Реєстрація апаратури СРНС у Держгеокадастрі

Технічне забезпечення (тахеометри,GPS і ін.). Бажаєте рекламувати свій бізнес? Ставайте спонсором вказаного розділу
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!

Чи потрібно ввести аналогічну реєстрацію для електронних (оптичних приладів) тахеометрів?

Так.
1
3%
Ні.
14
36%
Навіщо, краще скасувати існуючу реєстрацію СРНС.
21
54%
Створити і об'єднати в онлайн електронну реєстрацію.
3
8%
 
Всього голосів: 39

Dima R
Спец
Спец
Повідомлень: 142
З нами з: 19 січня 2017 08:34
Репутація: 73
Область: Полтавська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Реєстрація апаратури СРНС у Держгеокадастрі

Повідомлення Dima R »

gps_nik писав: 27 серпня 2019 14:29 але я щось не бачу крепкої зацікавленності і у виконавців
Так если получать постоянно накладки в виде 0,001% и регистраторы говорят что не пропустят так. Откуда заинтересованность возьмется?
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Реєстрація апаратури СРНС у Держгеокадастрі

Повідомлення gps_nik »

Dima R писав: 27 серпня 2019 14:47 Так если получать постоянно накладки в виде 0,001% и регистраторы говорят что не пропустят так. Откуда заинтересованность возьмется?
А если кто то подскажет заказчику подать лично на Вас в суд за оказание услуг вне правового поля Украины, заинтересованность появится???
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Реєстрація апаратури СРНС у Держгеокадастрі

Повідомлення ппзкб »

gps_nik писав: 27 серпня 2019 14:51 А если кто то подскажет заказчику подать лично на Вас в суд
подати можна, виграти - не факт.
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Реєстрація апаратури СРНС у Держгеокадастрі

Повідомлення gps_nik »

ппзкб писав: 27 серпня 2019 15:11 подати можна, виграти - не факт.
В наших судах може й ні, а ось в європейському думаю що так...
Dima R
Спец
Спец
Повідомлень: 142
З нами з: 19 січня 2017 08:34
Репутація: 73
Область: Полтавська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Реєстрація апаратури СРНС у Держгеокадастрі

Повідомлення Dima R »

gps_nik писав: 27 серпня 2019 14:51 А если кто то подскажет заказчику подать лично на Вас в суд за оказание услуг вне правового поля Украины, заинтересованность появится???
Посмотрите что твориться с товаркой и приусадебным участками в кадастре, там проблем хватает и без систем координат. Откроют рынок земли и в суды очереди выстроятся. Никому нет дела к этим системам координат.
Востаннє редагувалось 27 серпня 2019 15:30 користувачем Dima R, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Реєстрація апаратури СРНС у Держгеокадастрі

Повідомлення Prometheus »

gps_nik писав: 27 серпня 2019 14:29 Мені глибоко байдуже в чому проблема... УСК-2000 була введена в дію в 2007 році... Пройшло вже 12 років... За такий час можна було вже надцять кадастрів перевести туди і назад...
Ви ставите правильні питання
gps_nik писав: 27 серпня 2019 14:29 Скільки особисто Ви зареєстрували в Держгеокадастрі приладів??? Скільки Ви плануєте в майбутньому зареєструвати???
:ok: і планую :ok:
Бо мені жалко одного дня свого життя
gps_nik писав: 27 серпня 2019 14:51 А если кто то подскажет заказчику подать лично на Вас в суд за оказание услуг вне правового поля Украины, заинтересованность появится???
Ги, а у нас по бумагах все МСК, а те що в кадастрі один Бог-св'ятий знає!
gps_nik писав: 27 серпня 2019 15:14 В наших судах може й ні, а ось в європейському думаю що так...
Ціна питання?
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Реєстрація апаратури СРНС у Держгеокадастрі

Повідомлення gps_nik »

Prometheus писав: 27 серпня 2019 15:30 :ok: і планую :ok:
Так чого Ви більше всіх пихтите??? Аби потрендіть??? Он Бабченко не полінувався і зареєстрував усі свої приймачі... А в нього їх трошки більше ніж пару-тройку мішків буде...
Prometheus писав: 27 серпня 2019 15:30 Ги, а у нас по бумагах все МСК, а те що в кадастрі один Бог-св'ятий знає!
Звичайно-звичайно... І комар носа не підточить...
Prometheus писав: 27 серпня 2019 15:30 Ціна питання?
Нарахують по-чесному... В десятку євриків попадете гарантовано... Як мінімум...
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Реєстрація апаратури СРНС у Держгеокадастрі

Повідомлення Prometheus »

gps_nik писав: 27 серпня 2019 15:59 Так чого Ви більше всіх пихтите??? Аби потрендіть??? Он Бабченко не полінувався і зареєстрував усі свої приймачі... А в нього їх трошки більше ніж пару-тройку мішків буде...
буде можливість зробити це через інтернет - зареєструю
gps_nik писав: 27 серпня 2019 15:59 Звичайно-звичайно... І комар носа не підточить...
все воно колись вилізе
gps_nik писав: 27 серпня 2019 15:59 Нарахують по-чесному... В десятку євриків попадете гарантовано... Як мінімум...
проект 150-200
домогтись справедливості і правильності координат 10000
Кому це треба?
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Реєстрація апаратури СРНС у Держгеокадастрі

Повідомлення gps_nik »

Prometheus писав: 27 серпня 2019 16:10 буде можливість зробити це через інтернет - зареєструю
Зареєструєте значно швидше, коли орли Софієнка прийдуть до Вас з перевіркою...
Prometheus писав: 27 серпня 2019 16:10 проект 150-200
домогтись справедливості і правильності координат 10000
Кому це треба?
А витрати на адвокатів, втрачена вигода, моральні збитки і т.д. і т.п.??? Шото у Вас з математикою не того...
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Реєстрація апаратури СРНС у Держгеокадастрі

Повідомлення Prometheus »

gps_nik писав: 27 серпня 2019 16:20 Зареєструєте значно швидше, коли орли Софієнка прийдуть до Вас з перевіркою...
може буть або в мене тахеометр повірений є
gps_nik писав: 27 серпня 2019 16:20 А витрати на адвокатів, втрачена вигода, моральні збитки і т.д. і т.п.??? Шото у Вас з математикою не того...
або Ви мене не зрозуміли або я Вас
Аватар користувача
Kitsmaniuk
Спец
Спец
Повідомлень: 461
З нами з: 12 березня 2011 11:28
Репутація: 147
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Реєстрація апаратури СРНС у Держгеокадастрі

Повідомлення Kitsmaniuk »

gps_nik
gps_nik писав: 27 серпня 2019 12:29якого дідька Вас має цікавити як там реєстратор буде виконувати свою роботу???
А ТАКОГО ДІДЬКА, що Я НЕ ХОЧУ, щоб мені повертали після позитивних висновків з реєстрації, бо щось там в програмі не стикувалось, а реєстратор розводить руками і каже - я тут не причому, це програма... А всі свіжі проекти я вже давно роблю в МСК, окрім ділянок, які сформовані шляхом поділу земельної ділянки державної власності і всі в СК63...,
gps_nik писав: 27 серпня 2019 14:29Мені глибоко байдуже в чому проблема...
А мені - ні!!! Тому і пишу, і сперечаюсь, і висвітлюю. А на "Ну-ну" - відповідаю, що відмітитись - це щоб воочію пбачили, що Я - це - Я, та ще й заглянули в паспорт, що саме я зареєстрував прилад, і саме я отримав свідоцтво.
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Реєстрація апаратури СРНС у Держгеокадастрі

Повідомлення gps_nik »

Prometheus писав: 27 серпня 2019 16:30 або Ви мене не зрозуміли або я Вас
Ну і ладно...
Prometheus писав: 27 серпня 2019 16:30 може буть або в мене тахеометр повірений є
Доречі, я тут краєм вуха чув, що почалися відмови у випадках, коли виконавець використовував тахеометр і прив'язувався до ДГМ... Відмова була на предмет того, що зовнішні знаки (піраміди, сигнали і т.д.) геодезичних пунктів знищені, і видимість на 6 км (як було зазначено у паперах) відсутня в принципі... Так що не попадіться...
Відправлено через 1 хвилину 16 секунд:
Kitsmaniuk писав: 27 серпня 2019 16:47 А ТАКОГО ДІДЬКА, що Я НЕ ХОЧУ, щоб мені повертали після позитивних висновків з реєстрації, бо щось там в програмі не стикувалось, а реєстратор розводить руками і каже - я тут не причому, це програма...
Подайте до суду... Тоді програму швидше починять... А якщо таких звернень буде по півсотні в день, то починять ще швидше...
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Реєстрація апаратури СРНС у Держгеокадастрі

Повідомлення Prometheus »

gps_nik писав: 27 серпня 2019 16:49 Доречі, я тут краєм вуха чув, що почалися відмови у випадках, коли виконавець використовував тахеометр і прив'язувався до ДГМ... Відмова була на предмет того, що зовнішні знаки (піраміди, сигнали і т.д.) геодезичних пунктів знищені, і видимість на 6 км (як було зазначено у паперах) відсутня в принципі... Так що не попадіться...
Що тільки у відмовах не пишуть xD , і вріноваження хочуть, і підписи геодезистів, картограми хочуть, на топографо-геодезичному хочуть, а потім їх з відпусток відкликають щоб пояснювали ту ахінею яку написали, але це історія в іншу тему
Так куди ділися піраміди, де достатнє згущення і видимість, мабуть знову землевпорядникі винуваті. Чому на пункти ДГМ забитий *** .
Вам знову глибоко байдуже?
Вам реєстрацію тахєрів треба? Чи ЖПС? Реєстрація на якість робіт позитивно не впливає

Відправлено через 1 хвилину 50 секунд:
gps_nik писав: 27 серпня 2019 16:49 Подайте до суду...
Щодо недостатнього фінансування до суду подавали?
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Реєстрація апаратури СРНС у Держгеокадастрі

Повідомлення gps_nik »

Prometheus писав: 27 серпня 2019 17:50 Щодо недостатнього фінансування до суду подавали?
Для чого??? У мене з фінансуванням всьо :ok: ...
Prometheus писав: 27 серпня 2019 17:50 Що тільки у відмовах не пишуть...
Відверто кажучи я не зовсім розумію чого Вам так смішно... На практиці це означає, що Вашу роботу забракують тільки тому, що внаслідок об'єктивних причин не має прямої видимості між парою пунктів до напрямку якої Ви тіпа прив'язувалися...
Аватар користувача
Kitsmaniuk
Спец
Спец
Повідомлень: 461
З нами з: 12 березня 2011 11:28
Репутація: 147
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Реєстрація апаратури СРНС у Держгеокадастрі

Повідомлення Kitsmaniuk »

gps_nik писав: 27 серпня 2019 16:49Подайте до суду...
Вже подавав! Ухвала: П1. РЕЄСТРАТОР ЗАВЖДИ ПРАВИЙ! П2. Якщо реєстратор не правий - ЧИТАЙ ПУНКТ 1 !!!
gps_nik писав: 27 серпня 2019 18:25не має прямої видимості між парою пунктів
А експерт на місце виїзджав?, провіряв?, чи може у нього супутникові знімки в режимі реального часу?
ОТЖЕ, ми не за якість робіт боремося, бо ті, що зобов'язані по законодавству вживати заходів щодо відновлення та збереження в належному стані пунктів ДГМ, шукають способи, як це перекласти це на плечі безпосередніх виконавців землевпорядних робіт, та при цьому ще й вперто тримаються норм тридцяти - сорока річної давності, казна що, а не прогрес... От тому і триває наша земельна реформа стільки часу...
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Реєстрація апаратури СРНС у Держгеокадастрі

Повідомлення gps_nik »

Kitsmaniuk писав: 27 серпня 2019 19:14 Вже подавав!
А можете показати, що Ви там подавали???
Kitsmaniuk писав: 27 серпня 2019 19:14 А експерт на місце виїзджав?, провіряв?,...
Не потрібно прикидатися шлангом... Ви прикинулись, а експерт узяв із Вас приклад... Так що "не нада маленьких дурить"...
Kitsmaniuk писав: 27 серпня 2019 19:14 ОТЖЕ, ми не за якість робіт боремося, бо ті, що зобов'язані по законодавству вживати заходів щодо відновлення та збереження в належному стані пунктів
По-перше, згідно чинного законодавства ніхто не зобов'язаний безкоштовно вживати заходів щодо відновлення пунктів... Підтримання в належному стані так - прийшов на пункт, зняв пізнавальний стовпчик, відкопав верхній центр, зробив свої справи, закопав верхній центр, встановив назад пізнавальний стовпчик і йди собі з Богом при цьому не забувши дати звіт про поточний стан пункту... По-друге, що Ви там за якість казали??? Це коли безконтрольно нашльопав точок в РТК невідомо від чого, а потім на отриманий результат розписуються теодолітні ходи довжиною по 20 км без врахування рельєфу та ситуації на місцевості (наприклад, хід проходить скріз гору, ліс, будинок і т.д., особисто таке бачив)??? Це так у Вас виглядає боротьба за якість??? Тільки український землевпорядник зміг додуматися до такого...
Kitsmaniuk писав: 27 серпня 2019 19:14 шукають способи, як це перекласти це на плечі безпосередніх виконавців землевпорядних робіт
Дурня і в церкві наб'ють...
Kitsmaniuk писав: 27 серпня 2019 19:14 при цьому ще й вперто тримаються норм тридцяти - сорока річної давності, казна що, а не прогрес...
Нічого страшного в нормах 30-40 річної давності не має, бо будь-яка нормативка це не догма, а в першу чергу заклик до дії... Набагато страшніша відсутність мізків у безпосердного виконавця... В такому випадку ніяка нормативка не допоможе...
Kitsmaniuk писав: 27 серпня 2019 19:14 От тому і триває наша земельна реформа стільки часу...
А Ви причому до тієї реформи??? У Вас справ своїх замало???
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Реєстрація апаратури СРНС у Держгеокадастрі

Повідомлення ппзкб »

gps_nik писав: 28 серпня 2019 11:27 Це коли безконтрольно нашльопав точок в РТК невідомо від чого, а потім на отриманий результат розписуються теодолітні ходи довжиною по 20 км без врахування рельєфу та ситуації на місцевості
а що робити, якщо наші державні мужі вважають що привязку інструментально любий землевпорядник може зробити, а джипесом тільки і виключно геодезист і більше користуватись ним ніхто не здатен.
А взагалі читаю ваші репліки і не можу зрозуміти до чого ведеться - типу всі криворукі тупаки виконавці повинні дотримуватись недолугого дірявого законодавства, невідомо яким чином, але повинні? В не важливо що буде на виході, головне щоб строго по букві закона?
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Реєстрація апаратури СРНС у Держгеокадастрі

Повідомлення gps_nik »

То ппзкб,
треба якось визначатись, по закону жити чи дикий захід... А то як права человека - то по закону, як обов'язки - дикий захід... Закони завжди будуть недолугими, бо пишуть іх живі люди, часто густо не компетентні в тих чи інших практичних аспектах... Але це не привід крутити законами як циган картами... Нічого доброго з цього не буде...
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Реєстрація апаратури СРНС у Держгеокадастрі

Повідомлення ппзкб »

gps_nik, Згоден. Але у нас така ситуація виникла, якщо не крутити тими законами як циган то вони взагалі не діятимуть. І жити як дикий захід саме вони і змушують. Ну не працює уск 2000 і мск, то що мені сказати людям хай почекають ще років з десять бо мені совість не дозволяє робити в ск63?. Чи і надалі робити привязки і кад. зйомку теодолітом по одній-дві ділянці на добу бо чомусь хтось хто можливо навіть не знає що то таке вирішив що джипесом мені мізків вже не вистачить робити, або якщо я зроблю корочку геодезиста то вони зявляться.
Аватар користувача
zemleustriy-ocinka
Спец
Спец
Повідомлень: 751
З нами з: 15 липня 2019 12:21
Репутація: 154
Область: Черкаська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Реєстрація апаратури СРНС у Держгеокадастрі

Повідомлення zemleustriy-ocinka »

ппзкб писав: 29 серпня 2019 09:38 якщо я зроблю корочку геодезиста
якби ж то було просто... по закону років три піде, доки вивчишся і т.д.
thom yorke
Спец
Спец
Повідомлень: 726
З нами з: 24 лютого 2013 20:12
Репутація: 278
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Реєстрація апаратури СРНС у Держгеокадастрі

Повідомлення thom yorke »

Станом на сьогодні є НПА, який вимагав би реєструвати апаратуру?
Відповісти