Встановлення сервітутів

Обмеження, сервітут, емфітевзис, суперфіцій...
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
zemleustriy-ocinka
Спец
Спец
Репутація: 16
Область: Черкаська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Встановлення сервітутів

Повідомлення zemleustriy-ocinka » 06 серпня 2019 14:17

torez писав:
06 серпня 2019 13:49
Я так думаю, якщо вказати цільове призначення 11.01, то під аукціон не повинно підпадати таке відведення?
Якщо проект пройде, то думаю без аукціону

юлія 2019
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Репутація: -3
Область: Рівненська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Встановлення сервітутів

Повідомлення юлія 2019 » 12 серпня 2019 11:31

Доброго дня!
На території сільської ради в межах розташована будівля торгівлі. ФОП хоче зробити документи на право власності на цю будівлю. Земельна ділянка не сформована.
Як нам порекомендували для того щоб виготовити документи на будівлю, спершу потрібно оформити земельну ділянку в оренду. Для цього щоб минути аукціон, треба виготовити тех.док.з інвентаризації землі, потім укласти договір сервітуту. Чи вірно так буде? Власник хоче отримати дану ділянку у власність після виготовлення документів на будівлю.

Swan_911
Репутація: -1
Область: Донецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Встановлення сервітутів

Повідомлення Swan_911 » 16 жовтня 2019 09:22

Маємо ситуацію: людині надано ділянку під будівництво ще в 90-х, на той час ще з земель КСП, на той час ще за межами НП (знаю, що не правомірно, але на той час така була ситуація - голова колгоспу - 1-ша людина на селі, голова сільради - "а хто це?").на даний час людина оформила 0.25га під 02.01, і так, як їй надавалось площа, більше, написала заяву до с/р на залишок, під осг (рішення прийнято). При розробці проекту землеустрою архітектор відмовляє в погодженні через розміщення ЗД в зоні Ж-1. Під будівництво відвести дану ділянку проблемно - нема доїзду (знову впреться в архітектуру). Пропонується відвести земельну ділянку для іншої особи (близького родича) під 02.01, встановивши на першій сервітут. Питання: Як оформити даний сервітут, чи обов'язково його реєструвати в ДЗК і як це проводити, або ж запропонуйте інший варіант вирішення питання, буду вдячний!!! )()

Відповісти