Відстань від штучної водойми до межі земельної ділянки на якій її вирито.

Особливості надання та використання земель водного фонду
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
Nat
Спец
Спец
Повідомлень: 1120
З нами з: 10 грудня 2007 16:16
Репутація: 3
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше

Re: Відстань від штучної водойми до межі земельної ділянки на якій її вирито.

Повідомлення Nat »

павлік писав: Яка відповідальність за проведення земельних робіт без розробки проекту, про те отримавши попередньо дозвіл на його розробку від сесії сільської ради....? 5+5=?
Хочу уточнити, чи потрібно мені пр
Це не просто земляні роботи. Це раз.
По-друге, навіть на звичайні земляні роботи типу копання канави під водопровід теж має бути проект на водопровід. Більше того, якщо поряд є автодорога будь-якого значення, слід мати схему тимчасової розстановки дорожніх знаків з погодженням і дозволами у ДАІ
павлік писав: Хочу уточнити, чи потрібно мені проходити весь, вище перелічений Вами порядок робіт, якщо уже на земельній ділянці, ще за радянських часів, попередніми господарами ділянки, проводилась меліорація за допомогою створення меліоративного каналу, який із своєю функцією справлявся до не давна, та ніякої шкоди нікому за десятиліття не завдав. Чи в такому випадку є скорочена програма, тоб то якесь виключення.....? no
Немає виключень. Просто, якщо формально підходити, то буде проект реконструкції, а не нове будівництво. Але по процедурам це те саме
павлік писав: Давайте по росуждаемо, відносно законних підстав коли, ще за радянських часів КСП-колгоспи, без будь-яких проектів та дозволів не звертаючи увагу на шкоду, проводили меліорацію на своїх полях, за допомогою створення меліоративних каналів та водойм, які і на сьогоднішній день справляються із своїми функціями, як тоді в такому випадку законне підгрунття тлумачить .....?
А ви не "росуждайте", а зверніться до фактів: колгоспи ніколи не рили меліоративні канали без проекту. За радянських часів цілі інститути працювали на галузь меліорації. Крім того в самих колгоспах могли бути проектні бригади (про штат гідромеліораторів, тобто - спеціалістів, яким Ви не являєтесь явно, взагалі мовчу) І не дивлячись на це, шкоди таки наробили, але по завданню партії (((
павлік
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 41
З нами з: 05 грудня 2014 15:08
Репутація: 0
Область: Вінницька
Місце роботи: Інше

Re: Відстань від штучної водойми до межі земельної ділянки на якій її вирито.

Повідомлення павлік »

Nat писав: Немає виключень. Просто, якщо формально підходити, то буде проект реконструкції, а не нове будівництво. Але по процедурам це те саме
Приходеться погодитись на не заплановані витрати із сімейного бюджету, тим самим в чомусь собі та своїй сімї відмовити в взв~язку реаліями сьогодення, та розробити " цей " незапланований проект на мелиорацію своеї ділянки, оскільки ніхто із виконавців не береться за вказану роботу по меліорації без відповідного погодженого проекту, та дозволів на проведення робіт.
Тому прошу Вас, допомоги в корегуванню моїх дій по хронології, а саме:
- що зазвичай та зачим, йде, та куди необхідно звернутись, за рішенням на розробку проекту меліораціі моєї ділянки, у яких гос. структурах його необхідно буде погоджувати, а також саме головне якого змісту повина бути заява. Завчасно вдячний за допомогу.
Востаннє редагувалось 11 березня 2015 17:02 користувачем павлік, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Nat
Спец
Спец
Повідомлень: 1120
З нами з: 10 грудня 2007 16:16
Репутація: 3
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше

Re: Відстань від штучної водойми до межі земельної ділянки на якій її вирито.

Повідомлення Nat »

павлік писав: Тому прошу Вас, допомоги в корегуванню моїх дій по хронології, а саме:
Зараз для початку проектування необхідно отримати містобудівні умови та обмеження. Плюс має бути відведена ділянка під будівництво (з цим, як я розумію, простіше, бо ділянка приватизована чи оформлена якось інакше на вас?), а далі з цими паперами до проектанта. Хоча, одразу до проектанта, бо містобудівні умови він також готує зазвичай. І подальші кроки розпише (на місцях часто-густо свої нюанси є)
Відповісти