Чи можливий експорт координат у AutoCad (в систему СК-63 )з Garmin GPSMAP 62s?

Технічне забезпечення (тахеометри,GPS і ін.). Бажаєте рекламувати свій бізнес? Ставайте спонсором вказаного розділу
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

Какой вопрос - такой ответ.
вообще то Garmin GPSMAP 62s не является геодезическим прибором, поэтому с самого начала договорились о теоретической точности +- 30м. Хотя, как правило, по опыту +-1- 5 м.
http://gis-lab.info/qa/wgs84-sk42-wgs84-formula.html
И дальше, из 42 в 63 по Х зоне (Украина) www.gis-center.com/426342.rar
И мой долг предупредить - так делать НЕ НАДО.
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

NadinK писав:в случае с Garmin GPSMAP 62s будет второй вариант
Практически, да. Лучшее, что Вы из него вытащите - это набор точек в формате географических координат WGS84. А дальше - все руками.... Хотя, справедливости ради, так же и с любым другим GPS...
Аватар користувача
013x
Спец
Спец
Повідомлень: 147
З нами з: 15 січня 2009 12:03
Репутація: 1
Область: Закарпатська

Повідомлення 013x »

Если можна выташить текстовый файл в WGS84 или географических - то можна автоматически все транформировать СК-63 в Digitals, вручную ничего вбивать не надо.
Гість
Спец
Спец
Повідомлень: 433
З нами з: 17 травня 2010 18:22
Репутація: 0
Область: м.Севастополь
Місце роботи: Інше

Повідомлення Гість »

В Ozi можливо налаштувати СК 63 і скидати з приймача одразу , а потім імпортувати в автокад .
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

Вот более строгие преобразования WGS<->42
http://glab2007.narod.ru/a/prj.html
http://www.dataplus.ru/Forum/forum_posts.asp?TID=8872
Ну, а из 42 в 63 - программ полно.
Однако, опять же - мусор на входе - мусор на выходе....
ZIC
Спец
Спец
Повідомлень: 1094
З нами з: 14 травня 2010 17:36
Репутація: 7
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Повідомлення ZIC »

013x писав:Если можна выташить текстовый файл в WGS84 или географических - то можна автоматически все транформировать СК-63 в Digitals, вручную ничего вбивать не надо.
Практично у всіх навігаторів повинен бути експорт в GPX-формат (його розуміють багато програм) або CSV (текстовий) формат, який втягують ГІС та інші програми...
Parcel
Спец
Спец
Повідомлень: 805
З нами з: 01 березня 2011 10:41
Репутація: 117
Область: Волинська

Повідомлення Parcel »

NadinK писав:чи можливий експорт координат у AutoCad (в систему СК-63 )
щоб переводити з системи в систему, голий автокад не підійде, потрібен Map
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

Совет конечно пристрастный, но начинайте работать с АркГис. Это лучшее, что есть в мире. Для начала, поставить можно с ру.трекера., А еще лучше загрузить пробную 30-дневную версию с оф.сайта. Лично я digital не советую, это тот продукт, который портит вкус и воспитание на всю оставшуюся жизнь.... Хотя- я же на Вас не женился...

Додано через 4 хвилини 31 секунду:
А что касается АвтоКада, и от него тоже по возможности бегите в сторону АркГис. Главное, чтобы не стало поздно, в смысле, что Вам комфортнее всего работать с АвтоКадом. Тогда Вы уже умерли для ГИС
Аватар користувача
Volodar
Спец
Спец
Повідомлень: 1795
З нами з: 17 квітня 2008 12:41
Репутація: 52
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Volodar »

NadinK писав:Мне советовали digital - но я с ним не работала, он переводит из WGS84 и поддерживает ли текстовый формат? (потом, на сколько мне известно, можно сбросить в автокад.)
Так, digital підтримує формати dat і txt, без будь-яких додаткових конвертацій, тобто звичайним перетягуванням файлу у вікно програми (або через стандартну функцію меню "відкрити"). Є можливість перерахунку прямо з WGS84 в СК-63, але якість такого перерахунку на практиці не випробовував. Крім того додавати координати можна через буфер обміну (скопіювавши частину тексту, яка містить x, y, h). Зі збереженням у формат автокаду - ніяких проблем не буде.
Chernov писав:но начинайте работать с АркГис.
Програма досить складна і розрахована на професіоналів і досить дорого коштує (можни звичайно скористатися ломаним). Використовувати її для перерахунку координат - це все рівно що на танку в магазин за хлібом виїхати. Крім того в АркГис не передбачає прямого перерахунку з WGS84 в СК-63 (буржуї такої системи координат не знають) - тут якщо я не правий Чернов мене підправить.
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

Volodar писав:Крім того в АркГис не передбачає прямого перерахунку з WGS84 в СК-63 (буржуї такої системи координат не знають) - тут якщо я не правий Чернов мене підправить
Так стандартно немає, але маючи руки та голову це легко виправляється
wgs84to63pro.zip
Користуйтеся на здоров'я

Додано через 1 годину 36 хвилин 5 секунд:
Исходники
VB6_84to63.zip
Данные проекции по Х району(зоне)
проекция_63.zip
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
ZIC
Спец
Спец
Повідомлень: 1094
З нами з: 14 травня 2010 17:36
Репутація: 7
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Повідомлення ZIC »

Volodar писав:Програма досить складна і розрахована на професіоналів і досить дорого коштує (можни звичайно скористатися ломаним). Використовувати її для перерахунку координат - це все рівно що на танку в магазин за хлібом виїхати.
Мова йшла не просто про перерахунок координат, а про технологію робіт. Це зовсім інше... І тут альтернативи ГІС немає.
Аватар користувача
kukin
Спец
Спец
Повідомлень: 745
З нами з: 20 січня 2008 10:20
Репутація: 65
Область: Закарпатська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Повідомлення kukin »

Chernov писав:Лично я digital не советую, это тот продукт, который портит вкус и воспитание на всю оставшуюся жизнь.
Все зависит от пользователя, если руки из анального отверстия торчат то и могучий АркГис не поможет.
Volodar писав:Програма ... досить дорого коштує
Это бывает решающий фактор.
Chernov писав:А что касается АвтоКада, и от него тоже по возможности бегите в сторону АркГис.
Акад это общепризнанный лучший в мире САПР, тут надо смотреть для какой цели используется программа.
Акад есть за что хвалить, но опять же цена.
Chernov писав:Тогда Вы уже умерли для ГИС
Всему возможно научится, не надо живых хоронить, главное желание.

Для гарминов будет интересна такая статья.
мусор на входе - мусор на выходе
Для получения точек в нужной ск навигационного решения, нецелесообразно искать точного преобразования.
Говорить и писать можно все, что думаешь, но думать следует осторожно..
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

kukin писав:Акад это общепризнанный лучший в мире САПР
Но не ГИС. Это все равно, что сравнивать Гендельваген (даром, что Мерседес - типа джип) с .... Да хотя бы УАЗом. Или БМВ х5 с Нивой.... Или всех вместе с БРДМ.
Рядом не стояли по проходимости.
Так что - не все то золото, что блестит, не все то ГИС, что САПР....
ZIC
Спец
Спец
Повідомлень: 1094
З нами з: 14 травня 2010 17:36
Репутація: 7
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Повідомлення ZIC »

До спору про АркГІС і Автокад. Мої колеги у свій час робили паювання (у великих обсягах)) в ArcView 3, потім в ArcView 8, але оформляти для друку і друкувати великі креслення (КСП в М 1:5000) їм доводилось у Автокаді, тому що він краще пристосований якраз для цих цілей...
Аватар користувача
Nat
Спец
Спец
Повідомлень: 1120
З нами з: 10 грудня 2007 16:16
Репутація: 3
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Nat »

ZIC писав:До спору про АркГІС і Автокад
Як взагалі можна порівнювати два абсолютно різні інструменти? І головне - навіщо?
ZIC
Спец
Спец
Повідомлень: 1094
З нами з: 14 травня 2010 17:36
Репутація: 7
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Повідомлення ZIC »

Nat писав:два абсолютно різні інструменти
Вже не такі різні. Ми тут маємо на увазі старий голий автокад, але взяти AutoCAD Map 3D, який небудь 2008, 2010 чи 2012, то це вже скоріше ГІС на базі AutoCAD з картографічними проекціями, базами даних, розумінням (імпорт-експорт) ГІСівських форматів і масою інструментів від ГІС, а також тих, яких в них нема. В той же час, АркГІС в сучасних нових версіях набув багато КАДівських інструментів. І воно добре, краще не доказувати чия програма краща, а розвивати їх, добавляючи туди все краще і необхідне. Просто, одна універсальна ідеальна програма неможлива. І найрозумніше - це використовувати кращі сторони різних програм (але щоб не мати проблем з ліцензуванням). І взагалі, для різних завдань - різні програми.
Аватар користувача
Nat
Спец
Спец
Повідомлень: 1120
З нами з: 10 грудня 2007 16:16
Репутація: 3
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Nat »

ZIC писав:І взагалі, для різних завдань - різні програми.
Ну і я про те. А те, що програми де в чому перетинаютться, то лише для зручності обміну даними у майбутньому. І казати, що одна програма краща, а інша гірша немає підстав, бо, дійсно, завдання у них різні.
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

ZIC писав:Мої колеги у свій час робили паювання (у великих обсягах)) в ArcView 3, потім в ArcView 8, але оформляти для друку і друкувати великі креслення (КСП в М 1:5000)
Не по темі
Добре знаю тих колег ("богобоязнена" жіночка у них господар та директор), паювали вони у програмі, що написав я http://www.gis-center.com/proekts/serv07.htm з одним хлопцем, (в розробці ідеї ще мав участь В.В. Вишнівецький з Бердянську, дуже йому вдячний - і за консультації, навіть навчання з землеустрою, і за то, що був першим, хто мене кинув morgny - щож, за все траба платити), потім вони порушили наші домовленості та перетягнули до себе того хлопця.... замість того, щоб чесно з нами розрахуватися. Джосу було соромно, що він нас познайомив. Але я не про те.
Друкували вони у автокаді лише тому, що ми їх не навчили друкувати у АркГіс. А з автокадом вони самі мали чималий досвід. З іншого боку, тією ж програмою паювали ще Бердянськ, Чернігів, Крим, та деякі кияни. Вони Автокадом не користувалися. Усе друкували у АркВью.
А взвгалі - усім по плюсу, бо питання не варте суперечки.
XoXol
Спец
Спец
Повідомлень: 206
З нами з: 20 липня 2012 19:14
Репутація: 18
Область: Чернігівська

Чи можливий експорт координат у AutoCad (в систему СК-63 )з Garmin GPSMAP 62s?

Повідомлення XoXol »

Chernov писав: 20 червня 2012 12:42 Так стандартно немає, але маючи руки та голову це легко виправляється
wgs84to63pro.zip
(17.22 Кіб) Завантажено 41 раз
Користуйтеся на здоров'я
Підскажіть будь ласка як їм правильно користуватись.
Відповісти