Відповідальність за індексні карти та ортофотоплани в 2013 р.

Юридична допомога
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
ZIC
Спец
Спец
Повідомлень: 1094
З нами з: 14 травня 2010 17:36
Репутація: 7
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Повідомлення ZIC »

Недавно на форумі було посилання на досвід ваших колег з Хмельницька (пошукайте), там хтось попався на продажі...
А взагалі, треба добиватись впорядкування з наданням цих матеріалів, як вихідної планово-картографічної інформації для тих видів робіт, де об'єктом є населений пункт, сільська (селищна, міська) рада, чи їх значні території...
Відпрацювали листи-звернення на облуправління (від замовника та від виконавця).
Розумні керівники повинні б зрозуміти, що чим якісніші вихідні матеріали нададуть для проектів ЗУ зі встановлення меж, розробки Схем ЗУ з використання й охорони земель, грошової оцінки тощо, тим якісніші матеріали отримають для наповнення свого Державного земельного кадастру. morgny
Державний підхід до цієї справи повинен бути з їх боку!
Детальніше про це говорилось, здається в темі "Публічна К К".
Atoll
Спец
Спец
Повідомлень: 617
З нами з: 14 квітня 2010 16:16
Репутація: 0
Область: Рівненська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Atoll »

miroslavdyvdyk писав:Хто може перевірити організацію на наявність такої інформації???? якщо така є, чим це караєсться???
А взагалі найкращий вихід, на мою думку, тримати такі матеріали на зовнішньому накопиувачу.
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

ZIC писав:Державний підхід до цієї справи повинен бути з їх боку!
Та звідкіля ТАМ державний підхід?!
До того ж, якщо на Луганщині маєте якісні матеріали - про Запоріжжя сказати такого не можу...
Хоч тема не про те.
За ПРОДАЖ особисто я саджав би. За безкоштовний обмін - наливав би...
Якщо влада не хоче справжнього покращення - усе у наших руках. Треба спільно забити на цю владу та її ДСК
Consul
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 43
З нами з: 18 січня 2013 18:36
Репутація: 0
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Consul »

Atoll писав:А взагалі найкращий вихід, на мою думку, тримати такі матеріали на зовнішньому накопиувачу.
Та у гаражі сусіда UPPP , Скоріш за все ці ортофотоплани будуть доступні усім на безоплатній основі за бажанням, так як вони робилися за кошти наші з вами у борг взяті, а ми ці борги (враховуючи налоги) платимо, якось так, якщо не прав то виправте, але я думаю що прав, ну це моя думка.
Atoll
Спец
Спец
Повідомлень: 617
З нами з: 14 квітня 2010 16:16
Репутація: 0
Область: Рівненська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Atoll »

Consul писав:Скоріш за все ці ортофотоплани будуть доступні усім на безоплатній основі за бажанням
Це наші з Вами мрії. Дай Бог, щоб вони колись збулись. Синдром "сторожа" вбити в нашому менталітеті дуже важко. Хоч маленька, хоч над прохідною, але влада. "Не пущать и не давать". А з пропозицію пана Chernov-а то тільки
Consul писав:у гаражі сусіда
або моя
тримати такі матеріали на зовнішньому накопиувачу
. Поки що така сумна дійсність.
Востаннє редагувалось 20 лютого 2013 19:30 користувачем Atoll, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

miroslavdyvdyk писав:Прийшла СБУ, без попередження
А під дупу? Не слабо? Вже двічі зпускав з другого поверху.... Правда по сходах, не через вікно...
Хоч і навіть нецензурно, і брутально, але в народі кажуть "сучка не схоче, кобель..."
Усе залежить лише від Вас особисто. Якщо Ви вже підкорилися існуючому бєспрєдєлу - Вам з ним і жити. Якщо ні - ВОНИ підуть шукати іншіх.
Доречі, "Без попередження" ніхто не мє права приходити....

Додано через 11 хвилин 47 секунд:
miroslavdyvdyk писав:написали протокол на 150 грн. за виявлення індексних карт, правомірно???
Якщо Ви сам їм усе показали, то правомірно. Доречі, чекайте ще більших неприємностей, якщо терміново не напишете скаргу про те, що на Вас незаконно тиснули і вимусили...
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

miroslavdyvdyk писав:повістка в суд на працівників за індексні карти
чистосєрдєчноє прізнаніє - прямой путь на скамью подсудімих. А если бы у них была повестка на бойню?
Порада - просто тупо мовчати на суді. Сказати ща зуб болить ....
Consul
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 43
З нами з: 18 січня 2013 18:36
Репутація: 0
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Consul »

miroslavdyvdyk писав:Прийшла СБУ, без попередження, перевірили комп. на наявність ортофотопланів та індексних, написали протокол на 150 грн. за виявлення індексних карт, правомірно???
НІ, НІ ще раз НІ- не мали такого права, читайте кримінальний кодекс, на я ких правах і коли до вас мають завітати (тоб-то проти чи (на Вас) чи в рамках карної справи, заведене карне діло???), раджу найняти адвоката, в мене їх три (на всяк випадок), вони (адвокати) прихожан в пух і прах лупашать (так дешевше). і ще рекомендую Вести відео (аудіо) запис всіх розмов тим баче с представнками СБУ (заробітчане - у них друга функція - хай роблять на державу а не для держави і для себе особисто), ну це касається тих, хто робе за законами, а інакше шукайте кришу, бо задовбуть lol2

Додано через 8 хвилин 9 секунд:
А ортофотоплан України є власністью нас з Вами шановні громадяни України, так як ми платимо податки, чєстно платимо, а вони (держава в особі "ХХХ" їх с відсотками віддають кредити за наші з вами кошти, а може не віддають). Ортофотоплани сплачені народом, так що скоро ми їх будем мати безкоштовно (за банкєт заплачєно)
Аватар користувача
Kitsmaniuk
Спец
Спец
Повідомлень: 461
З нами з: 12 березня 2011 11:28
Репутація: 147
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Kitsmaniuk »

miroslavdyvdyk писав:Прийшла СБУ, без попередження, перевірили комп. на наявність ортофотопланів та індексних, написали протокол
Вже у далекому минулому, а може і не такому далекому, коли про ортофотоплани ще ніхто в Україні і не задумувався, мав необережність скачувати карти GOOGLE, (голь на видумку хитра), зшивати їх в необхідному масштабі та використовувати в роботі. Знайшли.... Наглядно показав "Службі Божій", що, як, звідки з мало-мальськими знаннями геометрії, географії, зверніть увагу, НАВІТЬ НЕ ГЕОДЕЗІЇ, береться і як робиться, і поставив питання - що саме, який пункт і якого закону я нарушив, і яку саме шкоду я завдав державі і діяльності державної установи?......
Мабуть зо два місяці морочили мені голову, а потім пропали, як катран з плоту.....
А з висловом
Atoll писав:Синдром "сторожа" вбити в нашому менталітеті дуже важко. Хоч маленька, хоч над прохідною, але влада. "Не пущать и не давать"
я не те що згідний, навіть не знаю, які слова підібрати, що б висловити свою підтримку.
Застарілі норми. застарілі вимоги, зате прекрасна можливість дати показники в роботі і ловити "злочинців"
Atoll
Спец
Спец
Повідомлень: 617
З нами з: 14 квітня 2010 16:16
Репутація: 0
Область: Рівненська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Atoll »

Kitsmaniuk писав:Мабуть зо два місяці морочили мені голову, а потім пропали, як катран з плоту.....
Вам поталанило. В не такому далекому минулому десь 2000-2003 роках були 2 випадки в Західгеодезкартографії коли судили гол. інж. та начальника спец. частини. 2 різні справи. Стосувались передачі картматеріалів для виконання робіт по Ронко (ще одна програма паювання). Другий випадок взагалі анекдотичний - серед засновників фірми виконавця була людина з іноземним громадянством. Але не про це мова. На одне із судових засідань, одна людина (представник Укргеодезкартографії з Києва) мала необережність принести скачані з лондонського сайту карти м 100000 (на той час держ. таємниця)і показати слідчому, що вони є у вільному доступі. На що слідчий зауважив - Ви теж хочете мати проблеми з законом? Хіба Ви не знаєте порядок роботи з матеріалами, що становлять державну таємницю? У Вас же є допуск. От такі пироги. Ну є ще приклад. Хто працював по "Кемонікс" мабуть теж памятає епопею з космічними знимками, що передавали нам для роботи амери. Наші їх втаємничили і отримати виконавцю, якщо не мав спецчастини, було практично неможливо. А тут говорять самі передадуть виокнавцям матеріали. НЕ ВІРЮ. Хоч вбий не вірю.
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

Справедливості заради хочу зауважити, що не тільки в нас такі маразми. Піндоси свого часу наклали ембарго на поставки до Лівії космічних знімків. Доводидося самім покупати у Франції ніби то в Україну, ми їх привязували, дешифрували і передавали арабам... Таким чином, кожна медаль має дві сторони. Ми тоді непогано заробили...
Відповісти