Садове товариство

Все, що стосується плати за землю
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Степан2016
Спец
Спец
Повідомлень: 82
З нами з: 18 січня 2016 10:28
Репутація: 0
Область: Львівська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Садове товариство

Повідомлення Степан2016 »

resident007, Який орган тоді надає дозвіл на розробку детального плану території на землях садового товариства??

Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1361
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 344
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Садове товариство

Повідомлення Astreya »

Степан2016 писав:
03 січня 2018 10:05
Який орган тоді надає дозвіл на розробку детального плану території на землях садового товариства??
за межами населених пунктів - детальний план розробляється на підставі розпорядження відповідної районної державної адміністрації

Степан2016
Спец
Спец
Повідомлень: 82
З нами з: 18 січня 2016 10:28
Репутація: 0
Область: Львівська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Садове товариство

Повідомлення Степан2016 »

Astreya, А хіба зараз це не компетенція районного відділу Держгеокадастру ?

Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1361
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 344
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Садове товариство

Повідомлення Astreya »

Степан2016, відповідно до статті 19 закону про регулювання містобудівної діяльності, дозвіл на розробку ДПТ за межами населених пунктів видає райдержадміністрація. Вона ж його розглядає і затверджує.

Степан2016
Спец
Спец
Повідомлень: 82
З нами з: 18 січня 2016 10:28
Репутація: 0
Область: Львівська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Садове товариство

Повідомлення Степан2016 »

Astreya, Ну в нас відділ Містобудування та архітектури розробляє та розглядає та затверджує ДПТ!

Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1361
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 344
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Садове товариство

Повідомлення Astreya »

Степан2016, ви запитували хто надає дозвіл. Відповідно до закону
http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/3038-17 та наказу http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z1468-11
по вашому питанню це є райдежадміністрація
А центральний органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері містобудування є уповноваженим органом, який визначає склад, зміст, порядок розробки та затвердження містобудівної документації. Тобто, відділ буде надавати свої висновки, зауваження та пропозиції і т.д. по вашому ДПТ

ellisblack
Модератор
Модератор
Повідомлень: 14
З нами з: 01 вересня 2014 17:31
Репутація: 5
Область: м.Київ
Місце роботи: Приватні проектні організації

Садове товариство

Повідомлення ellisblack »

Колеги, така ситуація: рішенням міської ради землі загального користування (дві дороги і три ділянки під господарськими спорудами) садівницького товариства були передані йому у власність, однак в ДЗК ці ділянки відсутні. Зараз робимо технічку по встановленню меж для присвоєння їм кадастрових номерів. Цільове призначення ділянок - А.01.06 - для колективного садівнитцва.
Спочатку ми визначали вид використання - для ведення садівництва. Кадастрові реєстратори написали відмову: привести вид використання у відповідність до рішення ради (п.3)
30.pdf
. Тоді ми сформулювали вид використання так: земельна ділянка загального користування. Зараз знову така сама відмова.
Може в когось є ідеї, що реєстратори хотіли би бачити в полі "вид використання з/д"? А то в мене фантазія закінчилася.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1361
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 344
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Садове товариство

Повідомлення Astreya »

так у вас по рішенню громадянам надано для колективного садівництва, а садівничим товариствам - загального користування

Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2205
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 500
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Садове товариство

Повідомлення ппзкб »

ellisblack, років 10 пишу вид використання аналогічний з ЦП і жодної проблеми щодоцього не було

caseya
Спец
Спец
Повідомлень: 459
З нами з: 25 листопада 2017 11:32
Репутація: 52
Область: м.Київ
Місце роботи: Юридичні послуги

Садове товариство

Повідомлення caseya »

ellisblack, не зовсім розумію до чого в п.3 рішення слово "приватну" можливо оренда (землі то загального користування 1,46 га)? Перечитайте ч.1 ст. 35 ЗКУ

ellisblack
Модератор
Модератор
Повідомлень: 14
З нами з: 01 вересня 2014 17:31
Репутація: 5
Область: м.Київ
Місце роботи: Приватні проектні організації

Садове товариство

Повідомлення ellisblack »

caseya писав:
19 січня 2018 18:32
"приватну" можливо оренда
саме у приватну - п. 4 ст. 35 ЗКУ.
Але питання полягає у правильному визначенні виду використання цих земель.

caseya
Спец
Спец
Повідомлень: 459
З нами з: 25 листопада 2017 11:32
Репутація: 52
Область: м.Київ
Місце роботи: Юридичні послуги

Садове товариство

Повідомлення caseya »

ellisblack писав:
19 січня 2018 19:14
Але питання полягає у правильному визначенні виду використання цих земель.
так вид використання, якщо не помиляюся для ведення колективного садівництва ;-))

vladimur
Повідомлень: 1
З нами з: 14 вересня 2018 08:54
Репутація: 0
Область: Чернігівська
Місце роботи: Юридичні послуги

Садове товариство

Повідомлення vladimur »

Доброго дня, плануємо створити садове товариство на землях за межами населеного пункту. На запланованій під виділення земельній ділянци розміром 124 Га мається у власності нерухомість. Я виділити у власність земельну ділянку під садове товариство, з чого почати?

Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1361
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 344
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Садове товариство

Повідомлення Astreya »

Не по темі
юристи консультуються в правових питання у землевпорядників B-)
Відправлено через 4 хвилини 23 секунди:
vladimur писав:
14 вересня 2018 09:20
Я виділити у власність земельну ділянку під садове товариство, з чого почати?
почати потрібно зі звернення до розпорядника земельної ділянки

agk
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 11
З нами з: 30 січня 2017 14:17
Репутація: 2
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Садове товариство

Повідомлення agk »

Землі загального користування садівницького товариства хтось оформляв? зразочком документації не поділитесь?

Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2205
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 500
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Садове товариство

Повідомлення ппзкб »

agk, сама звичайнісінька документація

agk
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 11
З нами з: 30 січня 2017 14:17
Репутація: 2
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Садове товариство

Повідомлення agk »

ппзкб, тех.док.? дозвіл за межами дає обласне?

Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2205
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 500
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Садове товариство

Повідомлення ппзкб »

agk, якщо за межами, то скорше всього проект через наказ. у нас в межах надають рішення на тех.док. згідно перехідних положень, керуючись тим, що колись вже земля відводилась для товариства.

Відповісти