тахеометр Nikon DTM - 322

Технічне забезпечення (тахеометри,GPS і ін.). Бажаєте рекламувати свій бізнес? Ставайте спонсором вказаного розділу
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
LStrike
Спец
Спец
Повідомлень: 199
З нами з: 03 травня 2010 14:56
Репутація: 114
Область: Чернігівська

тахеометр Nikon DTM - 322

Повідомлення LStrike »

Потрібна допомога тих хто користується таким тахеометром! Скажіть будьласка чому виникає така проблема: хочу скинути дані зйомки на комп'ютер, але всі мої спроби виявились без успішні. Використовував дві програми - Data Transfer та HyperTerminal, робив все чітко по інструкціях, зв'якзок між програмою та тахеометром є, настройки забив однакові, запускаю передачу, на тахеометрі пише що передача завершена але файла з даними на комп'ютері не має це у випадку з програмою Data Transfer, а у випадку з HyperTerminal - на тахеометрі пише що передача завершена а на комп'ютері щось взагалі передача не відображається. Підкажіть можливо у когось була така проблема? як ви її вирішили?
Аватар користувача
Сергiй64
Спец
Спец
Повідомлень: 920
З нами з: 21 червня 2009 19:55
Репутація: 66
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Сергiй64 »

Через Data Transfer - нічого так і не вийшло, шо не робив..Дзвонив в техпідтримку -порадили HyperTerminal, після масси експерементів виявилось, що перекине при умові , що точки вже мають координати. Тобто, треба забивати координати точки стояння, наведення і тільки тоді ,коли тахеометр все перерахує (хто знає як?) інформація піде. То я пюнув (багато часу займає, тай вірогідність помилки в полі суттєва) і по "селянському"- рукам вбиваю. Ось така історія.
Гість
Спец
Спец
Повідомлень: 433
З нами з: 17 травня 2010 18:22
Репутація: 0
Область: м.Севастополь
Місце роботи: Інше

Повідомлення Гість »

LStrike писав:Потрібна допомога тих хто користується таким тахеометром! Скажіть будьласка чому виникає така проблема: хочу скинути дані зйомки на комп'ютер, але всі мої спроби виявились без успішні
Спробуйте цим http://seditor.zemlemer.biz/down/down.php?file=2
Аватар користувача
LStrike
Спец
Спец
Повідомлень: 199
З нами з: 03 травня 2010 14:56
Репутація: 114
Область: Чернігівська

Повідомлення LStrike »

дякую за програму, спробував,невдало Sorri . Знову на тахеометрі передача даних здійснюється а программа так і залишається в режимі "ожидание даных".
Гість
Спец
Спец
Повідомлень: 433
З нами з: 17 травня 2010 18:22
Репутація: 0
Область: м.Севастополь
Місце роботи: Інше

Повідомлення Гість »

LStrike писав:спробував,невдало
В налаштуваннях спробуйте вибрати інший порт .
Аватар користувача
LStrike
Спец
Спец
Повідомлень: 199
З нами з: 03 травня 2010 14:56
Репутація: 114
Область: Чернігівська

Повідомлення LStrike »

Спробував і ... Ура)))!!! дані передались( хоча в інших програмах також міняв порт але без результату...).Трішки не коректно відобразило зйомку але це напевно вже моя вина, бо тільки почав освоювати тахеометр і можливо щось накрутив з установкою станції...Чудову ви програму підкинули, дуже дякую!!
Гість
Спец
Спец
Повідомлень: 433
З нами з: 17 травня 2010 18:22
Репутація: 0
Область: м.Севастополь
Місце роботи: Інше

Повідомлення Гість »

LStrike писав:Спробував і ... Ура)))!!! дані передались( хоча в інших програмах також міняв порт але без результату...).
Цією програмою можна підправти http://seditor.zemlemer.biz/down/down.php?file=1
Аватар користувача
IgorA
Спец
Спец
Повідомлень: 60
З нами з: 11 жовтня 2009 08:43
Репутація: 0
Область: Миколаївська
Місце роботи: Інше

Повідомлення IgorA »

Хотел бы узнать следующее. Производился вынос участка в натуру. Прибор сориентировал по 0 азимуту на север, и производил вынос по градусам и расстояниям, параллельно записывая в память прибора точки. После открытия файла и импорта его в Credo высвечивается точка стояния с условными координатами а запуск команды расчет не производит подсчета координат точек. С файлами других обьектов таких проблем не возникало.

Предполагаю что такое возможно из за частичного совпадения точки стояния и точки наведения на север.
Файлы прикладываю (Проблемный файл - вынос )
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1797
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Azhimut »

А система электропитания в тахеометре-то слабенькая! 4 пальчиковых аккумулятора, на солнышке пищат, что батарея села, в тенечке снова индикатор заряда "полный"...

[upd=1372075161][/upd]
IgorA писав:После открытия файла и импорта его в Credo
у каждого свой путь
я sdr-файл импортирую древней прогой COMMS, при помощи нехитрого модуля в VB перекидываю в формат gbd, Инвентом подхватываю)))
до этого так же работал с тахеометрами Sokkia...
Аватар користувача
Сергiй64
Спец
Спец
Повідомлень: 920
З нами з: 21 червня 2009 19:55
Репутація: 66
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Сергiй64 »

IgorA писав:Прибор сориентировал по 0 азимуту на север
Яким чином? Просто цікаво.
IgorA писав:не производит подсчета координат точек
А навіщо? Ви ж виносили в натуру по кординатам, напевно? Отже координати є.
IgorA писав:Предполагаю что такое возможно из за
Скоріш за все Ви не внесли кординати точки стояння і наведення .
Azhimut писав:на солнышке пищат, что батарея села, в тенечке снова индикатор заряда "полный"...
Користуюсь три роки. Ні разу такого не було, хоча експлуатую прилад по повній програмі в різних умовах. Мабуть попались акамулятори паршивенькі.
Аватар користувача
IgorA
Спец
Спец
Повідомлень: 60
З нами з: 11 жовтня 2009 08:43
Репутація: 0
Область: Миколаївська
Місце роботи: Інше

Повідомлення IgorA »

Сергiй64 писав:Яким чином? Просто цікаво.
В наявності є закоординований ортофотоплан високої чіткості. Зважаючи на відсутність GPS приймача, з ортофотоплану був отриманы координати кута будівлі , та координати точки за 2 метра від будівлі. Фасадна частина будівлі при огляді на плані була зооріентована чітко на північ. Тому в процессі зйомки на точці 2 м метри від будівлі встановився прилад, а точкою початкою відрахування кутів була обрана точка приблизно за 6 метрів від нашої точки стояння макимально зооріентована на північ.
Сергiй64 писав:А навіщо? Ви ж виносили в натуру по кординатам, напевно? Отже координати є.
Так винос проводився по координатам ділянки , але на останок хотілося б пепревірити погрішність роботи адже точки я записував а пам'ять приладу
Сергiй64 писав:Скоріш за все Ви не внесли кординати точки стояння і наведення .
Просто цікаво, невже якщо зйомка в умовній СК прводится лише з допомогою точки стояння і точки наведення, без наступної ходової точки , доводится вводити координати точки наведення ? Адже більшість зйомок в мене розраховуются без внесення координат точки наведення.
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1797
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Azhimut »

IgorA, выносить, пользуясь растром - моветон...
Нет gps - гоняйте теод.ходы для планового обоснования.
Аватар користувача
IgorA
Спец
Спец
Повідомлень: 60
З нами з: 11 жовтня 2009 08:43
Репутація: 0
Область: Миколаївська
Місце роботи: Інше

Повідомлення IgorA »

Підскажіть як виглядае шаблон для вимірювань висотних позначок ?
vpavel1945
Повідомлень: 2
З нами з: 13 лютого 2014 16:26
Репутація: 0
Область: Хмельницька
Місце роботи: ДЗК(область, район)

Повідомлення vpavel1945 »

Доброго дня, тільки освоюю даний тахеометер, в звязку з цим питання: Яким чином в полі переходити із станції на станцію ? Тобто, після того як на першій станції набрали потрібну кількість пікетів, беремо відлік на другу станцію, і зберігаємо як звичайний пікет, просто міняючи назву ? І що робити на другій станції - як правильно скинути нулі на попередню ? Якщо в меню STN вибираю пункт 1. Известные - просить координати, вибираю пункт 3. Быстр - не можу обробити зйомку в Кредо Дат ?
Аватар користувача
bil
Спец
Спец
Повідомлень: 357
З нами з: 08 грудня 2010 14:57
Репутація: 21
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Повідомлення bil »

vpavel1945 писав:Быстр - не можу обробити зйомку в Кредо Дат
щоб ще раз не виїжджати обробіть данні з кожної станції окремо, або вручну.
vpavel1945 писав:І що робити на другій станції - як правильно скинути нулі на попередню ? Якщо в меню STN вибираю пункт 1. Известные - просить координати, вибираю пункт
Я роблю так, ставлю першу станцію способом "Бистро", перша станція 1, задня точка 0, виконую знімання на наступну станцію (наприклад нехай буде точка № 2), перехожу на нову станцію і тут "Извесние" - станція 2 задня точка 1.
при встановленні через "Бистро" координати станції будуть нульові (х=0.00, у=0.00)
Тут все детально пояснено, що не зрозуміло питайте.

Быстрая установка станции без ввода координат
Spoiler
Установка станции по точке с известными координатам
Spoiler
Аватар користувача
IgorA
Спец
Спец
Повідомлень: 60
З нами з: 11 жовтня 2009 08:43
Репутація: 0
Область: Миколаївська
Місце роботи: Інше

Повідомлення IgorA »

Працював и прокладав хід в умовних координатах , присвоювавши їм наприклад (1000,1000,10) через пункт "Известная станция" та обнульовався по азимуту (0). Потім спочатку або після необхідної кількості пікетів продов зйомку наступної точки стояння.При переході на іншу станцію при вводі номеру станції стояння , прилад автоматично відображує координати які були отриманні при зйомці наступної точки.
Аватар користувача
bil
Спец
Спец
Повідомлень: 357
З нами з: 08 грудня 2010 14:57
Репутація: 21
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Повідомлення bil »

IgorA писав:прилад автоматично відображує координати які були отриманні при зйомці наступної точки.
ну все правильно 5+5=?
vpavel1945
Повідомлень: 2
З нами з: 13 лютого 2014 16:26
Репутація: 0
Область: Хмельницька
Місце роботи: ДЗК(область, район)

Повідомлення vpavel1945 »

bil, дякую за детальне роз'яснення, і тут і в контакті.
Окемо хочу додати, що однією з причин через які я не міг працювати з наступної станції, було те що в налаштуваннях в пункті Запись було Сохр.: RAW - записуються лише довжини і кути, а потрібно RAW+XYZ.
Ще раз усім дякую)
Аватар користувача
bil
Спец
Спец
Повідомлень: 357
З нами з: 08 грудня 2010 14:57
Репутація: 21
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Повідомлення bil »

vpavel1945 писав:а потрібно RAW+XYZ.
зверніть увагу на налаштування координат, север-восток, восток-север 5+5=?
Відповісти