Земельна ділянка для БОЖБ за межами н.п., на паях

Юридична допомога
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
chwn.cv
Повідомлень: 2
З нами з: 02 квітня 2015 20:46
Репутація: 0
Область: Чернівецька
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Земельна ділянка для БОЖБ за межами н.п., на паях

Повідомлення chwn.cv »

Як мені зробити документи на земельну ділянку для обслуговування житлового будинку за межами населенного пункту?.
У 2003 році я придбав будинок як майновий пай у селі ---------------------- Чернівецької області (будинок знаходиться за межами населенного пункту) отримав на нього свідоцтво на право власності і з тих пір ним користувався.
У кінці 2011 року в будинку сталася пожежа .Відновлення будинку вимагало значних коштів, тому вирішив спочатку оформити земельну ділянку для обслуговування. У 2012 році звернувся з заявою в Держкомзем Чернівецької області, мої документи уважно вивчили і перевірили, зв”язувалися з сільською радою,і вирішили для остаточного прийняття рішення виїхати на місце.
В середині літа комісія на місці оглянула всю земельну площу і відмітила некорректну роботу проєктантів, які при розробці проєкту розпаювання не помітили будинку, гірської дороги, напрямок якої неможливо змінити через гірські умови, а також джерела води, які не можна приватизовувати і все поле розпаювали, не врахувавши ці об”єкти. Мені було обіцяно позитивне вирішення мого питання. Але проходив час, мені вказували на об”єктивні труднощі, і справа не рухалась, з часом керівництво змінилося, і я не зміг знайти навіть заключення цієї комісії.
На моє замовлення була виготовлена технічна документація на земельну ділянку для обслуговування житлового будинку, але її не погоджують ні землевпорядник, ні земельний відділ в районі через наявність тих паїв.
Хочу зауважити, що на даному земельному масиві нема дефіциту земельної площі, там треба тільки упорядкувати межі паїв з врахуванням гірської дороги, водних джерел і ділянки під будинок.
Tanusha
Повідомлень: 7
З нами з: 27 березня 2014 15:00
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Re: Земельна ділянка для БОЖБ за межами н.п., на паях

Повідомлення Tanusha »

Якщо цей майновий пай колгоспний то потрібно звертатись до Господарського суду у Вашому регіоні так як всі землі що входили до державного акту колективної власності і майнові також уже передані у власність а будинок Ви придбали але він же стоїть на землі. Закон зворотньої сторони немає і так як це вже є власністю а громади як такої немає(всіх пайовиків) то вихід один: суд-розподіл земельної ділянки-виготовлення технічної документації а не проекту відведення, так як земля вже виділялась загальним масивом-реєстрація земельної ділянки на підставі тех.док.з отриманням витяга з Державного земельного кадастру-реєстраційна служба.pa-pa А ще Вам порада зверніться до юриста за консультацією morgayu
 ! Повідомлення з: Denver
А Вам поради від мене: перечитати правила форуму; перечитати розділ української мови: "правопис".

Відредагуйте повідомлення коректно!
chwn.cv
Повідомлень: 2
З нами з: 02 квітня 2015 20:46
Репутація: 0
Область: Чернівецька
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Re: Земельна ділянка для БОЖБ за межами н.п., на паях

Повідомлення chwn.cv »

попереднє керівництво Чернівецького Держкомзему і юрист чомусь відкидали судовий варіант вирішення справи...?
Відповісти