1.Решение совета на проект планировки територии совета, с придусматрением денег в совете для производства робот. Ето начало.лесник писав:подскажите пожалуйста коков порядок разработки схемы планирования совета
Зміна меж села
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
- makctos
- Спец
- Повідомлень: 581
- З нами з: 24 травня 2008 10:59
- Репутація: 0
- Область: Сумська
- Місце роботи: Приватні проектні організації
Re: ЗМІНА МЕЖ СЕЛА
Re: ЗМІНА МЕЖ СЕЛА
Сорри... не совсем понятно о чем выше идет речь, что за схема (проект) ?
Это ведь не: ДБН Б.1.1-7:2007 «Система містобудівної документації. Склад, зміст, порядок розроблення, погодження та затвердження схем планування території сільради
На сегодняшний день, согласно Закону "О рег. град. дет." схемы на региональном уровне делаются для области и района, для населенного пункта (любого) разрабатывается генеральный план.
Все же закон.......
Это ведь не: ДБН Б.1.1-7:2007 «Система містобудівної документації. Склад, зміст, порядок розроблення, погодження та затвердження схем планування території сільради
На сегодняшний день, согласно Закону "О рег. град. дет." схемы на региональном уровне делаются для области и района, для населенного пункта (любого) разрабатывается генеральный план.
Все же закон.......
- makctos
- Спец
- Повідомлень: 581
- З нами з: 24 травня 2008 10:59
- Репутація: 0
- Область: Сумська
- Місце роботи: Приватні проектні організації
Re: ЗМІНА МЕЖ СЕЛА
Я имел ввиду Решение совета на проект планировки територии совета, с разроботкой генплана конкретного нас.пункта.makctos писав: 1.Решение совета на проект планировки територии совета, с придусматрением денег в совете для производства робот. Ето начало.
Re: ЗМІНА МЕЖ СЕЛА
Підкажіть буд ласко, якими нормативними документами слід керуватись при розробці технічної документації по перенесенню меж населеного пункту в натуру (на місцевість) та її склад.
Re: ЗМІНА МЕЖ СЕЛА
А кто-то может знает...
внутри г. Севастополь есть еще какие-то адм.терр. единицы (образования). В плане есть ли там "матрешка" и в каких еще конкретно населенных пунктах в Украине существует "матрешечность" ?
внутри г. Севастополь есть еще какие-то адм.терр. единицы (образования). В плане есть ли там "матрешка" и в каких еще конкретно населенных пунктах в Украине существует "матрешечность" ?
- dexter3000
- Спец
- Повідомлень: 1353
- З нами з: 29 серпня 2007 17:38
- Репутація: 10
- Область: м.Київ
- Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування
Re: ЗМІНА МЕЖ СЕЛА
Севастополь хотя бы имеет особый административный статус, а вообще "матрешечность" у нас особенно распространена на востоке Украины, в частности в Донецкой области (например, - по принципу "где шахта на поверхность вылезла - там и шахтерский поселок основываем".Егор писав:внутри г. Севастополь есть еще какие-то адм.терр. единицы (образования). В плане есть ли там "матрешка" и в каких еще конкретно населенных пунктах в Украине существует "матрешечность" ?
- Volodar
- Спец
- Повідомлень: 1795
- З нами з: 17 квітня 2008 12:41
- Репутація: 52
- Область: Житомирська
- Місце роботи: Інше
Re: ЗМІНА МЕЖ СЕЛА
В Севастополі - 1 міська, 1 селищна і 4 сільських радЕгор писав:А кто-то может знает...
внутри г. Севастополь есть еще какие-то адм.терр. единицы (образования). В плане есть ли там "матрешка" и в каких еще конкретно населенных пунктах в Украине существует "матрешечность" ?
Найбільше матрьошок Луганська і Донецька по 12, і АРК - 7. Яскравий приклад Ялта - 1 міська і 7 селищних, всього 31 населений пункт.
Крім цього є два райони (повноцінних) без районних рад і РДА, підпорядкованих місту обласного значення
Krutelyk
Інформаціє є на сайті ВРУ http://static.rada.gov.ua/zakon/new/ADM/d11.rtf
Re: ЗМІНА МЕЖ СЕЛА
Допоможіть будь ласка знайти:
"Технические указания по составлению проектов установления границ сельских населенных пунктов" 1991 года
"Технические указания по составлению проектов установления границ сельских населенных пунктов" 1991 года
-
- Повідомлень: 3
- З нами з: 12 лютого 2013 22:02
- Репутація: 0
- Область: Львівська
- Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування
-
- Спец
- Повідомлень: 1094
- З нами з: 14 травня 2010 17:36
- Репутація: 7
- Область: м.Київ
- Місце роботи: Інше
В принципі, адміністративно-територіальні межі ніяким чином не впливають на права власності (розпорядження) земельних ділянок.
погоджуються згідно ЗУ "Про землеустрій" (ст. 46) тільки суміжними радами та райдержадміністраціями, за рахунок яких змінюються межі НП.
Правда, тут з 01.01.2013 добавився один пунктик у ст. 46 (про розмежування державної та комунальної власності), згідно якого ті державні землі, котрі мають право бути комунальними, одночасно переводяться в комунальну форму власності...
погоджуються згідно ЗУ "Про землеустрій" (ст. 46) тільки суміжними радами та райдержадміністраціями, за рахунок яких змінюються межі НП.
Правда, тут з 01.01.2013 добавився один пунктик у ст. 46 (про розмежування державної та комунальної власності), згідно якого ті державні землі, котрі мають право бути комунальними, одночасно переводяться в комунальну форму власності...
-
- Спец
- Повідомлень: 173
- З нами з: 24 березня 2013 19:28
- Репутація: 1
- Область: Закарпатська
- Місце роботи: Інше
І по чинному законодавству не передбачається наявність висновку (погодження) територіальних органів ДЗА у проектах встановлення (зміни) меж населених пунктів.ZIC написав
Правда, тут з 01.01.2013 добавився один пунктик у ст. 46 (про розмежування державної та комунальної власності), згідно якого ті державні землі, котрі мають право бути комунальними, одночасно переводяться в комунальну форму власності...
Всім привіт.
Розробили проект встановлення (зміни) меж населеного пункту. Пройшли погодження та експертизу, але зупинились на стадії затвердження. Депутати Районної ради не затверджують проект через те, що ділянки, що передаються із державної у комунальну власність не мають кадастрових номерів. Ділянки державної власності не сформовані, відповідно, кадастрові номера відсутні. Що порекомендуєте?
Розробили проект встановлення (зміни) меж населеного пункту. Пройшли погодження та експертизу, але зупинились на стадії затвердження. Депутати Районної ради не затверджують проект через те, що ділянки, що передаються із державної у комунальну власність не мають кадастрових номерів. Ділянки державної власності не сформовані, відповідно, кадастрові номера відсутні. Що порекомендуєте?
-
- Спец
- Повідомлень: 1094
- З нами з: 14 травня 2010 17:36
- Репутація: 7
- Область: м.Київ
- Місце роботи: Інше
Нічого. Чекати поки ту дурню або відмінять, або хтось з ДЗА чи ВРУ візьме на себе сміливість розяснити про їх необовязковість по всіх ділянках (а тільки по тим, які на сьогодні сформовані і мають кадастрові номери).
Про це є окрема тема, там є і наш варіант листа від облради на ВРУ та КМУ від 20.12.2013 (ВРУ так і не відповіла, а по листу на КМУ прийшла стандартна та ще й непрофесійна відписка від старого складу мінагрополітики).
Вся Україна так чекає в ступорі...
Про це є окрема тема, там є і наш варіант листа від облради на ВРУ та КМУ від 20.12.2013 (ВРУ так і не відповіла, а по листу на КМУ прийшла стандартна та ще й непрофесійна відписка від старого складу мінагрополітики).
Вся Україна так чекає в ступорі...
-
- Повідомлень: 3
- З нами з: 12 лютого 2013 22:02
- Репутація: 0
- Область: Львівська
- Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування
Зараз втупили нові плавила подачі обмінних файлів. Ось і зміни (Наказ Держземагентства України від 13.06.2014 № 180 “Про затвердження Методичних рекомендацій щодо формування електронних документів для відомостей про державну геодезичну мережу, державний кордон та межі адміністративно-територіальних одиниць України”).
Як зробити обмінник для зміни межі села, підкажіть бутьласка!!!
Як зробити обмінник для зміни межі села, підкажіть бутьласка!!!
- solim
- Спец
- Повідомлень: 1061
- З нами з: 06 листопада 2013 13:47
- Репутація: 196
- Область: Рівненська
- Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування
Тут бульше процедурна невизначеність.
Реєструвати після експертизи до прийняття рішення ? Після рішення
Чи можна реєструвати частину населеного пункту, яка включається в населений пункт при зміні його меж ? (координати зазвичай прикладають в проекті на таку частину) Чи лише весь населений пункт ? ДЗА коже що весь населений пункт
Реєструвати після експертизи до прийняття рішення ? Після рішення
Чи можна реєструвати частину населеного пункту, яка включається в населений пункт при зміні його меж ? (координати зазвичай прикладають в проекті на таку частину) Чи лише весь населений пункт ? ДЗА коже що весь населений пункт
Востаннє редагувалось 29 жовтня 2014 10:16 користувачем solim, всього редагувалось 1 раз.
- zahidzem
- Спец
- Повідомлень: 250
- З нами з: 13 січня 2013 11:15
- Репутація: 25
- Область: Чернівецька
- Місце роботи: Приватні проектні організації
Маряна11111,
solim,
Сперва надо упорядочить территорию всего населенного пункта.
[upd=1411403592][/upd]
solim,
Во всяком случае я так сдал 17 населенных пунктов
Обычный XML+SHPМаряна11111 писав:Як зробити обмінник для зміни межі села, підкажіть бутьласка!!!
solim,
На весь населенный пунктsolim писав:Чи можна реєструвати частину населеного пункту, яка включається в населений пункт при зміні його меж ?
Сперва надо упорядочить территорию всего населенного пункта.
[upd=1411403592][/upd]
solim,
После принятия решения.solim писав:Реєструвати після експертизи до прийняття рішення ?
Во всяком случае я так сдал 17 населенных пунктов
-
- Спец
- Повідомлень: 726
- З нами з: 24 лютого 2013 20:12
- Репутація: 278
- Область: Закарпатська
- Місце роботи: Приватні проектні організації
А тоді таке питання. Є населений пункт, проект його меж розроблений 1990-кучерявого року на картографічному матеріалі (кальці 10 000). Координати меж - відсутні, площа населеного пункту визначена планіметром. Зараз ця площа облікується в 6-зем і де тільки можна. Як відтворити такі межі, щоб зробити цей "обмінник" при теперішньому розширенні?
Межі можна відновити, а не відтворити. Для якісної роботи потрібно в натурі (на місцевості) визначити існуючи межі та порівняти з площею зазначеною на папері. Потім, визначаємо різницю між площею яку маємо затвердити та попередньою. На отриману різницю формуємо відповідні матеріали та готуємо "актуальний" обмінний файл (на проектну межу). Звісно юристи такий підхід будуть хаяти, були випадки коли за 1 кв. метр гризли (за межами населених пунктів), проте якщо маєте досвід переконання (особливо технічні аспекти при згадуванні яких у недосвідчених очі на лоба лізуть) маєте відстояти вірність прийнятих проектних рішень. Головне, що правда на Вашому боці (у випадку коли все зроблено кваліфіковано). Таким підходом я користуюся виключно у випадку відсутності координат, що було підтверджено офіційно всіма уповноваженими представниками (управління, рада, розробник).thom yorke писав:Як відтворити такі межі
- zahidzem
- Спец
- Повідомлень: 250
- З нами з: 13 січня 2013 11:15
- Репутація: 25
- Область: Чернівецька
- Місце роботи: Приватні проектні організації
"межа населенного пункту - це умовна лінія" Какие тут могут быть координаты. Да планиметром по колхозной карте 1974 года. Мы сделали проще. Оцифровали карту с той границей села, "положили" это г... на орто и показали начальству. Режет дома образца-40-60-тых годов. Те в шоке, но дали заднюю, мол нужен ГЕНПЛАН. Пошли к архитектору. Нашли, правда старенький-давно не обновлялся. На наше- почему так архитектор ответил: денег у села нет, вот и изготовляли генпланчики на отдельные участки. Правда "актуализировали" их на сессиях сельских советов в 2013 в апреле. Мы этим и воспользовались. Все по букве закона.thom yorke писав:Координати меж - відсутні, площа населеного пункту визначена планіметром
Что касается
Уважаемы- только через проект. Тех дядей, которые сотворили сие, уже давно нет. А отвечать придется Вам.thom yorke писав:Як відтворити такі межі, щоб зробити цей "обмінник" при теперішньому розширенні?
Він у будь-якому випадку потрібен.zahidzem писав:Те в шоке, но дали заднюю, мол нужен ГЕНПЛАН.
Проблема у тому, що Генплан не визначає межі населеного пункту, особливо юридично. Ми його використовуємо виключно для обґрунтування необхідності зміни меж, але межі встановлюємо згідно проекту, і вони на завжди збігаються з Генпланом.zahidzem писав:Все по букве закона.