Законопроекти з питань зміни оподаткування

Обговорення проектів законів, рішень і т.д.
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
SBB
Спец
Спец
Повідомлень: 869
З нами з: 15 квітня 2008 11:07
Репутація: 25
Область: м.Київ
Місце роботи: Юридичні послуги

Законопроекти з питань зміни оподаткування

Повідомлення SBB »

Законопроект "Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні" р. № 4576
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webp ... 3511=50437

ФСП пропонують розраховувати не від нормативки 1995 року, а від нормативки на початок звітного року

Крім того,
було:
Стаття 288. Орендна плата
288.1. Підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку є договір оренди такої земельної ділянки.
288.5.1. не може бути меншою:
для земель сільськогосподарського призначення - розміру земельного податку, що встановлюється цим розділом;
для інших категорій земель - трикратного розміру земельного податку, що встановлюється цим розділом;
пропонується
288.5. Розмір орендної плати встановлюється у договорі оренди, але річна сума платежу:
288.5.1. не може бути меншою 3 відсотків нормативної грошової оцінки;
крім того, трохи збільшуються ставки земельного податку в межах н/п, нормативку яких не проведено

податок з нерухомості пропонується обчислювати не з житлової, а з загальної площі

там ще багато чого, не встиг дочитати, тільки з+явилось на сайті ВР

[upd=1395935136][/upd]
я так понимаю, что сегодня может быть принято
Аватар користувача
Ганна Миколаївна
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 35
З нами з: 05 березня 2014 18:51
Репутація: 0
Область: Вінницька
Місце роботи: Юридичні послуги

Повідомлення Ганна Миколаївна »

моя думка, якщо привести ВСІ договори оренди землі у відповідність до нині діючих норм, та ВСІМ власникам нерухомого майна не ухилятись від укладення договору оренди земельної ділянки під обєктами нерухомості,які ім належать на праві власності, то й таких би змін не треба було б. а так думаю оренда точно "піде у тінь"
Аватар користувача
SBB
Спец
Спец
Повідомлень: 869
З нами з: 15 квітня 2008 11:07
Репутація: 25
Область: м.Київ
Місце роботи: Юридичні послуги

Повідомлення SBB »

закон прийняли. фсп підвищений майже у 5 разів
new
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 30
З нами з: 12 серпня 2008 23:39
Репутація: 2

Повідомлення new »

SBB писав:закон прийняли. фсп підвищений майже у 5 разів
Оперативно!
Innnka
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 11
З нами з: 09 липня 2008 13:36
Репутація: 0

Повідомлення Innnka »

По этому закону, орендная плата не меньше 3% от нормативной оценки для всех категорий земли, я так понимаю. И для жилищного фонда? Очень уж сильно подняли оренду. Или я чего то не так поняла?
Відповісти