділянки знаходяться за межами.
Відправлено через 9 хвилин 3 секунди:
Ще одне питання. Якщо повідомлення в газеті є пріоритетним, то для чого треба збирати підписи сусідів, які живуть в різних населених пунктах, ждати їх годинами, ради одного підпису. легше дати повідомлення в газету ї не перейматись нічим. відмова про надання кадастрового номеру єдина-розрив, це написано і в рішенні і в повідомленні. У мене питання, як вони хочуть зробити єдину кадастрову карту України, якщо самі відмовляються ліквідовувати помилки.Три ділянки по 15 сот. і три помилки.
Відправлено через 1 хвилину 6 секунд:
не в повідомленні, а в протоколі. Я став заручником ситуації
Володимир55 писав: ↑03 квітня 2017 10:18не в повідомленні, а в протоколі. Я став заручником ситуації
Ви з їншої країни приїхали ? В нас скрізь таке, гроші айтішніків розпилюються, кадастр глючить, мости "втомлюються"
Андрей1978 писав: ↑03 квітня 2017 09:40Щось та й запропонує.
Я думаю йому реєстратор сказав, що потрібно усадить земельну ділянку і як наслідок проектант завернув гривень 500. А тепер чоловік жметься і викручується. Як вирішить питання написано пару постів вище:
1. Сказать проектанту, що він накосячив, а тому Ви будете жалуваться і може він сам все "відрехтує";
2. Жалоби на держгеокадастр;
3. Через кад.реєстратора
Prometheus писав: ↑03 квітня 2017 11:381. Сказать проектанту, що він накосячив, а тому Ви будете жалуваться і може він сам все "відрехтує";
2. Жалоби на держгеокадастр
Ви трохи думайте що радите!!! А якщо проектант не накосячив, а скарга піде в хід подадуть на скасування? Ви колись давали якісь пояснення в УДГК - там особливо не пнрислуховуюються, принцип такий - є скарга, повинно бути покарання, і з рулеткою чи ін. приладом нвхто з управління не поїде розбиратися, а відпишуться вище про виконання (як правило - подання на анулювання). Тож повторююсю - ДУМАЙТЕ що пишите!!!
Накосячив проектант мого сусіда. Але він в бігах в Росії за відкритою кримінальною справою. Не знаю, закрили, чи ні на сьогоднішній день. Фірму кажуть переписав на жінку з якою фіктивно розвівся. Мої проектанти зробили все вірно, вони повернули дві ділянки на місце (одна з яких мала координати моєї ділянки). Тоді я ждав, коли їх поставлять на місце. І коли моя ділянка звільнилась від чужих координат, мені в ДЗК відмовили, мотивуючи, що у мене розрив з іншої сторони, і вони садять мене по координатам вперше. Весь масив в неправильних координатах (у кого вони є). І ніхто не може нічого зробити. Є старі карти, є нові карти, є супутникові зйомки, але нічого не допомагає.