Витяг з Державного земельного кадастру

Усі питання щодо державної реєстрації ДА і т.д.
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
solim
Спец
Спец
Повідомлень: 1062
З нами з: 06 листопада 2013 13:47
Репутація: 196
Область: Рівненська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Повідомлення solim »

Написали правильно, хоча не досить обгрунтовано.
Надати вам витяг не можуть, бо немає відомостей для його формування.
Аватар користувача
Сhibis
Спец
Спец
Повідомлень: 533
З нами з: 05 квітня 2012 10:37
Репутація: 201
Область: Київська

Повідомлення Сhibis »

Romano писав:взяли на перевірку xml
Ви дійсно подавали на перевірку xml?. А де Ви його взяли? Тому що принаймі ось це -"відсутні відомості про державний акт" є причиною того, що реєстратору технічно не можливо по такому файлу виконати правильно витяг. /дані про д/а, якщо їх немає в xml відповідно не будуть відображатися і в витязі/.
Ви знаєте Romano якщо Ви дійсно хочете
Romano писав:минути прокуратуру та розумно вирішити питання.
пропоную довести xml до правильного вигляду (ті зауваження до файлу в принципі не важко виправити). Хто буде це робити? А чому б не організація яка виготовляла Вам д/а? Якщо з цим проблеми.... викладіть xml на форум, додайте копію д/а .
Якщо намірені "воювати" - підсказую навіть не з одним - двома робітниками, а з системою в якій вони діють, то звичайно перечитавши всі повідомлення в цій темі Ви зрозумієте як це робити.
Romano
Повідомлень: 4
З нами з: 08 жовтня 2013 13:12
Репутація: 0
Область: Запорізька
Місце роботи: Юридичні послуги

Повідомлення Romano »

solim, Зрозумійте мене правильно, я дуже далеко від розуміння як і з чого формується витяг, я з радістю зроблю все, що потрібно але ніхто не хочу йти на зустріч...
Аватар користувача
Сhibis
Спец
Спец
Повідомлень: 533
З нами з: 05 квітня 2012 10:37
Репутація: 201
Область: Київська

Повідомлення Сhibis »

Romano писав:не хочу йти на зустріч
Ви читали моє повідомлення? Напевно і solim розуміє про що я.
Не по темі
Доречі, привіт колега solim pa-pa
Romano
Повідомлень: 4
З нами з: 08 жовтня 2013 13:12
Репутація: 0
Область: Запорізька
Місце роботи: Юридичні послуги

Повідомлення Romano »

Прошу вибачення, помилився, саме навпаки я йду на зустріч та зробив xml, та жодним чином не хочу воювати, я зробив кроки на зустріч та чудово розуміє реєстраторів. Менше 10 хвилин та викладу скан д/а та xml.

[upd=1395304409][/upd]
куди або кому можна викласти зазначені файли, не хочу щоб вони були доступні всім?
Аватар користувача
Сhibis
Спец
Спец
Повідомлень: 533
З нами з: 05 квітня 2012 10:37
Репутація: 201
Область: Київська

Повідомлення Сhibis »

Romano писав:куди або кому можна викласти зазначені файли
Викладайте в ПП. Поверну так само.
Вдалось встановити в чому полягає зміст Вашої відмови. Блоки "Технічна документація" і "Державний акт" заповнені. Але в блоці "технічна документація" стоять дані документації виготовленої у 2008 місцевим інститутом землеустрою. А акт 2001. Тобто акт виготовлявся по іншій документації - 2001 р. або раніше. Саме цю розбіжність, на скільки я розумію і вказали реєстратори.
Що це за документація вказана в xml 2008 року?. Можливо це та, по якій своївся кадастровий номер? А хотять, щоб була вказана та за якою виготовлявся д/а!
Ваші подальші дії визначати Вам. Звичайно можу написати свою думку: (допомогати треба до кінця). В листі вказано, що є розбіжність з ДЗК та архівними матеріалами. То напишіть заяву щоб Вам надали копії цих матеріалів. Всієї технічки не потрібно, достатньо - титулку, кадастровий план, рішення про передачу у власність. З цих даних і буде формуватися блок даних про тех. документацію.
Можливо після такого дослідження, ще будуть думки.
Аватар користувача
solim
Спец
Спец
Повідомлень: 1062
З нами з: 06 листопада 2013 13:47
Репутація: 196
Область: Рівненська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Повідомлення solim »

Роз'яснення ДЗА щодо необхідності при затвердженні проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок надавати витяги як на час складання проекту так і за проектом Pioner

Питання:
Spoiler
0_cr.jpg
Відповідь
Spoiler
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
cerdred
Спец
Спец
Повідомлень: 2015
З нами з: 18 листопада 2007 16:32
Репутація: 88
Область: Черкаська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Повідомлення cerdred »

Підкажіть наступне: у громадянина є ДА (пай) виданий в 2002 році (червоний) сільрадою, є технічна документація по паюванню. В 2008 році на дану ЗД зареєстровано договір оренди (в червоних книжках), проте згідно Тимчасового порядку ведення державного реєстру земель під час реєстрації даного договору оренди земельна ділянка в АС ДЗК внесена не була, поземельна книга не відкривалася. Що громадянину потрібно для отримання витягу: надати реєстратору тільки обмінні файли ХМЛ, чи й робити відновлення меж? Дякую.
Аватар користувача
Малібу
Спец
Спец
Повідомлень: 388
З нами з: 20 грудня 2010 10:52
Репутація: 50
Область: Чернівецька

Повідомлення Малібу »

/viewtopic.php?f=41&t=5909&p=109242#p109242
Аватар користувача
incontri
Повідомлень: 1
З нами з: 16 січня 2012 14:14
Репутація: 0
Область: Рівненська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Повідомлення incontri »

Нічого не розумію!!!! Працюю реєстратором, ін4 переробляємо безкоштовно при людині. Чому їй платити гроші, якщо виготовляється xml від 5 до 20 хв???
У випадку звернення проектної організації для розроблення обмінних файлів (не завжди їхні спеціалісти вміють їх виготовляти), оплату просимо від 10 до 20 гривень.. Banned
Аватар користувача
Denver
Спец
Спец
Повідомлень: 1356
З нами з: 07 червня 2010 18:10
Репутація: 114
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Denver »

incontri писав:ін4 переробляємо безкоштовно п
А як перевіряєте достовірність геодезичних даних, при цьому?
 ! Повідомлення з: Denver
Перед тим, як задати питання скористайтеся пошуком по форуму. 90% тем вже обговорювалося чи обговорюється.
Аватар користувача
KolS
Спец
Спец
Повідомлень: 497
З нами з: 08 січня 2011 21:11
Репутація: 106
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення KolS »

Denver писав:достовірність геодезичних даних
"чудо ортоФото"
Всеодно молодці, перший реєстратор, який переробляє хмель
cerdred
Спец
Спец
Повідомлень: 2015
З нами з: 18 листопада 2007 16:32
Репутація: 88
Область: Черкаська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Повідомлення cerdred »

В громадянина на руках є два примірника незареєстрованих ДА (пай). Фактично дані ЗД були надані у власність розпорядженням РДА. Що потрібно щоб отритмати витяг з ДЗК? Згідно законодавства, чи достатньо буде зробити обмінні файли? Дякую.
Аватар користувача
Ангелина
Спец
Спец
Повідомлень: 376
З нами з: 25 жовтня 2010 15:44
Репутація: 4
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Повідомлення Ангелина »

cerdred писав:В громадянина на руках є два примірника незареєстрованих ДА (пай). Фактично дані ЗД були надані у власність розпорядженням РДА. Що потрібно щоб отритмати витяг з ДЗК? Згідно законодавства, чи достатньо буде зробити обмінні файли? Дякую.
Документація із землеустрою, яка відповідає чинному законодавству, обмінний файл, кв. про оплату.
Р.S. а чому ДА незареєстровані?
cerdred
Спец
Спец
Повідомлень: 2015
З нами з: 18 листопада 2007 16:32
Репутація: 88
Область: Черкаська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Повідомлення cerdred »

Ангелина писав:Документація із землеустрою, яка відповідає чинному законодавству, обмінний файл, кв. про оплату.
Р.S. а чому ДА незареєстровані?
Документація із землеустрою наявна у відділі. Проектанти після виготовлення ДА в 2006 році повіддавали обидва примірники на руки громадянам, які їх не пореєстрували.
Аватар користувача
Ангелина
Спец
Спец
Повідомлень: 376
З нами з: 25 жовтня 2010 15:44
Репутація: 4
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Повідомлення Ангелина »

cerdred писав:Документація із землеустрою наявна у відділі. Проектанти після виготовлення ДА в 2006 році повіддавали обидва примірники на руки громадянам, які їх не пореєстрували.
А ви бачилим назву тієї документації? Вона відповідає вимогам чинного законодавства,яке діє з 2013 року? По- суті ВАМ потрібно провести реєстрацію об'єкта (зем.ділянки), право не зареєстровано і вкинути через обмінні файли не можливо а якщо проводити реєстрацію, то реєстратору потрібна документація відповідна.
cerdred
Спец
Спец
Повідомлень: 2015
З нами з: 18 листопада 2007 16:32
Репутація: 88
Область: Черкаська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Повідомлення cerdred »

Ангелина писав:А ви бачилим назву тієї документації? Вона відповідає вимогам чинного законодавства,яке діє з 2013 року?
ТД із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки власникам земельних часток (паїв) на території..... сільської ради, виготовлена в 2006 році. Документація затверджена розпорядженням РДА. А чи можна вкинути ті обмінники через архівні дані, і видати витяг як надання відомостей із ДЗК?
Аватар користувача
Ангелина
Спец
Спец
Повідомлень: 376
З нами з: 25 жовтня 2010 15:44
Репутація: 4
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Повідомлення Ангелина »

cerdred писав:А чи можна вкинути ті обмінники через архівні дані, і видати витяг як надання відомостей із ДЗК?
А що ви поставите у розділі дата реєтрації ДА? Ця інформація відображається у витязі. Повинна бути дата реєстрації ДА або дата реєстрації зем.ділянки 2013-2014 року, поземельку відкрити якою датою?

[upd=1398157209][/upd]
cerdred писав:Документація затверджена розпорядженням РДА.
Якби ДА був зареєстрований, то надавали б витяг через фунціонал надання відомостей з НКС і у розділі було що поставити і у витязі відобразилася б потрібна інформація.
evd
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 18
З нами з: 02 грудня 2013 14:58
Репутація: 0
Область: Вінницька
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Повідомлення evd »

Отримавши рішення суду про визнання права власності і про скасування запису про власність попереднього власника зем діл попробували провести реєстрацію у державній реєстраційній службі Літинського району Він. облі наштовхнулась на проблему внесення змін про скасування реєстрації попереднього власника, так як право власності було зареєстроване до 1 .01.2013р і в державній реєстраційній службі воно не значиться, то Вони не знають як вносити зміни.В обланому управлінні юстиції попробували пояснити, але кінцевий результат ще не надали. Показали лист відповідь- розяснення з головної реєстраційної служби з Києва цитую дослівно "Відповідно до пункту 41 Порядку ведення Державного реєестру речових прав на нерухоме майно, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2013 року №1141, зі змінами, що набрали чинності 19 лютого 2014 року, державний реєестратор вносить записи до Державного реєестру речових прав на нерухоме майно у разі скасуванн на підставі рішення суду рішення державного реєстратора про державну реєстрацію прав та їх обтяжень.
У разі скасуванн на підставі рішення суду державної реєстрації прав, проведеної до 01січня 2013 року відповідно до законодавства, що діяло на той момент такої реєстрації, записів про державну реєстрацію прав, що містяться в інформаційних системах, документів, на підставі яких проведено державну реєстрацію прав до 01 січня 2013 року, за відсутності державно реєстрації таких прав у Державному реєстрі прав державний реєстратор переносить до державного реєстру прав записи про державну реєстраціюправ, що містяться в інфомаційних системах, та вносить запис про скасування державної реєстрації прав.
При цьому зазначаємо, що згідно з абзацом четвертим пункту 1.2 Порядку прийняття і розгляду заяв про внесення змін до записів, внесення записів про скасування державноїреєестрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та скасування записів Державного реєестру речових прав на нерухоме майно, затвердженого наказом Міністерства юстиції України 12 грудня 2011року №3502/5, зареєстрованим в МіністерствіюстиціїУкраїни 12 грудня 2011 року за № 1429/20167, у разі внесення записів про скасування державної реєстрації прав, скасування записів Державного реєестру речових прав заінтересованою особою є особа, в інтересах якої на підставі рішення суду скасаовано рішення державного реєстратора права. "26 травня буде спроба №5 зареєструвати ділянку, візьму з собою копію відповіді. Відповідь з Києва написали для Реєстраційної службмГолоіного управлінн юстиції у Вінницькій обл. Можливо у когось схожа ситуація і це йому допоможе.
Я Сергій
Повідомлень: 7
З нами з: 22 травня 2014 12:54
Репутація: 0
Область: Одеська
Місце роботи: Юридичні послуги

Намагаються скасувати витяг з ДЗК

Повідомлення Я Сергій »

Договір оренди земельної ділянки набув державної реєстрації. Згодом після смерті орендодавця було укладено інший договір оренди цієї ж ділянки. Первісний орендар звертається до суду про визнання недійсним та скасування такого договору але разом із цим просить суд скасувати витяг з ДЗК який констатує відсутність обмежень використання цієї ділянки (по суті реєстрації первістного договору). Думаю така вимога є юридично не коректною. Яка Ваша думка.
Аватар користувача
Малібу
Спец
Спец
Повідомлень: 388
З нами з: 20 грудня 2010 10:52
Репутація: 50
Область: Чернівецька

Повідомлення Малібу »

Я Сергій писав:Договір оренди земельної ділянки набув державної реєстрації. Згодом після смерті орендодавця було укладено інший договір оренди цієї ж ділянки. Первісний орендар звертається до суду про визнання недійсним та скасування такого договору але разом із цим просить суд скасувати витяг з ДЗК який констатує відсутність обмежень використання цієї ділянки (по суті реєстрації первістного договору). Думаю така вимога є юридично не коректною. Яка Ваша думка.
Скасувати витяг, це означає скасувати реєстрацію ЗД, а це за рішенням суду зробити не можливо.
Аватар користувача
Solpadeine
Спец
Спец
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 листопада 2011 19:22
Репутація: 0
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Solpadeine »

Я Сергій, Nenayu витяг взагалі не є правовстановлюючим або нормативно-правовим документом... яким чином його планують скасувати?
Я Сергій
Повідомлень: 7
З нами з: 22 травня 2014 12:54
Репутація: 0
Область: Одеська
Місце роботи: Юридичні послуги

Повідомлення Я Сергій »

Дякую, я теж цілком з Вами згоден, але маємо ось таку вимогу. При чому позов скдадено "старим" адвокатом. Ймовірно лінувався детальніше розбиратися у проблемі. volya
tops_a
Спец
Спец
Повідомлень: 612
З нами з: 03 липня 2013 10:44
Репутація: 217
Область: Київська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Повідомлення tops_a »

Скажіть, чи має право адвокат на підставі договору про надання правої допомоги (без доручення) замовити витяг з ДЗК.
Аватар користувача
Ангелина
Спец
Спец
Повідомлень: 376
З нами з: 25 жовтня 2010 15:44
Репутація: 4
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Повідомлення Ангелина »

tops_a писав:Скажіть, чи має право адвокат на підставі договору про надання правої допомоги (без доручення) замовити витяг з ДЗК.
ні
Відповісти