Шифр агрогруп грунтів

Питання і відповіді, які не можна віднести до існуючих розділів!
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Lucky
Спец
Спец
Повідомлень: 390
З нами з: 25 серпня 2008 22:42
Репутація: 83
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Шифр агрогруп грунтів

Повідомлення Lucky »

Ksenia_poltava, зауваження від експертів по екстериторіальності такого не було, хоча доводилось в проекти прикладати картограми. Але наше ГУ при розгляді проектів вимагає, щоб на графічному матеріалі було зазначено звідки взято відомості ( наприклад: з технічного звіту про коректування матеріалів крупномасштабного обстеження грунтів...). в деяких випадках копії завірені райДГК, в деяких - сертифікованим. Думаю, їм важливо розуміти на основі чого розроблена вами картограма. Якщо проведено грунтове обстеження ділянки - завіряє розробник ( інститут землеустрою), якщо викопіювання з існуючих матеріалів - треба на них послатися.
Аватар користувача
Свиріпа
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 39
З нами з: 07 червня 2017 14:13
Репутація: 9
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Шифр агрогруп грунтів

Повідомлення Свиріпа »

Добрий день. Підскажіть будь ласка чим регулюється питання належності земельної ділянки до особливо цінних земель? Згідно ст. 50 ЗКУ чи згідно постанови Про затвердження переліку особливо цінних груп ґрунтів ? Просто деяких грунтів в переліку немає, а згідно ЗКУ є особливо цінними???
caseya
Спец
Спец
Повідомлень: 555
З нами з: 25 листопада 2017 11:32
Репутація: 71
Область: м.Київ
Місце роботи: Юридичні послуги

Шифр агрогруп грунтів

Повідомлення caseya »

Свиріпа писав: 16 серпня 2018 17:17 Згідно ст. 50 ЗКУ
можливо ст. 150 PRE ;-))

Відправлено через 2 хвилини 19 секунд:
Свиріпа писав: 16 серпня 2018 17:17 Просто деяких грунтів в переліку немає, а згідно ЗКУ є особливо цінними
Зверніть УВАГУ, що в переліку Постанови мова ведеться про особливо цінні групи грунтів, а в ст. 150 ЗКУ мова ведеться про особливо цінні землі
Аватар користувача
Володимер
Спец
Спец
Повідомлень: 496
З нами з: 26 січня 2009 15:19
Репутація: 95
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Шифр агрогруп грунтів

Повідомлення Володимер »

Підкажіть нормативний акт на який можно посилатися при визначенні Агроґрунтового району України. ? Чи як мені на писати що агрогурпа 61е в степовій-лівобережній провінції не є особливо цінною. ?
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Шифр агрогруп грунтів

Повідомлення ппзкб »

Володимер, Перелік особливо цінних грунтів, наказ Держкомзему №245 від 06.10.2003
Аватар користувача
Володимер
Спец
Спец
Повідомлень: 496
З нами з: 26 січня 2009 15:19
Репутація: 95
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Шифр агрогруп грунтів

Повідомлення Володимер »

ппзкб писав: 05 липня 2019 12:26 Перелік особливо цінних грунтів, наказ Держкомзему №245 від 06.10.2003
Чим я можу підтвердити що ділянка знаходиться в Степовій лівобережній зоні?
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Шифр агрогруп грунтів

Повідомлення Kurilov »

Володимер писав: 05 липня 2019 12:40 Чим я можу підтвердити що ділянка знаходиться в Степовій лівобережній зоні?
Зробіть викопіювання ділянки на фоні Порталу НГО земель с.-г. призначення, в якому вкажіть, до якої природно-с.-г. провінції вона належить. Чому можна так зробити? В інструкції користувача порталу написано, що:
GIS система у вигляді WEB ресурсу для розміщення результатів робіт загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення(крім земель, розташованих у межах населених пунктів) (далі -WEB ресурс) слугує інформаційним ресурсом, спрямованим на забезпечення ведення загальнонаціональної інформаційної системи обліку ґрунтового покриву (Агровиробничі групи ґрунтів) та призначена для офіційної публікації такої інформації про:
-межі природно-сільськогосподарських зон та гірських природно-сільськогосподарських областей;
-межі природно-сільськогосподарських провінцій;
-межі природно-сільськогосподарських округів;
-межі природно-сільськогосподарських районів;
-ґрунтовий покрив (Агровиробничі групи ґрунтів);
-нормативно-правові акти, класифікатори, довідники та інші документи;
-дані загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення;
-значення нормативної грошової оцінки земельної ділянки;
-межі земельних ділянок.
 ! Повідомлення з: Kurilov
Шлях форумчанина:
1. Користуйся пошуком, перш ніж щось спитати.
2. Ховай велике під спойлер.
3. Дотримуйся правил, бо кара настигне тебе.
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Шифр агрогруп грунтів

Повідомлення ппзкб »

Володимер, Таке вимагають? !)( Ссилку на вікіпедію (жарт), чи цитату з підручника географії які області до яких зон відносяться
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: Шифр агрогруп грунтів

Повідомлення Prometheus »

Або просто напишіть, що вимога незаконна
Ramzes
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 18
З нами з: 28 березня 2019 20:06
Репутація: 10
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Шифр агрогруп грунтів

Повідомлення Ramzes »

Володимер писав: 05 липня 2019 12:03 Підкажіть нормативний акт на який можно посилатися при визначенні Агроґрунтового району України. ? Чи як мені на писати що агрогурпа 61е в степовій-лівобережній провінції не є особливо цінною. ?
зробіть посилання на офіційний сайт НГО + скриншот додайте, ми робимо так і по шифрам агрогруп, зауважень не було
► Показати
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 397
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Шифр агрогруп грунтів

Повідомлення Astreya »

Ramzes писав: 06 липня 2019 12:57 зробіть посилання на офіційний сайт НГО + скриншот додайте, ми робимо так і по шифрам агрогруп, зауважень не було
Яким НПА передбачено таке "додавання"? Що заважає "експерту" самому це зробити, тобто взяти і по офіційному сайту НГО перевірити
Юрай
Спец
Спец
Повідомлень: 59
З нами з: 26 листопада 2008 07:23
Репутація: -4
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Шифр агрогруп грунтів

Повідомлення Юрай »

Прошу роз'ясненя. Дивлюсь на кадастровій карті шар грунтів і мені відобража: Шифр: 95 - Назва: Лучно-чорноземні ґрунти. відкриваю наказ 06.10.2003 N 245 Про затвердження переліку особливо цінних груп ґрунтів, перелік особливо цінних груп ґрунтів провінції Степова Лівобережна та бачу що нема такого шифру в особливо цінних. Але шифру відповідають - 95. Чорноземи переважно щебенюваті на елювії щільних порід (пісковиків, сланців, магматичних порід). . А цій назві відповіда - 121 шифр. Я не розумію!!!!???? Кому вірити назві чи шифру?
Юрай
Спец
Спец
Повідомлень: 59
З нами з: 26 листопада 2008 07:23
Репутація: -4
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Шифр агрогруп грунтів

Повідомлення Юрай »

Юрай писав: 14 жовтня 2021 08:22 Прошу роз'ясненя. Дивлюсь на кадастровій карті шар грунтів і мені відобража: Шифр: 95 - Назва: Лучно-чорноземні ґрунти. відкриваю наказ 06.10.2003 N 245 Про затвердження переліку особливо цінних груп ґрунтів, перелік особливо цінних груп ґрунтів провінції Степова Лівобережна та бачу що нема такого шифру в особливо цінних. Але шифру відповідають - 95. Чорноземи переважно щебенюваті на елювії щільних порід (пісковиків, сланців, магматичних порід). . А цій назві відповіда - 121 шифр. Я не розумію!!!!???? Кому вірити назві чи шифру?
Обновлю проблему.
bu4apka
Спец
Спец
Повідомлень: 278
З нами з: 23 грудня 2019 16:48
Репутація: 76
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Шифр агрогруп грунтів

Повідомлення bu4apka »

Юрай писав: 14 жовтня 2021 08:22 Прошу роз'ясненя. Дивлюсь на кадастровій карті шар грунтів і мені відобража: Шифр: 95 - Назва: Лучно-чорноземні ґрунти. відкриваю наказ 06.10.2003 N 245 Про затвердження переліку особливо цінних груп ґрунтів, перелік особливо цінних груп ґрунтів провінції Степова Лівобережна та бачу що нема такого шифру в особливо цінних. Але шифру відповідають - 95. Чорноземи переважно щебенюваті на елювії щільних порід (пісковиків, сланців, магматичних порід). . А цій назві відповіда - 121 шифр. Я не розумію!!!!???? Кому вірити назві чи шифру?
а є якась різниця особиливі чи ні ?
експертизу відмінили,я просто пишу які грунти поширені на ділянці і викопіювання прикладаю, хоча згідно нового законодавства це робити не обов'язково
Юрай
Спец
Спец
Повідомлень: 59
З нами з: 26 листопада 2008 07:23
Репутація: -4
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Шифр агрогруп грунтів

Повідомлення Юрай »

bu4apka писав: 18 жовтня 2021 10:45 а є якась різниця особиливі чи ні ?
експертизу відмінили,я просто пишу які грунти поширені на ділянці і викопіювання прикладаю, хоча згідно нового законодавства це робити не обов'язково
Та воно то так, але хотілось, щоб перестрахуватись як на мене.
Stavrzem
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 11
З нами з: 14 вересня 2009 13:03
Репутація: 2
Область: Сумська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Шифр агрогруп грунтів

Повідомлення Stavrzem »

Вірити назві. Там вказані агротипи грунтів.
maland
Спец
Спец
Повідомлень: 354
З нами з: 28 грудня 2017 12:17
Репутація: 98
Область: Львівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Шифр агрогруп грунтів

Повідомлення maland »

Юрай писав: 18 жовтня 2021 10:14 Обновлю проблему.
на публічці відображено не назви агровиробничиз груп грунтів, а щось інше. Не знаю як то називається. Назви агрогрп та їх шрифтів можна знайти на проектах формування та колись на НГО. Те, що було НГО та формування здебільшого співпадало я а от з грунтами з публічки нічого спільного я не бачив
Юрай
Спец
Спец
Повідомлень: 59
З нами з: 26 листопада 2008 07:23
Репутація: -4
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Шифр агрогруп грунтів

Повідомлення Юрай »

maland писав: 18 жовтня 2021 22:26 на публічці відображено не назви агровиробничиз груп грунтів, а щось інше. Не знаю як то називається. Назви агрогрп та їх шрифтів можна знайти на проектах формування та колись на НГО. Те, що було НГО та формування здебільшого співпадало я а от з грунтами з публічки нічого спільного я не бачив
Теж прийшов до такого висновку, шо на публічкі :-D . В нашій "парафії" нічого просто так не візьмеш, ну, то, таке cy . Тож хотів працювати через публічку.
Написав в пояснухі яку грунти та де взяв і крапка.
k1nep
Спец
Спец
Повідомлень: 358
З нами з: 09 грудня 2009 21:53
Репутація: 168
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Шифр агрогруп грунтів

Повідомлення k1nep »

В своих пояснительных записках пишу данные по почвам из трех источников - схемы землеустройства, публичка и нго (добрые люди поделились почвами :-) ) и нередки ситуации когда шифры и наименования все разные cy
Відповісти