Визнання неконституційним закону про розмежування

Обговорення проектів законів, рішень і т.д.
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
SBB
Спец
Спец
Повідомлень: 869
З нами з: 15 квітня 2008 11:07
Репутація: 25
Область: м.Київ
Місце роботи: Юридичні послуги

Визнання неконституційним закону про розмежування

Повідомлення SBB »

Аркадій Корнацький ще з 49 народними обранцями подав до Конституційного суду подання про визнання неконституційним закону щодо озмежування земель державної та комунальної власності та деяких положень ЗК та закону про держреєстрацію прав
текст подання тут http://ccu.gov.ua/doccatalog/document?id=281197
Король
Спец
Спец
Повідомлень: 57
З нами з: 30 липня 2014 02:35
Репутація: 1
Область: Вінницька
Місце роботи: ДЗК(область, район)

Визнання неконституційним закону про розмежування

Повідомлення Король »

Особливо цікавий підпис під N 49. Треба спитати цього "видатного" землевпорядника як у разі визнання неконституційними згаданих норм законодавства він забезпечить земельними ділянками бійців АТО? Як український народ як суб'єкт права надасть/подарує воїнам землю? Собаці як немає що робити вона я**я лиже! Сама важлива річ сьогодні, тьху!
Аватар користувача
SBB
Спец
Спец
Повідомлень: 869
З нами з: 15 квітня 2008 11:07
Репутація: 25
Область: м.Київ
Місце роботи: Юридичні послуги

Визнання неконституційним закону про розмежування

Повідомлення SBB »

Король писав: як у разі визнання неконституційними згаданих норм законодавства він забезпечить земельними ділянками бійців АТО? Як український народ як суб'єкт права надасть/подарує воїнам землю?
да тут в принципе все просто, так, как и раньше - через органы местного самоуправления и исполнительной власти. Только предоставлять их будут не как земли гос. и ком. собственности, а как земли украинского народа.
Только вот нафиг это все? Чем эти нормы мешали 50 нардепам, среди которых очень много абсолютно адекватных людей?
Не буду говорить о перспективах рассмотрения в КС. Но,в любом случае, зато узнаем, что такое "право собственности украинского народа", это действительно мутная тема. Несколько лет назад тут на форуме у нас была очень интересная дискуссия с Егором по этой теме. Но не могу найти...
thom yorke
Спец
Спец
Повідомлень: 728
З нами з: 24 лютого 2013 20:12
Репутація: 278
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Визнання неконституційним закону про розмежування

Повідомлення thom yorke »

Перестав читати десь на сьомій сторінці. Це ж маразм якийсь.
"Від імені українського народу право власності здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах, визначених Конституцією", "єдиним джерелом влади є народ", "народ здійснює владу безпосередньо через органи державно влади та органи місцевого самоврядування". Все це доводить, що право власності українського народу = право державної та комунальної власності.
Як я зрозумів, основна "зачіпка" в тому, що відповідно 83-84 ЗКУ право власності не набувається за законом. Я тільки розумію до чого тут Конституція, "право власності українського народу", "узурпація", "зміна конституційного ладу", " й інші "мотивації".
Гратися в софістику можна довго й нудно, але найголовніше питання -
SBB писав: вот нафиг это все
З чим боремось? І кому від цього краще жити стане?

Відправлено через 17 хвилини 52 секунди:
Король писав: Особливо цікавий підпис під N 49. Треба спитати цього "видатного" землевпорядника як у разі визнання неконституційними згаданих норм законодавства він забезпечить земельними ділянками бійців АТО? Як український народ як суб'єкт права надасть/подарує воїнам землю? Собаці як немає що робити вона я**я лиже! Сама важлива річ сьогодні, тьху!
А там не тільки Рудик, а більшість "землевпорядників" ВРУ - Кутовий, Івченко, Заболотний, Бакуменко тільки Лунченка десь втратили, він мабуть зайнятий був: урожай маку на Закарпатті під загрозою.
Аватар користувача
Manover
Спец
Спец
Повідомлень: 96
З нами з: 03 серпня 2011 21:17
Репутація: 4
Область: м.Київ
Місце роботи: Юридичні послуги

Визнання неконституційним закону про розмежування

Повідомлення Manover »

Немає слів, одні емоції .... Nenayu Nenayu Nenayu
Король
Спец
Спец
Повідомлень: 57
З нами з: 30 липня 2014 02:35
Репутація: 1
Область: Вінницька
Місце роботи: ДЗК(область, район)

Визнання неконституційним закону про розмежування

Повідомлення Король »

SBB писав: да тут в принципе все просто, так, как и раньше - через органы местного самоуправления и исполнительной власти. Только предоставлять их будут не как земли гос. и ком. собственности, а как земли украинского народа.
Только вот нафиг это все? Чем эти нормы мешали 50 нардепам, среди которых очень много абсолютно адекватных людей?
Вибачте, але ж Ви не відносите N49 до адекватних?
Я думаю все набагато простіше - скоро вибори, буде що розповідати про захист прав українського народу
Аватар користувача
SBB
Спец
Спец
Повідомлень: 869
З нами з: 15 квітня 2008 11:07
Репутація: 25
Область: м.Київ
Місце роботи: Юридичні послуги

Визнання неконституційним закону про розмежування

Повідомлення SBB »

http://ccu.gov.ua/uk/publish/article/292149
Конституційний Суд України на засіданні продовжив розгляд питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційним поданням 50 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень пункту „а“ частини другої статті 83, частини першої статті 84 Земельного кодексу України, пунктів 3, 4 розділу ІІ „Прикінцеві та перехідні положення“ Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності“, статті 41 Закону України „Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень“.
Суд прийняв Ухвалу про відмову у відкритті конституційного провадження на підставі пункту 2 статті 45 Закону України «Про Конституційний Суд України» - невідповідність конституційного подання вимогам, передбаченим Конституцією України, цим Законом
Відповісти