Складна ситуація в оформленні спадщини

Питання, які виникають при оформленні прав власності
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Feanor
Повідомлень: 1
З нами з: 24 жовтня 2016 17:59
Репутація: 0
Область: Рівненська
Місце роботи: Юридичні послуги

Складна ситуація в оформленні спадщини

Повідомлення Feanor »

Доброго дня, виникла проблема у оформленні спадкового майна.
1. Будинок, на даний момент не введений в експлуатацію(не самочинне)побудований в 1995-му році, рішенням суду за спадкоємцем визнано права забудовника.
2. Земельна ділянка, спадкодавцем не було отримано державного акту на землю. В наявності є рішення від 92-го року про надання земельної ділянки у безстрокове користування для будівництва житлового будинку.
Земельна ділянка разом з будинком знаходиться по кадастровому плану міста в межах населеного пункту, по інформації статистичної звітності вона знаходиться за межами міста, через це ми вже довгий час(як і інші мешканці) не можемо отримати земельну ділянку під збудованими будинками ні у власність ні у користування, що відповідно веде до того що я не можу ввести готовий будинок в експлуатацію і оформити на нього право власності. Місцевий орган держгеокадастру всім мешканцям відмовляє( за новою процедурою ще немає проектів) в погодженні проектів і не зрозуміло кому належить земля чи міській раді чи районній( курортне місто іде боротьба між ними за територію пляжу). В адвокатському запиті по цьому питанню була надана відповідь, що межі міста не встановлені, але по кадастровому реєстру район входить в межі міста. По колишній 6-зем наданій 20.10.16 це землі міської ради розташовані за межами населеного пункту, землі запасу, сільськогосподарського призначення.Проте частина жителів мікрорайону мають кадастрові номера МІСТА і право власності на земельні ділянки.
Я отримав рішення сесії міської ради на виготовлення проектної документації, проект виготовлений і зараз на руках, поки що не відправлений в держгеокадастр. Тепер я чесно кажучи розгублений, що робити, подавати проект в геокадастр враховуючи нову процедуру і чекати 1-го січня і реєструвати його в землевпорядників якщо проект пройде, писати запит в управління і через них це питання вирішувати, чи подавати в суд на визнання права власності на земельну ділянку в порядку спадкування (вона була на праві постійного користування з 92-го року) чи при отриманні відмови від держгеокадастру оскаржувати їхнє рішення? Можливо є більш простий варіант і спеціалісти мені підкажуть як це вирішити простіше. Дякую за відповідь. При потребі можу викласти адресу і наявні документи.
Відповісти