Допоможіть знайти земельну ділянку по географічним координатам. Широта, довгота. Дозвіл на користування надрами

Питання і відповіді, які не можна віднести до існуючих розділів!
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
Rada_selo
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 16
З нами з: 21 грудня 2016 10:48
Репутація: 2
Область: Полтавська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Допоможіть знайти земельну ділянку по географічним координатам. Широта, довгота. Дозвіл на користування надрами

Повідомлення Rada_selo »

Добрий день! Допоможіть знайти на карті земельну ділянку по координатам:
► Показати
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допоможіть знайти земельну ділянку по координатам.

Повідомлення ппзкб »

Rada_selo, А що, місцеві землевпорядні організації відмовляються допомагати ОМС? Їм ще цепару хвилин роботи...
Аватар користувача
Rada_selo
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 16
З нами з: 21 грудня 2016 10:48
Репутація: 2
Область: Полтавська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Допоможіть знайти земельну ділянку по координатам.

Повідомлення Rada_selo »

У нас открывают месторождение по добыче песка. Принесли мне "дозвіл на користування надрами", нужно проверить какие паи попадают на эту территорию, а я не знаю где этот участок. и не знаю у кого спросить.
Аватар користувача
shkril
Спец
Спец
Повідомлень: 69
З нами з: 01 жовтня 2008 10:59
Репутація: 25
Область: Чернігівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допоможіть знайти земельну ділянку по координатам.

Повідомлення shkril »

Пустой участок.
Открывать с помощью Google Earth, а дальше смотри на публичке.
Еще можно посмотреть через SASPlanet, там есть возможность подключать разные слои.
http://rgho.st/8tZTCnTH4
ПетроМарченко
Спец
Спец
Повідомлень: 317
З нами з: 31 серпня 2008 07:35
Репутація: 61

Допоможіть знайти земельну ділянку по координатам.

Повідомлення ПетроМарченко »

ппзкб писав: Їм ще цепару хвилин роботи...
Шановні, ЦЕ МАРКШЕЙДЕРІЯ! Ці координати - це контур гірничого відводу, розвідані запаси. А земельний відвід - це 105-те питання в маркшейдерії. Найміть маркшейдера і це не питання. Ці координати із звіту по геології, переводяться в прямокутні, проекція ролі не грає, робиться геодезична з"йомка, виноситься в натуру цей контур і складається план розвитку. І В НЬОМУ ВИРІШУЮТЬСЯ ВСІ ПИТАННЯ. Там явно вже "рили". то вияснити, чи вилізли за цей контур.
shkril писав: Пустой участок.
Значить там оформленням землі ніхто не займався, і, мабуть, кар"єром в цілому. Зовсім новий розвіданий?
Аватар користувача
Rada_selo
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 16
З нами з: 21 грудня 2016 10:48
Репутація: 2
Область: Полтавська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Допоможіть знайти земельну ділянку по координатам.

Повідомлення Rada_selo »

ПетроМарченко, Человек, который принес мне "дозвіл на користування надрами" сам не знает где этот участок, только примерно. Думаю, что новый.
Работаю пару месяцев, поэтому что там творится пока не знаю.
В том месте находятся участки людей соц.сферы, не приватизированные.

Спасибо. morgayu
Аватар користувача
Nik1985
Спец
Спец
Повідомлень: 238
З нами з: 17 жовтня 2016 11:37
Репутація: 23
Область: Хмельницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допоможіть знайти земельну ділянку по координатам.

Повідомлення Nik1985 »

ПетроМарченко писав: Там явно вже "рили". то вияснити, чи вилізли за цей контур.

shkril писав:
Джерело цитати Пустой участок.

Значить там оформленням землі ніхто не займався, і, мабуть, кар"єром в цілому. Зовсім новий розвіданий?
Можливо рядом "рили", і надра закінчились!!! КОРИСТУВАЧ (який роруміє ситуацію яка склалась)думає дай ще "вріжу кусок" (чому НІ - бізнес)

Відправлено через 16 хвилини 14 секунди:
Rada_selo писав: В том месте находятся участки людей соц.сферы, не приватизированные.
на рахунок соц.сфери:
Розділ X
ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ

1. Рішення про надання в користування земельних ділянок, а також про вилучення (викуп) земель, прийняті відповідними органами, але не виконані на момент введення у дію цього Кодексу, підлягають виконанню відповідно до вимог цього Кодексу.

Установити, що рішення про передачу громадянам України безоплатно у приватну власність земельних ділянок, прийняті органами місцевого самоврядування відповідно до Декрету Кабінету Міністрів України від 26 грудня 1992 року "Про приватизацію земельних ділянок", є підставою для реєстрації права власності на земельні ділянки цих громадян або їх спадкоємців відповідно до Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень". Державна реєстрація таких земельних ділянок здійснюється на підставі технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
Аватар користувача
Володимер
Спец
Спец
Повідомлень: 496
З нами з: 26 січня 2009 15:19
Репутація: 95
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Допоможіть знайти земельну ділянку по координатам.

Повідомлення Володимер »

в гугл карти вбивай і дивись.
Т1
Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 397
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Допоможіть знайти земельну ділянку по координатам.

Повідомлення Astreya »

5323281000:00:007:0464 - ця ділянка розташована поруч з об"єктом, що вас цікавить?
doslidnik
Спец
Спец
Повідомлень: 810
З нами з: 28 липня 2009 19:47
Репутація: 102
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Допоможіть знайти земельну ділянку по координатам.

Повідомлення doslidnik »

ПІдніму тему. Задача не така тривіальна.
Широта довгота буває різна UTM (WGS84), СК42 та СК2000
Різниця між (СК42, СК2000) та 84 в залежності від місця становить 110м (думаю +/-2м)
СК42 та СК2000 теж має між собою різницю декілька метрів
СК63 це похідна від СК42.

Тому треба розуміти яка СК. По закону має бути 2000(раніше СК42), а на практиці МАБУТЬ WGS84.
► Показати
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Востаннє редагувалось 15 травня 2019 17:36 користувачем doslidnik, всього редагувалось 1 раз.
ПетроМарченко
Спец
Спец
Повідомлень: 317
З нами з: 31 серпня 2008 07:35
Репутація: 61

Допоможіть знайти земельну ділянку по координатам.

Повідомлення ПетроМарченко »

doslidnik писав: 15 травня 2019 13:35 ПІдніму тему.
А в чому питання?
doslidnik
Спец
Спец
Повідомлень: 810
З нами з: 28 липня 2009 19:47
Репутація: 102
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Допоможіть знайти земельну ділянку по координатам.

Повідомлення doslidnik »

ПетроМарченко писав: 15 травня 2019 15:49 А в чому питання?
В якій системі координат дають широту-довготу в дозволі на природокористування

Відправлено через 14 хвилин 36 секунд:
Для задавання моделі Землі в системі UTM зараз використовується еліпсоїд WGS84, це означає, що поточна система UTM в окремій точці може відрізнятися до 200 метрів від старої.
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допоможіть знайти земельну ділянку по координатам.

Повідомлення Prometheus »

doslidnik писав: 15 травня 2019 16:05 В якій системі координат дають широту-довготу в дозволі на природокористування
Всерівно питання не є зрозумілим. Є координати певного контуру чи об'єкту. Якщо система координат не зазначена, то звертаєшся до того хто їх видав з відповідним питання. Чи питання просто риторичне?
Аватар користувача
matiola
Спец
Спец
Повідомлень: 101
З нами з: 19 лютого 2016 12:40
Репутація: 36
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допоможіть знайти земельну ділянку по координатам.

Повідомлення matiola »

doslidnik, зазвичай це географічна система координат (широта-довгота)
Petrogeo
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 45
З нами з: 01 листопада 2010 21:41
Репутація: 22
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допоможіть знайти земельну ділянку по координатам.

Повідомлення Petrogeo »

Зазвичай, при видачі дозволі на природокористування, координати ділянок дають у географічних координатах (сферична широта-довгота).
doslidnik
Спец
Спец
Повідомлень: 810
З нами з: 28 липня 2009 19:47
Репутація: 102
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Допоможіть знайти земельну ділянку по координатам.

Повідомлення doslidnik »

Тему вірно назвати "Допоможіть знайти земельну ділянку по географічним координатам. Широта, довгота. Дозвіл на користування надрами"

Про затвердження Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами
Востаннє редагувалось 15 травня 2019 17:30 користувачем doslidnik, всього редагувалось 3 разів.
Parcel
Спец
Спец
Повідомлень: 805
З нами з: 01 березня 2011 10:41
Репутація: 117
Область: Волинська

Допоможіть знайти земельну ділянку по координатам.

Повідомлення Parcel »

doslidnik писав: 15 травня 2019 16:19 В якій системі координат дають широту-довготу в дозволі на природокористування
наскільки я пам'ятаю, то мені попадались тільки в СК42
doslidnik
Спец
Спец
Повідомлень: 810
З нами з: 28 липня 2009 19:47
Репутація: 102
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Допоможіть знайти земельну ділянку по координатам.

Повідомлення doslidnik »

matiola писав: 15 травня 2019 16:52 зазвичай це географічна система координат (широта-довгота)
Petrogeo писав: 15 травня 2019 16:56 дають у географічних координатах (сферична широта-довгота)
Читайте моє повідомлення уважно. Географічні координати - це і є широта довгота. Поняття тотожні.
Так от в залежності від обраного еліпсоіда одна і та сама точка на місцевості має РІЗНУ широту довготу.
В моєму скріне різниця становить 110 метрів. Згідно статті вікі це може бути і до 200 метрів (напевно ближчє до екватора)

Відправлено через 6 хвилин 11 секунд:
Parcel писав: 15 травня 2019 17:19 наскільки я пам'ятаю, то мені попадались тільки в СК42
Дозвіл на природокористування не містить інформації яка це СК. Але погоджусь що треба орієнтуватись на СК42 чи УСК2000, а не просто забивати координати на Гугл Карти. Дозвіл-шаблон можна скачати ТУТ.

Логічно думати що це УСК2000 (в неї різниця з СК42 2метри в моєму випадку - Думаю більш як 6 не має бути). УСК2000 єдина державна СК в Україні наразі.

З іншого боку НЕ відомо чим користуються для визначення географічних координат в дозволі - найпростіше гугл карти, але мої 5 ділянок не мають нічого спільного з контурами на місцевості.
Замовнику віддав 2а варіанти та сказав що варіант з УСК2000 на мою думку можна обгрунтувати.
Востаннє редагувалось 16 травня 2019 12:21 користувачем doslidnik, всього редагувалось 1 раз.
Parcel
Спец
Спец
Повідомлень: 805
З нами з: 01 березня 2011 10:41
Репутація: 117
Область: Волинська

Допоможіть знайти земельну ділянку по координатам.

Повідомлення Parcel »

doslidnik писав: 15 травня 2019 17:26 Логічно думати що це УСК2000 (в неї різниця з СК42 2метри в моєму випадку - Думаю більш як 6 не має бути). УСК2000 єдина державна СК в Україні наразі.
координати в дозволі подаються з точністю до 1сек, а на нашій широті це дорівнює приблизно 30м
так що різницею між СК-42 і УСК-2000 можна знехтувати
doslidnik писав: 15 травня 2019 17:26 З іншого боку НЕ відомо чим користуються для визначення географічних координат в дозволі
я на 90% впевнений, що там сидить якийсь кегебіст і просто сколює ці координати з радянських паперових планшетів, ну і відповідно на них градусна сітка в СК-42
doslidnik писав: 15 травня 2019 17:26 Замовнику віддав 2а варіанти та сказав що варіант з УСК2000 на мою думку можна обгрунтувати.
я завжди накладав на ортофото обидва варіанти і СК-42 і WGS84
там візуально зажди було видно, що більш-менш правильно сидить а що ні
doslidnik
Спец
Спец
Повідомлень: 810
З нами з: 28 липня 2009 19:47
Репутація: 102
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Допоможіть знайти земельну ділянку по координатам.

Повідомлення doslidnik »

Parcel писав: 16 травня 2019 01:17 координати в дозволі подаються з точністю до 1сек, а на нашій широті це дорівнює приблизно 30м
В мене координати були до 1/10000 секунди (4й знак після коми). Так що точнцість в районі 3х сантиметрів на наших широтах.
Відповісти