БТІ „Проблемні питання приватних БТІ які почали працювати з 2013 року”

Містобудівна документація і все, що з нею пов'язане
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Prometheus »

zanoza писав:Я все придивляюся до приватних БТІ, та й не розумію - "де гроші?". Бо більша частина сертифікованих вже спеців не знає, як ті гроші "відбити" - особливо у невеликих містах та селах, де не розвинене нове будівництво (тобто не потрібна первинна інвентаризація).
- На старі будівлі не у всіх є тех. паспорта
- Втрачені тех. паспорта(згорів, порвали щоб не розветись :), та ін )
- ділять будинки на частини щоб була можливість приватизувати
Роман1983
Спец
Спец
Повідомлень: 52
З нами з: 15 вересня 2013 02:11
Репутація: 0
Область: Черкаська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Роман1983 »

dimon666_13, Дякую за відповідь !

[upd=1379526846][/upd]
Мені цікаво спілкуватися стосовно приватних БТІ, оскільки організували таке підприємство у Черкаськійобласті, є таке місто Умань, якщо хто знає. Буду радий спілкуватися по питаннях БТІ (приватних). Дякую !
Olp
Спец
Спец
Повідомлень: 56
З нами з: 06 вересня 2013 13:08
Репутація: 0
Область: Сумська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Olp »

Роман1983 писав:Мені цікаво спілкуватися стосовно приватних БТІ, оскільки організували таке підприємство у Черкаськійобласті, є таке місто Умань, якщо хто знає. Буду радий спілкуватися по питаннях БТІ (приватних). Дякую !
Мені теж цікаво. Скажіть, будь ласка, вартість норми часу розраховували чи працюєте по договору? Підписуєте з клієнтом фіз. ос. акт приймання-передачі чи це тільки з юр.ос?
Роман1983
Спец
Спец
Повідомлень: 52
З нами з: 15 вересня 2013 02:11
Репутація: 0
Область: Черкаська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Роман1983 »

Доброго вечора ! Вартість норми часу не розраховували, по-перше по тій простій причині, що тоді вартість робіт буде становити таку ж саму, що і в комунальних БТІ, а по-друге, Інструкція дає змогу встановлювати вартість за домовленістю сторін, п. 1.4. Інструкції. Акт приймання-передачі обов'язково підписуємо, оскільки фіксуємо факт отримання Замовником технічного пасопрту, що в свою чергу виключає можливі претензії. На сьгодні і так комунальні БТІ підкридають приватним БТІ сюрпризи, шляхом написання різного роду скарг у різні установи.
svphoenix
Повідомлень: 3
З нами з: 18 серпня 2013 17:37
Репутація: 0
Область: Донецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення svphoenix »

Чи може КП БТІ взяти до себе на роботу сертифікованого землевпорядника, купити обладнання, змінити КВЕД та почати робити землевпорядні роботи?
Аватар користувача
Korum
Спец
Спец
Повідомлень: 322
З нами з: 12 квітня 2007 22:44
Репутація: 7
Контактна інформація:

Повідомлення Korum »

svphoenix писав:Чи може КП БТІ взяти до себе на роботу сертифікованого землевпорядника, купити обладнання, змінити КВЕД та почати робити землевпорядні роботи?
Может, но только двух, а не одного.
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Prometheus »

Korum писав:svphoenix написав:
Чи може КП БТІ взяти до себе на роботу сертифікованого землевпорядника, купити обладнання, змінити КВЕД та почати робити землевпорядні роботи?
Может, но только двух, а не одного.
Тільки питання навіщо все ліпити до КП?
Якщо так то простіше наняти 2-х с. землевпорядників та відкрити підприємство ТОВ "ФастМегаЛендМенеджер+", яке буде брати замовлення та робити землевпорядні роботи і замовляти роботи в КП. До роботи в ТОВ зможете залучати спеціалістів КП за відповідну доплату. В результаті дохід в ТОВ де Ви засновник(щастя), співробітники КП отримують лівак(щастя), замовники отримують документи швидше та не ходять по організаціях(щастя)

Схема "Щастя" morgny
svphoenix
Повідомлень: 3
З нами з: 18 серпня 2013 17:37
Репутація: 0
Область: Донецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення svphoenix »

Трохи не зрозуміло: Замовник звертається до КП, а КП по субпідряду замовляє роботи в ТОВ, ТОВ встановлює прайс, дає відкат КП, роботу роблять ті ж самі сертифіковані землевпорядники, по суті - КП виступає посередником. Я так розумію, бо в схемах тугенький поки. Нашо тоді мені КП?
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Prometheus »

тоді створюете ТОВ "Нове Донецьке БТІ" забираєте сертифікованого інвентаризатора до себе з КП, наймаєте 2-х сер. землевпорядників. Тільки 2 моменти де база інвентаризоаваного і КП уже розкручене.

п.с. є знайомий землевпорядник в Дніпродзержинську 1 рік стажу, сертифікату поки що немає. Якщо цікавить то пишить в ПП
Olp
Спец
Спец
Повідомлень: 56
З нами з: 06 вересня 2013 13:08
Репутація: 0
Область: Сумська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Olp »

Роман1983 писав:На сьгодні і так комунальні БТІ підкридають приватним БТІ сюрпризи, шляхом написання різного роду скарг у різні установи.
А не скажете, які моменти КП БТІ оскаржує? А то наше теж мабуть буде писати. А доступ до архівів не дають?
dimon666_13
Повідомлень: 4
З нами з: 16 серпня 2013 13:07
Репутація: 0
Область: Вінницька
Місце роботи: Інші недержавні проектні організації

Повідомлення dimon666_13 »

Вот именно на поточку проведенную без архивного дела и будут писать. У нас такая же проблема. Они говорят, что должно быть одно дело по закону..... но по закону архив должен быть у регистраторов..... вот и получается такая веселуха Tanci
Olp
Спец
Спец
Повідомлень: 56
З нами з: 06 вересня 2013 13:08
Репутація: 0
Область: Сумська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Olp »

Коломийське БТІ затвердило ПОЛОЖЕННЯ про порядок передачі на зберігання матеріалів технічної інвентаризації
(технічних паспортів та інвентаризаційних справ) http://kolomyya.org/general/kmbti_pol.htm 5+5=?
Аватар користувача
Korum
Спец
Спец
Повідомлень: 322
З нами з: 12 квітня 2007 22:44
Репутація: 7
Контактна інформація:

Повідомлення Korum »

Полный бред. Антимонопольный комитет, прокуратура. Нужно отменять эту фигню. Если провести аналогию с землеустройством, то это все равно, что какое-нибудь КП будет от вас требовать еще экземпляр работы для проведения экспертизы помимо Держкомзема. Директор Коломийского БТИ очень отчаянный человек. Может пора создать общественную организацию в сфере техинвентаризации для того чтобы бомбить минрегион, минюст и т.д. письмами о таких действиях?

[ Відправлено з iPad ] Зображення
Olp
Спец
Спец
Повідомлень: 56
З нами з: 06 вересня 2013 13:08
Репутація: 0
Область: Сумська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Olp »

A ви даєте довідки про технічний стан будинку чи довідку характеристику? Якщо не важко, надішліь в пп зразок, будь ласка.
Аватар користувача
Korum
Спец
Спец
Повідомлень: 322
З нами з: 12 квітня 2007 22:44
Репутація: 7
Контактна інформація:

Повідомлення Korum »

Olp писав:A ви даєте довідки про технічний стан будинку чи довідку характеристику? Якщо не важко, надішліь в пп зразок, будь ласка
Для ввода в експлуатацию мы делаем отчет о тех обследовании строительных конструкций. Образец в 95 Постанове. Делать его может только сертифицированный эксперт.
Роман1983
Спец
Спец
Повідомлень: 52
З нами з: 15 вересня 2013 02:11
Репутація: 0
Область: Черкаська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Роман1983 »

Olp, Доброго вечора ! КП БТІ пишуть скарги у Антимонопольний комітет стосовно встапновлення цін, нібито, що запропонована нами ціна, тобі приватного БТІ, повинна бути затверджена на обласному рівні. Однак, як я вже писав, у відповідності до Інструкції, ціна договірна ! Стосовно доступів до архіву, то він нам практично не потрібен, я вважаю, що доступ до архіву потрібен лише в тому випадку, якщо у Замовника відсутній технічний паспорт із останньоью поточною датою, яка відображає останній стан об'єкта. А от у разі його відсутності або втрати Замовником тоді потрібен доступ, щоб бачинити чи з'явилися самочини чи ні !
Olp
Спец
Спец
Повідомлень: 56
З нами з: 06 вересня 2013 13:08
Репутація: 0
Область: Сумська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Olp »

Korum писав:Для ввода в експлуатацию мы делаем отчет о тех обследовании строительных конструкций. Образец в 95 Постанове. Делать его может только сертифицированный эксперт.
Так, це звіт. А якщо є невідповідність в правовому документі і техпаспорті (змінилась площа), то треба ця довідка до нотаріуса або реєстратора. Ну мені так пояснила реєстратор. От я й питаю, їх дає тільки БТІ чи той, хто робив інвентаризацію також може давати?
NaTaXa2807
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 35
З нами з: 14 травня 2013 20:06
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Оцінка

Повідомлення NaTaXa2807 »

На нас уже також БТИ накачало скаргу в прокуратуру!
Питання в тому, що сертифікат отримав мій батько, і ФОП поки що отримали на нього! То керівництво БТІ, написало скаргу, прикріпило ксерокопію оголошення газети, щоб нас перевірили чи працюємо ми легітивно! Прийшли з податкової міліції хлопці, переірили, поки що все ОК! Але думаю, що це не востаннє! І повністю підтримую, думку попереднього повідомлення "Может пора создать общественную организацию в сфере техинвентаризации для того чтобы бомбить минрегион, минюст и т.д. письмами о таких действиях?"
А то в нашому БТИ все життя криси працювали, все хотіли, щоб за них хтось щось робив, гроші в карман, щоб клали, а вони королями ходили.
А все таки у приватному бізнесі обовязково потрібно добиватися за себе, а то зїдять!
Тож гуртуймося, і переможемо!!!!
В реєстраційну і до нотаріуса пояснюємо у довідці зміну площ, якщо такі є!
Роман1983
Спец
Спец
Повідомлень: 52
З нами з: 15 вересня 2013 02:11
Репутація: 0
Область: Черкаська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Роман1983 »

Повністю підтримую "NaTaXa2807". Мене дивує, що при посвідченні договорів або спадщини, нотаріуси використовують довідки КП БТІ, а не свіжо-проведену технічну інвентаризацію. А ситуація стосовно написання КП БТІ різного роду скарг, то на цьому це не закінчиться. Наша організація також зхаймається оцінкою майна, і при проведенні оцінки, я прошу щоб мені робили копії техпаспортів, вигтовлених КП БТІ, і те що я зустрічаю, мене дуже сильно насторожує. Поясню чому. У мене є копія техпаспорта, де стоїть печатка одного із відділень КП БТІ, печатка відповідального сертифікованого техніка, а виконавець один із працівників відділення КП БТІ, тобто, що ми бачимо, що один із працівників відділення КП БТІ свідомо скористався сертифікатом техніка, який в свою чергу є іменним, оскільки видається на конкретну особу. Є ви падок, коли Замовнику видано технічний паспорт на якому проставлена лише печатка відділення КП БТІ, без печатки техніка. Є технічні паспорти, де адреса об'єкта зазначена у верхній його частині не співпадає із адресою, зазначеному у самому технічному паспорті. Я вже мовчу за ті випадки, коли ми виходимо на об'єкт, і виявляємо, що КП БТІ у свій час не показало самочинні забудови, в результаті чого проблеми попередньтого прордавця, на сьогодні лягли на нового власника. Часто зустрічаємо випадки, коли розмиіри у попередній інвентаризації, проведеній КП БТІ кардинально відрізняються від фактичних, і це не по'язано із облаштуванням стін, і т.д. і т.п.. Так що вважаю, що у КП БТІ навіть морального права не має писати різного роду скарги, або ж вони відверто побоюються виявлення отаких фактів, про які я коротко описав. З повагою, Роман !
Olp
Спец
Спец
Повідомлень: 56
З нами з: 06 вересня 2013 13:08
Репутація: 0
Область: Сумська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Olp »

Будем создавать общественную организацию или поговорим еще? Мне тоже нравится идея!
Роман1983 писав:Мене дивує, що при посвідченні договорів або спадщини, нотаріуси використовують довідки КП БТІ, а не свіжо-проведену технічну інвентаризацію.
Это потому, что у нас поточку вроде как и отменили и нотариус не может потребовать сделать новый техпаспорт, вот и просит скромненько "довідку про технічний стан". Чтоб как-то перестраховаться. А уж как придет клиент в БТИ - не будут же они писать довідку на старый техпаспорт, там ему сделают все - и поточку, и техпаспорт, и довідку.
NaTaXa2807 писав:В реєстраційну і до нотаріуса пояснюємо у довідці зміну площ, якщо такі є!
Скажіть, будь ласка, а форма довідки довільна, чи є якійсь бланк?
NaTaXa2807
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 35
З нами з: 14 травня 2013 20:06
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Оцінка

Повідомлення NaTaXa2807 »

Я за суспільну організацію!
Давайте займемось цим питанням!
Довідка у формі згідно Інструкції!

[upd=1380736462][/upd]
Звертаюсь до працюючих приватних БТІ! Сьогодні розмовляла із знайомою з Херсону вона! Там приватних БТІ перевіряє Комунальне БТІ, першими на вихід ідуть приватники, а потім слідком ідуть БТІшники!? Якась зовсім дурня твориться!!!!
А як у Вас із цим по регіонах????
Olp
Спец
Спец
Повідомлень: 56
З нами з: 06 вересня 2013 13:08
Репутація: 0
Область: Сумська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Olp »

NaTaXa2807, Дякую, це та, що на 131 сторінці?

Суспільну організацію або громадське об'єднання треба реєструвати. Спочатку треба провести установчі збори. Треба статут організації. І, мабуть, потрібен юрист.

А як КП перевіряє приватників? Вони що там екзамени здають чи справи на перевірку? У нас немає КП але є приватне і архів у них, і можливо вони також схочуть перевіряти, але на підставі чого???
Реалист
Повідомлень: 3
З нами з: 02 травня 2013 19:45
Репутація: 0
Область: Одеська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Реалист »

Пожалуйста,подскажите в таком вопросе: человек получил сертификат, открыл СПД, хочет взять человека на работу. Как это документально оформить? Какие будут трудовые отношения?
Olp
Спец
Спец
Повідомлень: 56
З нами з: 06 вересня 2013 13:08
Репутація: 0
Область: Сумська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Olp »

Реалист писав:Как это документально оформить? Какие будут трудовые отношения?
Спросите в центре занятости, там Вас проконсультируют. И в пенсионном.
Аватар користувача
Сергiй64
Спец
Спец
Повідомлень: 920
З нами з: 21 червня 2009 19:55
Репутація: 66
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Сергiй64 »

Може не зовсім в тему
Пропонується врегулювати відносини, пов’язані із передачею підприємствами БТІ реєстрових книг та реєстраційних справ органам державної реєстрації за місцем розташування нерухомого майна, що сприятиме належному проведенню державної реєстрації прав.
http://www.minjust.gov.ua/news/44328
Відповісти