Спартакіада - 2010

новини
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
corin
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 35
З нами з: 12 лютого 2008 09:58
Репутація: 1
Контактна інформація:

Спартакіада - 2010

Повідомлення corin »

В п'ятницю (18.06.2010) відбулись перші відбіркові ігри з чемпіонату з міні-футболу. Чи знаєте, хто як зіграв?
На скільки я знаю, в групі Рівненська, Волинська, Тернопільська, Львівська - виграла Волинська.
Аватар користувача
amenshun
Спец
Спец
Повідомлень: 203
З нами з: 13 вересня 2009 07:55
Репутація: 1
Область: Сумська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: Спартакіада - 2010

Повідомлення amenshun »

В Украине все земельные проблемы решены. Да? И теперь Держкомзем будет Держкомзем-молодьспорт.
Наверное Кулинич, под влиянием чемпионата впал в спортивный маразм. Значит плохи уж совсем дела...

Хотя я ничуть не против футбола и пива. Но не с Держкомземом, а где-то с друзьями на выходных..
ВАДИМ
Спец
Спец
Повідомлень: 97
З нами з: 15 травня 2007 12:58
Репутація: 0
Контактна інформація:

Re: Спартакіада - 2010

Повідомлення ВАДИМ »

У Кіровограді також відбулися змагання з міні-футболу. 1 місце - Кіровоградська обл;. 2 місце - Черкаська область;, 3 місце - Житомирська область; 4 місце - Вінницька область. Насправді ж Вінницька область виграла в усіх суперників, але при звірці документів виявилося, що деякі міні-футболісти до системи Держкомзему ніякого відношення не мають. На футбольному жаргоні - це "підстава". Щоб не було ніяких проблем для Вінницької області, вони ж самі погодилися зайняти "почесне" 4 місце і з перемогою над всіма учасниками самозадоволеними поїхати додому. Кіровограду дякуємо за організацію змагань. Молодці. Ще б шашличків, як у минулому році...
cerdred
Спец
Спец
Повідомлень: 2015
З нами з: 18 листопада 2007 16:32
Репутація: 88
Область: Черкаська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Re: Спартакіада - 2010

Повідомлення cerdred »

amenshun писав: Наверное Кулинич, под влиянием чемпионата впал в спортивный маразм...
Да он, наверное, с него и не выходил.... кажись с год назад на совещании в облуправе что то говорили о каких то футбольных соревнованиях между областными управлениями.
Аватар користувача
goraminy
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 17
З нами з: 15 жовтня 2008 22:29
Репутація: 0

Re: Спартакіада - 2010

Повідомлення goraminy »

amenshun писав:Хотя я ничуть не против футбола и пива. Но не с Держкомземом, а где-то с друзьями на выходных..
Там не тільки футбол, там: більярд, боулінг, стрільба, бадмінтон, плавання, армреслінг (змішана жіночо-чоловіча група:))... і че тільки мала частина. bayan - самодіяльність відпрацювали! Boks - відпрацюємо. Шкода, що в переліку не було боксу. Думаю багато охочих знайшлося б позмагатися з керівництвом kartka!!!

Додано через 2 хвилини 3 секунди:
В Харкові перше місце - Сумська обл. Потім, здається, Харків, Полтава, Луганськ. Поправте, якщо помилився...
Аватар користувача
malecha
Спец
Спец
Повідомлень: 744
З нами з: 22 квітня 2007 16:51
Репутація: 35
Область: Тернопільська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Re: Спартакіада - 2010

Повідомлення malecha »

corin писав: в групі Рівненська, Волинська, Тернопільська, Львівська - виграла Волинська.
а я знаю, що Львівська - 4 місце, Тернопільська - 3, отже, методом виключення з ваших знань, Рівненська - 2, Волинська - 1. :)

Додано через 14 днів 4 годин 36 хвилин 23 секунди:
В продовження розмови: http://dkzr.gov.ua/terra/control/uk/pub ... t_id=20657
Відповісти