Створення озера, ставка на приватній землі реальність чи міф?

Питання і відповіді, які не можна віднести до існуючих розділів!
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
resident007
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 45
З нами з: 09 лютого 2016 13:23
Репутація: 3
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Юридичні послуги

Створення озера, ставка на приватній землі реальність чи міф?

Повідомлення resident007 »

Кодекс про надра
Стаття 23. Право землевласників і землекористувачів на видобування корисних копалин місцевого значення, торфу, підземних вод (крім мінеральних) та користування надрами для інших цілей

{Назва статті 23 із змінами, внесеними згідно із Законом № 867-VIII від 08.12.2015}

Землевласники і землекористувачі в межах наданих їм земельних ділянок мають право без спеціальних дозволів та гірничого відводу видобувати корисні копалини місцевого значення і торф загальною глибиною розробки до двох метрів, а також підземні води (крім мінеральних) для всіх потреб, крім виробництва фасованої питної води, за умови, що обсяг видобування підземних вод із кожного з водозаборів не перевищує 300 кубічних метрів на добу.

{Частина перша статті 23 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2849-VI від 22.12.2010; в редакції Закону № 867-VIII від 08.12.2015}

Землевласники і землекористувачі, які є сільськогосподарськими товаровиробниками, частка сільськогосподарського товаровиробництва яких за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків, крім випадків, передбачених частиною першою цієї статті, в межах наданих їм земельних ділянок мають право без спеціальних дозволів та гірничого відводу видобувати підземні води (крім мінеральних) для сільськогосподарських, виробничих, а також власних господарсько-побутових потреб.
Отже, якщо в не порушувати ці норми і не переміщувати родючий шар грунту за межі ділянки то можна

thom yorke
Спец
Спец
Повідомлень: 567
З нами з: 24 лютого 2013 20:12
Репутація: 224
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Створення озера, ставка на приватній землі реальність чи міф?

Повідомлення thom yorke »

А як на рахунок відшкодування втрат с/г виробництва внаслідок зміни цільового під водний фонд? 208 стаття звільняє від відшкодування "для розміщення внутрігосподарських об'єктів рибогосподарських підприємств". Але що таке рибогосподарське підприємство? Якщо розведенням риби займатиметься фізособа, то, виходить, під амністію по втратах не потрапляє?

Аватар користувача
LStrike
Спец
Спец
Повідомлень: 155
З нами з: 03 травня 2010 14:56
Репутація: 97
Область: Чернігівська

Створення озера, ставка на приватній землі реальність чи міф?

Повідомлення LStrike »

thom yorke писав:
06 березня 2020 11:49
Але що таке рибогосподарське підприємство?
Рибогосподарське підприємство (рибницьке, рибальське, рибопереробне) — суб'єкт підприємницької діяльності, основними видами діяльності якого є вилов (збирання), відтворення, вирощування, переробка риби та інших водних живих ресурсів і продукції з них, а сума, одержана від її реалізації або її окремого виду, перевищує 50 відсотків загальної суми валового доходу підприємства.

Відповісти