Орендна плата, податок та грошова оцінка

Все, що стосується плати за землю
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
Oleg
Спец
Спец
Повідомлень: 2239
З нами з: 03 квітня 2007 11:55
Репутація: 62
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Орендна плата, податок та грошова оцінка

Повідомлення Oleg »

gelo писав: Це що?
Це попередження Вам, згідно: http://zemres.com/forum/rules#rule3.2

Степан2016
Спец
Спец
Повідомлень: 82
З нами з: 18 січня 2016 10:28
Репутація: 0
Область: Львівська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Орендна плата, податок та грошова оцінка

Повідомлення Степан2016 »

Шановні колеги!
Підкажіть будь-ласка чи індексувалась нормативка у 2013 2014 2015 році,якщо так то на які коефіцієнти?

Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1364
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 344
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Орендна плата, податок та грошова оцінка

Повідомлення Astreya »

Степан2016 писав: Шановні колеги!
Підкажіть будь-ласка чи індексувалась нормативка у 2013 2014 2015 році,якщо так то на які коефіцієнти?
2012 - 1,0; 2013 - 1,0; 2014 - 1,249.

Аватар користувача
dzi
Спец
Спец
Повідомлень: 1223
З нами з: 16 жовтня 2008 09:24
Репутація: 7
Область: м.Київ

Орендна плата, податок та грошова оцінка

Повідомлення dzi »

Степан2016 писав: Підкажіть будь-ласка чи індексувалась нормативка у 2013 2014 2015 році,якщо так то на які коефіцієнти?
Дивіться тут
http://land.gov.ua/info/derzhheokadastr ... -2015-rik/
► Показати

Степан2016
Спец
Спец
Повідомлень: 82
З нами з: 18 січня 2016 10:28
Репутація: 0
Область: Львівська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Орендна плата, податок та грошова оцінка

Повідомлення Степан2016 »

Доброго дня колеги!
Як правильно нарахувати податок Садовому товариству(за межами населеного пункту)за землі загального користування?
який середній бал брати і чи потрібно його індексувати на 1.2?

Pe_Lida
Повідомлень: 1
З нами з: 08 лютого 2016 21:05
Репутація: 0
Область: Івано-Франківська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Орендна плата, податок та грошова оцінка

Повідомлення Pe_Lida »

Доброго дня,колеги! Хочу у вас проконсультуватися,бо давно вже знаходжусь у декретній відпустці і багато чого опустила по роботі як спеціаліст. Моя люба кума працює бухгалтером на фірмі і їй необхідно сплатити податок за землю. Після семінару,який організовувала податкова,вона прийшла з круглими очима,дуже висока ціна податку.Підскажіть будь ласка яка саме ціна з.д. індексується на коефіцієнт індексації 1,433. Тобто наприклад у витязі з НГО,який видано у 2011році територіальним органом вказано середня вартість з.д. 85 грн., цю вартість помножили на коефіцієнт індексації 1.0 і так вирахували вартість 1 кв.м. Наступні роки витягу не брали,не було потреби. У 2015 році середню вартість з.д. помножили на К.ін. 1,249,тобто вирахували їй вартість 1 кв.м. 106.16 грн. (85*1,249) Тепер податківці сказали,що коефіцієнт індексації у нас 1,433 і необхідно цей коефіцієнт помножити на 106,16 грн.,а чому не 85 грн*1,433...Підскажіть будь ласка як правильно,бо чесно кажучи -забула(((. Прошу не кидати тапками) Буду дуже вдячна за відповідь.

Аватар користувача
Поковба
Спец
Спец
Повідомлень: 703
З нами з: 13 вересня 2009 14:16
Репутація: 0
Область: Закарпатська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування
Контактна інформація:

Орендна плата, податок та грошова оцінка

Повідомлення Поковба »

Pe_Lida писав: Підскажіть будь ласка як правильно,бо чесно кажучи -забула(((. Прошу не кидати тапками) Буду дуже вдячна за відповідь.
Тому що коефіціент індексації застосовується кумулятивно залежно від дати проведення норм. грошової оцінки. Пункт 289.2 статті 289 Податкового кодексу України.

Тетяна Сергіїївна
Повідомлень: 3
З нами з: 21 березня 2017 15:28
Репутація: 0
Область: Запорізька
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Орендна плата, податок та грошова оцінка

Повідомлення Тетяна Сергіїївна »

Підскажіть будь-ласка хто вручає квитанцію сплати податку за землю, чи маю я ставити підпис в графі отримав?

Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1364
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 344
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Орендна плата, податок та грошова оцінка

Повідомлення Astreya »

Тетяна Сергіїївна писав:
03 липня 2017 15:10
хто вручає квитанцію сплати податку за землю
контролюючі органи. Крім того, відповідно до Закону про внесення змін в податковий кодекс - 287.9. У разі якщо контролюючий орган не надіслав (не вручив) податкове (податкові) повідомлення-рішення у строки, встановлені цією статтею, фізичні особи звільняються від відповідальності, передбаченої цим Кодексом за несвоєчасну сплату податкового зобов’язання.

Крім того, стосовно змін в плату за землю:
► Показати
► Показати
► Показати
Закон про внесення змін в Податковий кодекс - http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/2245-19

кери
Спец
Спец
Повідомлень: 71
З нами з: 04 січня 2016 17:48
Репутація: 8
Область: Закарпатська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Орендна плата, податок та грошова оцінка

Повідомлення кери »

Щось не дуже зрозуміло статтю 288 ПКУ після набуття чинності ЗК від 07.12.17 року.
так якийже граничний розмір річної суми орендної плати...
не більше 3 % від НО для земель НО яких провденочи си підпункт 2 .не більше 12 %....
хто вже має якісь розяснення з ціього приводу....

Аватар користувача
Малібу
Спец
Спец
Повідомлень: 337
З нами з: 20 грудня 2010 10:52
Репутація: 26
Область: Чернівецька

Орендна плата, податок та грошова оцінка

Повідомлення Малібу »

Доброго дня шановні колеги! Підкажіть будь ласка Вашу думку з приводу такого питання! Нещодавно увійшли зміни до Порядку нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, яким передбачено, для земельних ділянок, які не внесені до ДЗК Кф=3.0
Проте отримати витяг про НГО на таку ділянку з відомих причин не можливо. Разом з тим багато хто сплачує податок за земельні ділянки, які використовує без документів.
Питання: яким чином Законно оновити декларацію, для сплати оновленого податку???

кери
Спец
Спец
Повідомлень: 71
З нами з: 04 січня 2016 17:48
Репутація: 8
Область: Закарпатська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Орендна плата, податок та грошова оцінка

Повідомлення кери »

Малібу писав:
18 липня 2018 11:54
Проте отримати витяг про НГО на таку ділянку з відомих причин не можливо
чому....

Разом з тим багато хто сплачує податок за земельні ділянки, які використовує без документів.
Питання: яким чином Законно оновити декларацію, для сплати оновленого податку???

просто повторно замовити інформацію про орієнтовну вартість 1 кв.м. земельної ділянки під конкретним обєктом (комрція, житло чи що там по факту). пртензій до Вас не мало б виникнути.
ну якщо Ви зовсім патрот і хочете платити більше. то можете взяти інфу про орієнтовну варість 1 кв.м. такої землі без зазначення цільовго призначення (фактичного виду використання). і смі помножити на 3

Аватар користувача
Малібу
Спец
Спец
Повідомлень: 337
З нами з: 20 грудня 2010 10:52
Репутація: 26
Область: Чернівецька

Орендна плата, податок та грошова оцінка

Повідомлення Малібу »

кери писав:
18 липня 2018 21:42
просто повторно замовити інформацію про орієнтовну вартість 1 кв.м. земельної ділянки під конкретним обєктом (комрція, житло чи що там по факту). пртензій до Вас не мало б виникнути.
на жаль (чи на щастя) такого виду адміністративної послуги на сьогоднішній день не існує в Держгеокадастрі. Тому питання залишається відкрите!

кери
Спец
Спец
Повідомлень: 71
З нами з: 04 січня 2016 17:48
Репутація: 8
Область: Закарпатська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Орендна плата, податок та грошова оцінка

Повідомлення кери »

Малібу писав:
19 липня 2018 07:51
на жаль (чи на щастя) такого виду адміністративної послуги на сьогоднішній день не існує в Держгеокадастрі. Тому питання залишається відкрите!
не знаю у нас в області з тим все ок. видають)

vitas007
Admin
Admin
Повідомлень: 797
З нами з: 15 грудня 2010 16:02
Репутація: 373
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Орендна плата, податок та грошова оцінка

Повідомлення vitas007 »

​​Державна податкова служба України

💥Поговоримо про земельний податок

❗Черговий інфолист ми вирішили присвятити питанням, що стосуються оподаткування землі.

📎Нагадаємо, що земельний податок мають сплачувати власники земельних ділянок (паїв) та постійні землекористувачі – фізичні та юридичні особи.

Об'єктами оподаткування земельним податком є:
▪земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні;
▪земельні частки (паї), які перебувають у власності.
https://tax.gov.ua/data/material/000/32 ... list_6.pdf
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Аватар користувача
Квітка
Повідомлень: 2
З нами з: 15 березня 2020 01:27
Репутація: 0
Область: Донецька
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Орендна плата, податок та грошова оцінка

Повідомлення Квітка »

Відправлено через 26 днів 42 хвилини 1 секунду:
Орендна плата, податок та грошова оцінка
Доброго дня. Підкажіть будь ласка- чи можу я при аналізі регуляторного впливу,змінити ставку земельного податку для земель громадської забудови менше 1 ? В Законі пишеться- для земель загального користування-не більше 1% від НГО, можна знизити до 0,01? Чи ні?

Відповісти