Як отримати земельну ділянку для будівництва жилого будинку?

Особливості надання та використання земель житлової та громадської забудови
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
ZIC
Спец
Спец
Повідомлень: 1094
З нами з: 14 травня 2010 17:36
Репутація: 7
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Повідомлення ZIC »

А чому не у Львові, за місцем проживання просите? А в с. Хоросно Пустомитівського р-ну?
veresen
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 14
З нами з: 14 листопада 2013 15:43
Репутація: 0
Область: Львівська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Повідомлення veresen »

ZIC писав:А чому не у Львові
Тут насправді питання особистого характеру:
1. Особисто я не хочу жити в місті
2. Я хочу щоб мої діти (майбутні) жили ближче до природи, бігали по траві і пили чисту воду.

Ну і у Львові наразі не та влада при владі, яка надає людям землю безкоштовно (так сказала знайома людина з мерії).
ZIC
Спец
Спец
Повідомлень: 1094
З нами з: 14 травня 2010 17:36
Репутація: 7
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Повідомлення ZIC »

Бажання - зрозумілі (і дуже правильні). Але реальніше їх реалізувати, купивши хатинку з обійстям десь у селі. А потім там дооблаштовувати...
Повірте, навіть якщо знайдеться десь вільна ділянка при вибраному Вами способі її отримання, то Вам запропонують таке місце, що Ви самі його не захочете...
В більш привабливих місцях (особливо Карпат і Прикарпаття) місцеві жителі і такі як Ви, але більш "проворні" вже давно все розібрали.
У віддалених і не дуже привабливих може якісь закутки та смітники знайдуться... В дуже непривабливих - отримаєте без проблем...
Є варіант morgayu
Якщо так хочеться в село, поїдьте на Вінничину (Хмельниччину і т.п.) і у віддалених від міст селах за 5-10 тис. грн. купите готову хату з надвірними будівлями та з городом 25 соток - і буде Вам щастя...
veresen
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 14
З нами з: 14 листопада 2013 15:43
Репутація: 0
Область: Львівська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Повідомлення veresen »

ZIC писав:Але реальніше їх реалізувати, купивши хатинку з обійстям десь у селі.
Наразі таке не можливо оскільки працюю у Львові і хочеться поближче до міста.
У Карпатах (десь далеко від цивілізації) буду вибивати ділянку під дачну забудову. На вихідних буду моніторити це питання.

Сьогодні відправив клопотання. Подивимось на результат.

П.С. Почав вести свій блог (можливо ще комусь знадобиться): freeukrzem.blogspot.com
Востаннє редагувалось 21 листопада 2013 10:24 користувачем veresen, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Поковба
Спец
Спец
Повідомлень: 704
З нами з: 13 вересня 2009 14:16
Репутація: 0
Область: Закарпатська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування
Контактна інформація:

Повідомлення Поковба »

ZIC писав:Повірте, навіть якщо знайдеться десь вільна ділянка при вибраному Вами способі її отримання, то Вам запропонують таке місце, що Ви самі його не захочете...
А мені чомусь сподобалася ідея пана (пані) veresen, отримати земельну ділянку безоплатно у власність у "чужому" населеному пункті. Ви праві на 99,99%, що результату не буде. І законодавство поставлено так, що ОМС буде завжди правий (колективний, безвідповідальний орган як не як). Але ж закон не забороняє людині написати декілька листів і спробуватися добитися бажаного.

[upd=1385021600][/upd]
veresen писав:У Карпатах (десь далеко від цивілізації) буду вибивати ділянку під дачну забудову.
Трохи спізнилися. Вже все проінвентаризовано під земельний банк.
veresen
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 14
З нами з: 14 листопада 2013 15:43
Репутація: 0
Область: Львівська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Повідомлення veresen »

Поковба писав:пана (пані) veresen
Пан morgayu
Поковба писав:Трохи спізнилися. Вже все проінвентаризовано під земельний банк.
Можна детальніше, або ткніть носом де почитати, що таке земельний банк, і хто проінвентаризував ?

[upd=1385022851][/upd]
Поковба писав:отримати земельну ділянку безоплатно у власність у "чужому" населеному пункті
Так, ви праві, в першій телефонній розмові з головою сіль ради, він мені сказав, як ж подивиться громада села, на те що ми вам дамо земельну ділянку безкоштовно.
Хабара я не буду давати, але якусь допомогу громаді я готовий надати, наприклад можу допомогти безкоштовно облаштувати компютерний клас в селі оскільки можу по дешевих цінах організувати компютери. Вчора вийшов на одного львівського прокурора (знайомий знайомого) він сказав що це не рахується хабарем і нормально практикується в навколишніх селах.
Аватар користувача
solim
Спец
Спец
Повідомлень: 1061
З нами з: 06 листопада 2013 13:47
Репутація: 196
Область: Рівненська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Повідомлення solim »

20 листопада 2013 - Держземагентство інвентаризує державні сільгоспземлі
http://www.info-kmu.com.ua/2013-11-20-0 ... 14151.html
Аватар користувача
Поковба
Спец
Спец
Повідомлень: 704
З нами з: 13 вересня 2009 14:16
Репутація: 0
Область: Закарпатська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування
Контактна інформація:

Повідомлення Поковба »

veresen писав:Можна детальніше, або ткніть носом де почитати, що таке земельний банк, і хто проінвентаризував ?
/viewtopic.php?t=5409 ; /viewtopic.php?f=108&t=5981
veresen
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 14
З нами з: 14 листопада 2013 15:43
Репутація: 0
Область: Львівська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Повідомлення veresen »

Ну наскільки я зрозумів, це добре, можна буде легше знайти вільні земельні ділянки раз все буде інвентерезоване.
БолечкаВ
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 35
З нами з: 19 серпня 2011 12:08
Репутація: 0
Область: м.Севастополь

Повідомлення БолечкаВ »

Инвентаризируют то они инвентаризируют....тольго утверждать и вносить в гзкадастр не спешат.... Почему...
Аватар користувача
solim
Спец
Спец
Повідомлень: 1061
З нами з: 06 листопада 2013 13:47
Репутація: 196
Область: Рівненська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Повідомлення solim »

Тут помиляєтеся. Практично все вже внесено - у нас в області 99%. Коли буде 100%, то і буде наказ про затверження. Єдине що однозначно не кажуть представники ДЗА - чи буде посвічуватися на ці землі право держави. Але напевно так.
veresen
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 14
З нами з: 14 листопада 2013 15:43
Репутація: 0
Область: Львівська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Повідомлення veresen »

Доброго дня. Ось продовження мого повідомлення на форумі
veresen писав:Ну що ж, буду пробиватись далі.
Завтра відправляю клопотання в сільську раду.

Текст клопотання + графічні матеріали:
Спойлер
Чекаю на ваші зауваження та коментарі
Так як був у відпустці і попросив поштарку не приносити мені в скриньку листів щоб не поцупили, сьогодні забрав декілька листів з раковецької сьльської ради.

Перший лист інформує мене про те що моє клопотання взято на розгляд комісії :
Spoiler
Зображення
В другому листі вони просять про якусь довідку з Держземагенства. Згідно земельного кодексу я їм надав усі необхідні документи для розгляду мого клопотання. Що їм ще потрібно ?
Ось скан цього листа:
Spoiler
Зображення
Тепер допоможіть мені:
1. Що робити з другим листом ? довідку цю шукаи, чи щось їм писати ?
2. Зверніть будь ласка увагу на підписи шановного пана Солиги В.В. Якого біса вони різні :-o
Підробка документів ?? :-o
Аватар користувача
dzi
Спец
Спец
Повідомлень: 1223
З нами з: 16 жовтня 2008 09:24
Репутація: 7
Область: м.Київ

Повідомлення dzi »

veresen писав:2. Зверніть будь ласка увагу на підписи шановного пана Солиги В.В. Якого біса вони різні Підробка документів ??
Перший лист підписував не він (див. помітку перед посадою)
veresen
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 14
З нами з: 14 листопада 2013 15:43
Репутація: 0
Область: Львівська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Повідомлення veresen »

dzi писав:Перший лист підписував не він (див. помітку перед посадою)
Помітка ?? Це крапочка якась а не помітка.
Ясно що не він, якщо не він, значить хтось інший, якщо хтось інший, значить повинно бути прізвище і посада.
Думаю звернутись в прокуратуру стосовно цього факту.
Це явна підробка документу.

Більше цікавить думка стосовно першого питання.
Згідно частини 6 ст 118 земельного кодексу я надав усі документи для розгляду мого клопотання.
Spoiler
......... подають клопотання до відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування, .......... . У клопотанні зазначаються цільове призначення земельної ділянки та її орієнтовні розміри. До клопотання додаються графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування земельної ділянки .........
Чому вони вимагають додаткових документів.
Опираючись на статті в яких зазначено що цей документ потрібен лише при виготовленні проекту землевідведення. Стаття 50 Закону України про землеустрій.
doslidnik
Спец
Спец
Повідомлень: 810
З нами з: 28 липня 2009 19:47
Репутація: 102
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Повідомлення doslidnik »

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/36240127
От одна людина вже пройшла тернистий шлях. Раджу автору топіка дочконало вивчити судову практику.
Гість
Спец
Спец
Повідомлень: 433
З нами з: 17 травня 2010 18:22
Репутація: 0
Область: м.Севастополь
Місце роботи: Інше

Повідомлення Гість »

veresen писав:Це явна підробка документу.
Міліція суд експертиза після цього можна говорити , що то підробка.
Джекс
Повідомлень: 6
З нами з: 12 березня 2014 13:34
Репутація: 0
Область: Полтавська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Джекс »

Підкажіть. Я проживаю у приватному багатоквартирному будинку. У користуванні в мене є 0,15 га землі, що знаходиться у межах міста, і якою я користуюсь 20 років, сплачую податок. Подавши заяву на приватизацію цієї земельної ділянки, мені відмовили через те, що я живу у багатоквартирному будинку. Як мені поступити?

Коли подружжя багато років працює на півночі в Росії, не втративши громадянство на Україні. Чи мають вони право отримати земельну ділянку в Україні у власність для будівництва жилого будинку?
Егор
Спец
Спец
Повідомлень: 977
З нами з: 02 вересня 2008 01:40
Репутація: 0

Повідомлення Егор »

Джекс писав:Підкажіть. Я проживаю у приватному багатоквартирному будинку. У користуванні в мене є 0,15 га землі, що знаходиться у межах міста, і якою я користуюсь 20 років, сплачую податок. Подавши заяву на приватизацію цієї земельної ділянки, мені відмовили через те, що я живу у багатоквартирному будинку. Як мені поступити?

А участок возле дома (занят этим домом), или просто участок где-то ?

[upd=1394663807][/upd]
Джекс писав:Коли подружжя багато років працює на півночі в Росії, не втративши громадянство на Україні. Чи мають вони право отримати земельну ділянку в Україні у власність для будівництва жилого будинку?
Подождите немного. Возможно, в ближайшее время спектр их прав расширится практически непрогнозируемо, и они смогут получить в собственность даже уже чей-то приватизированный участок.

Если серьезно, так называемое "право" (а на самом деле фикция, подобие права) на приватизацию связывается с наличием украинского гражданства. Если оно есть, "право" есть.
Аватар користувача
Pogannka
Спец
Спец
Повідомлень: 537
З нами з: 07 вересня 2009 11:00
Репутація: 1

Повідомлення Pogannka »

Джекс писав:Подавши заяву на приватизацію цієї земельної ділянки, мені відмовили через те, що я живу у багатоквартирному будинку
це неправомірна відмова
Аватар користувача
solim
Спец
Спец
Повідомлень: 1061
З нами з: 06 листопада 2013 13:47
Репутація: 196
Область: Рівненська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Повідомлення solim »

Джекс писав:У користуванні в мене є 0,15 га землі, що знаходиться у межах міста, і якою я користуюсь 20 років
Пишіть конкретно. Яке користування - тимчасове на умовах оренди чи постійне ? В паспорті є печатка ? Ви взагалі маєте якесь рішення про надання чи тільки думаєте, що це ваше ? Якщо ви не оформили користування до 2002 року (а ви не оформили), то тепер маєте право лише оформити у власність чи оренду згідно рішення місцевої ради.
Якщо ви маєте "грядку для квітів" біля багатоквартирного будинку, то цю землю вам не нададуть - вважається, що це прибудинкова територія...
4ortenja
Повідомлень: 7
З нами з: 25 липня 2014 12:51
Репутація: 0
Область: Рівненська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Як отримати земельну ділянку для будівництва жилого будинку ?

Повідомлення 4ortenja »

Доброго дня! Перечитавши форум так і не зрозуміла, або я щось зробила невірно, або ще зарано робити. Підкажіть будь-ласка рік назад я подала заяву до відділу земельних ресурсів на виділення земельної ділянки для індивідуального будівництва, разом з заявою мені сказали подати копію паспорта, довідку про наявність житлової площі та склад сім'ї (у нас на 4 чоловік 17 кв.м. жилої площі), довідку про відсутність земельної ділянки і все). Через місяці мені прийшло повідомлення, що моя заява заеєстрована під номером 2183. Які мої подальші дії, коли мені подавати клопотання про виділення бажаної земельної ділянки, з копіями даної ділянки, де взяти коції цих ділянок і т. д. і т. і.
Дякую.
P.S. Земельних ділянок в користуванні немає ніякиї так само як батьки та чоловік
Аватар користувача
solim
Спец
Спец
Повідомлень: 1061
З нами з: 06 листопада 2013 13:47
Репутація: 196
Область: Рівненська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Повідомлення solim »

4ortenja писав:я подала заяву до відділу земельних ресурсів на виділення земельної ділянки для індивідуального будівництва
Землями в межах населених пунктів розпоряджаються місцеві ради, землями с/г призначення за межами населених пунктів розпоряджається Голуправління Держземагентствіа у області - до них і треба звертатися.
Незрозуміло у який відділ ви зверталися - Управління земельних відносин Рівненської міської ради? 5+5=?
4ortenja
Повідомлень: 7
З нами з: 25 липня 2014 12:51
Репутація: 0
Область: Рівненська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Повідомлення 4ortenja »

solim писав:Управління земельних відносин Рівненської міської ради?
Саме туди я й зверталась.
Аватар користувача
solim
Спец
Спец
Повідомлень: 1061
З нами з: 06 листопада 2013 13:47
Репутація: 196
Область: Рівненська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Повідомлення solim »

morgny
Вас поставили в чергу на дозвіл на земельну ділянку. Запитуйте в них чи черга рухається.
4ortenja
Повідомлень: 7
З нами з: 25 липня 2014 12:51
Репутація: 0
Область: Рівненська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Повідомлення 4ortenja »

solim писав:Вас поставили в чергу на дозвіл на земельну ділянку
Це я зрозуміла. morgny
solim писав:Запитуйте в них чи черга рухається.
По телефону кажуть рухається (рухається тільки питання по кому Banned morgny )
От і я хочу знати що мені робити далі, бо добитись від когось хоч якоїсь внятної відповіді взагалі незрозуміло. А сидіти чекати.... ну як кажуть під лежачий камінь вода не тече. так все життя прочекати можна Sorri
От і запитую порад у знаючих людей, куди звертатись, писати, вимагати ..... бо земля дуууууже треба.
Відповісти