Дерегуляція у сфері земельних відносин (законопроект #2194, прийнятий за основу)

Обговорення проектів законів, рішень і т.д.
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!

Ви підтримуєте, Зе! зміни в нашій сфері діяльності?)

Так!
81
34%
Ні!
37
16%
Зе!!! Наш президент.
6
3%
Все одно!
3
1%
Що не робиться то на краще!
13
5%
Я в них не вірю!
37
16%
Більше так, ніж ні!
60
25%
 
Всього голосів: 237

vitas007
Admin
Admin
Повідомлень: 1395
З нами з: 15 грудня 2010 16:02
Репутація: 783
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Дерегуляція у сфері земельних відносин (законопроект #2194, прийнятий за основу)

Повідомлення vitas007 »

Проекти законів від слуг народів.

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин
№2194 від 01.10.2019
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webp ... 3511=66970
Текст законопроекту та супровідні документи:
Проект Закону 01.10.2019 http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webp ... 401=502587
Подання 01.10.2019 http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webp ... 401=503860
Пояснювальна записка 01.10.2019 http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webp ... 401=503861
Порівняльна таблиця 01.10.2019 http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webp ... 401=503862
07.10.2019 Надано для ознайомлення
04.10.2019 Направлено на розгляд Комітету
02.10.2019 Включено до порядку денного
01.10.2019 Передано на розгляд керівництву
01.10.2019 Одержано Верховною Радою

Презентації:
► Показати
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1797
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Дерегуляція у сфері земельних відносин: Зе!конопроект

Повідомлення Azhimut »

gps_nik писав: 08 жовтня 2019 17:22 Подайте на них в суд если считаете что они превышают свои полномочия...
Зачем? У меня клиенты, все ценят свое время. Но я знал, что рано или поздно всё поменяется к лучшему.
Возможно, скоро дождусь.
Аватар користувача
Kitsmaniuk
Спец
Спец
Повідомлень: 461
З нами з: 12 березня 2011 11:28
Репутація: 147
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Дерегуляція у сфері земельних відносин: Зе!конопроект

Повідомлення Kitsmaniuk »

gps_nik писав: 08 жовтня 2019 17:22Подайте на них в суд если считаете что они превышают свои полномочия... Что Вам мешает???
На якомусь з форумів я вже писав, що пробував. Аж до апеляційного у Вінниці. Програв!!! Дальше описувати не буду, зате для мене ГУ включило на всіх напрямках "червоне світло", щоб не рипався...
Аватар користувача
Aleksandr
Спец
Спец
Повідомлень: 120
З нами з: 14 січня 2008 11:40
Репутація: 31

Дерегуляція у сфері земельних відносин: Зе!конопроект

Повідомлення Aleksandr »

kos1978 писав: 08 жовтня 2019 09:53 Это готовый ответ по вопросу регистрации участков СИЗами. Задайте вопрос сами себе: Вам предлагают 1000000 долларов за регистрацию откровенной чуши, при этом Вы рискуете только своим сертификатом. Ваши действия? Только честно!
А ДКРам или другим учасникам процесса енто никаким образом не подходит.
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1797
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Дерегуляція у сфері земельних відносин: Зе!конопроект

Повідомлення Azhimut »

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України
Про внесення змін до порядку денного другої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання

Верховна Рада України постановляє:

Включити до порядку денного другої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання, затвердженого Постановою Верховної Ради України від 10 вересня 2019 року № 36-IX, законопроекти згідно з переліком, що додається.

Голова Верховної Ради України

Д.РАЗУМКОВ
м. Київ
2 жовтня 2019 року
№ 136-IX
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/136-ix
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Дерегуляція у сфері земельних відносин: Зе!конопроект

Повідомлення Kurilov »

Не по темі
Azhimut писав: 08 жовтня 2019 14:04 Я всего лишь просил ответить в формате "норма законопроекта - Ваш комментарий"
Дивно якось, те, що я не бачу сенсу в "цитата-коментар" ніяк не пов'язано з тим, що ви пишете. Чи мені показати усім, скільки і які ви написали повідомлення і потім самі ж їх видаляли? Й інші користувачі форуму наче сигналізують не на мене, а на вас, що ви, скажімо так, перегинаєте палочку у розмові - а адміністрація ще м'яко до цього ставиться.
Azhimut писав: 08 жовтня 2019 14:04 Но нет, "всьо пропало, не взлетит, под*ну-ка" и прочий флуд.
Не знаю, де ви це знайшли.
Azhimut писав: 08 жовтня 2019 14:04Я же за конструктив.
Раді бога, тільки це ж не значить, що якщо інші дивляться скептично на цей проект, то треба порушувати норми спілкування. Всі тут фахівці, всі мають досвід роботи і всі розуміють вкраїнські реалії.
Azhimut писав: 08 жовтня 2019 14:04 Итак начнем?
Щоби що? Суто поговорити? Гадаєте, зможете мене переконати? Я свою думку висловив, нікому її не нав'язую.
 ! Повідомлення з: Kurilov
Шлях форумчанина:
1. Користуйся пошуком, перш ніж щось спитати.
2. Ховай велике під спойлер.
3. Дотримуйся правил, бо кара настигне тебе.
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1797
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Дерегуляція у сфері земельних відносин: Зе!конопроект

Повідомлення Azhimut »

Не по темі
Kurilov писав: 09 жовтня 2019 09:41 дивляться скептично на цей проект
Откажутся его выполнять, если станет законом? Или как Вас понимать?
Проект наконец-то защищает СИЗов, или я не прав?
Kurilov писав: 09 жовтня 2019 09:41інші
Если я правильно понял, ДКР и сотрудники Геокадастра. Да, праздник будет не на их улице.Люди прекрасно всё понимают.
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Дерегуляція у сфері земельних відносин: Зе!конопроект

Повідомлення Kurilov »

Не по темі
Azhimut писав: 09 жовтня 2019 10:59 Откажутся его выполнять, если станет законом?
Ви можете прочитати те, що написано? Де я таке написав? Я написав, що фахівці з різних сторін, наскільки мені здається, по-різному до цього проекту ставляться.
Azhimut писав: 09 жовтня 2019 10:59 Если я правильно понял, ДКР и сотрудники Геокадастра. Да, праздник будет не на их улице. Люди прекрасно всё понимают.
Знаєте, я фіґу в кишені не тримаю, мовляв, так їм усім, держгеокадастрівцям, і треба. Я не настільки дріб'язковий і дивлюся на речі ширше.
 ! Повідомлення з: Kurilov
Шлях форумчанина:
1. Користуйся пошуком, перш ніж щось спитати.
2. Ховай велике під спойлер.
3. Дотримуйся правил, бо кара настигне тебе.
Аватар користувача
Kitsmaniuk
Спец
Спец
Повідомлень: 461
З нами з: 12 березня 2011 11:28
Репутація: 147
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Дерегуляція у сфері земельних відносин: Зе!конопроект

Повідомлення Kitsmaniuk »

Azhimut писав: 09 жовтня 2019 10:59Проект наконец-то защищает СИЗов
НЕ тільки захищає, а ще й посилює їх відповідальність за якість виконуваних робіт не тільки в плані правильності визначення координат поворотних точок меж земельної ділянки, а й відповідності документації нормам законодавства. І що саме головне, практично все, що я вичитав з проекту закону (порівняльної таблиці) для мене особисто зрозуміле і прозоре. Так, гаєчки трошки для СІЗів підтягають, але попри це поки що не знайшов двозначності чи невідповідності між законодавчими актами. Мо можливості кожного дня перечитую постатейно пропоновані зміни д законодавства, якщо приймуть в такому вигляді, як є, зможу дуже швидко переключитись на нові норми.
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1797
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Дерегуляція у сфері земельних відносин: Зе!конопроект

Повідомлення Azhimut »

Kitsmaniuk писав: 09 жовтня 2019 12:11 можливості кожного дня перечитую постатейно пропоновані зміни д законодавства, якщо приймуть в такому вигляді, як є, зможу дуже швидко переключитись на нові норми
Интересно, какую область выберут для пилотного проекта регистрации ЗД СИЗами.
Регистрация СВОИХ участков, как я понимаю.
Kitsmaniuk писав: 09 жовтня 2019 12:11 НЕ тільки захищає, а ще й посилює їх відповідальність за якість виконуваних робіт
Настоящий рынок, т. к усиливается конкуренция.
Честная.
В этом и есть защита СИЗов
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Дерегуляція у сфері земельних відносин: Зе!конопроект

Повідомлення gps_nik »

Azhimut писав: 09 жовтня 2019 10:59 Откажутся его выполнять, если станет законом?
Как можно отказаться от того, к чему не имеешь никакого отношения, мил человек??? Ведь кроме СИЗов никого не остается... Вам выпадает реализовывать на практике эти экзерсизы...
Azhimut писав: 09 жовтня 2019 13:09 Интересно, какую область выберут для пилотного проекта регистрации ЗД СИЗами.
Регистрация СВОИХ участков, как я понимаю.
Только чужих... Знающие люди говорят что очень помогает познавать окружающий мир... Особенно когда Вам суют на регистрацию откровенное гавно...
Аватар користувача
kos1978
Спец
Спец
Повідомлень: 138
З нами з: 04 червня 2007 18:48
Репутація: 72
Область: Одеська
Місце роботи: Інше

Дерегуляція у сфері земельних відносин: Зе!конопроект

Повідомлення kos1978 »

gps_nik писав: 09 жовтня 2019 15:21 Особенно когда Вам суют на регистрацию откровенное гавно...
А это мы сегодня видим на примере экстерриториальности

И еще по поводу законопроекта. Интересная коллизия получается. ст. 117 ЗКУ не изменяем, распорядителя земель госсобственности сельхозназначения по проекту ст 122 ЗКУ не определяем. Дальнейшая судьба проинвентаризированных земель, которые внесены в реестр прав как госсобственность - большая неизвестность.
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1797
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Дерегуляція у сфері земельних відносин: Зе!конопроект

Повідомлення Azhimut »

gps_nik писав: 09 жовтня 2019 15:21 Как можно отказаться от того, к чему не имеешь никакого отношения, мил человек??? Ведь кроме СИЗов никого не остается
ДКРы останутся
для регистрации
gps_nik писав: 09 жовтня 2019 15:21 откровенное гавно...
потому что госслужба
СИЗ - субъект хозяйствования частного характера, регистрирует свое, т.е. по договору заказчикам. (Пока по пилотному проекту
в неизвестной области)
Логично?
kos1978 писав: 09 жовтня 2019 15:27 Дальнейшая судьба проинвентаризированных земель, которые внесены в реестр прав как госсобственность - большая неизвестность.
Розділ X
Перехідні положення
Все описано
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Дерегуляція у сфері земельних відносин: Зе!конопроект

Повідомлення gps_nik »

Azhimut писав: 09 жовтня 2019 17:12 ДКРы останутся
для регистрации
А зачем они если СИЗы могут сами регистрировать??? И ДКРов под нож... Экономия какая, йоптель...
Azhimut писав: 09 жовтня 2019 17:12 потому что госслужба
СИЗ - субъект хозяйствования частного характера, регистрирует свое, т.е. по договору заказчикам. (Пока по пилотному проекту
в неизвестной области)
Логично?
Не логично...
И что бы Вы это поняли, нужно в обязательном порядке, что бы СИЗы порегистрировали годик другой друг друга... За одно узнаете кто пытается регистрировать гавно, а также узнаете чего стоит идентифицировать и не регистрировать гавно, особенно в случаях когда СИЗ начинает вопить за права человека, кусок хлеба, право на профессию и нести прочую чушь...

P.S.
Раз госпредприятий в сфере землеустройства и геодезии уже не будет, вполне логично свернуть программы их подготовки в ВУЗах за бюджетные деньги... Если бизнесу нужны специалисты - пускай бизнес и платит за их подготовку, а не из моих налогов... Чё за пустая трата денег??? Не хорошо...
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1797
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Дерегуляція у сфері земельних відносин: Зе!конопроект

Повідомлення Azhimut »

Не по темі
gps_nik писав: 09 жовтня 2019 18:01 И ДКРов под нож...
Период пилотного проекта даст ответ, как будет идти регистрация ЗД.
Думаю, самые хитросделанные ДКР после принятия законопроекта сами уйдут. Ну те, которые сидели в своих кабинетах не просто так, чтоб регистрировать бэздвоздмэздно т.е. ДАРОМ, которые не на з/п живут.
gps_nik писав: 09 жовтня 2019 18:01Не хорошо...
Фантомные боли... потом отпустит Вас
Востаннє редагувалось 09 жовтня 2019 18:35 користувачем Azhimut, всього редагувалось 1 раз.
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Дерегуляція у сфері земельних відносин: Зе!конопроект

Повідомлення gps_nik »

Не по темі
Azhimut писав: 09 жовтня 2019 18:26 Период пилотного проекта даст ответ, как будет идти регистрация ЗД...
Сия затея потерпит полное фиаско... Не теште себя иллюзиями...
Azhimut писав: 09 жовтня 2019 18:26 Фантомные боли... потом отпустит Вас
Вы так и не поняли что я хотел сказать... Этот законопроект имеет очень большое влияние на разные сферы жизнедеятельносты, в т.ч. и очень далекие от землеустройства... И никто даже не попытался просчитать последствия его принятия...
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1797
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Дерегуляція у сфері земельних відносин: Зе!конопроект

Повідомлення Azhimut »

Не по темі
gps_nik писав: 09 жовтня 2019 18:34 Вы так и не поняли что я хотел сказать...
Вы сравниваете свой подоходный налог с налогами бизнеса, чтоб вынести вердикт о сворачивании госфинансирования в сфере землеустройства, кадастра и геодезии? Вы не понимаете, что государство - это мы все, вместе с бизнесом.
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Дерегуляція у сфері земельних відносин: Зе!конопроект

Повідомлення gps_nik »

Azhimut писав: 09 жовтня 2019 18:37 Вы сравниваете свой подоходный налог с налогами бизнеса, чтоб вынести вердикт о сворачивании госфинансирования?
Ну не лукавьте... Кроме подоходного налога, госпредприятие, в котором человек работает, платит все полагающиеся налоги в полном объеме, чего Вы, бизнесмены недоделаные, избегаете всеми возможными способами...
Azhimut писав: 09 жовтня 2019 18:37 Вы не понимаете, что государство - это мы все, вместе с бизнесом.
У нас государство бизнесом не занимается, у нас дерегуляция... Так что не путайте грешное с праведным...
А у Вас???
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1797
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Дерегуляція у сфері земельних відносин: Зе!конопроект

Повідомлення Azhimut »

Не по темі
gps_nik писав: 09 жовтня 2019 18:50 Кроме подоходного налога, госпредприятие, в котором человек работает, платит все полагающиеся налоги в полном объеме
И заодно разбазаривает активы.
По-просту КРАДЕТ
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Дерегуляція у сфері земельних відносин: Зе!конопроект

Повідомлення gps_nik »

Не по темі
Azhimut писав: 09 жовтня 2019 18:52 И заодно разбазаривает активы.
Какие активы??? Что госпредриятия из сферы управления Держгеокадастра могут разбазарить??? Что они имеют или чем они могут владеть??? Вы в своем уме???
Аватар користувача
Kitsmaniuk
Спец
Спец
Повідомлень: 461
З нами з: 12 березня 2011 11:28
Репутація: 147
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Дерегуляція у сфері земельних відносин: Зе!конопроект

Повідомлення Kitsmaniuk »

gps_nik писав: 09 жовтня 2019 18:50Вы, бизнесмены недоделаные,
gps_nik, - будьте ласкаві, висловлюйтесь коректніше. Я був держслужбовцем і дуже добре знаю багато цікавих речей... А пішов з держслужби, бо не хотів грати по тих правилах, які мені нав'язували.... Однак це окрема історія.

Відправлено через 11 хвилин 40 секунд:
gps_nik писав: 09 жовтня 2019 18:57Что госпредриятия из сферы управления Держгеокадастра могут разбазарить???
gps_nik, НЕ ЧИПАЙТЕ ЦЮ ТЕМУ!!! Може терпець обірватись! Не ворушіть "дела давно минувших дней, приданья старины глубокой" Від цього в сьогоденні нікому легше не стане...
deniss
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 41
З нами з: 16 травня 2008 19:15
Репутація: -2
Область: Івано-Франківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Дерегуляція у сфері земельних відносин: Зе!конопроект

Повідомлення deniss »

Перед тим як Розробляти док. та реєструвати ділянку СІЗ сто раз подумає та перевірить:
37) статтю 61-1 викласти у редакції:
«Стаття 61-1. Гарантії захисту прав замовників документації із землеустрою та третіх осіб
Відповідальність виконавців робіт із землеустрою перед замовниками документації із землеустрою та третіми особами за наслідки необережності, недогляду і професійних помилок, допущених при складання документації із землеустрою, підлягає обов’язковому страхуванню згідно Закону України «Про страхування».
Страховим випадком є пред'явлення виконавцю робіт із землеустрою замовником документації із землеустрою або третіми особами обґрунтованих претензій по відшкодуванню шкоди заподіяної внаслідок складання документації із землеустрою.
Страхова сума встановлюється за згодою сторін, але не може бути меншою, ніж тисяча мінімальних розмірів заробітної плати.
Максимальний розмір страхового тарифу з розрахунку на один рік страхування становить:
0,3 відсотка страхової суми, якщо договором обов’язкового страхування не передбачається встановлення франшизи;
0,1 відсотка страхової суми, якщо договором обов’язкового страхування передбачається встановлення франшизи.
Розмір франшизи (частини збитків, що не відшкодовується страховиком) визначається за згодою сторін у договорі обов’язкового страхування, але не може перевищувати 5 відсотків розміру страхової суми.
У разі настання страхового випадку страховик здійснює виплату страхового відшкодування в розмірі заподіяної третій особі майнової шкоди, визначеному судовим рішенням, що набрало законної сили, або письмовою вимогою (претензією) третьої особи, визнаною страхувальником та погодженою страховиком. Сума всіх страхових відшкодувань за договором обов’язкового страхування не може перевищувати зазначену в ньому страхову суму.
ПетроМарченко
Спец
Спец
Повідомлень: 317
З нами з: 31 серпня 2008 07:35
Репутація: 61

Дерегуляція у сфері земельних відносин: Зе!конопроект

Повідомлення ПетроМарченко »

Kitsmaniuk писав: 09 жовтня 2019 20:47 gps_nik писав: ↑Вчора{, 18:50}
Вы, бизнесмены недоделаные,
Ви теж думаєте, що "бізнесмени" розвалили СРСР?
Kitsmaniuk писав: 09 жовтня 2019 20:47 НЕ ЧИПАЙТЕ ЦЮ ТЕМУ!!!
Не чіпайте "бізнесменів"! Богдан Данилишин, голова наглядової ради НБУ - "Не чіпайте малий і середній бізнес, вони не мали доступу до ресурсів".
Kitsmaniuk писав: 09 жовтня 2019 20:47 gps_nik, - будьте ласкаві, висловлюйтесь коректніше.!
Приєднуюсь.
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1797
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Дерегуляція у сфері земельних відносин: Зе!конопроект

Повідомлення Azhimut »

deniss писав: 09 жовтня 2019 23:29 Стаття 61-1. Гарантії захисту прав замовників документації із землеустрою та третіх осіб
Возможно, отредактируют с возможностью через СРО работать по коллективной страховке. Плюсов много: внутренняя сертификация, повышение качества, юридическая и методическая защита. Было бы еще лучше.

Відправлено через 5 хвилин 2 секунди:
Отдельное спасибо за
"До складу Кваліфікаційної комісії включаються п'ять висококваліфікованих сертифікованих інженерів-землевпорядників та/або сертифікованих інженерів-геодезистів, які делегуються центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері кадастрової діяльності та геопросторових даних, п'ять висококваліфікованих сертифікованих інженерів-землевпорядників та/або сертифікованих інженерів-геодезистів, які делегуються вищими навчальними закладами, що мають у своїй структурі факультети землевпорядного або геодезичного профілю та здійснюють підготовку фахівців у галузі знань геодезії та землеустрою, а також по два сертифіковані інженери-землевпорядники від кожної саморегулівної організації у сфері землеустрою. Орган, що делегував члена Кваліфікаційної комісії має право відкликати або замінити його. Зміни до складу Кваліфікаційної комісії вносяться центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері земельних відносин, протягом місяця з дня отримання подання про делегування, відкликання або заміну члена Кваліфікаційної комісії."
Очень не хочется встречаться на экзамене с зубрами былых лет, потерявшими адекватность.
Возрастет уровень коллегиальности в проф.подготовке и разрешении спорных моментов.
Аватар користувача
gena
Спец
Спец
Повідомлень: 118
З нами з: 23 вересня 2008 20:48
Репутація: 16

Дерегуляція у сфері земельних відносин: Зе!конопроект

Повідомлення gena »

Читали
Стаття 15-1. Повноваження центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері кадастрової діяльності та геопросторових даних

Не вжже буде два органу один у сфері кадастру, а другий що забезпечує формування державної політики у сфері земельних відносин?
Аватар користувача
kos1978
Спец
Спец
Повідомлень: 138
З нами з: 04 червня 2007 18:48
Репутація: 72
Область: Одеська
Місце роботи: Інше

Дерегуляція у сфері земельних відносин: Зе!конопроект

Повідомлення kos1978 »

Azhimut писав: 09 жовтня 2019 17:12 kos1978 писав: ↑Вчора{, 15:27}
Дальнейшая судьба проинвентаризированных земель, которые внесены в реестр прав как госсобственность - большая неизвестность.
Розділ X
Перехідні положення
Все описано
Цитирую законопроект:
Земельні ділянки, які передаються до комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міст відповідно до цього пункту і право державної власності на які зареєстровано у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, переходять у комунальну власність з моменту державної реєстрації права комунальної власності на такі земельні ділянки
Із дня набрання чинності Законом України «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо зміни системи управління у сфері земельних відносин» і до державної реєстрації права комунальної власності на земельні ділянки державної власності, які передаються до комунальної власності територіальних громад, органи виконавчої влади, що здійснювали розпорядження такими земельними ділянками, не мають права здійснювати розпорядження ними.

А теперь ст.117 ЗКУ:
Стаття 117. Передача земельних ділянок державної власності у комунальну власність чи земельних ділянок комунальної власності у державну власність
1. Передача земельних ділянок державної власності у комунальну власність чи навпаки здійснюється за рішеннями відповідних органів виконавчої влади чи органів місцевого самоврядування, які здійснюють розпорядження землями державної чи комунальної власності відповідно до повноважень, визначених цим Кодексом.

У рішенні органів виконавчої влади чи органів місцевого самоврядування про передачу земельної ділянки у державну чи комунальну власність зазначаються кадастровий номер земельної ділянки, її місце розташування, площа, цільове призначення, відомості про обтяження речових прав на земельну ділянку, обмеження у її використанні.

На підставі рішення органів виконавчої влади чи органів місцевого самоврядування про передачу земельної ділянки у державну чи комунальну власність складається акт приймання-передачі такої земельної ділянки.

Рішення органів виконавчої влади чи органів місцевого самоврядування про передачу земельної ділянки у державну чи комунальну власність разом з актом приймання-передачі такої земельної ділянки є підставою для державної реєстрації права власності держави, територіальної громади на неї.

И что описано: что надо сделать то что нельзя сделать?
Вы меня простите, уважаемый, но очевидная Ваша обида на ДГК , не должна убивать очевидную логику
Закрито