Висновок про якісний стан ґрунтового покриву (довідка про ґрунти)

Питання і відповіді, які не можна віднести до існуючих розділів!
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
sergiy911
Повідомлень: 1
З нами з: 12 лютого 2017 13:56
Репутація: 0
Область: Тернопільська
Місце роботи: ДЗК(область, район)

Висновок про якісний стан ґрунтового покриву (довідка про ґрунти)

Повідомлення sergiy911 »

Шановні колеги-землевпорядники. Підкажіть будь ласка, можливо комусь відомо, що необхідно щоб робити такі довідки про ґрунти (Висновок про якісний стан ґрунтового покриву...), у яких зазначаються агрогрупи грунтів, що знаходяться на земельній ділянці. Знаю, що повинен бути сертифікат чи ліцензія грунтознавця.
Чи обов'язково повинна бути відповідна освіта? Хто та де видає такі сертифікати? Чи достатньо лише сертифіката інженера-грунтознавця, який буде проводити таку діяльність через ФО-П, чи потрібна ще й ліцензія (чи інші дозволи) підприємству для здійснення такої діяльності. Який КВЕД повинен бути для цього?
Або допоможіть із пошуком інформації щодо даного питання, можливо хтось натрапляв коли-небудь на щось схоже. Наперед вдячний!

Martina
Повідомлень: 1
З нами з: 09 лютого 2018 23:30
Репутація: 0
Область: Закарпатська
Місце роботи: Інститути землеустрою

Висновок про якісний стан ґрунтового покриву (довідка про ґрунти)

Повідомлення Martina »

Колеги, допоможить, будь ласка по такому питанничку, з.ділянка для будівництва інд. гаражів, відводиться з земель кооперативне гаражне будівництво, чи потрібно долучати інформацію про грунти, якщо ні , на якій підставі, Дякую

Відповісти