Вимоги до якості матеріалів проекту землеустрою

Питання і відповіді, які не можна віднести до існуючих розділів!
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
zemkov
Спец
Спец
Повідомлень: 690
З нами з: 26 вересня 2007 20:45
Репутація: 0

Повідомлення zemkov »

libra писав:Чи можу я вимагати більш якісного...
За Ваші гроші - любий каприз! morgny
Аватар користувача
Сергiй64
Спец
Спец
Повідомлень: 920
З нами з: 21 червня 2009 19:55
Репутація: 66
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Сергiй64 »

libra писав:більш якісного виконання роботи виконавцями
Викопіювання з чергового кадастрового плану робить не виконавець землевпорядних робіт. Згадайте, хто Вам його дав. А виконавцю що Ви дали, те й він вшив у справу.
Аватар користувача
Сергiй64
Спец
Спец
Повідомлень: 920
З нами з: 21 червня 2009 19:55
Репутація: 66
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Сергiй64 »

libra писав:І де я його мала взяти?
У землевпорядника сільської ради
Коли
libra писав:збирала різноманітні папірці з підписами
.
Аватар користувача
Сергiй64
Спец
Спец
Повідомлень: 920
З нами з: 21 червня 2009 19:55
Репутація: 66
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Сергiй64 »

Кадастровий план і черговий кадастровий план - це різні речі. Черговий кадастровий план ,теоретично, повинен вестись. Але не факт.
libra писав:я можу все звірити?
Безперечно, землевпорядник зобов'язаний показати і розказати все що стосується Вашої ділянки.
libra писав:про точки вздовж дороги
Ніяких точок я не бачу, а посилання веде невідомо куди. Можливо, це умовне позначення лісосмуги.
Аватар користувача
Denver
Спец
Спец
Повідомлень: 1354
З нами з: 07 червня 2010 18:10
Репутація: 113
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Denver »

libra писав:Якщо це не важко, поясніть будь-ласка, призначення точок у формі кружечків, розміщених на дорозі (топографічна (сподіваюсь) карта, використана для викопіювання), здається, з певною регулярністю
Не по темі
на дорозі чи вздовж дороги в рядочок? якщо перше, то покажіь таку цікаву штуку) якщо друге, то, певно, лісосмуга)
 ! Повідомлення з: Denver
Перед тим, як задати питання скористайтеся пошуком по форуму. 90% тем вже обговорювалося чи обговорюється.
Аватар користувача
Kato
Спец
Спец
Повідомлень: 312
З нами з: 19 червня 2008 09:58
Репутація: 1
Область: м.Київ
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Kato »

libra писав:Чи можу я вимагати більш якісного виконання роботи виконавцями?
а зауваження до якості тільки у вас особисто?
Аватар користувача
Denver
Спец
Спец
Повідомлень: 1354
З нами з: 07 червня 2010 18:10
Репутація: 113
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Denver »

Не по темі
шось я ніяких прикріплених файлів не бачу UPPP

А, всьо, бачу - виявляється AdBlock ріже картинки прикріплені на форумі.
 ! Повідомлення з: Denver
Перед тим, як задати питання скористайтеся пошуком по форуму. 90% тем вже обговорювалося чи обговорюється.
Аватар користувача
Kato
Спец
Спец
Повідомлень: 312
З нами з: 19 червня 2008 09:58
Репутація: 1
Область: м.Київ
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Kato »

libra писав:Мені потрібний функціональний план, а як цим "добром" користуватись?
а що конкретно Ви хочете робити з цим планом і як саме користуватись?
Аватар користувача
Kato
Спец
Спец
Повідомлень: 312
З нами з: 19 червня 2008 09:58
Репутація: 1
Область: м.Київ
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Kato »

libra писав:Хочу з'ясувати розташування земельної ділянки
Ну хоча б приблизно, я думаю, ви маєте уявлення на якомі полі вона знаходиться. в проекті землеустрою повинен бути кадастровий план та каталог координат земельної ділянки. зверність в землевпорядну організацію для встановлення меж на місцевості згідно координат. Виїдуть спеціалісти, поставлять Вам кілочки.
Аватар користувача
Kato
Спец
Спец
Повідомлень: 312
З нами з: 19 червня 2008 09:58
Репутація: 1
Область: м.Київ
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Kato »

libra писав:А я їм більше не довіряю. Я їх перевірити хочу!
поясніть. або зверністься до іншої землевпорядної організації.
libra писав:А про каталог координат поясніть, будь-ласка, детальніше: він же тільки в архівному примірнику. Як його звідти отримати без застосування вогнепальної зброї і демонстрації бойових мистецтв?
особисто Вам координати ні про що не скажуть, навіть якщо вони у Вас будуть. це Х =... , У =... в системиі координат, які визначають конткерне положення вашої точки на місцевості та вносяться в геодезичний прикад і по ним ФАХІВЦІ встановлюють замовнику межі.
libra писав:Про кружечки уже з'ясувала - це газогін. Залишається запитати: який проміжок між цими кружечками за стандартом?
вибачте, але перше, що прийшло на думку - не страдайте х...
Аватар користувача
Земля
Спец
Спец
Повідомлень: 143
З нами з: 04 травня 2007 11:13
Репутація: -4
Область: Сумська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Земля »

libra писав:має форму прямокутного паралелепіпеда
не потрібно думать що ви кращий фахівець ніж ваши виконавці.
Аватар користувача
Panchuk
Спец
Спец
Повідомлень: 173
З нами з: 04 березня 2008 10:31
Репутація: 0

Повідомлення Panchuk »

Не морочте людям голову facepalm . Вам як замовнику (власнику) необхідні 2 речі: 1. Державний акт на землю. 2. Встановлена межа земельної ділянки (з кілками та актом передачі межових знаків). І все... А те викопіювання, що ви виклали на форумі є нікому не потрібний шматок карти території с.р., виготовленої в 60-80-х роках масштабу. 1:10000, на якому приблизно і умовно вказується розташування вашої ділянки.

libra писав:А я їм більше не довіряю. Я їх перевірити хочу!
Удачі morgayu
Аватар користувача
Земля
Спец
Спец
Повідомлень: 143
З нами з: 04 травня 2007 11:13
Репутація: -4
Область: Сумська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Земля »

libra писав:А якщо викопіювання - це шматок нікому не потрібного паперу, навіщо його до технічної документації підшивати, оплачувати?
90% в документації нікому не потрібних паперів. А навіщо - це питання риторичне...
Аватар користувача
Земля
Спец
Спец
Повідомлень: 143
З нами з: 04 травня 2007 11:13
Репутація: -4
Область: Сумська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Земля »

Скажу вам шановна libra, ви краще бережіть свої нервові клітини. Я розумію ваше невдоволення, і впевнений що будь яка відповідь окрім "виконавці безграмотні неучі, гнать в шию таких надо" вас не влаштую.
Але виконавці не рисують "викопіювання з чергового кад.плану", а лише вшивають в документацію те, що їм (чи замовнику) дають.
Не накручуйте самі себе, т.щ. коли ви вмикаєте світло вас не цікавить, а чи прибирали сьогодні на атомній станції, і тут вас не повинно цікавить що в документації головне (для вас) - результат!
LGU
Спец
Спец
Повідомлень: 404
З нами з: 08 червня 2008 15:27
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення LGU »

libra писав:А я їм більше не довіряю. Я їх перевірити хочу!
Если Вы никому не доверяете, и хотите проверить самостоятельно, то Вам нужно получить землеустроительное образование,
постажироваться год, получить сертификат инженера-землеустроителя, и тогда Вы сможете проверить работу исполнителей со знанием дела. morgny
libra писав:90% в документації нікому не потрібних паперів. А навіщо - це питання риторичне...
От скажіть: ким треба бути , щоб погоджуватися на таку "роботу"?
В нашей стране во всех сферах деятельности - КПД 5-10%, а остальное - никому не нужная работа!
libra писав:Ну і де той результат? Папірець, що посвідчує моє право мати право? А те, на що я маю право, може за даними реєстру опинитись де завгодно? Бо 90% документації - просто папірці.
А какой результат Вы себе представляете, если никакой "папірець" (госакт? выписка из реестра?) Вас не устраивает?
loban
Спец
Спец
Повідомлень: 85
З нами з: 15 червня 2009 20:23
Репутація: 5
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення loban »

libra писав:Хочу з'ясувати розташування земельної ділянки за картографічними матеріалами.
Вам потрібна топографічна зйомка в масштабі 1:500 чи в 1:1000 вашої земельної ділянки та прилеглої ситуації в радіусі 20-50 метрів з нанесенням на план всіх будівель і споруд, в тому числі підземних (газогін?).Далі по координатам, де Ви замовляли Технічну документацію, наносите межі земельної ділянки на топографічницй план і КОНТРОЛЮЄТЕ?
Аватар користувача
Козак
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 48
З нами з: 11 жовтня 2011 20:22
Репутація: 0
Область: м.Київ

Повідомлення Козак »

libra писав:а земельну ділянку у 20 соток позначити - глобальна проблема,
Проблем немає, намалюйте собі прямокутничок 4мм Х 5мм і буде вам 20 сотих. lol2 facepalm

І взагалі, як людина ви задаєте безглузді питання, але термінологія у вас як у землевпорядників або людини що має значний досвід. Тут щось нечисте.... Ви вирішили трішки побавитися з учасниками форуму. NoNo
Аватар користувача
makctos
Спец
Спец
Повідомлень: 581
З нами з: 24 травня 2008 10:59
Репутація: 0
Область: Сумська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення makctos »

libra писав:А хіба я сказала, що проблема в тому, щоб намалювати собі 20 соток? Уже все давно намальовано. Проблема зовсім в іншому: де точно ті 20 соток? Заїжджі козачки пройшлись ділянкою, спокійно зібрали "капусту", відгородились папірцями, а межові конфлікти розв'язуй сам. Про якісь кілочки тут розповідають. Що ті кілочки взагалі значать? Сусід прийшов, ногою штовхнув - і нема того кілочка, скаже: не було його тут і нічого я не знаю. Отже є якийсь встановлений зразок межового знака, а не якийсь "кілочок"? І що інших колег тих перших "спеців" кликати? І скільки це мусить тривати? Я розумію, що дуже приємно стригти баранів. Але називати таку ситуацію нормальною?
1.Для розробки проекту відведення ви повинні були з початку звернутися до сільської ради, де землевпорядник сільської ради на викопіюванні з чергового кадастрового плану намалював би вам ділянку, а ви написали заяву на сесію, щоб вам дали дозвіл на розробку прооекту відведення.
2. Потім ви замовляєте свіжий топографичний план м-б 1:500, де фахівець нанесе всі комунікації та погодить їх розтошування в інстаціях, які обслуговують ті комунікації.
3.Потім звертаєтесь в архітектуру де вам розроблять схему генерального плану, та малюють де повинні бути будівлі, витримавши усі требовання ДБН.
4.С ціми матеріалами потім ви звертаєтесь до ліцензіатів замовляєте проект відведення, де повине бути креслення перенесення в натуру меж земельної ділянки з прив`язкою до контурів на місцевості (якщо вони є на місцевості).
5.Но приступати до викоритання земельної ділянки до отримання державного акту, заборонено. Тому, замовники після отримання ДА йдуть, в архітектуру замовляють проект на будинок, а потім звертаються, щоб виставили межі, осі будинку, господарських будівель (і сами у той же день стараються закрепити межи (вставляють металеві труби, бетанують їх), що би неплатити по 10 раз за винос меж земельної ділянки в натуру, а відповідальність за збереження несе замовник, про, що він розписується в акті погодження та встановлення меж.
Так, що увашій сітуації, ще требо розібратися, де барани, а де лисиці. UPPP
Аватар користувача
Козак
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 48
З нами з: 11 жовтня 2011 20:22
Репутація: 0
Область: м.Київ

Повідомлення Козак »

libra писав:а межові конфлікти розв'язуй сам.
Не створюйте конфліктів і все буде добре.
libra писав:Отже є якийсь встановлений зразок межового знака, а не якийсь "кілочок"? І що інших колег тих перших "спеців" кликати?
Хочете межові знаки встановленого зразка - ознайомтесь http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0391-10 але платити за них будете ви.
Аватар користувача
Kato
Спец
Спец
Повідомлень: 312
З нами з: 19 червня 2008 09:58
Репутація: 1
Область: м.Київ
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Kato »

libra писав:Дійсно, куди вже безглуздіше: от хоче такий-от баран знати, де та земля насправді лежить, щоб третейського суддю щовесни не кликати.
Вам вже стільки відповідей надали..толкових...Перечитайте їх!!! Почуйте ж!!!...це Вам пишуть люди, які знають справу зсередини, кожень день з цим працюють...але все одно виходить, що
Земля писав:будь яка відповідь окрім "виконавці безграмотні неучі, гнать в шию таких надо" вас не влаштує.
висновок: у форумчах ангельське терпіння!
Аватар користувача
Козак
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 48
З нами з: 11 жовтня 2011 20:22
Репутація: 0
Область: м.Київ

Повідомлення Козак »

Зі свого досвіду можу сказати, що найважче мати діло із вчителями і лікарями. Їм щось доказати НЕМОЖЛИВО UPPP . Вони впевнені що знають все краще за інших. Як би мені попався такий "допитливий" замовник, то ми б швидко розпрощалися. pa-pa
Аватар користувача
makctos
Спец
Спец
Повідомлень: 581
З нами з: 24 травня 2008 10:59
Репутація: 0
Область: Сумська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення makctos »

libra писав:Кадастровий план у моїй технічній документації
З початку вам повинні були розробити проект відведення, а потім зробити техничну документацію.
Но у вашій сітуації вам требо замавляти винос в натуру меж земельної ділянки, замовити винос в натуру ви можете у любій проектній організації яка має ліцензію на виконання робіт, вони возьмут інформацію (координати точок повороту меж) з бази данних державного земельного кадастру, покажуть поворотні точки меж, ви їх закріпите, вони сотавлять документації по виносу меж в натуру, де повинні бути коордінати які вони виносили.
Якщо вам не понравиться, де вам вказали місце положення поворотних точок, звертаєтесь в подальшому до суду, суд нанімає експертов і робе висновок хто винний ліцінзіат чи замовник, провинившийся усе сплачує.
Аватар користувача
makctos
Спец
Спец
Повідомлень: 581
З нами з: 24 травня 2008 10:59
Репутація: 0
Область: Сумська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення makctos »

libra писав:Вражаюче! А перед "виносом в натуру" ніяк не можна про реальні координати довідатись?
Довідаться, можно но вони вам нічого недатуть, виносити в натуру має право тільки фахівець який має ліцензію на виконання ціх робіт, для цього він має геодезичний прибор який коштує не малі гроші кожен рік проходе метрологічну перевірку яка коштує як мініму пару тисяч гривників, кромі цього у нього повинен бути відповідний фах, та доступ до бази данних пунктів геодезичної мережі(від ціх пунктів він повинен винести поворотні точки, меж вашої ділянки). І за неякісне виконання робіт він підставляє свою ліцензію, я недумаю, що цього варта ваша робота.
Аватар користувача
makctos
Спец
Спец
Повідомлень: 581
З нами з: 24 травня 2008 10:59
Репутація: 0
Область: Сумська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення makctos »

libra писав:Якось обнадіює. Але ж одні вже неякісно виконали...
Що повашему, не якісно?
Також до бази держкомзему не приймаються земемельні ділянки, які нестикуються між собою, налазять друг на друга, такщо провіряющих і так хватає, а встановити на місцевості де вони дійсно повинні бути ви ніяк незможете, я з такими установщіками зустрічаюсь частенько, потім ломають забори та ходять по судах.
Аватар користувача
makctos
Спец
Спец
Повідомлень: 581
З нами з: 24 травня 2008 10:59
Репутація: 0
Область: Сумська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення makctos »

libra писав:Але я мушу знати, що в документах все гаразд. І якщо накладок нема, чого ж так бояться видати графіку і кілки не ставлять? У нас деревини не бракує, і для них вистачило б.
У вас є на руках державний акт, уся остальна графіка, притому ваших сусідів тільки за запитом суду. Кілки повинні ставити згідно, договору між замовником та виконавцем. Якщо, ви думаєте, що сусід наліз на вашу ділянку звертайтесь до суду. З 2013 уключать публічну кадастрову карту, де визможете побачити налазять ділянки друг на друго у вас чі ні, потерпліть, а потім робіть висновки.
Відповісти