Питання щодо рішення міської ради

Питання і відповіді, які не можна віднести до існуючих розділів!
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Vitaliy
Повідомлень: 1
З нами з: 22 травня 2017 11:16
Репутація: 0
Область: Донецька
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Питання щодо рішення міської ради

Повідомлення Vitaliy »

Допоможіть будь ласка розібратися в проблемі.
Рішенням ради у 2011 році було надано дозвіл на розробку проектів землеустрою для ведення ОСГ на певну кількість громадян, по теперішній час проекти на затвердження до ради не надавались, земельні ділянки не обробляються заросли бурьяном, чагарником. Ніяка господарча діяльність не ведеться.
У 2016 році рада приймає рішення про втрату чинності рішення від 2011 року про надання дозволу на роробку проектів.
У 2017 році частина громадян яким надано дозвіл на розробку проектів рішенням від 2011 року надала до міської ради проекти які виготовлені ще в 2014 році на затвердження. Міська рада має намір відповісти про те що згідно рішення від 2016 року про відміну рішення від 2011 року їх питання не може бути вирішено позитивно.
Чи правільно відповіла міська рада. Якщо ні то як вирішити це питання.
До речі надійшли заяви у 2017 році на розробку проектів для ОСГ від інших громадян. Вказуються земельні ділянки які виділялися громадям рішенням від 2011 року, яке було відмінено. Як бути з розглядом цих звернень. В публічній кадастровій карті ці земельні ділянки вже значаться, кадастрові номери присвоєно, зазначена приватна власність, але міською радою проекти не затверджено.

Відповісти