БТІ „Проблемні питання приватних БТІ які почали працювати з 2013 року”

Містобудівна документація і все, що з нею пов'язане
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
Ypravdom
Спец
Спец
Повідомлень: 135
З нами з: 15 травня 2014 15:00
Репутація: 2
Область: Львівська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Ypravdom »

ExTreme,
незаконні, тому що вони ж не перевіряють реєстрацію права власності а приймають як воно є, але може і приватник раді прикола надіслати рекомендованим копію справи з листом про передачу копії в КП БТІ, вони назад відсилати не будуть, і зобовязані будуть заповнити книгу
але чому приватний інвентаризатор якщо вже свої книги не видрукував, то принаймі нехай купить в кіоску чи канцелярському магазині готову книгу і заповнить її (там штамп вже вдрукований), поставить свою печатку, а паспортний стіл і паспортисти зобовязані таку книгу прийняти
P.S. Мої техпаспорти по квартирах в КП БТІ приймають для заповнення будинкових книг
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Prometheus »

gladiator007, а покороче цепочку ніяк? чи хоч скажіть на що спиралися?
tantra
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 16
З нами з: 24 січня 2014 20:46
Репутація: 0
Область: Полтавська
Місце роботи: Оцінка

Повідомлення tantra »

Пропозиція не враховані щось придумали самі

[upd=1408001917][/upd]
ТАкож сівіжі відповіді, з наших не корунпованих органів
Spoiler
1 001.jpg
1 002.jpg
1 003.jpg
1 004.jpg
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Alex-xxx
Спец
Спец
Повідомлень: 113
З нами з: 14 січня 2013 22:01
Репутація: 3
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Alex-xxx »

Відповідь АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Prometheus »

tantra, мені прийшло таке саме
Аватар користувача
Ypravdom
Спец
Спец
Повідомлень: 135
З нами з: 15 травня 2014 15:00
Репутація: 2
Область: Львівська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Ypravdom »

Alex-xxx, Alex-xxx, судячи з листа якщо зараз не вдаватися в питання ціноутворення (в листі вони констатують факт що дане питання не врегульоване і перебуває на розгляді і обробці), нам потрібно зконцентруватися на питанні архівів
Моя пропозиція така, тим в кого немає доступу до архівів КП БТІ (бо є такі що мають доступ до архівів):
Всі незалежні інвентаризатори повинні звернутися з офіційними листами в КП БТІ з зверненням про доступ до архіву ( лист по суті питання про можливість доступу до архіву як такого, та/або по конкретних замовленнях). Отримують відповідь з КП БТІ і тоді збираємо відмовні листи і всі направляємо в Антимонопольний комітет як доказ того, що порушення законодавства про захист економічної конкуренції (відмова в видачі справи для внесення змін і дотримання вимоги ведення однієї справи на обєкт). нам такогж треба бути готовими до видачі своїх справ стороннім субєктам господарювання (інвентаризаційна справа на обєкт нерухомості не є інтелектуальною власністю, не має жодних заборон використання даних збережених і виготовлених в ній)
В мене питання до всіх: чи хтось офіційно звертався в КП БТІ з вимогою видачі справи для внесення змін і підшивки матеріалів? (бо я не чув щоб хтось офіційно звертався і має відмови у видачі справи)

І почалось жваве обговорення даної теми)))))))) lol2
Аватар користувача
ExTreme
Спец
Спец
Повідомлень: 261
З нами з: 06 червня 2008 00:18
Репутація: -16
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення ExTreme »

Ypravdom писав:незаконні, тому що вони ж не перевіряють реєстрацію права власності а приймають як воно є, але може і приватник раді прикола надіслати рекомендованим копію справи з листом про передачу копії в КП БТІ, вони назад відсилати не будуть, і зобовязані будуть заповнити книгу
але чому приватний інвентаризатор якщо вже свої книги не видрукував, то принаймі нехай купить в кіоску чи канцелярському магазині готову книгу і заповнить її (там штамп вже вдрукований), поставить свою печатку, а паспортний стіл і паспортисти зобовязані таку книгу прийняти
P.S. Мої техпаспорти по квартирах в КП БТІ приймають для заповнення будинкових книг
А где это вы видели "готову книгу (там штамп вже вдрукований)",только что купил книгу и ни какого штампа там нету,если у вас продаются то куплю багатенно штук!!!
NaTaXa2807
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 35
З нами з: 14 травня 2013 20:06
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Оцінка

Повідомлення NaTaXa2807 »

Доброго дня, мені в усній формі БТІ відмовило. А якщо писати, то на яку постанову можна спертися. Тому що в БТІ запевнили, що тільки вони розпорядники архівів.
Olp
Спец
Спец
Повідомлень: 56
З нами з: 06 вересня 2013 13:08
Репутація: 0
Область: Сумська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Olp »

Офіційно звертатись про доступ до справ потрібно не до бті, а до ОМС (власники архіву територіальна громада, а не бті), і ОМС надасть вам доступ, але по Тимчасовому положенню про порядок обліку нерухомого майна, яке їм надало бті (пошукайте, в інтернеті їх повно, всі один в один або перечитайте форум - там є посилання). Я не буду коментувати на яких умовах... Потім, по договору з бті (за певну плату - вони ж на госпрозрахунку) вам нададуть доступ. І буде бті прискіпливо вивчати кожну вашу рисочку у справі або домальовувати в ескізі свої, не поліняться поїхати перевірити об'єкт і будуть кругом писати листи, що ви все-все зробили не правильно.
Все таки потрібно вимагати не доступ до справ у бті, а щоб справи були в реєстраційній, чи ОМС, чи будь-де, тільки не в бті. Або справи в ОМС, а скани справ в реєстраційній. Оскаржувати в АМКУ Тимчасові положення. Можливо, через Асоціацію ЕБГ.
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Prometheus »

Ypravdom, я звертався відповідь відсканую пришлю
Аватар користувача
Ypravdom
Спец
Спец
Повідомлень: 135
З нами з: 15 травня 2014 15:00
Репутація: 2
Область: Львівська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Ypravdom »

ExTreme, на рахунок будинкової: в нас в кожних канцтоварах продаються, просто там на підпис виконавця пише ДИРЕКТОР ПІДПРИЄМСТВА ПО ОБСЛУГОВУВАННЮ ЖИТЛА або НАЧАЛЬНИК або ще якась фігня, то я на початку то викреслював і вручну дописував ДИРЕКТОР ТзОВ РОМАШКА)))) і підписував, а зараз в типографії де їх друкують я замовив іменні (пише моє підприємство), вартість 1 книги - 1,2-1,7грн
тому висновок напрошується сам собою, подивіться хто друкує і замовте собі свої, бо небачу з якого Ви регіону, можна у Львівських замовити яку завгодно партію
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Prometheus »

NaTaXa2807 писав:Доброго дня, мені в усній формі БТІ відмовило. А якщо писати, то на яку постанову можна спертися. Тому що в БТІ запевнили, що тільки вони розпорядники архівів.
Spoiler
я відсилав такого змісту
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО “СУПЕРМЕН”

***00 Чернігівська обл. м.Райське вул. Барвінків,7
_____________________________________________________________________________
МФО ----------- р/р ----------------- код ----------------

№ ____ ______________ м. Райське



КП "Сволочне міжміське бюро технічної інвентаризації" Чернігівської обласної ради


Приватне підприємство "СУПЕРМЕН" з 13.01.2014року являється суб'єктом господарювання, що виконує роботи з технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна, а тому просить Вас надавати безоплатний доступ до архівних матеріалів з технічної інвентаризації нерухомого майна на території Райського району для не допущення дублювання інвентаризаційних справ.
Враховуючи назване прошу дати указ Райській дільниці Ніжинського МБТІ щодо надавання доступу до архівних матеріалів. Кваліфікаційний сертифікат відповідального виконавця окремих видів робіт(послуг), пов'язаних із створенням об'єкта архітектури Серія АЕ № 00****, виданий Атестаційною архітектурно-будівельною комісією Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України **.**.2013р..


Директор ПП "СУПЕРМЕН" І. І. Бетмен
NaTaXa2807 писав:Доброго дня, мені в усній формі БТІ відмовило. А якщо писати, то на яку постанову можна спертися. Тому що в БТІ запевнили, що тільки вони розпорядники архівів.
Ввічливо послало Sorri
Востаннє редагувалось 20 серпня 2014 16:12 користувачем Prometheus, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Ypravdom
Спец
Спец
Повідомлень: 135
З нами з: 15 травня 2014 15:00
Репутація: 2
Область: Львівська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Ypravdom »

NaTaXa2807, на словах я таксамо звертався, але це не доказ відмови, в цьому і є юридичний підвох, немає бумажки, значить не було звернення)))


Olp, Про яке тимчасове положення йде мова? може вже хватить боятися КП БТІ, як і вони можуть докулупатися до нашої роботи так і ми, за 11 місяців моєї роботи приватником (і з багажем знань 16 років в структурі КП БТІ) бачив вже різне, якщо піде коса на камінь, невідомо чи вони чи ми будемо тим каменем після бою. З огляду вищенаведеного чи їм вигідно вказувати на наші помилки і порушення? в нас вони виявлять на одного виконавця якусь фігню, але по факту внаслідок нашої протидії отримають купу порушень однієї організації КП БТІ на своїх 50-60 працівників (тому це також потрібно їм пояснити вигоду життя в мирі)
В нас у Львові немає мови ні про яке Тимчасове положення, доступу немає ні в ОМС, ні в КП БТІ
Alex-xxx
Спец
Спец
Повідомлень: 113
З нами з: 14 січня 2013 22:01
Репутація: 3
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Alex-xxx »

Прийшла відповідь з МІНЮСТУ.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Востаннє редагувалось 27 серпня 2014 11:31 користувачем Alex-xxx, всього редагувалось 1 раз.
Olp
Спец
Спец
Повідомлень: 56
З нами з: 06 вересня 2013 13:08
Репутація: 0
Область: Сумська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Olp »

Ypravdom писав:Olp, Про яке тимчасове положення йде мова?
Погуглити ліньки?
http://www.ichniarada.org.ua/rishenna_s ... RegAkt.htm
http://www.ilyichevsk-rada.gov.ua/new.php?id=4188
http://mbti-stryi.com.ua/index.php?option=com_con ... 44&catid=2:2012-03-22-09-47-13
Їх ще багато. І всі вони виколихані під бті. Звісно, боятися бті не треба, але ж і танцювати під їхню дудку не хочеться.
Аватар користувача
Ypravdom
Спец
Спец
Повідомлень: 135
З нами з: 15 травня 2014 15:00
Репутація: 2
Область: Львівська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Ypravdom »

Olp, то рішення нелегітимні, наприклад Львівська обласна рада не є органом місцевого самоврядування, а представницьким органом, тому її рішення навіть не в дусі теперішнього часу, і їх треба оскаржувати, а про Гуглити то я трошки юзер))))
Аватар користувача
Сергiй64
Спец
Спец
Повідомлень: 920
З нами з: 21 червня 2009 19:55
Репутація: 66
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Сергiй64 »

Шановні знавці. Допоможіть розібратись в ситуації. Будинок складається з трьох частин. Три окремі входи, межі ділянок встановлено, огорожі, все як має бути. Питання в тому, кому належать капітальні стіни, які ділять частини будинку. Їх ділити по половині, чи якось інакше? ТУТ, відповіді не знайшов. А наші БТІшники мені кажуть, що стіни взагалі ніде не враховуються, ні в договорі купівлі - продажу, ніде (маю на увазі площу стін), хоча це дивно, адже площа стін досить значна, по відношенню до площі будівлі. Чи це складається якась угода?
Аватар користувача
Ypravdom
Спец
Спец
Повідомлень: 135
З нами з: 15 травня 2014 15:00
Репутація: 2
Область: Львівська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Ypravdom »

Сергiй64, в нас враховували стіни тільли для обєму оцінки частини будинку при розподілі часток власності, а так грубо кажучи то між ними є спільна стіна як в спареному будинку, вона належить їм двом але вони не можуть нею розпоряджатися, тобто на стіну є не право власності по 1/2 частині, а сервітут на спільне використання, ніяка угода не складається
Аватар користувача
Korum
Спец
Спец
Повідомлень: 322
З нами з: 12 квітня 2007 22:44
Репутація: 7
Контактна інформація:

Повідомлення Korum »

Форумчане, поделитесь опытом. После проведения техинвентаризации мой заказчик продает дом. После сделки новый покупатель приходит ко мне и хочет внести себя в техпаспорт. Раньше БТИ вручную ручкой вписывали нового собственника в техпаспорт. Какая сейчас практика? Очень нужно.
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Prometheus »

Korum писав:Форумчане, поделитесь опытом. После проведения техинвентаризации мой заказчик продает дом. После сделки новый покупатель приходит ко мне и хочет внести себя в техпаспорт. Раньше БТИ вручную ручкой вписывали нового собственника в техпаспорт. Какая сейчас практика? Очень нужно.
Нічого не змінилося, закресліть попереднього власника і впишіть нового. Що смішно тех паспорст після передачі реєстрації робиться на адресу а не на власника. Тобто, маючі ключі від вашого дому я зможу замовити і зробити тех паспорт, але не зможу зареєструвати в реєстраційній оскільки в мене немає документів на землю на моє ім'я
Alex-xxx
Спец
Спец
Повідомлень: 113
З нами з: 14 січня 2013 22:01
Репутація: 3
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Alex-xxx »

Ми здійснюємо поточну інвентарізацію (з виїздом на об єкт буд.), та робим новий тех.паспорт.
Бо в теорії він міг і за один день все перебудувати. morgayu
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Prometheus »

Alex-xxx писав:Ми здійснюємо поточну інвентарізацію (з виїздом на об єкт буд.), та робим новий тех.паспорт.
Бо в теорії він міг і за один день все перебудувати.
і берем 300-600грн morgny lol2
Аватар користувача
Ypravdom
Спец
Спец
Повідомлень: 135
З нами з: 15 травня 2014 15:00
Репутація: 2
Область: Львівська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Ypravdom »

або копію техпаспорта з обстеженням, потягне на 150-300грн але для виконавця всеж приємніше і замовник отримує красивий паспорт де він вказаний, по інструкції немає виправлень в техпаспорті, є чітко написано що паспорт виготовляється на дату виконання, то так само і в нотаріусів була заборона на виправлення в договорах, хіба через додаток до договору
Аватар користувача
Korum
Спец
Спец
Повідомлень: 322
З нами з: 12 квітня 2007 22:44
Репутація: 7
Контактна інформація:

Повідомлення Korum »

Решили воспользоваться советом pieshkov. Спасибо.
elpis
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 14
З нами з: 11 грудня 2013 19:37
Репутація: 0
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Повідомлення elpis »

Питання до tantra (див. спойлер) і всіх зацікавлених.
Текст листа-відповіді гласить, що
Порядок передачі інвентаризаційних справ від БТІ до територіальних органів державної реєстрації прав не визначено.
Ну а ПРОЕКТ такого порядку взагалі-то існує?
Відповісти