Присвоєння адреси земельним ділянкам

Питання і відповіді, які не можна віднести до існуючих розділів!
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
Наумчик
Повідомлень: 2
З нами з: 18 серпня 2008 19:24
Репутація: 0

Re: присвоєння адреси земельним ділянкам

Повідомлення Наумчик »

Люди я смотрю здесь вроде и земельщики и законники, но я не понял, прочитал, что адрес присваевается недвижимости, однако в Зем кодексе прописано что такое земельный кадастр, а это в первую очередь ведомости о месте расположении земельного участка,а именно, когда разбивается новый массив по градостроительной документации, градостроительный кадастр базируется на земельном кадастре, Закон "Про планирование и застройку территорий", участкам уже присвоен адрес и человек получает или оформляет участок уже с адресом и эти нормы были до Держкомзема и до инструкций.
Что касается деления самого участка то здесь действительно нет чётких норм поэтому в каждом населённом пункте устанавливают свой порядок (свои правила игры). С уавжением ко всем
Ярікзем
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 38
З нами з: 10 липня 2009 21:56
Репутація: 0

Re: присвоєння адреси земельним ділянкам

Повідомлення Ярікзем »

anticuus писав:Например я собираюсь возводить постройку, необходимо электричество, а для этого нужно повесить счетчик, а для этого необходимо выделить номер для участка на котором этот счетчик будет висеть
В разі, якщо земельна ділянка приватизована, то вона повинна відповідно мати адресу місцезнаходження. В разі відсутності звертайтесь до с(м)/ради, щодо присвоєння юридичної адреси земельній ділянці.
Перед тим, як встановлювати лічильник Вам доцільно отримати дозвіл на будівництво. Після того, як отримаєте, то зрозумієте - звідки?, як?, до кого? і чому?
anticuus писав:Второй пример - есть дом и земля в совместной собственности, дом с выделенными в натуре частями, тот же вопрос по поводу электричества/газа участок один но нужно два адреса.
Якщо Вам було виділено частки на нерухоме майно, то відповідно в БТІ вам необхідно отримати технічний паспорт та витяг, що посвідчує право власності на нерухоме майно (будівлю, споруду). За результами інвентаризації будівлі Вам буде надано адресу(наприклад: вул.Миру,10 кв.1-Вам; вул.Миру,10 кв.2 -дяді Петі).
Аватар користувача
werewolf
Спец
Спец
Повідомлень: 913
З нами з: 22 січня 2008 17:46
Репутація: 5
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше

Re: присвоєння адреси земельним ділянкам

Повідомлення werewolf »

anticuus писав:Например я собираюсь возводить постройку, необходимо электричество, а для этого нужно повесить счетчик, а для этого необходимо выделить номер для участка на котором этот счетчик будет висеть. Второй пример - есть дом и земля в совместной собственности, дом с выделенными в натуре частями, тот же вопрос по поводу электричества/газа участок один но нужно два адреса. И таких нетеоретических вопросов просто уйма...
Наумчик писав:Люди я смотрю здесь вроде и земельщики и законники, но я не понял, прочитал, что адрес присваевается недвижимости, однако в Зем кодексе прописано что такое земельный кадастр, а это в первую очередь ведомости о месте расположении земельного участка,а именно, когда разбивается новый массив по градостроительной документации, градостроительный кадастр базируется на земельном кадастре, Закон "Про планирование и застройку территорий", участкам уже присвоен адрес и человек получает или оформляет участок уже с адресом и эти нормы были до Держкомзема и до инструкций.
Что касается деления самого участка то здесь действительно нет чётких норм поэтому в каждом населённом пункте устанавливают свой порядок (свои правила игры). С уавжением ко всем
Земельна ділянка - це не лише клапоть землі під домоволодінням. Це ще й клапоть поля, клапоть лісу, клапоть річки і т.д. Їм ви адресу ніяк не присвоїте, навіть якщо вони в межах населеного пункту. Наявність чи відсутність адреси домоволодінню ніяк не впливає на використання, володіння, розпорядження земельною ділянкою чи набуття прав на неї. Землевпорядники не мають права присвоювати адреси земельним ділянкам і брати участь в "іграх", правила яких встановлюють БТІшники і архітектори в кожному населеному пункті. Їх як послухати - так хоч зараз зупиняй земельну реформу через те, що десь там якимсь земельним ділянкам ще не присвоїли адрес. ;-)
Аватар користувача
werewolf
Спец
Спец
Повідомлень: 913
З нами з: 22 січня 2008 17:46
Репутація: 5
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше

Re: присвоєння адреси земельним ділянкам

Повідомлення werewolf »

natasha22 писав:У мене така ситуація: громадянин подав заяву на сесію з проханням прийняти рішення, яким надати йому у приватну власність земельну ділянку площею 0,07 га, що знаходиться по вул. Вакарова, 21. Рішенням від 1992 року йому було виділено з/д під будівництво просто по вул. Вакарова без номера.
Якщо рішенням від 92 року було виділено ділянку у власність з тим же самим цільовим призначенням, то друге таке рішення приймати не можна. Не залежно від номера будинку.
natasha22 писав: Я не впевнена, чи правильно зроблю, якщо, подам на присвоєння номеру будинку та уточнення розмірів з/д згідно фактичних обмірів. Можливо, йому треба було крім копії рішення, заяви та копії паспорта подати ще якісь документи?
Обовязково подати на сесію - розгляд і затвердження - технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на з\д. Така документація містить вже "уточнені" розміри, довідку про присвоєння кадастрового номеру і т.д.
Присвоїти номер будинку можна до або після приватизації. Відмовляти в прийнятті або розгляді заяви громадянина лише на підставі неприсвоєного номеру будинку не маєте права.
КАРАБУТ
Повідомлень: 1
З нами з: 11 жовтня 2013 11:11
Репутація: 0
Область: Полтавська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення КАРАБУТ »

Є випадки, коли за однією адресою можуть знаходитися декілька земельних ділянок. Наприклад, земельна ділянка для будівництва та обслуговування господарських будівель і споруд та земельна ділянка для ведення особистого селянського господарства. У цьому випадку обидві земельні ділянки прив'язуються до поштової адреси будинку.ОБОВЯЗКОВО?Для ділянки осг номер домоволодіння?
Аватар користувача
Galina MishchyK
Спец
Спец
Повідомлень: 113
З нами з: 23 червня 2016 11:23
Репутація: 8
Область: Вінницька
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування
Контактна інформація:

Присвоєння адреси земельним ділянкам

Повідомлення Galina MishchyK »

Привіт, як правильно оформити рішення сесії на оренду земельної ділянки, в межах населеного пункту, кадастрового номера на ділянку немає. Працюю лише місяць, нехочу накосячити...
tops_a
Спец
Спец
Повідомлень: 612
З нами з: 03 липня 2013 10:44
Репутація: 217
Область: Київська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Присвоєння адреси земельним ділянкам

Повідомлення tops_a »

Яка процедура внесення до ДЗК зміни адреси земельної ділянки Було Фастівська 40 а, стало Фастівська 40 В. Яку саме формувати заявку. Внесення змін чи виправлення помилок?
Аватар користувача
Сhibis
Спец
Спец
Повідомлень: 532
З нами з: 05 квітня 2012 10:37
Репутація: 200
Область: Київська

Присвоєння адреси земельним ділянкам

Повідомлення Сhibis »

tops_a писав: Яка процедура внесення до ДЗК зміни адреси земельної ділянки Було Фастівська 40 а, стало Фастівська 40 В. Яку саме формувати заявку. Внесення змін чи виправлення помилок?
Зустрічав, що робили і так, і так. Але тут в чому річ - якщо я не помиляюсь, внесення змін до відомостей ДЗК (в частині адреси) носить назву по трансакції "...в разі змін меж адміністративних одиниць". Якщо ігнорувати цю непевну назву функціоналу - то застосувати таке цілком логічно. Захочете перестрахуватись - додайте до заяви документ, що підтверджує зміну адреси (наприклад, рішення виконкому), а в заяві (та що прийшла з ЦНАП) крім стандартного тексту хай замовник вкаже в звязку з чим виникла потреба внесення змін.
По функціоналу "помилки"- то тут теж не однозначно - якщо розцінювати зміну адреси за рішенням ОМС, ОВК як помилку у відомостях, то реєстратору треба бути готовим при потребі "обстояти" цю доволі хитку позицію (не забуваймо, що за це беруться кошти, безкоштовне виправлення "з вини органу - взагалі не варіант" ).
Вибирайте )).
tops_a
Спец
Спец
Повідомлень: 612
З нами з: 03 липня 2013 10:44
Репутація: 217
Область: Київська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Присвоєння адреси земельним ділянкам

Повідомлення tops_a »

Особа згодна оплатити 170 грн без питаннь. Але ж хочеться розібратись в першу чергу для себе як вірно.
Volzem123
Спец
Спец
Повідомлень: 87
З нами з: 30 квітня 2015 11:02
Репутація: 3
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Присвоєння адреси земельним ділянкам

Повідомлення Volzem123 »

tops_a писав: Було Фастівська 40 а, стало Фастівська 40 В.
так на підставі чого адреса змінилась? якщо помилка - 170 грн. якщо рішення - внесення змін до відомостей
tops_a
Спец
Спец
Повідомлень: 612
З нами з: 03 липня 2013 10:44
Репутація: 217
Область: Київська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Присвоєння адреси земельним ділянкам

Повідомлення tops_a »

Рішення. Алеж транзакція називається зміна адреси в разі змін меж адміністративних одиниць
Lidiya
Повідомлень: 2
З нами з: 24 березня 2017 19:50
Репутація: 0
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Присвоєння адреси земельним ділянкам

Повідомлення Lidiya »

В мене приватизована земельна ділянка. Сільська рада при наданні поштової адреси дала сусіду зправа номер будинку 28, а сусіду зліва - 30. Далі за сусідом зліва йде номер будинку 34. Тобто моя ділянка не була врахована, і номер дали сусіду. Зараз мені пропонують присвоїти номер 28А, але я категорично не згідна, оскільки в мене окрема ділянка і буде окремий будинок. Що я можу зробити, щоб відновити порядок нумерації? Наперед дякую.
Аватар користувача
Denver
Спец
Спец
Повідомлень: 1354
З нами з: 07 червня 2010 18:10
Репутація: 113
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Присвоєння адреси земельним ділянкам

Повідомлення Denver »

Lidiya,
Не по темі
вибачте, але якась маячня, а не думка у Вас, імхо.
Є пронумеровані (проадерсовані) масиви так, що відсутні безлітерні Адреси. Наприклад купа багатоповерхівок, і всі з літерами А, Б, В,... а простого номеру немає.
 ! Повідомлення з: Denver
Перед тим, як задати питання скористайтеся пошуком по форуму. 90% тем вже обговорювалося чи обговорюється.
Lidiya
Повідомлень: 2
З нами з: 24 березня 2017 19:50
Репутація: 0
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Присвоєння адреси земельним ділянкам

Повідомлення Lidiya »

Звучить ніби маячня, але зараз мені пропонують взяти номер будинку, який мав би бути в сусіда. Тобто тепер нумерація будинків буде - 28,32,30,34,36.....
Аватар користувача
VAL
Спец
Спец
Повідомлень: 155
З нами з: 17 липня 2015 12:01
Репутація: 61
Область: Рівненська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Присвоєння адреси земельним ділянкам

Повідомлення VAL »

Lidiya писав: 26 березня 2017 12:11Звучить ніби маячня, але зараз мені пропонують взяти номер будинку,
Колеги або засудіть мене або скажіть, що я правий... можливо я не по темі... Коли ми формуємо ЗД ми вказуємо адрес ЗД (область, Район, смт... і т.д.) а при чому тут поштова адреса, хоча Законом це передбачено, якийсь колапс... ми реєструємо ЗД а не її поштову адресу може закон трошки "?" ми ж не зеаємо її точної поштової адреси, а коли даємо Витяга про ЗД в них "опять" щось змінеться" нумерація наприклад і знову ми будемо винні .. прийде людина з цим самим витягом і скаже міняйте у вас тут помилка.... я вважаю у нас згідно ІКК має бути :область, район, населений пункт тобто що ми бачимо по ІКК а не якійсь поштові адреся... НЕ знаю можливо я не прав роззсудіть
Аватар користувача
Volodar
Спец
Спец
Повідомлень: 1795
З нами з: 17 квітня 2008 12:41
Репутація: 52
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Присвоєння адреси земельним ділянкам

Повідомлення Volodar »

VAL писав: 26 березня 2017 12:55оча Законом це передбачено
А яким законом передбачено вказувати при реєстрації земділянки або права саме поштової адреси? :-(
Аватар користувача
Denver
Спец
Спец
Повідомлень: 1354
З нами з: 07 червня 2010 18:10
Репутація: 113
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Присвоєння адреси земельним ділянкам

Повідомлення Denver »

Lidiya писав: 24 березня 2017 20:02Зараз мені пропонують присвоїти номер 28А
Lidiya писав: 26 березня 2017 12:11зараз мені пропонують взяти номер будинку, який мав би бути в сусіда. Тобто тепер нумерація будинків буде - 28,32,30,34,36.....
Ви вже визначіться, якось, чого самі хочете...
 ! Повідомлення з: Denver
Перед тим, як задати питання скористайтеся пошуком по форуму. 90% тем вже обговорювалося чи обговорюється.
Аватар користувача
ПиратФлинт
Спец
Спец
Повідомлень: 431
З нами з: 16 лютого 2011 22:31
Репутація: 80
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Присвоєння адреси земельним ділянкам

Повідомлення ПиратФлинт »

Lidiya писав: 24 березня 2017 20:02В мене приватизована земельна ділянка
Яка адреса земельної ділянки зазначена у державному акті на землю.
VAL, Для земельної ділянки визначається її місцезнаходження та присвоюється кадастровий номер, який є унікальним і дозволяє ідентифікувати її серед усіх інших на території України.
Серед підстав відмови у державній реєстрації речових прав, визначених статтею 24 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», такої підстави як відсутність адреси земельної ділянки немає.
Частиною четвертою статті 24 цього ж Закону відмова в державній реєстрації прав та їх обтяжень з підстав, не передбачених цим Законом, заборонена.
Аватар користувача
Alexxp
Спец
Спец
Повідомлень: 1180
З нами з: 12 лютого 2009 20:24
Репутація: 408

Присвоєння адреси земельним ділянкам

Повідомлення Alexxp »

Часто виникають ситуації, коли присвоєння адреси та місце розташування прирівнюють, проте це не так.
.....
Адреси присвоюються будинкам, спорудам тощо. Ідентифікація земельної ділянки здійснюється за кадастровим номером земельної ділянки.

У відповідності зі статтею 79 Земельного кодексу України, земельна ділянка - це частина земної поверхні з установленими межами, певним місцем розташування, з визначеними щодо неї правами.

До Державного земельного кадастру вносяться відомості про місце розташування земельної ділянки.
Під місцем розташування зазивчай розуміють певне розташування об'єкту в просторі. Для земельної ділянки таке місцерозташування визначається за її координатами (точніше за координатами вершин багатокутника, який утворює земельну ділянку) в прив'язці до ісунючої геодезичної мережі.

Так, в силу чинного законодавства України до відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належить підготовка і внесення на розгляд ради питань щодо найменування (перейменування) вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів, мостів та інших споруд, розташованих на території відповідного населеного пункту.
Адреса визначається шляхом зазначення певного регіону (області, району), населеного пункту, вулиці (проспекту, площі, провулку, бульвару тощо) та номера. Адреси земельним ділянкам не присвоюються, а лише розташованим на них об'єктам нерухомості (будинкам, будівлям, спорудам, їхнім окремим частинам).

Відомості в Державному кадастрі України щодо місця розташування земельної ділянки не змінюються з моменту реєстрації земельної ділянки, можуть вноситсь лише корегування назви вулиць на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Присвоєння адреси земельним ділянкам

Повідомлення ппзкб »

Корисна стаття. Але це б до наших нотаріусів в мізки вкласти. У нас нотаріуси при переоформленні вимагають щоб адреси ділянок в актах, витягах на 100% співпадали з адресами в документах на будівлі що на цих ділянках. Можуть відмовити якщо в ДА, наприклад, написано вул. Т. Шевченка, а в тех. паспорті просто вул. Шевченка. При реєстрації ділянок з "радянськими" адресами часто довидиться писати подвійні адреси вул. Леніна (вул. Свободи) наприклад. І багато подібних випадків. І люди змушені підлаштовуватись під них щоб не затягувати процес оформлення
Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 397
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Присвоєння адреси земельним ділянкам

Повідомлення Astreya »

ппзкб, для того,щоб вкласти, потрібно відповідний закон, а в нас жоден закон не прописує процедуру встановлення адреси.
paula
Спец
Спец
Повідомлень: 99
З нами з: 19 лютого 2015 13:07
Репутація: -3
Область: Одеська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Присвоєння адреси земельним ділянкам

Повідомлення paula »

А якщо земельна ділянка вільна від забудови? Як тоді простим смертним, а не кадастровим реєстраторам знаходити її у "просторі" (на місцевості), якщо у неї немає адреси, а тільки кадастровий номер?
Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 397
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Присвоєння адреси земельним ділянкам

Повідомлення Astreya »

Alexxp писав: 23 березня 2018 12:00 Адреси земельним ділянкам не присвоюються, а лише розташованим на них об'єктам нерухомості (будинкам, будівлям, спорудам, їхнім окремим частинам).
Присвоюються (повторюся, законодавчо це питання не врегульовано), і є безліч рішень про присвоєння адреси земельним ділянкам, але такі адреси присвоюють якщо є об"єкт будівництва, або планується такий об"єкт.
Аватар користувача
Alexxp
Спец
Спец
Повідомлень: 1180
З нами з: 12 лютого 2009 20:24
Репутація: 408

Присвоєння адреси земельним ділянкам

Повідомлення Alexxp »

ппзкб писав: 23 березня 2018 12:24 У нас нотаріуси при переоформленні вимагають щоб адреси ділянок в актах, витягах на 100% співпадали з адресами в документах на будівлі що на цих ділянках.
Ця вимога що найменше є незаконною.
► Показати
Так як у реєстратора речових прав (нотаріуса) визначено вичерпний перелік підстав для відмови.
Якщо відомості в кадастрі (витягу з ДЗК), в тому числі і місце розташування, відповідають державному акту, то підстав для відмови в реєстрації прав не має.
Відомості в ДЗК (НКС) згідно Закону України ""Про ДЗК" і постанови КМУ 1051 повинні повністю відповідати даним правоустановчого документу виданого до 01.01.2013 р.,
на підставі якого вносились відомості до ДЗК до моменту реєстрації речових прав або внесенню відомостей про права до рестру речових прав .

В даному випадку, слід розглядати дві можливі дії (або бездіяльність) кадастрового реєстратора
або невиконання посадових обовязків або перевищення повноважень.
Невиконання обовязків в даному випадку не можливо інкримінувати або кваліфікувати, бо кадастровий реєстратор діяти лише на підставі, у межах повноважень та у спосіб, передбачені Конституцією та законами України, посадової інструкції і в межах повноважень визначених порядком.
Тобто кадастровий реєстратор надає витяг з ДЗК який повністю відповідає правоустаноовчому документу.
А от у разі корегування відомостей кадастру на неправомірну вимогу, є ні що інше як перевищення повноважень.
Крім цього, застосування "штучних" механізмів - таких, що не передбачено функціоналом НКС, а саме підробка обміного файлу ХМЛ і внесення викривлених відомостей (змін до них) на підставі підробних електронних документів без законних на те підстав
є злочином.

Такі зміни могли мати місце до 01.01.2013 р. з послідуючою видачею нового правоустановчого документу - державного акта на право власності на земельну ділянку.

З 01.01.2013р. актуалізувати відомості про права, в тому числі на земельні ділянки (нерухоме майно), повноваження є виключно у реєстраторів речових прав (нотаріусів).
На даний час поняття " правового титулу на майно" - правоустановчого документу скасоване, є лише відомості про право і є відомості про обєкт права.
Обмін даними між базами даних реєстру прав і кадастру щодо місця розташування земельної ділянки не здійснються.

Якщо реєстратор чи нотаріус вимагає внесення змін в кадастр, щодо відомостей про місцезнаходження (місце розташування), то підставою виконання таких дій для кадастрового реєстратора є лише змінені дані щодо місця розташування в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно..., що підтверджується витягом (інформаційнійною довідкою) з реєстру речових прав. Що є єдиним документом, що підтверджує наявнісь права і характеризує обєкт права.

Реєстратором прав на підставі діючого правоустановчого документу (держ. акту або рішення про передачу у власність, ..), рішення органу місцевого самоврядування (виконкому) про зміну адреси будівлі та витягу з реєстру речових прав про право власності на будівлю з актуалізованими даними можуть вноситись відомості або здійснюватись корегування відомостей про місце розташування земельної ділянки - для збереження цілісності обєктів права.
Лише у такому випадку, у кадастрового реєстратора є підстава і він може привести відомості кадастру у відповідність до відомостей реєстру речових прав, вже з уточненими відомостями про земельну ділянку:
шляхом внесення змін до ДЗК на підставі сформованої заяви та електронного документу - файлу ХМЛ, який має право розробляти і засвідчувати лише сертифікований інженер землевпорядник.
В такому випадку, є підстави і у розробника (або серифікованого землевпорядника) для внесення змін до обмінного файлу ХМЛ.
(фактично інженер землеввпорядник бере на себе відповідальність за автентичність відомостей у електронному документі - файлі ХМЛ і у правоустановчому документі та відомостях про права).


Так, з вересня 2018 діючий порядок реєстрації речових прав буде повністю змінено і електронний реєстр також (форма і механізми реєстрації).

На сьогодні представниками Мінюсту на семінарах, що проводяться по обласних управліннях юстиції і у відповідь на звернення на гарячу лінію пояснюють,
що відомості про права на нерухоме майно , які виникли до 01.01.2013 року є актуальними та чинними.
Відомості про права вносяться (переносяться) на підставі виданих правоустановчих документів.
При чому відповідальність реєстратори речових прав несуть лише за коректність(точність) перенесення, а не за законність і правильність видачі правоустановчих документів на нерухоме майно до 01.01.2013р,
в них відсутні повноваження по перевірці:
законності дій осіб що видали такі документи чи законності правоустановчих документів.

Крім того, слід наголосити що витяг з ДЗК вимагається, згідно Закону, лише у разі первинного внесення (перенесення) відомостей до реєстру речових прав .


Відправлено через 22 хвилини 46 секунд:
Astreya писав: 23 березня 2018 12:42 Присвоюються (повторюся, законодавчо це питання не врегульовано), і є безліч рішень про присвоєння адреси земельним ділянкам, але такі адреси присвоюють якщо є об"єкт будівництва, або планується такий об"єкт.
Законодавчо визначено чітко і без всяких домислів і вигадок є лише місце розташування земельної ділянки і воно ні як не повязано з адресою, в тому розумінні, що законодавство вкладає в це поняття.
Чинне законодавство визначає лише порядок присвоєння адреси будівлям, спорудам..., але ні в якому разі не земельним ділянкам. Рішень про присвоєння адреси земельним ділянкам є противозаконні, бо повноваження щодо адресації будівель.. чітко визначено в ст.37 Закону України "Про місцеве самоврядування".

Щодо присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна як його ідентифікуючої ознаки
http://radekhivreestr.at.ua/news/shhodo ... 4-07-31-39
► Показати
Деякі органи місцевого самоврядування, що б обійти пишуть в рішеннях назначити номер для земельних ділянок, які плануються забудовуватись, але це також є порушенням або перевищенням особливо коли мова йде про право приватної власністі.
Щодо незаконних вимог і відмов реєстраторів прав є і позиція ВАСУ:
http://protokol.com.ua/ua/vasu_(postano ... rmi_vidan/
► Показати
Востаннє редагувалось 24 березня 2018 01:46 користувачем Alexxp, всього редагувалось 26 разів.
Аватар користувача
Volodar
Спец
Спец
Повідомлень: 1795
З нами з: 17 квітня 2008 12:41
Репутація: 52
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Присвоєння адреси земельним ділянкам

Повідомлення Volodar »

Alexxp писав: 23 березня 2018 22:22 повноваження щодо адресації будівель.. чітко визначено в ст.37 Закону України "Про місцеве самоврядування"
не має там такого :-(
Відповісти