Проекти законів "Про ринок земель"

Обговорення проектів законів, рішень і т.д.
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!

Так коли, і чи, взагалі, запрацює ринок с/г земель?

з 01.01.2013
15
18%
з 01.01.2014
18
21%
з 01.01.2015
5
6%
Через 5 років
17
20%
Не запрацює зовсім
18
21%
Не знаю
11
13%
 
Всього голосів: 84

Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Re: "Про ринок земель" (Кабмінівський та Держземагенства)

Повідомлення Chernov »

luper писав:Комментарий юристов Arzinger Тимура Бондарева и Станислава Герасименко к новой редакции проекта Закона "О рынке земель"
Очень мягко и расплывчато, по сравнению с
SBB писав:зауваження Головного юруправління апарату ВР до законопроекту про ринок земель
по сути, разбивающим в пух и прах сам Закон, и выводящим на чистую воду его авторов...
Лично я, пол ночи читая эти несколько документов, особенно сам Закон, выражаясь словами Высоцкого -"все извилины заплел" - к однозначному выводу так и не пришел. Вот уж намутили так намутили....
Но все же есть там нечто между строк....
Вот бы Декстера послушать....
Да и SBB явно говорит не все, что знает....
Аватар користувача
SBB
Спец
Спец
Повідомлень: 869
З нами з: 15 квітня 2008 11:07
Репутація: 25
Область: м.Київ
Місце роботи: Юридичні послуги

Re: "Про ринок земель" (Кабмінівський та Держземагенства)

Повідомлення SBB »

Chernov писав:Да и SBB явно говорит не все, что знает....
Говорю все, про що відомо мені.
Законопроект писався поспіхом, без належного обговорення і, взагалі, - без визначення мети його прийняття (єдиною метою було, по суті, зняття мораторію). До речі, так же, поспіхом, були колись включені до Земельного кодексу положення щодо необхідності розробки вказаного законопроекту.

Законопроект несистемний і фактично представляє із себе мотлох норм, які взяті з інших законів (та ще й в багатьох випадках – перекручених). Єдине, що заслуговує на увагу у проекті, – порядок проведення аукціонів.

Юруправління дуже праве у тому, що він: створює «паралельне регулювання» земельно-ринкових відносин». А паралельне регулювання завжди з часом призводить до колізій норм, і внаслідок цього, - невизначеності правового положення суб'єктів відповідних правовідносин.

Взагалі, на мою думку, закону про ринок земельне має бути взагалі. Все врегульовано Цивільним та Земельним кодексами. Можна просто дещо відкоригувати деякі їх норми і все. А закон в такому вигляді нічого, крім шкоди, не принесе.

Щодо лобізму, про який Ви говорите, то, фактично, там тільки три лобістські положення – земельний банк, зміни до статті 134 і питання багаторічних насаджень. Все інше – не від «злого умислу», а від неналежного опрацювання тексту законопроекту. Процес доопрацювання був дуже закритий і юристи у ньому участі, нажаль, не приймали. А при всій моїй повазі до землевпорядників, розроблення нормативних актів - це, все ж таки, справа юристів).

На мою особисту думку, шансів прийняття і підписання законопроекту у існуючій редакції – небагато. Він, дійсно, написаний неякісно. І я не думаю, що його приведуть до ладу.

Що викликає моє категоричне неприйняття у законопроекті (зауважень багато, але ці є основні):

- термін: "земельні ділянки с/г призначення, призначені для ведення товарного..." (намагались об+єднати під цим терміном всі види використання с/г земель, крім садівництва, а в результаті - створили підстави для відродження схем з обходу обмежень шляхом зміни ц/п);

- роз+єднання правової долі багаторічних насаджень та земельної ділянки;

- обмеження можливості фіз.осіб орендувати земельні ділянки певною площею та незрозумілими (і несправедливими) критеріями;

- виключення поняття емфітевзису (який мав би стати більш прийнятною заміною продажу ділянок, але у зв+язку із бардаком у законодавстві, так і не став).

Ну і ще одна річ (але це так, роздуми). На мою думку, всі ці обмеження щодо "пов+язаних осіб" необхідно контролювати виключно економічними, податковими методами. Метод встановлення прямої заборони у законах в таких випадках не діє (кваліфікованих юристів зараз багато, шляхи обходу знайдуть дуже швидко). Те ж саме стосується і обмежень площ оренди, власності.
Аватар користувача
dexter3000
Спец
Спец
Повідомлень: 1353
З нами з: 29 серпня 2007 17:38
Репутація: 10
Область: м.Київ
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Re: "Про ринок земель" (Кабмінівський та Держземагенства)

Повідомлення dexter3000 »

SBB писав:закону про ринок земельне має бути взагалі. Все врегульовано Цивільним та Земельним кодексами. Можна просто дещо відкоригувати деякі їх норми і все.
Согласен.
SBB писав:Процес доопрацювання був дуже закритий і юристи у ньому участі, нажаль, не приймали. А при всій моїй повазі до землевпорядників, розроблення нормативних актів - це, все ж таки, справа юристів).
Землеустроителей там почти не было. Первые госкомземовские версии были попроще и менее коррупционогенны, а потом пошло итерационное наслоение разных "ценных рекомендаций" от высокопоставленных олухов и политико-экономических "хотелок" из разных центров влияния, в результате чего в ВРУ получилось некое бессистемное лоскутное одеяло с кучей дыр.
Как по мне, в нынешней редакции законопроект лучше отправить на свалку истории и написать нечто более вразумительное "с нуля".
Аватар користувача
SBB
Спец
Спец
Повідомлень: 869
З нами з: 15 квітня 2008 11:07
Репутація: 25
Область: м.Київ
Місце роботи: Юридичні послуги

Повідомлення SBB »

У ВР зареєстровано (і скоріш всього буде прийнято найближчим часом) законопроект "Про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо обігу земель сільськогосподарського призначення)" http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webp ... 3511=44639. Пропонується замість закону про ринок земель розробити закон про обіг земель сільськогосподарського призначення. Досить логічно з огляду на те, що питання аукціонів вже врегульовані, а те, що розроблялось як законопроект про ринок земель за останні роки, виглядало досить жахливо.


Що цікаво - дивимось як буде у разі прийняття законопроекту виглядати підпункт “в” пункту 4 розділу ІХ “Прикінцеві положення” ЗК:
"4. Кабінету Міністрів України у шестимісячний строк після опублікування цього Кодексу:

в) розробити нормативно-правові акти, передбачені цим Кодексом, у тому числі проекти законів про землеустрій, про державний земельний кадастр, про оцінку земель, про охорону земель, про розмежування земель права державної та комунальної власності, про державний земельний (іпотечний) банк, про обіг земель сільськогосподарського призначення, про визначення правових засад вилучення земель права приватної власності тощо;"

ЗК був опублікований 15.11.01, тобто Кабміну необхідно розробити проект до 15 травня 2002 року. morgny

Але це так, ляп, який можна виправити.


А взагалі законопроект нормальний, єдине що, мені здається, що краще було б виписати всі обмеження щодо сільськогосподарських земель в тілі ЗК. Не так їх і багато, щоб задля цього готувати окремий закон.
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

Опять эта скотина Мирошниченко.
SBB писав:А взагалі законопроект нормальний,
Для кого нормальный? Для того, кто разворовал страну полностью, а теперь и землю хочет продать? А чо с населением делать будем?
Аватар користувача
SBB
Спец
Спец
Повідомлень: 869
З нами з: 15 квітня 2008 11:07
Репутація: 25
Область: м.Київ
Місце роботи: Юридичні послуги

Повідомлення SBB »

Chernov писав:Для кого нормальный? Для того, кто разворовал страну полностью, а теперь и землю хочет продать? А чо с населением делать будем?
Шановний Chernov!
В чому Ви вбачаєте "розкрадання країни"? В тому, що слова: "ринок земель" змінені на слова: "про обіг земель сільськогосподарського призначення"? Вам дуже суттєво, як буде називатись закон?
Якщо Ви про те, що може бути написано у цьому законі, то про це треба говорити тоді, коли це буде написано.
Аватар користувача
Volodar
Спец
Спец
Повідомлень: 1795
З нами з: 17 квітня 2008 12:41
Репутація: 52
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Volodar »

Не по темі
Chernov писав:Для того, кто разворовал страну полностью, а теперь и землю хочет продать?
Так-так-так - сказав кулемет. Країну врятують масові розстріли і повна націоналізація, в тому числі земель с/г призначення ... чуть не забув і приватизані квартири також назад в державну власність. А то бабушки-киянки - потенційні міліонерки, а їм держава за мій рахунок ремонтує квартири, пільгові ціни на воду по 3 грн за куб тримає
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

SBB писав:В чому Ви вбачаєте "розкрадання країни"? В тому, що слова: "ринок земель" змінені на слова: "про обіг земель сільськогосподарського призначення"? Вам дуже суттєво, як буде називатись закон?
Насправді від назви нічого не залежить. Залежить від суті. Неважко уявити, що там буде написано. Тим більше, маючи на увазі автора подання. Там буде прописано можливість тимчасового або постійного відчуджження орних земель від держави Україна. На сьогодні це єдина можливість розрахуватися з існуючими кредитами і взяти у Китаю новий.
Щодо розкрадання країни - запитаю у Вас - а де Ваш так званий ваучер і які дівіденди Ви маєте від Вашої частки загальнонародного майна?
Не по темі
Volodar писав:Так-так-так - сказав кулемет
Не треба юродствовати. Бо з такою політикою і дійсно до кулемета недалеко. Коли покоління втрачає все, що було ім набуто - тут вже не до жартів... Хоча - вольному воля, Сірку ланцюжок. Бажаючи можуть і далі дісціплиновано голосувати за ПР
Аватар користувача
SBB
Спец
Спец
Повідомлень: 869
З нами з: 15 квітня 2008 11:07
Репутація: 25
Область: м.Київ
Місце роботи: Юридичні послуги

Повідомлення SBB »

Chernov писав:прописано можливість тимчасового або постійного відчуження орних земель від держави Україна
відчуження тимчасовим не буває.
При усіх розкладах, мені важко уявити, що в законі буде положення, яке б дозволяло продавати землю іноземцям
А щодо передачі земель в користування іноземцям - скажіть будь-ласка, що зараз заважає підприємствам з часткою (навіть із 100%) іноземного капіталу отримати у користування сільськогосподарські землі (навіть на 50 років, що мало відрізняється від власності)? Мало того, такі землі в користуванні вказаних підприємств вже є, їх немало, і катастрофічних наслідків в масштабах держави немає.
Скажу чесно - я не у захваті від ідеї утворення земельного банку, вірніше так - ідея дуже добра і могла принести багато користі країні, але я не вірю, що люди, які задіяні у процесі її втілення, будуть робити це з добрими намірами.
Але це все має до питання зняття мораторію дуже опосередковане відношення
Chernov писав:де Ваш так званий ваучер і які дівіденди Ви маєте від Вашої частки загальнонародного майна?
Ми зараз говоримо не про приватизацію з ваучерами. При розпаюванні землі люди отримали не ваучери, а державні акти, їм належать конкретні об+єкти нерухомого майна - земельні ділянки, і належать на праві власності. Право власності передбачає можливість САМОСТІЙНОГО вирішення власником правової долі свого майна. Якщо власник не хоче продавати - він продавати не буде.

Додано через 19 хвилин 38 секунд:
Що ще хотів би сказати, нажаль, Ваша критика на цьому форумі не завжди є конструктивною. Для того, щоб вказувати на чужі помилки, доцільно вказати на той шлях вирішення проблеми, який Ви вважаєте правильним. Якщо не важко, поясність, яке Ваше бачення регулювання питань реалізації права власності на сільськогосподарські землі в Україні.
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

SBB писав:я не вірю, що люди, які задіяні у процесі її втілення, будуть робити це з добрими намірами.
Так ото ж.
SBB писав:Право власності передбачає можливість САМОСТІЙНОГО вирішення власником правової долі свого майна. Якщо власник не хоче продавати - він продавати не буде.
Ще рік - два "покращення" і землевласники віддадуть паї за безцінь як колись віддали ваучери. Бо не матимуть іншого вихіду. Це добре керований та ретельно обчислений процес. І не останню роль тут грає розвиток земельного законодавства з усіма все більш непідйомними для звичайного власника землі вимогами до ведення аграрного господарства.
Аватар користувача
SBB
Спец
Спец
Повідомлень: 869
З нами з: 15 квітня 2008 11:07
Репутація: 25
Область: м.Київ
Місце роботи: Юридичні послуги

Повідомлення SBB »

Chernov писав:Ще рік - два "покращення" і землевласники віддадуть паї за безцінь як колись віддали ваучери. Бо не матимуть іншого вихіду
Тому треба заборонити їм відчужувати землю навічно?
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

SBB писав:Якщо не важко, поясність, яке Ваше бачення регулювання питань реалізації права власності на сільськогосподарські землі в Україні.
Особисто моє бачення - ізраїльська модель замельних відносин, яка дозволила випалену пустелю перетворити на квітучий сад. Ось Вам і весь конструктив. В Україні, навпаки, квітучі сади або занепащені та занедбані, або вирубані та замінені на технічні культури.
І не треба мені пояснювати, чим Україна відрізняється від Ізраілю. Ще з часів Висоцького там був "на чєтвєрть наш народ". А зараз- ще більше. Але там немає деяких партій та їх прибічників....
Аватар користувача
SBB
Спец
Спец
Повідомлень: 869
З нами з: 15 квітня 2008 11:07
Репутація: 25
Область: м.Київ
Місце роботи: Юридичні послуги

Повідомлення SBB »

Chernov писав:моє бачення - ізраїльська модель замельних відносин, яка дозволила випалену пустелю перетворити на квітучий сад
Земельне законодавство Ізраїлю, наскільки мені відомо, базується на тому, що переважна більшість земель знаходиться у державній власності. У нас же більшість земель вже перебуває у приватній власності. Що, націоналізувати будемо?
І крім того, ось створений земельний банк - він і буде скупати земельні ділянки в інтересах держави, чим Вам не подобається?

На моє переконання, в наших умовах посилення державного впливу на будь-який сектор суспільного життя (принаймні на земельні відносини) нічого гарного не дасть, тому що забезпечувати цих заходів буде система державного управління, яка ґрунтується на особистому збагаченні конкретних осіб. Вся наша система управління настільки корупційна, що все це призведе тільки до посилення того негативу, який має місце зараз.
Аватар користувача
Volodar
Спец
Спец
Повідомлень: 1795
З нами з: 17 квітня 2008 12:41
Репутація: 52
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Volodar »

Chernov писав:Не треба юродствовати.
Та я просто хотів сказати, що потрібно визначатися, або всі земельні ділянки повертаємо в державну власність, при цьому відверто казати що без будь-яких компенсацій, бо в держави грошей нема (Але хто ж так скаже...), або продовжуємо політику ринкової економіки, і даємо шанс власникам повноцінно розпоряджатися своїм майном, в тому числі і продавати (і тут хто ж візьме відповідальність). А то зараз складється, що дійсно над власниками землі "юродствують": Сірку виставляють миску з ласими кусками, але дотянутись до цієї миски не може - ланцюг не дозволяє. І при цьому кажуть ми твій кусок іноземцям не дозволимо продати. facepalm
Аватар користувача
SBB
Спец
Спец
Повідомлень: 869
З нами з: 15 квітня 2008 11:07
Репутація: 25
Область: м.Київ
Місце роботи: Юридичні послуги

Повідомлення SBB »

Я ще раз повторюсь - все те, що було написано до сьогодні у законопроектах про ринок земель, представляє із себе жахливий мотлох норм, запозичених із інших законів, ще й настільки "творчо перероблених", що результат просто ніякий. В мене є враження, що те, що буде розроблено Кабміном зараз, буде написано більш якісно, але написано в інтересах конкретних осіб. Але все йде до того, що мораторій буде знято на протязі наступного року.
Професійного обговорення цих проблем в державі майже не ведеться, здебільшого все, що говориться по темі ринку є лише популізмом або лобізмом великого бізнесу. Було б дуже корисно на цьому форумі почути бачення його учасників щодо питання запровадження ринку земель, які на сьогодні перебувають під дією мораторію.
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

SBB писав:він і буде скупати земельні ділянки в інтересах держави
Насправді, держави, як такої, ми вже не маємо. Є декілька маєтків, що "до часу" замасковані під державу.
Volodar писав:потрібно визначатися, або всі земельні ділянки повертаємо в державну власність, при цьому відверто казати що без будь-яких компенсацій, бо в держави грошей
А такий шлях, що повертаємо в державну власність, але з правом довічного користування та спадщини (як у Ізраілю). І при цьому за додержанням агротехнічних норм пілкується держава, допомогаючи всім необхідним. Не треба заперечувати, сам розумію, що при сучасній владі таке неможливо....
Volodar писав:або продовжуємо політику ринкової економіки
Немає у нас і ринкової економіки, суцільна картельна змова, і ілюзія розпорядження власністю існує лише доти, доки ця власність не потрапила на очі одному з хазяїв одного з вищезгаданих маєтків.
А якщо намагатися бути конструктивним - я з жахом ловлю себе на думці, що дійсно не знаю, що потрібно зробити, щоб без крові побудувати пристойну і справедливу систему землекористування. Надто далеко усе зайшло. Але далі рухатися у тому напрямку, у якому рухається влада - це злочин.
Востаннє редагувалось 12 жовтня 2012 16:32 користувачем Chernov, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Volodar
Спец
Спец
Повідомлень: 1795
З нами з: 17 квітня 2008 12:41
Репутація: 52
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Volodar »

Chernov писав:я з жахом ловлю себе на думці, що дійсно не знаю, що потрібно зробити, щоб без крові побудувати пристойну і справедливу систему
Не у Вас одного, тому і юродствую...інколи...
Аватар користувача
SBB
Спец
Спец
Повідомлень: 869
З нами з: 15 квітня 2008 11:07
Репутація: 25
Область: м.Київ
Місце роботи: Юридичні послуги

Повідомлення SBB »

Chernov писав:повертаємо в державну власність, але з правом довічного користування та спадщини (як у Ізраілю). І при цьому за додержанням агротехнічних норм пілкується держава, допомогаючи всім необхідним. Не треба заперечувати, сам розумію, що при сучасній владі таке неможливо
Я все ж таки заперечу, але не з позицій сучасної влади, а з позицій права. Звужувати існуючі права згідно із Конституцією не можна, а відчуження приватного майна можливе виключно для суспільних потреб і ЗА КОШТИ. Коштів в державі немає і не буде
Chernov писав:дійсно не знаю, що потрібно зробити, щоб без крові побудувати пристойну і справедливу систему землекористування. Надто далеко усе зайшло. Але далі рухатися у тому напрямку, у якому рухається влада - це злочин
Кров породжує кров. І робити щось треба в умовах, що склались (які б вони не були). Повірте, якщо буде запропонована якісно розроблена модель вирішення проблеми - боротися з нею, навіть існуючій владі, буде дуже важко. Питання в тому, що такої моделі немає. Тому маємо те, що маємо.
Земельний банк (не беремо зараз корупційний аспект) - перша нормально підготовлена концепція вирішення питань. Іншої - немає.
maksAV
Спец
Спец
Повідомлень: 165
З нами з: 21 грудня 2010 14:25
Репутація: 0
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Повідомлення maksAV »

http://www.youtube.com/watch?v=c-DxTDt_SFQ два депутата обговорюють самі не розуміючи про що говорять.
Дуже прикро, що такі люди сидять в парламенті.
Аватар користувача
zemkov
Спец
Спец
Повідомлень: 690
З нами з: 26 вересня 2007 20:45
Репутація: 0

Повідомлення zemkov »

SBB писав:В чому Ви вбачаєте "розкрадання країни"?
Питання насправді цікаве.

Аналогія з галузі наукової фантастики. Є три закони робототехніки, за якими робот в принципі не може своїми діями чи бездіяльностю нашкодити людині. І він насправді працює. Якщо мова йде про одного, окремо взятого робота.
Але. Один робот без "задньої мислі" заряджає пістолет бойовими патронами і кладе його в коробку, другий - переносить коробку в іншу кімнату, третій - дістає пістолет з коробки і стріляє, вважаючи, що він як зазвичай заряджений холостими патронами. Жоден з роботів не порушив закон, проте по факту - труп...

Приблизно те саме з розкраданням країни. Якісь окремо взяті закони можливо і мають певний позитив чи принаймні складають таке враження (за умови що вони нарешті запрацюють), але відслідковуючи законотворчі пориви останніх років прослідковується жахлива для нас з вами тенденція. І це навіть якщо відкинути відверто лобістські закони. Знаючі люди (які "в теме"), думаю, з легкістю скажуть яким буде наступний законопроект, якого спрямування і в якій галузі. Адже закони - це лише інструмент для досягнення певної мети. І я щиро повірю, що автори таких законів і самі не знають про цю мету. Вони ж не обов'язково мають бути "в теме".
Це як ті гранти, які виплачують іноземці за якісь ідіотські з нашої точки зору теми, але чомусь для них вони є незрозуміло цікавими.
Чи як програмісти на замовлення Майкрософту окремо один від одного пишуть за копійки локальні прожки, не знаючи куди вони потім будуть вмонтовані і якого монстра вони заочно створюють.
SBB писав:Ми зараз говоримо не про приватизацію з ваучерами. .... Право власності передбачає можливість САМОСТІЙНОГО вирішення власником правової долі свого майна. Якщо власник не хоче продавати - він продавати не буде.
Принцип - той самий. Різниця - в деталях.
SBB писав:доцільно вказати на той шлях вирішення проблеми, який Ви вважаєте правильним
Не шуткуйте так, будь ласка. Він не те, що постійно вказує, а вже скоро великими буквами кричати буде!
Я не є прихильником радикалізму Чернова, але чим далі - інтуітивно відчуваю, що дуже висока вірогідність того, що іншого шляху, крім окресленого Черновим в нас може просто не бути. Мені дуже не хотілось би, щоб "вони - нас". Але прикол в тому, що "вони" настільки захопились процесом і повірили в себе, що можуть не відчути коли стане "ЇХ"!
SBB писав:Кров породжує кров
І полюбому це буде наша кров. Так чи інакше. facepalm
Аватар користувача
SBB
Спец
Спец
Повідомлень: 869
З нами з: 15 квітня 2008 11:07
Репутація: 25
Область: м.Київ
Місце роботи: Юридичні послуги

Повідомлення SBB »

Законопроект про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо обігу земель сільськогосподарського призначення) прийняли в першому читанні
Аватар користувача
AeroMaster
Спец
Спец
Повідомлень: 244
З нами з: 17 травня 2008 23:37
Репутація: 6
Область: м.Київ

Повідомлення AeroMaster »

Здравствуй мораторий!
Аватар користувача
makctos
Спец
Спец
Повідомлень: 581
З нами з: 24 травня 2008 10:59
Репутація: 0
Область: Сумська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення makctos »

То приймаємо, то отміняємо, куди йдемо UPS , риба рак да щука. lol2
Аватар користувача
SBB
Спец
Спец
Повідомлень: 869
З нами з: 15 квітня 2008 11:07
Репутація: 25
Область: м.Київ
Місце роботи: Юридичні послуги

Повідомлення SBB »

Законопроект про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо обігу земель сільськогосподарського призначення) (р.№ 11315) http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webp ... 1315&skl=7 відхилено
Аватар користувача
Rond
Спец
Спец
Повідомлень: 150
З нами з: 03 червня 2010 10:51
Репутація: 9
Область: Хмельницька
Місце роботи: Інше

Повідомлення Rond »

Сьогодні Верховна Рада України відхилила продовження мораторію щодо продажу земель с/г призначення до 2014 р.
http://zaxid.net/home/showSingleNews.do ... Id=1271114
Востаннє редагувалось 20 листопада 2012 16:51 користувачем Rond, всього редагувалось 1 раз.
Відповісти