Дерегуляція у сфері земельних відносин (законопроект #2194, прийнятий за основу)

Обговорення проектів законів, рішень і т.д.
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!

Ви підтримуєте, Зе! зміни в нашій сфері діяльності?)

Так!
81
34%
Ні!
37
16%
Зе!!! Наш президент.
6
3%
Все одно!
3
1%
Що не робиться то на краще!
13
5%
Я в них не вірю!
37
16%
Більше так, ніж ні!
60
25%
 
Всього голосів: 237

vitas007
Admin
Admin
Повідомлень: 1395
З нами з: 15 грудня 2010 16:02
Репутація: 783
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Дерегуляція у сфері земельних відносин (законопроект #2194, прийнятий за основу)

Повідомлення vitas007 »

Проекти законів від слуг народів.

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин
№2194 від 01.10.2019
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webp ... 3511=66970
Текст законопроекту та супровідні документи:
Проект Закону 01.10.2019 http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webp ... 401=502587
Подання 01.10.2019 http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webp ... 401=503860
Пояснювальна записка 01.10.2019 http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webp ... 401=503861
Порівняльна таблиця 01.10.2019 http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webp ... 401=503862
07.10.2019 Надано для ознайомлення
04.10.2019 Направлено на розгляд Комітету
02.10.2019 Включено до порядку денного
01.10.2019 Передано на розгляд керівництву
01.10.2019 Одержано Верховною Радою

Презентації:
► Показати
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
thom yorke
Спец
Спец
Повідомлень: 726
З нами з: 24 лютого 2013 20:12
Репутація: 278
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Дерегуляція у сфері земельних відносин: Зе!конопроект

Повідомлення thom yorke »

Azhimut писав: 13 жовтня 2019 19:23 тож навіщо ще й перевірка ДКР?
Ні. Я не про це. Я про перевірку, наприклад, від міської/районної архітектури.
Із 3-4 кратною перевіркою ДГК (погодження, експертиза, реєстрація, затвердження) дійсно треба щось робити. Така новація усіма вітається (крім самих перевіряльників ДГК, напевно :-) )
Аватар користувача
Kitsmaniuk
Спец
Спец
Повідомлень: 461
З нами з: 12 березня 2011 11:28
Репутація: 147
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Дерегуляція у сфері земельних відносин: Зе!конопроект

Повідомлення Kitsmaniuk »

thom yorke, Azhimut, Я вже десь вище писав, щ я особисто не проти погоджень, однак реалізувати те, що прописано в пункті "б" частина "2" стаття 198 ЗКУ на практиці і підтвердити якимось документом встановленої форми, що я виконав вимоги цього пункту - Я НЕ ЗНАЮ ЯК. Ще раз наголошую, що сьогоднішній акт приймання-передачі межових знаків на зберігання не є для мене документом, що посвідчує погодження меж. Уважно, слово в слово, з усіма комами, дужками та підкреслюваннями читайте інструкцію і самий акт... Треба, щоб законодавець прописав, як це повинно бути оформлено на практиці - і питання з порядку денного зняте!!!

Відправлено через 17 хвилин 31 секунду:
gps_nik,
gps_nik писав: 10 жовтня 2019 10:35Ще один борець за права страждущих...
gps_nik писав: 10 жовтня 2019 10:35Чи у Вас мову одняло???
Глибоко помиляєтесь пане!!! У мене ще є порох в порохівниці...... Мій постріл окрім явної цілі може зачепити невинних. Я таке вже, на жаль, бачив. Не те, що близькій людині, а й ворогу не побажаю. Чи варто, щоб з-за одного пакосника страдало кільканадцять порядних людей? А капосника кара дожене...
gps_nik писав: 10 жовтня 2019 10:35коли починаєш застосовувати до людини спосіб спілкування та аргументації, які людина собі дозволяє по відношенню до інших...
Дуже цікаво...
Аватар користувача
YOlegSt
Повідомлень: 6
З нами з: 26 квітня 2011 12:45
Репутація: 3
Область: Житомирська

Дерегуляція у сфері земельних відносин: Зе!конопроект

Повідомлення YOlegSt »

Kitsmaniuk писав: 11 жовтня 2019 20:32 Повідомлення Kitsmaniuk » 11.10.2019{, 20:32}

Azhimut,
Azhimut писав: ↑11.10.2019{, 17:21}
пункт "погодження меж" в ст. 198 ЗКУ - просто инородное тело
Сперечатись щ інородності чи неінородності не варто. На сьогоднішеій день є факт, норма, чи називайте, як хочеться, яка в майбутньому може стати "каменем спотикання", і якщо до прийняття закону не вжити запобіжних заходів, потім уже буде пізнувато, і знову залишиться "зачіпка", яка буде створювати значні незручності в роботі. Питання не стільки в тому - треба чи не треба, скільки в тому, ЯК?
як на мене (одного із народу України, не землевпорядник) то суперечливе питання щодо погодження меж в розумінні змісту ст. 198 ЗКУ ставиться саме в тому коли воно проводиться та чим підтверджується, Акт приймання-передачі межових знаків має бути і саме він і вказує на погодження меж ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ а все решта чистої води маніпуляції та зловживання з боку "експертів" . і наявність якогось іншого акту погодження меж не передбачено ЗУ "Про землеустрій" та й не логічно.
Дуже не вчитувався у законопроект але межовими знаками визнаються: зміни ст. 106 ЗКУ (п.2 .2. Межовими знаками можуть бути природні та штучні споруди і рубежі (річки, струмки, канали, лісосмуги, рослинні смуги, дерева, стежки, рівчаки, канали, стіни, паркани, огорожі, шляхові споруди, бетонні або металеві стовпи, плити, моноліти, камені, буї, інші споруди і рубежі), що збігаються із межею земельної ділянки або спеціально встановлюються на ній. Межові знаки на водних об’єктах не встановлюються. " :-) І в інструкції 376 абзац 5 п.3.8. вказує що межові знаки не встановлюються : на бажання власника (користувача) - у разі якщо межі земельних ділянок в натурі (на місцевості) збігаються з природними та штучними лінійними спорудами і рубежами (річками, струмками, каналами, лісосмугами, шляхами, шляховими спорудами, парканами, огорожами, фасадами будівель та іншими лінійними спорудами і
рубежами тощо). (Про "вимоги" межові знаки через 200 м. , а звідси і поворотні точки на прямій лінії -взагалі мовчу- дурня повна, а "фішка" достойна того щоб знайшли її автора)
Але вони (межові знаки, або рубежі по яких проходить межа) мають бути зазначені у Акті приймання передачі межових знаків. Питання до складу Проекту відведення яке погодження меж земельної ділянки може бути до реєстрації ЗД в ДЗК і закріплення меж межовими знаками скажімо в чистому полі ділянка для садівництва і головне з ким погоджувати? І в статті 198 ЗКУ -п.1. Кадастрові зйомки - це комплекс робіт, виконуваних для визначення та відновлення меж земельних ділянок. І інструкція 376 (встановлення межових знаків) п. 2.1. Встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) здійснюється на підставі розробленої та затвердженої технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок або проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
Акт приймання передачі межових знаків на зберігання згідно інструкції 376 включається до документації із землеустрою після виконання робіт із встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та закріплення їх межовими знаками (додаток 2) Тобто в кінці всього комплексу робіт - Кадастрової зйомки - (ст.198 ЗКУ). можливо помиляюсь - тоді дерегулювати потрібно дійсно багато і довго
Аватар користувача
Kitsmaniuk
Спец
Спец
Повідомлень: 461
З нами з: 12 березня 2011 11:28
Репутація: 147
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Дерегуляція у сфері земельних відносин: Зе!конопроект

Повідомлення Kitsmaniuk »

YOlegSt,
YOlegSt писав: 16 жовтня 2019 23:52 як на мене (одного із народу України, не землевпорядник) то суперечливе питання щодо погодження меж в розумінні змісту ст. 198 ЗКУ ставиться саме в тому коли воно проводиться та чим підтверджується,
Ви дуже гарно все описали, і підтвердили не тільки мою позицію, а й позицію, розуміння багатьох землевпорядників - практиків щодо пресловутого акту приймання-передачі межових знаків на зберігання в світлі сьогоднішнього законодавства. Однак, оскільки в проекті внесення змін до законоодавчих актів поняття акту-приймки передачі межових знаків на зберігання знімається з порядку денного, а норми статті 198 ЗКУ залишаються не змінними - звідси знову може виникнути колізія - його нема, але він має бути.... Що тоді?
vitas007
Admin
Admin
Повідомлень: 1395
З нами з: 15 грудня 2010 16:02
Репутація: 783
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Дерегуляція у сфері земельних відносин: Зе!конопроект

Повідомлення vitas007 »

Засідання комітету з питань аграрної та земельної політики | 16.10.19
► Показати
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Дерегуляція у сфері земельних відносин: Зе!конопроект

Повідомлення ппзкб »

О як повернулось, дехто починає співати по іншому ))))
Аватар користувача
Kitsmaniuk
Спец
Спец
Повідомлень: 461
З нами з: 12 березня 2011 11:28
Репутація: 147
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Дерегуляція у сфері земельних відносин: Зе!конопроект

Повідомлення Kitsmaniuk »

ппзкб писав: 17 жовтня 2019 16:16дехто починає співати по іншому
Вся проблема в тому, що пересічний громадянин не має ні часу ні бажання вивчити історію ринку землі як європейських, так і інших держав (США, Канада, країни південної америки, Австралія і т.д.), все сприймається на слух як від прогресивних пропозицій, так і до популізму. Я за референдум, хоч вже передбачаю, що виграють популісти... А по факту сотні тисяч пересічних громадян готові продати земельну ділянку (так званий пай) фермеру з свого чи сусіднього села, при цьому шукаючи сто і одну причину, щоб достроково розірвати договір з "агрохолдінгом"... Реалії такі, і саме тому на сьогоднішньому етапі розвитку подій ринку найбільше бояться саме "агрохолдінги", бо на оренді сидіти вигідно, а скупити землю, навіть при явно заниженій оцінці сільськогосподарських угідь ( в порівнянні з такими ж типами в європейських країнах) - це для них *опа. І чому мені, громадянину України, який згідно Конституції має право розпоряджатися свїм майном, хтось має вказувати, маю я право продати чи ні. Будь ласка, приймайте закони щодо земель державної та комунальної власності, а приватну власність залиште вже в спокої... на розсуд громадянина - власника земельної ділянки. А я, як власник земельної ділянки, вже подумаю, що для мене краще - здати земельну ділянку в оренду і кожного року отримувати якусь копійчину, чи продати цю земельну ділянку, і кошти, отримані від продажу, вкласти в бізнес, чи просто пошикувати рік - два (а може стане тільки на місяць), але то вже мої проблеми.
Аватар користувача
YOlegSt
Повідомлень: 6
З нами з: 26 квітня 2011 12:45
Репутація: 3
Область: Житомирська

Дерегуляція у сфері земельних відносин: Зе!конопроект

Повідомлення YOlegSt »

Kitsmaniuk писав: 17 жовтня 2019 09:28 оскільки в проекті внесення змін до законоодавчих актів поняття акту-приймки передачі межових знаків на зберігання знімається з порядку денного, а норми статті 198 ЗКУ залишаються не змінними - звідси знову може виникнути колізія - його нема, але він має бути.... Що тоді?
це моя особиста думка... розпочну так, є така приказка - собаки гавкають, а караван іде- це до того, що багато процесів які здається пов’язані, але проходять окремо от і тут ділянка є об’єктом з моменту присвоєння їй кадастрового номера, тобто реєстрації в ДЗК, а ніяк з моменту встановлення меж, а стаття 198 ЗКУ визначає "1.Кадастрові зйомки - це комплекс робіт, виконуваних для визначення та відновлення меж земельних ділянок" .
а п. 2. Кадастрова зйомка включає:
а) геодезичне встановлення меж земельної ділянки;
б) погодження меж земельної ділянки з суміжними власниками та землекористувачами;
в) відновлення меж земельної ділянки на місцевості;
г) встановлення меж частин земельної ділянки, які містять обтяження та обмеження щодо використання землі;
ґ) виготовлення кадастрового плану.
Хоча я в це не вірю, але можливо в головах законотворців прояснення. Тобто ПЗ для формування (реєстрації) ділянки в ДЗК та об’єкта цивільних прав, а ст. 198 ЗКУ то вже ТД встановлення та відновлення меж. В законопроекті відсутні також в ст. 50 Про землеустрій і матеріали перенесення ЗД на місцевість і інші.
Тобто крім Проекту Землеустрою потрібна буде ТД щодо встановлення меж ЗД для виносу в натуру та закріплення меж, у користувача ЗД на руках будуть всі необхідні документи про межі ЗД, в тому числі і АКТ приймання передачі межових знаків з погодженням меж суміжними землекористувачами. Виносити ділянку на місцевість і закріплювати межі межовими знаками буде власник (користувач) після реєстрації права (власності) на ЗД згідно інструкції встановлення межових знаків.
Водночас вважаю, що право на земельну ділянку не залежить від того чи передано межові знаки та закріплено межі ЗД бо відповідно ст. 198 ЗКУ - Кадастрова зйомка це комплекс робіт, який в часовому просторі виходить за межі затвердження ПЗ та реєстрації ЗД в ДЗК, а завершується в момент передачі межових знаків на зберігання саме власнику ЗД бо на момент затвердження ПЗ і навіть до моменту реєстрації в Реєстрі Речових Прав це лише замовник і відповідно погоджувати межі не може, бо інакше, якщо теоретично суміжні власники погоджують межі то вони порушують право майбутнього власника. А проводити роботи щодо встановлення межових знаків та погодження меж з власниками суміжних земельних ділянок після внесення інформації в ДЗК і до моменту затвердження сумнівно.
Це пояснює те що Акт приймання передачі межових знаків відповідно до закону та Інструкції №376 включається в ДЗ після закріплення меж ЗД межовими знаками (абзац 10 п. 2.8 інструкції 376) на підставі розробленої та затвердженої ДЗ (п. 2.1 інструкції 376). І в Інструкції №376 прописано механізм та порядок погодження меж земельної ділянки (п. 3.12. інструкції 376) ну і див. саму форму АКТУ приймання-передачі межових знаків на зберігання (додаток 2 Інструкції №376)
Звичайно це може ускладнити (але це залежить від свідомості нас і решти)
Був час коли вимагали розробляли ПЗ та ТД, але про ті часи надіюсь будуть тільки згадки, бо батьки нашої ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ вже дякувати богу на заслуженому відпочинку, а продовжувати онукам.
Ну і щодо грубого порушення щодо непогодження меж ЗД то якщо не помиляюсь на початку нашої реформи (земельної) процедура видачі Акта власності (чи то на право) на землю передбачала видачу цього ДОКУМЕНТА після винесення на місцевість (в натуру) ЗД і якщо межі не погоджені то це проблема і такий АКТ а звідси і право на ЗД могли скасувати, але зараз процедура дещо логічніша і прописана в Законах України, а щось вигадувати не потрібно.
Зараз у всесвіті 2019 рік (від народження Христа) тому декому потрібно щось робити із своєю свідомістю, яка десь блукає, можливо і в 1917 р.) Можливо я щось пропустив, бо за станом здоров’я випав уже як на один рік із землевпорядного життя :-) :-) :-)
Востаннє редагувалось 18 жовтня 2019 15:52 користувачем YOlegSt, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
Vitolla
Спец
Спец
Повідомлень: 158
З нами з: 26 березня 2019 09:29
Репутація: 33
Область: Миколаївська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Дерегуляція у сфері земельних відносин: Зе!конопроект

Повідомлення Vitolla »

Kitsmaniuk писав: 17 жовтня 2019 21:12 І чому мені, громадянину України, який згідно Конституції має право розпоряджатися свїм майном, хтось має вказувати, маю я право продати чи ні
Думка конструктивна, згоден. Але щоб це право існувало і працювало треба ввести чіткі механізми реалізації, і головне захисту та страхування.
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Дерегуляція у сфері земельних відносин: Зе!конопроект

Повідомлення ппзкб »

Vitolla писав: 18 жовтня 2019 14:41 І чому мені, громадянину України, який згідно Конституції має право розпоряджатися свїм майном, хтось має вказувати, маю я право продати чи ні
тому що ключове слово в вашій фразі повинно би бути "громадянин" а не "продати". нам в цій країні жити після нас, а ми думаєм аби хапнути зараз. читали проект закону що сьогодні подали? коротко одна з тез - першочергове право орендар якщо ціну не перебьє хтось інший, а тепер скажіть хоч один вам знайомий фермер потягається з агрохолдингом, порохом, ахметовим, герегою і т.д. і чи багато робочих місьц в кожному селі де їхні землі вони створили, про соц. зобовязання я вже мовчу. Всі розуміють що продаж повинен бути, але не тоді коли наше правове поле і весь ринок знаходиться в первісному стані - у кого дубина важче той і перець
Аватар користувача
Kitsmaniuk
Спец
Спец
Повідомлень: 461
З нами з: 12 березня 2011 11:28
Репутація: 147
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Дерегуляція у сфері земельних відносин: Зе!конопроект

Повідомлення Kitsmaniuk »

ппзкб писав: 18 жовтня 2019 17:00хоч один вам знайомий фермер потягається з агрохолдингом, порохом, ахметовим, герегою
,
Знаю таких, що готові потягатись...
ппзкб писав: 18 жовтня 2019 17:00чи багато робочих місьц в кожному селі де їхні землі вони створили, про соц. зобовязання я вже мовчу
А які робочі місця можуть бути створені для забезпечення вирощування сільгоспкультур, якщо сьогодні один трактор чи комбайн виконує той обсяг роботи, що колись виконували 5-6 тракторів. Про які соц-зобов'язання іде мова? У власника земельної ділянки соц-зобов'язання сплатити податок за землю, в орендаря - виплатити орендну плату орендодавцю. А наскільки ця орендна плата достойна - залежить від орендодавця. Щодо ключового слова - воно ї є "Громадянин", який має відповідні права, в тому числі і право безперешкодно розпоряджатися своїм майном.
ппзкб писав: 18 жовтня 2019 17:00наше правове поле і весь ринок знаходиться в первісному стані
Не в такому то вже і первісному, однак, якщо нічого не робити, то й помилок не буде. Ні в кого це гладко не проходило...
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Дерегуляція у сфері земельних відносин: Зе!конопроект

Повідомлення ппзкб »

Kitsmaniuk писав: 18 жовтня 2019 17:37 Про які соц-зобов'язання іде мова?
місцеві фермера завжди виділяють гроші або ін. засоби для села (допомога пмм, грошима, робочою силою і ін.) та навіть безкоштовна горанка городів своїм пайовикам теж немало для місцевих значить, допомога на поховання, і тд.
Kitsmaniuk писав: 18 жовтня 2019 17:37 А які робочі місця можуть бути створені для забезпечення вирощування сільгоспкультур
місцевий фермер наймає робочих з місцевих і переробка продукції відбувається здебільшого на місцях, а не фурами з поля в невідомих напрямках
Kitsmaniuk писав: 18 жовтня 2019 17:37 Знаю таких, що готові потягатись...
та вони то готові, а епіцентр, кряж, агрохолд і тд. їх просто не помітять навіть
thom yorke
Спец
Спец
Повідомлень: 726
З нами з: 24 лютого 2013 20:12
Репутація: 278
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Дерегуляція у сфері земельних відносин: Зе!конопроект

Повідомлення thom yorke »

Витримав 13 хвилин відео. Більше слухати Королевську і Тимошенко важко :)

На рахунок погодження меж і межових знаків. Я, якщо чесно, не розумію концепцію цих межових знаків. От я землевласник, для чого державі змушувати мене встановлювати внатурі ці межі. Це моє майно і моє право. Хочу знати де межі виділеної мені ділянки - встановлюю. Не хочу сьогодні цього знати - не встановлюю. Подивлюся на публічці, а коли захочу орати, сіяти чи ставити паркан замовлю відповідні послуги. А зараз ледь адміністративна відповідальність, якщо їх хтось витягне. Для чого мені ці акти, кроки - вони не захищають моїх майнових прав. Так само як і "відомості".
Погодження меж перед реєстрацією ділянки - корисна штука, хай буде. Так, щоб от поміряв ти ґазді його 6 соток, він пішов до сусіда й показав на топоплані як там їх спільна межа буде проходити. А той погодився чи ні і засвідчив це підписом в акті і на топоплані, який би став додатком до акту. От тільки в законопроекті такого нема, а є та сама розпливчата 198 стаття.
Аватар користувача
Kitsmaniuk
Спец
Спец
Повідомлень: 461
З нами з: 12 березня 2011 11:28
Репутація: 147
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Дерегуляція у сфері земельних відносин: Зе!конопроект

Повідомлення Kitsmaniuk »

ппзкб,
ппзкб писав: 18 жовтня 2019 18:05переробка продукції відбувається здебільшого на місцях
Про яку чи про чого переробку ми ведем мову? В м'ясо - молчному напрямку, ще куди не йшло. І то, як правило, хтось один скуповує у фермерів молк чи м'ясо і займається переробкою в кустарних умовах - дрібнотоварне виробництво... Чи багато хто займається консервуванням оовочів, фруктів, і т. д. для поставки на ринок ??? І хто візьме на себе ризик таке продавати без відпвідного сертифіката??? Хіба що наймані працівники від імені фермера на базарі.
ппзкб писав: 18 жовтня 2019 18:05епіцентр, кряж, агрохолд і тд. їх просто не помітять навіть
, а не треба, щоб їх помічали. Умови повинні бути такі, що я не зобов'язаний продавати тому, хто більше дасть, я маю право продати тому, кому хочу. Я розумію, що мій кум не дасть мені тих грошей, що дасть холдінг, але мені більше подобається мій кум, сват, брат, тай заробити вони мені дадуть на тій земельці, що я їм продав, бо мже треба буде робити щсь таке, що ще немеханізовано, та й ще соц-допомогу нададуть, рука руку миє, а дві - лице. Не треба так драматизувати над тим, чого ще не пробували. Знову ж таки тут мову веду виключно про власність громадян України на землі сільськогосподарського призначення.
samen
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 25
З нами з: 11 лютого 2017 21:26
Репутація: 18
Область: Полтавська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Дерегуляція у сфері земельних відносин: Зе!конопроект

Повідомлення samen »

Приведу пример по землям в собственности. Государственную не трогаю. Делайте с ней что угодно. Есть два поля рядом. Одно паевое, а другое раздали под ОСГ. Агрогруппа одинаковая. Поля рядом. Но паевое не продается, а ОСГ продается, и уже продано. И по техничке по объединению собранно в одно поле и сконцентрированно в руках дяди и никакого ограничения по концентрации в одних руках. И в этих руках уже тысячи гектар. Рынок давно процветает и работает. Просто не смешивайте в одном замесе госземли, коммунальные земли и частные осг . Но это понимают только специалисты, а толпа будет хавать новости из зомби-ящика.
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Дерегуляція у сфері земельних відносин: Зе!конопроект

Повідомлення ппзкб »

samen, так в том і вся суть цього говнозаміса що під "бабушка_имеет_право" пропихають продаж всього і вся. В жодному варіанті проекта не обумовлюється продаж тільки приватної землі, але нам право треба! Тими що є користуватись цивілізовано не навчились але ще треба
vitas007
Admin
Admin
Повідомлень: 1395
З нами з: 15 грудня 2010 16:02
Репутація: 783
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Дерегуляція у сфері земельних відносин: Зе!конопроект

Повідомлення vitas007 »

Опитування!
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Дерегуляція у сфері земельних відносин: Зе!конопроект

Повідомлення ппзкб »

vitas007, я б ще добавив пункт - я в них не вірю
thom yorke
Спец
Спец
Повідомлень: 726
З нами з: 24 лютого 2013 20:12
Репутація: 278
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Дерегуляція у сфері земельних відносин: Зе!конопроект

Повідомлення thom yorke »

Більше так, ніж ні.
Аватар користувача
Малібу
Спец
Спец
Повідомлень: 388
З нами з: 20 грудня 2010 10:52
Репутація: 50
Область: Чернівецька

Дерегуляція у сфері земельних відносин: Зе!конопроект

Повідомлення Малібу »

Не по темі
Проголосував. Але голосування вважаю трошки не коректним, бо так сформоване що підтримка законопроекту односзначно свідчить про підтримку політсили. Думаю варто було б не суміщувати ці два питання...
vitas007
Admin
Admin
Повідомлень: 1395
З нами з: 15 грудня 2010 16:02
Репутація: 783
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Дерегуляція у сфері земельних відносин: Зе!конопроект

Повідомлення vitas007 »

Малібу писав: 21 жовтня 2019 14:22
Не по темі
Проголосував. Але голосування вважаю трошки не коректним, бо так сформоване що підтримка законопроекту односзначно свідчить про підтримку політсили. Думаю варто було б не суміщувати ці два питання...
так і є. я спецом так зробив. обнулив голосування бо добавив ще два варіанта.
але зробив:"Кількість варіантів відповіді для одного користувача: 2"
Голосуємо!
Аватар користувача
Малібу
Спец
Спец
Повідомлень: 388
З нами з: 20 грудня 2010 10:52
Репутація: 50
Область: Чернівецька

Дерегуляція у сфері земельних відносин: Зе!конопроект

Повідомлення Малібу »

Не по темі
vitas007 писав: 22 жовтня 2019 05:43 так і є. я спецом так зробив. обнулив голосування бо добавив ще два варіанта.
але зробив:"Кількість варіантів відповіді для одного користувача: 2"
Голосуємо!
Не люблю флудиити і не хочу пристібуватися але ж питання не змінилося: Тобто питання одразу стосується двох аспектів: чи підтримуєте ви зміни, і чи підримуєте при цьому Зе? Відповідаючи так ти одразу даєш відповіді на обиідва питання, і не інакше.
Якщо б питання звучало "Чи підтримуєте зміни в земельному законодавстві запропоновані законопроектом 2194 ?" то неоднозначностей би не було.
Вибачайте за офтоп...
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1797
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Дерегуляція у сфері земельних відносин: Зе!конопроект

Повідомлення Azhimut »

з 10-00 ...
З А С І Д А Н Н Я
Верховної Ради України
(друга сесія дев'ятого скликання)
14 листопада 2019 року


перше читання
2194


Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин (проект н.д. М.Заблоцького надано 07.10.2019, подання Комітету вручено 12.11.2019)

Доповідає:
народний депутат України ЗАБЛОЦЬКИЙ Мар’ян Богданович
Співдоповідає:
Голова Комітету з питань аграрної та земельної політики СОЛЬСЬКИЙ Микола Тарасович

Відправлено через 56 хвилин 20 секунд:
Як будем працювати з нового року: спостерігаємо наживо:
https://www.youtube.com/watch?v=dHwkVnBnrCw

Відправлено через 12 хвилин 45 секунд:
Голова Верховної Ради: - Ні, з початку бюджет 2020 :)
k1nep
Спец
Спец
Повідомлень: 360
З нами з: 09 грудня 2009 21:53
Репутація: 158
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Дерегуляція у сфері земельних відносин: Зе!конопроект

Повідомлення k1nep »

Azhimut писав: 14 листопада 2019 10:19 Голова Верховної Ради: - Ні, з початку бюджет 2020 :)
вряд ли сегодня рассмотрят земельные вопросы
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1797
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Дерегуляція у сфері земельних відносин: Зе!конопроект

Повідомлення Azhimut »

k1nep писав: 14 листопада 2019 11:46 вряд ли сегодня рассмотрят земельные вопросы
Посмотрим. Еще есть сегодня вечернее заседание, с 16-00.
Закрито