Зміна меж села
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
-
- Спец
- Повідомлень: 728
- З нами з: 24 лютого 2013 20:12
- Репутація: 278
- Область: Закарпатська
- Місце роботи: Приватні проектні організації
Так я розумію, що тільки через проект і так, генплан потрібний в будь-якому випадку. На даний момент проект землеустрою є, по-суті, тільки документом, який юридично оформлює проектні рішення генплану щодо межі нп. Але навіть щоб почати робити генплан архітектору потрібно мати адекватні вихідні дані в тч межу населеного пункту не як умовну лінію, а як полігон з конкретною площею і координатами поворотних точок. Але оскільки межі в натурі не закріплені, то часто завжди стається так, що межі не сходяться, бо кожен їх малює по-своєму, про що і каже zahidzem. Багатьом невтямки, що не можна намалювати межу по сканованому матеріалі 30-річної давності до того ж із деформаціями, скручуваннями і іншими радощами. І тут починаються війни з ДЗА, замовником, експертизою і так далі.
Та ні! Цей фах має іншу назву "ХАБАРНИК". Всі знають як полюбляє писати експертиза: "не в повній мірі відповідає законодавству України ст. 60 ЗКУ (наприклад)". Зі слів цих мудрогелів, це означає відсутність прибережної захисної смуги на картографічному матеріалі який надавав замовник до ГУДЗА для отримання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Як такий підхід? Відразу зауважу, що на матеріалах розробника ця інформація є.часопис писав:вони що, інженери?
-
- Спец
- Повідомлень: 98
- З нами з: 10 квітня 2012 22:32
- Репутація: 7
- Область: Рівненська
- Місце роботи: Інститути землеустрою
Доброго дня!
Зробили Проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту. А як дійшло діло до реєстрації, то обмінний файл прийшлось робити в блокнотику. Згідно Наказу Держземагентства України від 13.06.2014 № 180 суміжники знаходяться не в блоці земельна ділянка, а в територіальна зона, а тому жодна програма не бачить суміжники, НКС навіть контур села не відображає, хоч і приймає без помилок. Є області, які хоча б одну межу зареєстрували?
Ось мій корявенький файлик.
Зробили Проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту. А як дійшло діло до реєстрації, то обмінний файл прийшлось робити в блокнотику. Згідно Наказу Держземагентства України від 13.06.2014 № 180 суміжники знаходяться не в блоці земельна ділянка, а в територіальна зона, а тому жодна програма не бачить суміжники, НКС навіть контур села не відображає, хоч і приймає без помилок. Є області, які хоча б одну межу зареєстрували?
Ось мій корявенький файлик.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
-
- Спец
- Повідомлень: 98
- З нами з: 10 квітня 2012 22:32
- Репутація: 7
- Область: Рівненська
- Місце роботи: Інститути землеустрою
НКС дала таке зауваження:solim писав:Така ж ситуація. В ГУ подали заяву для внесення відомостей про межі н.п. Скоріше за все буде відмова. Ще тиждень питання буде вирішуватися, бо буде "завал" по всій області.
Елемент 'InfoLandWork': Цей елемент не очікується. Очікуваний елемент ( ExecutorInfo ) Критична - виправили
Елемент 'KOATUU': Цей елемент не очікується Критична - виправили
Елемент 'DoсumentationApproval': Цей елемент не очікується Критична - суперечить наказу, тому залишили (в ГУ будуть виясняти)
Нам також буде відмова, але проблемка дуже спірна:
В проекті є кадплани з суміжниками (лісгосп, запас сільради, автодор) і акти пр-передачі межових знаків погоджені всіма, пройшли експертизу і.т.д.
А в обмінному файлі суміжник має бути адмінодиниця (район, в даному випадку), а також КОАТУУ.
Ось вам і не відповідність кадплану(.
-
- Спец
- Повідомлень: 98
- З нами з: 10 квітня 2012 22:32
- Репутація: 7
- Область: Рівненська
- Місце роботи: Інститути землеустрою
Re: Зміна меж села
Перших дві зміни меж зареєстрували. З якогось там разу)DevilliveD писав: НКС дала таке зауваження:
Елемент 'InfoLandWork': Цей елемент не очікується. Очікуваний елемент ( ExecutorInfo ) Критична - виправили
Елемент 'KOATUU': Цей елемент не очікується Критична - виправили
Елемент 'DoсumentationApproval': Цей елемент не очікується Критична - суперечить наказу, тому залишили (в ГУ будуть виясняти)
Нам також буде відмова, але проблемка дуже спірна:
В проекті є кадплани з суміжниками (лісгосп, запас сільради, автодор) і акти пр-передачі межових знаків погоджені всіма, пройшли експертизу і.т.д.
А в обмінному файлі суміжник має бути адмінодиниця (район, в даному випадку), а також КОАТУУ.
Ось вам і не відповідність кадплану(.
-
- Спец
- Повідомлень: 103
- З нами з: 07 лютого 2010 18:33
- Репутація: 3
- Область: Рівненська
- Місце роботи: Приватні проектні організації
Re: Зміна меж села
Є проект землеустрою щодо щодо встановлення меж населеного пункту яким включено до населеного пункту певну площу. Проект пройшов експертизу і затверджений всіма необхідними органами (в затвердженнях фігурує та площа яка включається в межі).
Постало питання вкинути межу в нкс. Реєстратор "заспівав" що в обміннику має бути вся межа + каталог координат в складі проекту на всю межу + плановий матеріал наякому буде відображена вся межа.
В кого бул така ж ситуація і як "розрулили"?
Можливо щось недоказав! Запитуйте?
Постало питання вкинути межу в нкс. Реєстратор "заспівав" що в обміннику має бути вся межа + каталог координат в складі проекту на всю межу + плановий матеріал наякому буде відображена вся межа.
В кого бул така ж ситуація і як "розрулили"?
Можливо щось недоказав! Запитуйте?
-
- Спец
- Повідомлень: 98
- З нами з: 10 квітня 2012 22:32
- Репутація: 7
- Область: Рівненська
- Місце роботи: Інститути землеустрою
Re: Зміна меж села
Так само і в нас було. Сказали або на всю межу або спочатку відновлення меж (по дуже старій технічці), а потім вже зміна меж. Отже ми робили на всю межу села з всіма хуторами.IAlexandrI писав:Є проект землеустрою щодо щодо встановлення меж населеного пункту яким включено до населеного пункту певну площу. Проект пройшов експертизу і затверджений всіма необхідними органами (в затвердженнях фігурує та площа яка включається в межі).
Постало питання вкинути межу в нкс. Реєстратор "заспівав" що в обміннику має бути вся межа + каталог координат в складі проекту на всю межу + плановий матеріал наякому буде відображена вся межа.
В кого бул така ж ситуація і як "розрулили"?
Можливо щось недоказав! Запитуйте?
Да і все це до одного місця! В НКС закинули, витяг отримав сільський голова і все! А межу то не видно в публічній карті)
-
- Спец
- Повідомлень: 103
- З нами з: 07 лютого 2010 18:33
- Репутація: 3
- Область: Рівненська
- Місце роботи: Приватні проектні організації
Re: Зміна меж села
Тобто можна зробити тех док щодо відновлення меж населеного пункту!?DevilliveD писав:спочатку відновлення меж (по дуже старій технічці)
Хто погоджує, затверджує, експертиза?
-
- Спец
- Повідомлень: 728
- З нами з: 24 лютого 2013 20:12
- Репутація: 278
- Область: Закарпатська
- Місце роботи: Приватні проектні організації
-
- Спец
- Повідомлень: 103
- З нами з: 07 лютого 2010 18:33
- Репутація: 3
- Область: Рівненська
- Місце роботи: Приватні проектні організації
Re: Зміна меж села
То це зрозуміло!thom yorke писав:Є проект землеустрою щодо ВСТАНОВЛЕННЯ чи ЗМІНИ меж
А що робити виходячи із того що вже є проект на частину яка включається в межі.
-
- Спец
- Повідомлень: 103
- З нами з: 07 лютого 2010 18:33
- Репутація: 3
- Область: Рівненська
- Місце роботи: Приватні проектні організації
Re: Зміна меж села
На момент розробки проекта можна було так робити. Експертизу пройдено, затвердження є! Проект по факту є на частину!zahidzem писав:не можливо розробити проект на частину адмінодиниці
Але питання не в тому!
Читай уважно питання!
- zahidzem
- Спец
- Повідомлень: 250
- З нами з: 13 січня 2013 11:15
- Репутація: 25
- Область: Чернівецька
- Місце роботи: Приватні проектні організації
Re: Зміна меж села
Тоді чекайте Пана прокурора. У Чернівецький області це як божий день.Читай уважно питання!
-
- Спец
- Повідомлень: 103
- З нами з: 07 лютого 2010 18:33
- Репутація: 3
- Область: Рівненська
- Місце роботи: Приватні проектні організації
Re: Зміна меж села
І що?Тоді чекайте Пана прокурора
Повторююсь! Проект пройшов експертизу і затверджений!
Re: Зміна меж села
Виходячи з того що у вас є, та даний проект чи то технічка пройшли експертизу та затвердження (надіюсь при затвердженні вони вказали не тільки те що додається, а і всю площу АТО,+за рахунок кого ці землі відводяться, інакше треба робити звичайний НОВИЙ ПРОЕКТ щодо зміни меж АТО), я би додав до даного матеріалу те що хоче реєстратор, а саме каталог на весь населений пункт, графічний матеріал на весь населений пункт (з зазначенням де довідводится)+землі сільської ради які були визначені в 1992-1997 роках, ну плюс звичайно хмельні файли на АТО(населений пункт та рада, хоча рада не зовсім АТО, повинен бути район, але хоча би), а не на частинку якусь.
- zahidzem
- Спец
- Повідомлень: 250
- З нами з: 13 січня 2013 11:15
- Репутація: 25
- Область: Чернівецька
- Місце роботи: Приватні проектні організації
Re: Зміна меж села
....крім того, показати землі державної власності з кадастровими номерами, якщо вони є...до речі у нас вже рік як пройшли експертизу, затверджені межі села, і рік як прокуратура подала на скасування рішеня райради. йдуть суди. Нас вислухали і суддя на нашому боці на наступне засідання викликає усіх голів сільрад, де хочуть скасувати рішення. Поділюся з Вами після суду
-
- Спец
- Повідомлень: 103
- З нами з: 07 лютого 2010 18:33
- Репутація: 3
- Область: Рівненська
- Місце роботи: Приватні проектні організації
Re: Зміна меж села
А в чому проблема!?zahidzem писав: ....крім того, показати землі державної власності з кадастровими номерами, якщо вони є...до речі у нас вже рік як пройшли експертизу, затверджені межі села, і рік як прокуратура подала на скасування рішеня райради. йдуть суди. Нас вислухали і суддя на нашому боці на наступне засідання викликає усіх голів сільрад, де хочуть скасувати рішення. Поділюся з Вами після суду
Межі встановлювати нетреба!? Без них краще!? Ushas
-
- Спец
- Повідомлень: 103
- З нами з: 07 лютого 2010 18:33
- Репутація: 3
- Область: Рівненська
- Місце роботи: Приватні проектні організації
Re: Зміна меж села
Чому якщо не секрет?zahidzem писав: ...вимагають виготовити новий генеральний план на населений пункт(100-150 тис.грн). З урахуванням, з актуалізацією їм не підходить
-
- Спец
- Повідомлень: 98
- З нами з: 10 квітня 2012 22:32
- Репутація: 7
- Область: Рівненська
- Місце роботи: Інститути землеустрою
Зміна меж села
Ось молодці! Працюють!
Відмінили наказ Держземагентства від 13.06.2014 № 180 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо формування електронних документів для відомостей про державну геодезичну мережу, державний кордон та межі адміністративно-територіальних одиниць України», а нічого іншого не придумали. Реєстрація зміни меж стала. Ushas Ushas Ushas
Відмінили наказ Держземагентства від 13.06.2014 № 180 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо формування електронних документів для відомостей про державну геодезичну мережу, державний кордон та межі адміністративно-територіальних одиниць України», а нічого іншого не придумали. Реєстрація зміни меж стала. Ushas Ushas Ushas