БТІ „Проблемні питання приватних БТІ які почали працювати з 2013 року”

Містобудівна документація і все, що з нею пов'язане
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
Korum
Спец
Спец
Повідомлень: 322
З нами з: 12 квітня 2007 22:44
Репутація: 7
Контактна інформація:

Повідомлення Korum »

А можно скрин ответа выложить, а то у на БТИ, думает, что все это шуточки.

[upd=1367172346][/upd]
Новый упрощенный порядок узаканивания самостроев - http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/l ... 23144.html
Аватар користувача
Volodar
Спец
Спец
Повідомлень: 1795
З нами з: 17 квітня 2008 12:41
Репутація: 52
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Volodar »

Korum писав:А можно скрин ответа выложить, а то у на БТИ, думает, что все это шуточки.
Дійсно не шуточки замість того, щоб все врегулювати законом, приймають:
- в один день наказ Мінрегіону, який в той же день юстується (повірте з практики: ще щоден наказ Мінрегіону в день його прийняття не юстувався morgayu ) при цьому Мінрегіон щиро вважає, що технічна інвентаризація з 1 січня 2013 року стала "2. Архітектурне та інженерно-будівельне проектування." відповідно до http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/554-2011-п і тому таких спеціалістів потрібно сертифікувати
- розпорядження КМУ від 4 лютого 2013 р. № 47-р http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/47-2013-р , яким всіх реєстраторів заганяють в приміщення БТІ (потім задню дали, але зверніть увагу на "красоту" вирішення проблем), а саме головне
передбачити безоплатний доступ до матеріалів технічної інвентаризації, реєстрових книг, а також архівних справ для державних реєстраторів речових прав на нерухоме майно з метою належного опрацювання ними запитів, що надходять в установленому порядку;
вирішити в установленому законодавством порядку питання передачі органам державної реєстрації прав матеріалів технічної інвентаризації, реєстрових книг, а також архівних справ.
Як Вам розпорядженням КМУ встановити вільний доступ до документів про нерухомість? Цікаво, а що юрист - держреєстратор буде робити з техпаспортом будівлі - вивчати матеріали з яких побудовані стіни і перекриття?
БТІ прекрасно розуміють, що це не шуточки - а переділ доволі такого "ситного" ринку в майбутньому, і їх луплять по повній програмі зі всіх сторін, всіма методами...
Не по темі
Чомусь згадується:
Коли нацисти прийшли за комуністами,
я залишався безмовним.
Я не був комуністом.
Коли вони садили соціал-демократів,
я промовчав.
Я не був соціал-демократом.
Коли вони прийшли за членами профспілки,
я не протестував.
Я не був членом профспілки.
Коли вони прийшли за євреями,
я не обурився.
Я не був євреєм.
Коли вони прийшли за мною,
не залишилось нікого, хто б заступився за мене.
zanoza
Спец
Спец
Повідомлень: 133
З нами з: 11 грудня 2008 09:44
Репутація: 0

Повідомлення zanoza »

Я все придивляюся до приватних БТІ, та й не розумію - "де гроші?". Бо більша частина сертифікованих вже спеців не знає, як ті гроші "відбити" - особливо у невеликих містах та селах, де не розвинене нове будівництво (тобто не потрібна первинна інвентаризація).
Аватар користувача
Volodar
Спец
Спец
Повідомлень: 1795
З нами з: 17 квітня 2008 12:41
Репутація: 52
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Volodar »

zanoza писав:(тобто не потрібна первинна інвентаризація).
якийсь спрощений підхід.
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/195 ... 0396271804
3. У випадках, передбачених законодавством України, державна реєстрація прав проводиться після технічної інвентаризації об'єкта нерухомого майна, права стосовно якого підлягають державній реєстрації.
Відкидаємо чарівні слова "У випадках, передбачених законодавством України, " і маємо, що техінвентаризація проводиться при будь-якій трансакції в нотаріуса. І ось Вам золоте дно morgayu
Аватар користувача
malena
Спец
Спец
Повідомлень: 70
З нами з: 24 вересня 2008 11:13
Репутація: 0
Область: Київська

Повідомлення malena »

Добрий день! А може хтось маэ бланки до інвентаризаційної справи, попрошу скинути в пп. Якщо не важко. Дякую
Alex-xxx
Спец
Спец
Повідомлень: 113
З нами з: 14 січня 2013 22:01
Репутація: 3
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Alex-xxx »

Korum писав:А можно скрин ответа выложить, а то у на БТИ, думает, что все это шуточки.
лист Укрдержреєстру "щодо передачі інвентарізаційних справ до органів державної реєстрації речових прав"

лист Мінрегіону "щодо зберігання інвентарізаційних справ"
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
Korum
Спец
Спец
Повідомлень: 322
З нами з: 12 квітня 2007 22:44
Репутація: 7
Контактна інформація:

Повідомлення Korum »

To malena Скину после праздников.
Alex-xxx
Спец
Спец
Повідомлень: 113
З нами з: 14 січня 2013 22:01
Репутація: 3
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Alex-xxx »

Korum писав:Новый упрощенный порядок узаканивания самостроев
30 травня телефонував до інспекції стосовно цього порядку. Але вони кажуть що офіційно їм ніяких вказівок стосовно цього питання не було.
А що у Вашому регіоні каже інспекція за чинний порядок ?
NaTaXa2807
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 35
З нами з: 14 травня 2013 20:06
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Оцінка

Повідомлення NaTaXa2807 »

Доброго дня! Приєднаюсь і я до Вас! Маю сертифікат та проводжу техінвентаризацію, якщо можна скиньте в ПС зразки договорів, які складаєте із замовником, маю свій, але хочу впевнитись, що все правильно! Буду дуже вдячна!
Реалист
Повідомлень: 3
З нами з: 02 травня 2013 19:45
Репутація: 0
Область: Одеська
Місце роботи: Інше

Проблемні питання

Повідомлення Реалист »

Добрый день уважаемые форумчане. Поделитесь, пожалуйста, своим мнением по поводу письма Мингерионбуда от 12.04.2013 г. о ценообразовании на услуги по изготовлени тех паспортов для сертифицированных инженеров и БТИ всех форм собственности. Получается ,что расценки надо утверждать в обладминистрациях, или я не так поняла. Кто чем руководствуется?
Alex-xxx
Спец
Спец
Повідомлень: 113
З нами з: 14 січня 2013 22:01
Репутація: 3
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Alex-xxx »

Реалист писав:Кто чем руководствуется?
Відповідно до п.п.3,4 ч. 1 ст. 3 ЦК України, - загальними засадами цивільного законодавства є свобода договору, та підприємницької діяльності, яка не заборонена Законом.
Думаю що така вказівка не є законною, оскільки вона порушує основі принципи зазначеної статті.
Реалист
Повідомлень: 3
З нами з: 02 травня 2013 19:45
Репутація: 0
Область: Одеська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Реалист »

Письмо можно прочитать здесь http://minregion.gov.ua/index.php?option=com_k2&v ... a-–-sogodnі&Itemid=166&lang=uk
Alex-xxx
Спец
Спец
Повідомлень: 113
З нами з: 14 січня 2013 22:01
Репутація: 3
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Alex-xxx »

Шановні форумчани, підскажіть яким чином гасите відсутні об єкти нерухомого майна в тех.паспорті?
Аватар користувача
Solpadeine
Спец
Спец
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 листопада 2011 19:22
Репутація: 0
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Solpadeine »

спочатку реєструється в Держреєстрі, а потім припиняється право власності
vasif
Повідомлень: 1
З нами з: 13 липня 2013 22:31
Репутація: 0
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення vasif »

Добрый вечер коллеги. Получил сертификат, хочу зарегистрироваться частным предпринимателем. Откликнитесь. Разрешается проводить такие работы частным предпринимателям, если да то кто подписывает техпаспорт, как решается вопрос с персональными данными. Буду благодарен за образец договора.
Alex-xxx
Спец
Спец
Повідомлень: 113
З нами з: 14 січня 2013 22:01
Репутація: 3
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Alex-xxx »

vasif писав:Разрешается проводить
беріть сертифікат, реєструйте ФОП і вперед!
техпспорт підписує спеціаліст і керівник(ФОП).
vasif писав:как решается вопрос с персональными данными
Окрема заява замовника про надання дозволу на обробку його персональних даних.
afsen
Спец
Спец
Повідомлень: 83
З нами з: 19 серпня 2008 10:10
Репутація: 0
Область: АР Крим
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення afsen »

Korum писав:Приватизация земли не обязательна - однако все ею занимаются, потому что без нее нельзя совершить определенных действий, думаю нечто подобное будет и с тех инвентаризацией. Она сейчас находится на стадии где-то 2001-2002 года если проводить параллели с землеустройством, когда закрылись монополисты земельно-кадастровые бюро при рай и горземах. Думаю, что перспектива в этой отрасли сейчас большая - а в комплексе с землеустроительными работами, оценкой и т.д., так вообще. Впрочем, поживем - увидим.
Уважаемый, Korum, насколько я понял вы весной начали работать в сфере тех. инвентаризаии.

Как успехи? Стоящее дело?

Мы планируем тоже начать, берем на работу сертифицированного инженера.


P.S. Digitals начал поддерживать создания планов помещений для БТИ http://www.geosystema.net/forum/viewtop ... 6547#16547
DenDzhubaba
Повідомлень: 3
З нами з: 01 серпня 2013 15:03
Репутація: 0
Область: Хмельницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення DenDzhubaba »

доброго дня Форумчани!Підскажіть будь-ласка!Яки порядок отримання дозвільних документів та які необхідно для створення приватного БТІ?Буду вдячний!
afsen
Спец
Спец
Повідомлень: 83
З нами з: 19 серпня 2008 10:10
Репутація: 0
Область: АР Крим
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення afsen »

DenDzhubaba писав:Яки порядок отримання дозвільних документів та які необхідно для створення приватного БТІ?
Читайте выше в этой теме
/viewtopic.php?p=92842#p92842

Еще полезный сайт http://www.budex.pp.ua/index.php

Вообще порядок простой:
Нужен специалист с сертификатом на проведение технической инвентаризации объектов недвижимого имущества;

Дальше 2 варианта:
Или этот специалист открывает ФОП на себя и работает.
Или открывается юридическое лицо (фирма), берет специалиста на работу - и вперед!
Аватар користувача
lina
Спец
Спец
Повідомлень: 50
З нами з: 29 березня 2008 14:53
Репутація: 0
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення lina »

Кто попробовал использовать в работе Украинский программный продукт для БТИ AvisБТИ ?
Аватар користувача
Korum
Спец
Спец
Повідомлень: 322
З нами з: 12 квітня 2007 22:44
Репутація: 7
Контактна інформація:

Повідомлення Korum »

afsen писав:Уважаемый, Korum, насколько я понял вы весной начали работать в сфере тех. инвентаризаии.

Как успехи? Стоящее дело?

Мы планируем тоже начать, берем на работу сертифицированного инженера.
Успехи нормально, работа идет - для расширения спектра услуг выучили специалиста и получили сертификат эксперта по обследованию тех конструкций. Это необходимо для составление отчетов по 95 Постанове (с 92 по 2011 года построек).
dimon666_13
Повідомлень: 4
З нами з: 16 серпня 2013 13:07
Репутація: 0
Область: Вінницька
Місце роботи: Інші недержавні проектні організації

Повідомлення dimon666_13 »

Добрый день. Подскажите...... кто проводил "перерахунок часток"??? Может ли частное "БТИ" это делать? Заранее спасибо за внимание......
Olp
Спец
Спец
Повідомлень: 56
З нами з: 06 вересня 2013 13:08
Репутація: 0
Область: Сумська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Olp »

dimon666_13 писав:кто проводил "перерахунок часток"??? Может ли частное "БТИ" это делать?
А почему не может? Есть Інструкція щодо виділу, поділу та розрахунку часток об'єктів нерухомого майна
Роман1983
Спец
Спец
Повідомлень: 52
З нами з: 15 вересня 2013 02:11
Репутація: 0
Область: Черкаська
Місце роботи: Приватні проектні організації

БТІ „Проблемні питання приватних БТІ які почали працювати з 2013 року”

Повідомлення Роман1983 »

Доброго вечора, підкажіть будьте ласкаві, а яка різниця між "технік"-ом з інвентаризації та "інженер"-ом з інвентаризації нерухомого майна. В нас у складі працюєтехнік, але спостерігаю, що Ком. БТІ здійснюють навчання на інженерів. Дякую за відповідь та буду радий поспілкуватися стосовно приватного БТІ ! Дякую
dimon666_13
Повідомлень: 4
З нами з: 16 серпня 2013 13:07
Репутація: 0
Область: Вінницька
Місце роботи: Інші недержавні проектні організації

Повідомлення dimon666_13 »

Инженер более квалифицирован чем техник. Но на практике делают одну и туже работу. Например в Винницком Областном БТИ разница была только в проценте на зарплату.... у инженера почти в 1,5 раза выше... (Но на практике делают одну и туже работу)
Відповісти