Земельна ділянка сільськогосподарського використання для ЗОШ

Особливості надання та використання с/г земель
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Я Сергій
Повідомлень: 7
З нами з: 22 травня 2014 12:54
Репутація: 0
Область: Одеська
Місце роботи: Юридичні послуги

Земельна ділянка сільськогосподарського використання для ЗОШ

Повідомлення Я Сергій »

Заздалегідь прошу вибачення, якщо моє питання виглядає дещо не коректним, але все ж воно мені не дає спокою. Суть питання полягає в тому, чи може загальноосвітній навчальний заклад (школа), мати у власності та/або у постійному користуванні (для забезпечення власних потреб) земельну ділянку сільгосп призначення, адже навчальні заклади міста та району підпорядковані Районній раді яка по суті є розпорядником майна даних закладів. У мене таке відчуття, що відповідь на таке питання лежить на поверхні, але я нажаль не можу зорієнтуватись. Підкажіть «напрямок мислення», буду дуже вдячний.
Аватар користувача
solim
Спец
Спец
Повідомлень: 1062
З нами з: 06 листопада 2013 13:47
Репутація: 196
Область: Рівненська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Повідомлення solim »

Можна надати у постійне користування.

Стаття 22 Земельного кодексу України:
3. Землі сільськогосподарського призначення передаються у власність та надаються у користування:
а) громадянам - для ведення особистого селянського господарства, садівництва, городництва, сінокосіння та випасання
худоби, ведення товарного сільськогосподарського виробництва;
б) сільськогосподарським підприємствам - для ведення товарного сільськогосподарського виробництва;
в) сільськогосподарським науково-дослідним установам та навчальним закладам, сільським професійно-технічним училищам та загальноосвітнім школам - для дослідних і навчальних цілей, пропаганди передового досвіду ведення сільського господарства;
г) несільськогосподарським підприємствам, установам та організаціям, релігійним організаціям і об'єднанням громадян - для ведення підсобного сільського господарства;
ґ) оптовим ринкам сільськогосподарської продукції - для розміщення власної інфраструктури. { Частину третю статті 22
доповнено пунктом "ґ" згідно із Законом N 1561-VI ( 1561-17 ) від 25.06.2009 }
Я Сергій
Повідомлень: 7
З нами з: 22 травня 2014 12:54
Репутація: 0
Область: Одеська
Місце роботи: Юридичні послуги

Повідомлення Я Сергій »

Щойно сам наткнувся на зазначену Вами норму ЗК.
Аватар користувача
kadastrmadastr
Спец
Спец
Повідомлень: 174
З нами з: 01 червня 2013 12:15
Репутація: 13
Область: Хмельницька
Місце роботи: Інше

Повідомлення kadastrmadastr »

в) сільськогосподарським науково-дослідним установам та навчальним закладам, сільським професійно-технічним училищам та загальноосвітнім школам - для дослідних і навчальних цілей, пропаганди передового досвіду ведення сільського господарства;
Відповісти