Отримання документів на земельну ділянку

Питання, які виникають при оформленні прав власності
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
Vzloy
Повідомлень: 3
З нами з: 04 вересня 2018 03:10
Репутація: 0
Область: м.Київ
Місце роботи: Освітня галузь
Контактна інформація:

Отримання документів на земельну ділянку

Повідомлення Vzloy »

Вітаю форумчан,

Прошу допомоги і консультації з питань отримання документів на земельну ділянку. В дитинсті отримав у спадок будинок від бабусі та земельну ділянку біля нього. Згодом проживав в Києві та закордоном; і весь цей час мій дядько опікувався майном так як його будинок поряд. На його прохання надав довіреність на руйнування бабусиного будинку. Зараз маю бажання приступити до фактичного керування власністю. Жодного документу на руках немаю включаючи заповіту. Єдине що можливо в сільраді «будинок стоїть/стояв на мені». Які мої повинні бути подальші дії? Як мені отримати хоч найменші відомості та документи? Сприяння дядька обмежене; на електронній карті моя ділянка відсутня. Буду вдячним за пораду та консультацію.

З повагою, Володимир.
Востаннє редагувалось 04 вересня 2018 13:55 користувачем Vzloy, всього редагувалось 1 раз.
Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 397
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Отримання документів на земельну ділянку

Повідомлення Astreya »

Vzloy писав: 04 вересня 2018 03:27 В дитинсті отримав у спадок будинок від бабусі та земельну ділянку біля нього.
Vzloy писав: 04 вересня 2018 03:27 Жодного документу на руках немаю включаючи заповіту
А документи на будинок у Вашої бабусі були? Документ, який посвідчує її право власності на будинок, тех. паспорт?
Vzloy писав: 04 вересня 2018 03:27 надав довіреність на руйнування бабусиного будинку.
На сьогодні будинок стоїть чи зруйновано?

Відправлено через 1 хвилину 17 секунд:
Vzloy писав: 04 вересня 2018 03:27 Які мої повинні бути подальші дії?
якщо будинок ще "живий" і не зруйнований, то, якщо ви не прийняли спадщину, через суд її прийняти, вступити в права на будинок, потім оформити земельну ділянку
Аватар користувача
Vzloy
Повідомлень: 3
З нами з: 04 вересня 2018 03:10
Репутація: 0
Область: м.Київ
Місце роботи: Освітня галузь
Контактна інформація:

Отримання документів на земельну ділянку

Повідомлення Vzloy »

А документи на будинок у Вашої бабусі були? Документ, який посвідчує її право власності на будинок, тех. паспорт?
Не маю жодного уявлення. Вся наші стосунки ґрунтувались на довірі і велись моєю мамою (яка нещодавно померла) та дядьком.
На сьогодні будинок стоїть чи зруйновано?
Зруйновано на основі довіреності яку видав моєму дядьку; десь 4-5 років тому.
якщо будинок ще "живий" і не зруйнований, то, якщо ви не прийняли спадщину, через суд її прийняти, вступити в права на будинок, потім оформити земельну ділянку
Я спадщину "прийняв" приблизно 30 років назад, коли мені було 12-15 років, так як був її улюбленим онуком. Зараз мені 42. Весь цей час будинок був лише оформлений в сільській раді, яку ніколи не відвідував.

У справі є ще одне ускладнення - земля мого дядька теж "стоїть" на мені про що він повідомив недавно. Можливо, він зараз намагається отримати її за правом набутої власності.

Так як справа виходить за межі моєї компетенції та юридичного кругозору, я був би радий знайти кваліфікованого і досвідченого фахівця який допоміг би формалізувати мої права (отримання юридичної поради, супровід, та оформлення технічної документації, з можливим виїздом на місце).

Чи варто мені написати листа до сільської ради? Повідомити їм про моє існування - останні роки я працював в Києві та за кордоном. Попросити копію чи витяг з будь-якого реєстру їх рішень? Чи маю я на це право? Чи повинен такий лист бути нотаріально засвідченим?
Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 397
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Отримання документів на земельну ділянку

Повідомлення Astreya »

Vzloy писав: 04 вересня 2018 13:18 Зруйновано на основі довіреності яку видав моєму дядьку; десь 4-5 років тому.
1) Якщо видавали довіреність на розпорядження майном, то явно майно було вашим. І про це був відповіднитй документ (свідоцтво про право на спадщину у вашому випадку), про що відображено в довіреності.Інакше,якщо б не було документів на нерухомість, вам би довереність нотаріус не оформив.
Прочитайте її (довіреність уважно. З якою метою ви її видавали?
Vzloy писав: 04 вересня 2018 13:18 Чи варто мені написати листа до сільської ради?
вам в суд
Аватар користувача
Vzloy
Повідомлень: 3
З нами з: 04 вересня 2018 03:10
Репутація: 0
Область: м.Київ
Місце роботи: Освітня галузь
Контактна інформація:

Отримання документів на земельну ділянку

Повідомлення Vzloy »

Astreya писав: 04 вересня 2018 19:16вам в суд
Який? Що я повинен їм сказати?
Astreya писав: 04 вересня 2018 19:16 Прочитайте її (довіреність уважно.
Попрошу її надати.
Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 397
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Отримання документів на земельну ділянку

Повідомлення Astreya »

Vzloy писав: 04 вересня 2018 21:12 Який? Що я повинен їм сказати?
ви хочете поновити свої права, такі питання вирішуються через суд
Mistborn
Повідомлень: 7
З нами з: 06 червня 2019 14:05
Репутація: 0
Область: Сумська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Re: Отримання документів на земельну ділянку

Повідомлення Mistborn »

Підкажіть будь ласка
Є рішення сільради про надання і затвердження та передачу ділянки для ОСГ, але ділянка в кадастровій не світиться. А в 2020 році цю ділянку "накрило звеху" іншою ділянкою виданою Геокадастром.
Питання, що може зробити людина в цьому випадку враховуючи що ділянки давали різні органи(вона на межі в/за межами населеного пункту).
У людини є тільки рішення Про затвердження технічки і передачу зем ділянки.
І як вишенька на торті, після місцевих виборі 2020 року земля тепер у розпорядженні громади до якої село приєднали.
Куди людині звернутися і чи можливо щось взагалі зробити?
snaka
Спец
Спец
Повідомлень: 231
З нами з: 10 червня 2008 18:09
Репутація: 21

Re: Отримання документів на земельну ділянку

Повідомлення snaka »

Mistborn писав: 16 грудня 2020 13:36 Є рішення сільради про надання і затвердження та передачу ділянки для ОСГ
яким роком?
Mistborn
Повідомлень: 7
З нами з: 06 червня 2019 14:05
Репутація: 0
Область: Сумська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Re: Отримання документів на земельну ділянку

Повідомлення Mistborn »

Рішення про затвердження 2011 роком.
Відповісти