Відстань від штучної водойми до межі земельної ділянки на якій її вирито.

Особливості надання та використання земель водного фонду
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
v0v
Повідомлень: 3
З нами з: 10 січня 2010 21:02
Репутація: 0
Область: Волинська

Відстань від штучної водойми до межі земельної ділянки на якій її вирито.

Повідомлення v0v »

Вітаю.
Цікавить питання мінімальної відстані від штучно виритої водойми (ями-копанки) до межі земельної ділянки ні якій вона вирита.
Чи є якісь нормативи чи законні(підзаконні) норми?
Дякую.
Аватар користувача
Nat
Спец
Спец
Повідомлень: 1120
З нами з: 10 грудня 2007 16:16
Репутація: 3
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Nat »

v0v писав:Чи є якісь нормативи чи законні(підзаконні) норми?
Читайте Водний кодекс, ст. 88, 89, 91. Ну і загальні поняття.
Те, що копанка вирита самовільно, не робить її виключенням, на яке ВКУ не позповсюджується
Аватар користувача
Pogannka
Спец
Спец
Повідомлень: 537
З нами з: 07 вересня 2009 11:00
Репутація: 1

Повідомлення Pogannka »

з іншого боку прибережна та водоохоронна смуги встановлюються за проектами землеустрою...
v0v
Повідомлень: 3
З нами з: 10 січня 2010 21:02
Репутація: 0
Область: Волинська

Повідомлення v0v »

Кодекс зараз почитаю.

Додам трохи інформації.
Земельна ділянка 0,12га на ній штучна водойма 25х30 метрів. Частина одного з берегів в притул наближена до межі 1м у деякий місцях навіть 0,80м.
З приводу дозвільних документів достемеено нічого сказати не можу але знаю що є дозвіл спеціальної тимчасової комісії міської ради. Проект землеустрою з власниками сусідньої ділянки не погоджувався (навіть акт погодження меж сусід не підписував).
Аватар користувача
Nat
Спец
Спец
Повідомлень: 1120
З нами з: 10 грудня 2007 16:16
Репутація: 3
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше

Re: Відстань від штучної водойми до межі земельної ділянки на якій її вирито.

Повідомлення Nat »

Pogannka писав:з іншого боку прибережна та водоохоронна смуги встановлюються за проектами землеустрою...
Це не з іншого, це у Кодексах так написано, і в земельному, і майже дослівно у водному. Просто я номери статей для ВКУ краще пам"ятаю Uchoba
v0v писав:Додам трохи інформації.
Ну от для початку: хто дозволяв копати "ставочок"? А?

По уму - закопайте назад і буде порядок відповідно до закону. Не закопувати - незакона водойма, проблеми зі зміною власника ділянки (як знадобиться), узаконити - або неможливо, або дууууже дорого.
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

Nat писав:По уму - закопайте назад і буде порядок відповідно до закону.
А хто заважає назвати ставочок басейном? І забути про
Nat писав:Водний кодекс, ст. 88, 89, 91. Ну і загальні поняття.
v0v
Повідомлень: 3
З нами з: 10 січня 2010 21:02
Репутація: 0
Область: Волинська

Повідомлення v0v »

Nat писав:Ну от для початку: хто дозволяв копати "ставочок"? А?
Я ж написав що є дозвіл спеціальної тимчасової комісії міськради.
Chernov писав:А хто заважає назвати ставочок басейном? І забути про
Басейном назвати уже не можна бо туди запустили рибу.

Всежтаки цікавить нормативна відстань від межі до берега ставка.
Аватар користувача
Pogannka
Спец
Спец
Повідомлень: 537
З нами з: 07 вересня 2009 11:00
Репутація: 1

Re: Відстань від штучної водойми до межі земельної ділянки на якій її вирито.

Повідомлення Pogannka »

v0v писав:Всежтаки цікавить нормативна відстань від межі до берега ставка.
від 25 метрів, але знову повторюсь: ширина прибережної смуги встановлюється проектом землеустрою

попереднім повідомленням я хотіла сказати, що нема проекту- нема прибережки
Аватар користувача
Nat
Спец
Спец
Повідомлень: 1120
З нами з: 10 грудня 2007 16:16
Репутація: 3
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше

Re: Відстань від штучної водойми до межі земельної ділянки на якій її вирито.

Повідомлення Nat »

Chernov писав:А хто заважає назвати ставочок басейном? І забути про
Ну, якщо ставочок ізольований - гідроізоляція і усе таке, то будь ласка, звичайно ж
v0v писав:Я ж написав що є дозвіл спеціальної тимчасової комісії міськради
А проект з погодженнями є?
Pogannka писав:попереднім повідомленням я хотіла сказати, що нема проекту- нема прибережки
Це не зовсім так. Нема встановленої прибрежки - це точніше. Тобто без проекту встановлення меж ПЗС ситуація ще гірша, т.я. всі знають, що межа десь є, закон прописує рахуватися з цими межами, а практично на місцевості ніхто не покаже де та умовна лінія пройшла. У такій ситуації зазвичай "робота стоїть", тобто ніяких рухів щодо ділянки здійснити неможливо.
У даному випадку теоретично є можливість встановлювати не прибережку, а смугу відведення (як для каналів та ін. /ст.91 ВКУ/). У цьому випадку трохи є "простір для фантазії"
павлік
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 41
З нами з: 05 грудня 2014 15:08
Репутація: 0
Область: Вінницька
Місце роботи: Інше

Re: Відстань від штучної водойми до межі земельної ділянки на якій її вирито.

Повідомлення павлік »

Купив закинутий старий будинок в низині на схилі, в якому уже давно ніхто не проживав, після чого приватизував земельну ділянку яка знаходилась під будинком, частину ділянки 0.25 га як присадибну, а іншу 0.35 га. як ОСГ. В десяти метрах від будинку старі господарі, ще в радянські часи викопали меліоративний канал, площею 0.05-0.07 га. оскільки на ділянці сильно збираються талі води, які призвели до затоплення їм та сусідам частини ділянок та підвалів. Після появи меліоративного каналу проблема підтоплення підвалів вичерпалась. Про те, на сьогоднішній день вона знову проявилась, оскільки ніхто з тих часів чисткою меліоративного каналу не займався, і він перетворився в болото із не глибокою ямою. При приватизації ділянок це болото в проекті відводу віднесли до земель, як нижні болота, та вказали його на земельній ділянці для ОСГ. На сьогоднішній день виникла проблема чищення цього каналу оскільки від нього залежить підтоплення підвалів, та частини інших ділянок, що заважає їх використовувати за призначенням. В зв’язку з чим виникло запитання: чи маю я право на своїй земельній ділянці почистити це болото, якщо так, то які необхідні для цього документи, та куди мені та моїм сусідам звернутись із заявами, щоб їх отримати ? no
Аватар користувача
solim
Спец
Спец
Повідомлень: 1061
З нами з: 06 листопада 2013 13:47
Репутація: 196
Область: Рівненська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Re: Відстань від штучної водойми до межі земельної ділянки на якій її вирито.

Повідомлення solim »

1. Меліоративний канал - це гідротехнічна споруда, яка будується/експлуатується відповідно до проектної документації і т.д.
2. У вас - яма (вигрібна, для відводу води...)
3. Що хочте, те і робіть. Можете засипати (засіяти травою, засадити деревами) і скажати, що болото пропало. Можете викопати більшу яму і сказати, що це басейн/декоративний ставок/акумулююча водойма...
Аватар користувача
Nat
Спец
Спец
Повідомлень: 1120
З нами з: 10 грудня 2007 16:16
Репутація: 3
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше

Re: Відстань від штучної водойми до межі земельної ділянки на якій її вирито.

Повідомлення Nat »

solim писав: 1. Меліоративний канал - це гідротехнічна споруда, яка будується/експлуатується відповідно до проектної документації і т.д.
2. У вас - яма (вигрібна, для відводу води...)
3. Що хочте, те і робіть. Можете засипати (засіяти травою, засадити деревами) і скажати, що болото пропало. Можете викопати більшу яму і сказати, що це басейн/декоративний ставок/акумулююча водойма...
1. По опису, схоже, що таки споруда, подібна до каналу - канава, і вона таки меліоративна, т.я. виконує (воконувала) відповідні функції.
2. Яма - скоріше утворилася за роки, т.я. канаву не підтримували у належному стані
3. Варіант засипати не вирішить проблему підтоплення. Можна прокопати нову канаву самовільно і зробити вигляд, що так і було. Можна офіційно замовити проектну документацію, узгодити і побудувати в законному полі нову дренажну систему для відводу грунтових вод (звичайно, сумісно з власниками всях "зацікавлених" ділянок). Офіційний шлях, при виборі грамотних спеціалістів, звичайно, вирішить проблему підтоплення надовго. Неофіційний - як пощастить
павлік
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 41
З нами з: 05 грудня 2014 15:08
Репутація: 0
Область: Вінницька
Місце роботи: Інше

Re: Відстань від штучної водойми до межі земельної ділянки на якій її вирито.

Повідомлення павлік »

solim писав:.....
2. У вас - яма (вигрібна, для відводу води...)
Так у цій вигрібній ямі, для відводу талих, та поверхневих вод, вода стоїть на однім рівні цілий рік (усе літо) аж під осінь рівнь падає на декілька сантиметрів. А так, виглядить як пруд-копанка, тільки глибиною столба води 0.2-0.6м. площею дзеркала 0.03 га. а решта 0.04 га. болото в перемішку . Ні, ніяк при перевірці контролюючих органів не похоже на вигрібну яму. За що боюсь поплатитись ? facepalm

Відправлено через 26 хвилини 40 секунди:
solim писав: Що хочте, те і робіть. Можете засипати (засіяти травою, засадити деревами) і скажати, що болото пропало. Можете викопати більшу яму і сказати, що це басейн/декоративний ставок/акумулююча водойма...
Відносно поради засипати (засіяти травою, засадити деревами ) так це не вирішить проблему а тільки її у ускладнить. А вот, відносно поради викопати більшу яму, при цьому сказати, що це басейн/декоративний ставок, це в саме то, що і потрібно, при цьому би вирішило нагальні проблеми із підтопленням, але ж мені, це не підходить оскільки басейн/декоративний ставок - це резервуар із водою який ізолюючий із ґрунтовими водами та берегами якимось матеріалом, ще й до того ж на них теж потрібні якісь рішення або документи ? Nenayu Відносно акомолюючої водойми то мені не зрозуміло її принцип та приналежність ? 5+5=?
Аватар користувача
Nat
Спец
Спец
Повідомлень: 1120
З нами з: 10 грудня 2007 16:16
Репутація: 3
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше

Re: Відстань від штучної водойми до межі земельної ділянки на якій її вирито.

Повідомлення Nat »

павлік писав: оскільки басейн/декоративний ставок - це резервуар із водою який ізолюючий із ґрунтовими водами та берегами якимось матеріалом, ще й до того ж на них теж потрібні якісь рішення або документи ? Nenayu Відносно акомолюючої водойми то мені не зрозуміло її принцип та приналежність ? 5+5=?
Читайте моє повідомлення, п. 3. Друга частина для Вас.
Ізольований басейн у вашому випадку - непотрібна, навіть шкідлива річ
В ідеалі - відвести воду кудись у водойму чи в існуючу зливову каналізацію (легально чи ні - то вже інші питання)
павлік
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 41
З нами з: 05 грудня 2014 15:08
Репутація: 0
Область: Вінницька
Місце роботи: Інше

Re: Відстань від штучної водойми до межі земельної ділянки на якій її вирито.

Повідомлення павлік »

Nat писав:
Це правда, що при засипанні, це тільки ускладнить проблему, при цьому можуть появитись ще більш масштабніші проблеми що понесуть більші затрати. А вот прокопати нову канаву самовільно і зробити вигляд що це так і було як варіант тільки не знаю чи прокотить, оскільки в проектній документації було сказано що в цьому місці нижні болота а не меліоративна дренажна канава водойма, ще площа її не маленька така, що в очі не кинеться, боюсь так не прокотить, і може хто не хто, донести до селищної ради а то і далі. Ushas А вот як варіант звернутись до сесії селищної ради із заявами про дозвіл чищення вказаного каналу водойми можна чи ні, та яке має бути їх не рішення та наслідки такого звернення? Nenayu

Замовити проектну документацію, узгодити і побудувати в законному полі нову дренажну систему для відводу грунтових вод (звичайно, сумісно з власниками всіх "зацікавлених" ділянок) не вийде оскільки :
1. Ця дренажна кава, водойма розміщена на моїй ділянці і нікого так сильно не підтоплює як мене і є виключно моєю власністю.
2. На мою думку дуже дорого обійдеться ?
3. Його відмовляться погодити?
4. Які інстанції необхідно погодити в цьому проекті?
5. Хто його може виконати, або де замовити ?
6. Чи потрібне рішення, для замовлення проекту, якщо так то куди необхідно звертатись та якого змісту повина бути заява?
Аватар користувача
solim
Спец
Спец
Повідомлень: 1061
З нами з: 06 листопада 2013 13:47
Репутація: 196
Область: Рівненська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Re: Відстань від штучної водойми до межі земельної ділянки на якій її вирито.

Повідомлення solim »

павлік
А ви впевнені щодо площі водойми ?
У вас є ділянка 0,70 га - умовний розмір 70х100 метрів.
Умовна площа водойми 0,05-0,07 га - це 5х100-7х100 метрів.
Якби було 3х100 метрів, то моя позиція - "ЦЕ ЯМА, В ЯКУ НАКАПАВ ДОЩ !!!"
Якщо ж 7х100 метрів, то завелика яма Nenayu
Востаннє редагувалось 25 грудня 2014 15:44 користувачем solim, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Nat
Спец
Спец
Повідомлень: 1120
З нами з: 10 грудня 2007 16:16
Репутація: 3
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше

Re: Відстань від штучної водойми до межі земельної ділянки на якій її вирито.

Повідомлення Nat »

павлік, територіально десь у вас є проектні інститути типу діпроводгоспу? Як не знаєте, то можете таку інфу запитати в обласному відділі водних ресурсів - вони точно підкажуть. Проектна організація розкаже порядок дій і порядок цін.
павлік
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 41
З нами з: 05 грудня 2014 15:08
Репутація: 0
Область: Вінницька
Місце роботи: Інше

Re: Відстань від штучної водойми до межі земельної ділянки на якій її вирито.

Повідомлення павлік »

solim писав:павлік
А ви впевнені шодо площі водойми ?
У вас є 0,70 га - умовний розмір 70х100 метрів.
0,05-0,07 га це 5х100-7х100 метрів.
Якби було 3х100 метрів, то моя позиція - "ЦЕ ЯМА, В ЯКУ НАКАПАВ ДОЩ !!!"
Якщо ж 7х100 метрів, то завелика яма Nenayu
Яж написав так як указано в проекті нижні болота 0.07 га.,проте самого дзеркала води 0.03 га це приблизно 20х25 метрів.
solim писав:1. Меліоративний канал - це гідротехнічна споруда, яка будується/експлуатується відповідно до проектної документації і т.д.
► Показати
Гидротехническоое сооружение в виде насыпи для ограждения водоёмов и защиты от наводнений 5+5=?
павлік
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 41
З нами з: 05 грудня 2014 15:08
Репутація: 0
Область: Вінницька
Місце роботи: Інше

Re: Відстань від штучної водойми до межі земельної ділянки на якій її вирито.

Повідомлення павлік »

solim писав:1. Меліоративний канал - це гідротехнічна споруда, яка будується/експлуатується відповідно до проектної документації і т.д.
2. У вас - яма (вигрібна, для відводу води...)
3. Що хочте, те і робіть. Можете засипати (засіяти травою, засадити деревами) і скажати, що болото пропало. Можете викопати більшу яму і сказати, що це басейн/декоративний ставок/акумулююча водойма...
Прочитавши не одноразово Ваше повідомлення, побачив, що в ньому є суть, а саме.....
Nat писав: Читайте моє повідомлення, Ізольований басейн у вашому випадку - непотрібна, навіть шкідлива річ
В ідеалі - відвести воду кудись у водойму чи в існуючу зливову каналізацію (легально чи ні - то вже інші питання)
Виходячи із усіх прочитаних повідомлень та рекомендацій, та консультацій, я прийшов до висновку, що можна верхню частину ями так називаемої (водойми) її откоси застелити кругом ізоляційним матеріалом глибиною від 1.20 м. Зробити, так щоб кінці виглядали на поверхні укоса води. Щоб візуально при першому погляді, без проведення вивченння водойми складалось враження, що це декоративний ставок, ізолююча водойма з ізольована від поверхневих вод та грунтового покриву, про те від уріза води на укосах (берегах) вказана ізоляція буде проходити по берегам в глубину водойми на 1-1.20 м. після чого буде закінчуватися і переходити в грунт. Для більшої ілюзії та візуальності, що це декоративний ставок та ізолірований від окружающої среди в нього від ключа (істочніка, родніка ) який розміщений на території ділянки запустити воду, ну і по Вашим "Nat" рекомендаціям із так називаємого декоративного пруда зробити вихід води по трубам у яр який проходить в декілька 10-тків метрів від ділянки. Поправте мене, якщо не прав, або якщо є якісь моменти які я не замітив або опустив своїм не професійним та не грамотним в даному профілю поглядом. Дуже вдячний за надані попередні консультації та рекомендації, чикаю подальших рекомендацій та консультацій

Відправлено через 15 хвилини 45 секунди:
Nat писав:Територіально десь у вас є проектні інститути типу діпроводгоспу? Як не знаєте, то можете таку інфу запитати в обласному відділі водних ресурсів - вони точно підкажуть. Проектна організація розкаже порядок дій і порядок цін.

Взяв спочатку за правило офрмити все по правилам, як Ви порадили по закону, однак вказаний проект мені підрахували в 9800 грн., і це тільки сам проект, без будь-яких погоджень, прицьому повідомили, що необхідно негайно оформляти усі документи, так як він планується подорожчати, ціна не стосується площі на яку вони проектують меліоративну водойму, на даний час така сума не підйомна поскільки, так у вказаному будинку потрібно робити ремонт, в звязку із цими підтопленнями за тривалий період, коли в ньому ніхто не проживав, та ніхто нечистив меліоративну водойму а вона уже під впливом часу за мулилась, та не виконує повністтю своєї функції.
+ вони не дають ніякої гарантії, що вище вказаний проект мені погодять та пропустять так як усі чиновники корумповані, а їх, ще не замінили на добросовісних та чесних. Вот і все оформив називається, справедливість у нас "ніяка" що 1-9 га., що 0.03-0.07 га., вартість роботи однакова. Чикаю від Вас інших рекомендацій та консультацій, цей варіант для мене не підходить, принаймі в даний час. Вибачте за граматику
 ! Повідомлення з: Denver
1.4. Бажано перевіряти грамотність Вашого повідомлення - помилки ускладнюють розуміння питання чи відповіді і можуть дратувати учасників форуму.
Аватар користувача
Nat
Спец
Спец
Повідомлень: 1120
З нами з: 10 грудня 2007 16:16
Репутація: 3
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше

Re: Відстань від штучної водойми до межі земельної ділянки на якій її вирито.

Повідомлення Nat »

павлік писав: Чикаю від Вас інших рекомендацій та консультацій, цей варіант для мене не підходить, принаймі в даний час. Вибачте за граматику
Ну так мовчки прокопайте канаву від водойми до яру і зробіть вигляд, що то не Ви. Проблему з підтопленням маєте вирішити, а далі час покаже.
Морочитися з візуально ізольованою водоймою сенсу не бачу - лише зайві витрати коштів. Копачі канави обійдуться дешевше

Дещо дорожче вийде прокопати канаву, засипати її щебенем сантиметрів на 20-30 (створити дренажний шар) і далі загорнути грунтом, наче нічого й не було. У принципі, щось подібне мали запропонувати проектанти. І то ще Вам дешево нарахували, враховуючи реалії сьогодення.
павлік
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 41
З нами з: 05 грудня 2014 15:08
Репутація: 0
Область: Вінницька
Місце роботи: Інше

Re: Відстань від штучної водойми до межі земельної ділянки на якій її вирито.

Повідомлення павлік »

Nat писав:Ну так мовчки прокопайте канаву від водойми до яру і зробіть вигляд, що то не Ви. Проблему з підтопленням маєте вирішити, а далі час покаже.
Морочитися з візуально ізольованою водоймою сенсу не бачу - лише зайві витрати коштів. Копачі канави обійдуться дешевше
Дещо дорожче вийде прокопати канаву, засипати її щебенем сантиметрів на 20-30 (створити дренажний шар) і далі загорнути грунтом, наче нічого й не було. У принципі, щось подібне мали запропонувати проектанти. І то ще Вам дешево нарахували, враховуючи реалії сьогодення.
Проглянув форум, я знайшов для себе як варіант вирішення своеї проблеми в темі "Зміна цільового призначення з ОСГ на землі водного фонду (риборозведення) ", тим самим як говорять у народі вбито два зайці одразу. Як Ви рахуете, для цього мені необхідно буде змінювати цільове призначення землі, із нижніх болот як зазначено в технічні документації на землі водного фонду чи ні ......?
Рішення прийнято з причин підтоплення підвалів та сирості у будинку та його фундаменту, поскільки прокопана канава не вирішить проблем підтоплення підвалів, та сирості на ділянці, а тільки відведе поверхневі води з ділянки, оскільки можливості прокопати її глибшою, не позволяє рельєф це було прийнято при огляді на місцевості з ескаваторщиком та іншими професіоналами в цій сфері. Поради вносять відносно вирішення проблем, тільки з допомогою чищення водойми (каналу) тобто збільшення глибини та розширення його на ділянці, що призведе та вирішить усі нагальні проблеми в даний час весняним підопленням. Вибачте за граматику. Хочеться дешево и сердито, як скажете такий варіант, дешевший та простіший no

Відправлено через 4 години 55 хвилини 29 секунди:
А вот у Білорусії все набагато простіше до 20 сот. площі вдойми будь -якої чи комолюючої чи меліоративної чи пруд чи озеро від усієї площі земельного участка без проблем дозволяється перед тим тільки необхідно погодити в архітектурі і все проводь мелиорацію осушай ділянку, рибач, тобто все для чого запланована водойма. Вот у нас так би і корупція Krutelyk не розквітла....! Що скажете .....? Sorri ВУА_ЛЯЯ
Аватар користувача
Nat
Спец
Спец
Повідомлень: 1120
З нами з: 10 грудня 2007 16:16
Репутація: 3
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше

Re: Відстань від штучної водойми до межі земельної ділянки на якій її вирито.

Повідомлення Nat »

павлік писав: Як Ви рахуете, для цього мені необхідно буде змінювати цільове призначення землі, із нижніх болот як зазначено в технічні документації на землі водного фонду чи ні ......?
Вважаєте ;-)

Так от, я вважаю, що ні в якому разі не можна добровільно на своїй ділянці "заводити" землі водного фонду. Нічого доброго від того Вам не буде.
Якщо Вашу ділянку оглядали спеціалісти і безкоштовно давали поради як вирішити проблему підтоплення, то раджу прислухатися і зробити все, що потрібно, але мовчки. Якщо для Вас 10 тисяч за проект дорого, то будь-які інші кроки в законному полі стануть ще дорожче. І це я ще не рахую "побічні витрати" ((( На жаль, корупцію за день нікуди не подінеш

Звичайно, я ЗА проведення всіх дій у законному полі. Але розумію реалії
павлік
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 41
З нами з: 05 грудня 2014 15:08
Репутація: 0
Область: Вінницька
Місце роботи: Інше

Re: Відстань від штучної водойми до межі земельної ділянки на якій її вирито.

Повідомлення павлік »

Nat писав:Так от, я вважаю, що ні в якому разі не можна добровільно на своїй ділянці "заводити" землі водного фонду. Нічого доброго від того Вам не буде.
Якщо Вашу ділянку оглядали спеціалісти і безкоштовно давали поради як вирішити проблему підтоплення, то раджу прислухатися і зробити все, що потрібно, але мовчки. Якщо для Вас 10 тисяч за проект дорого, то будь-які інші кроки в законному полі стануть ще дорожче. І це я ще не рахую "побічні витрати" ((( На жаль, корупцію за день нікуди не подінеш
Звичайно, я ЗА проведення всіх дій у законному полі. Але розумію реалії
Дякую за пораду, відносно земель водного фонду!:hello: Ознайомившись із Вашим повідомленням, я одразу зателефонував до спеціаліста, який побував у мене на ділянці ( вище вказанний спеціаліст працює у дорожному відділі інженером будівництва доріг, тому на мою думку він дійсно знає усі нюанси, щодо осушування земель, оскільки не стакими труднощами йому приходилось зустрічатись у своїй роботі). Але провести запланованні роботи, які він порадив: відкачати ілл, углубити канаву так названу водойму при необхідності розширити її, без будь-яких документів він категорично відмовився проводити. Пояснюючи це тим, що йому не потрібні проблеми із природоохороною прокуратурою, оскільки він уже не одноразово мав неприемності відносно даних робіт. Повідомив, що ніякої проблеми в одержані відповідного дозволу на розширення та чистку в глубину меліоративного каналу він не бачить, оскільки вважає, що дозвіл можна отримати у сільській раді. Наводячи приклад як один із його замовників, вирішив проблеми із документами відносно дозволу спорудження на своїй ділянці меліоративного каналу який і вирішив проблеми підтоплення ділянок. Він разом із своїми сусідами, звернувшись із клопотанням до сесії сільської ради з приводу виділення коштів на проведення меліорації їхніх земельних ділянок в звязку із постійним підтопленням, що неуможливлює їх використовувати за призначенням. На сесію зявились усі його сусіди, однак добитись проведення вказаних робіт за кошти сільського бюджету відносно меліорації їх земельних ділянок не придставилось можливим, оскільки як завжди коштів на такі роботи не заплановані та взагалі вони відсутні. Враховуючи обставини сьогодення та відсутність коштів у сільському бюджеті на проведення вище вказаних робіт сусіди запропонували депутатам провести своїм коштом меліорацію своїх ділянок за допомогою розміщення на його
ділянці меліоративного каналу на, що вони отримали дозвіл від сесії сільської ради. Після чого інженер порадив мені отримати документи аналогічно. :pioner:
Аватар користувача
Nat
Спец
Спец
Повідомлень: 1120
З нами з: 10 грудня 2007 16:16
Репутація: 3
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше

Re: Відстань від штучної водойми до межі земельної ділянки на якій її вирито.

Повідомлення Nat »

павлік писав: Після чого інженер порадив мені отримати документи аналогічно.
На подібні роботи для отримання дозволу потрібен погоджений проект. Сільська рада не має права видавати дозволи на подібну роботу без проекту (самі подумайте - якщо дозволити копати меліоративні канали будь-де і будь-кому, то можна наробити біди, меліорація - тонка матерія: шкода йде дуже поряд з користю)
Порядок робіт: 1 - дозвіл від сільради на розробку проекту, 2 - розробка проекту, 3 - погодження проекту, 4 - отримання дозволу на проведення робіт у сільради (сільрада - якщо її компетенція, звичайно)
павлік
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 41
З нами з: 05 грудня 2014 15:08
Репутація: 0
Область: Вінницька
Місце роботи: Інше

Re: Відстань від штучної водойми до межі земельної ділянки на якій її вирито.

Повідомлення павлік »

Nat писав:Порядок робіт: 1 - дозвіл від сільради на розробку проекту, 2 - розробка проекту, 3 - погодження проекту, 4 - отримання дозволу на проведення робіт у сільради (сільрада - якщо її компетенція, звичайно)
Яка відповідальність за проведення земельних робіт без розробки проекту, про те отримавши попередньо дозвіл на його розробку від сесії сільської ради....? 5+5=?
Хочу уточнити, чи потрібно мені проходити весь, вище перелічений Вами порядок робіт, якщо уже на земельній ділянці, ще за радянських часів, попередніми господарами ділянки, проводилась меліорація за допомогою створення меліоративного каналу, який із своєю функцією справлявся до не давна, та ніякої шкоди нікому за десятиліття не завдав. Чи в такому випадку є скорочена програма, тоб то якесь виключення.....? no

Відправлено через 21 хвилини :
Давайте по росуждаемо, відносно законних підстав коли, ще за радянських часів КСП-колгоспи, без будь-яких проектів та дозволів не звертаючи увагу на шкоду, проводили меліорацію на своїх полях, за допомогою створення меліоративних каналів та водойм, які і на сьогоднішній день справляються із своїми функціями, як тоді в такому випадку законне підгрунття тлумачить .....?

павлік писав: Давайте по росуждаемо,
 ! Повідомлення з: Admin
Вам "наука" не йде в користь?
Відповісти