Державна геодезична мережа України

Геодезія в землевпорядкуванні
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
Panchuk
Спец
Спец
Повідомлень: 173
З нами з: 04 березня 2008 10:31
Репутація: 0

Державна геодезична мережа України

Повідомлення Panchuk »

Державна геодезична мережа України
Опис замовлення.
► Показати
Для замовлення координат приклад документів:
► Показати
Міська геодезична мережа м. Києва!
Про міську геодезичну мережу
► Показати
Для замовлення координат по м. Києву потрібні Документи:
► Показати
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
Antony
Спец
Спец
Повідомлень: 110
З нами з: 17 травня 2016 11:49
Репутація: 8
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна геодезична мережа України

Повідомлення Antony »

gps_nik писав: А йому на експертизі кажуть, от на ті пункти до яких ти прив'язався, дай інформацію згідно чинного законодавства у вигляді фотографій пункту та складеної картки чергового обстеження пункту...
Згідно якого законодавства треба фото пункту надати?
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Державна геодезична мережа України

Повідомлення gps_nik »

Antony писав: Згідно якого законодавства треба фото пункту надати?
В явному вигляді наче ніде не написано...
Ще з початку літа Держземагенство зобов'язало обласні управління власними силами виконати обстеження всіх пунктів ДГМ 1 класу, а потім і 2 класу... До результатів обстеження вимагають долучити фотографії кожного пункту...
Так що краще робіть...
oliferchuk
Повідомлень: 1
З нами з: 10 березня 2015 15:40
Репутація: 0
Область: Миколаївська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна геодезична мережа України

Повідомлення oliferchuk »

Також долучають землевпорядників сільських рад (зробити обстеження та сфотографувати)
doslidnik
Спец
Спец
Повідомлень: 810
З нами з: 28 липня 2009 19:47
Репутація: 102
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Державна геодезична мережа України

Повідомлення doslidnik »

Щодо придбаних ДГМ.
Ткніть носом де написано що координати ДГМ передавати не можна? Тоді їх і в документацію прикладати теж не можна?
Чи можу я придбані координати офіційно передавати в складі геодезичної зйомки?
Координати пунктів є інформацією для службового користування???


Придбало координати ТОВ у якого немає геодезиста, лише землевпорядники, а позбавити сертифіката згідно закону про топо-геод діяльність можуть лише геодезиста.

Де можна почитати про відповідальність за передачу придбаних координат пунктів 3-м особам?
► Показати
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна геодезична мережа України

Повідомлення ппзкб »

doslidnik писав: Де можна почитати про відповідальність за передачу придбаних координат пунктів 3-м особам
lol2 lol2 lol2 Яка відповідальність? не смішіть! Ви їх замовляли особосто? Там навіть фамілії толком не питають, адресу куда вислати і рахунок і ВСЕ!!!! Тут не 3-м а 10 осоам передавай і пофіг!
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Державна геодезична мережа України

Повідомлення gps_nik »

doslidnik писав: Ткніть носом де написано що координати ДГМ передавати не можна?
Смотрите статью 20, Закона Украины "Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність"...
doslidnik писав: Тоді їх і в документацію прикладати теж не можна?
Почему нельзя???
doslidnik писав: Чи можу я придбані координати офіційно передавати в складі геодезичної зйомки?
Куда и кому???
doslidnik писав: Координати пунктів є інформацією для службового користування???
Сами по себе нет... Если в составе чего либо, могут быть нюансы...
doslidnik писав: Де можна почитати про відповідальність за передачу придбаних координат пунктів 3-м особам?
Если "відповідальність" административная, то наверное нужно читать Административный кодекс... Ну и дальше по аналогии...
ппзкб писав: Яка відповідальність?
Координаты передают конкретному ТОВ для ведения деятельности в своей сфере после личного обращения, где конкретное ТОВ указывает для чего ему нужны координаты... Если ТОВ №1 передало ТОВ №2 без спроса геодезическую информацию, то виноватыми будут и ТОВ №1 ТОВ №2... Виноватым также будет сертифицированый ТОВ №2, поскольку он поставил свою печать на документацию с "левыми" координатами...
doslidnik
Спец
Спец
Повідомлень: 810
З нами з: 28 липня 2009 19:47
Репутація: 102
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Державна геодезична мережа України

Повідомлення doslidnik »

ппзкб писав: Яка відповідальність? не смішіть! Ви їх замовляли особосто? Там навіть фамілії толком не питають, адресу куда вислати і рахунок і ВСЕ!!!! Тут не 3-м а 10 осоам передавай і пофіг!
Зауваження до проекту прикласти підтвердження придбання пунктів ДГМ.
В мене є та скоро буде згідно цього
1)"Список координат та висот пунктів ДГМ" БЕЗ відмітки про ДСК. Хоча тут вона є
2) акт виконаних робіт (ще немає на руках)
3) податкова накладна (ще немає на руках)
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна геодезична мережа України

Повідомлення ппзкб »

gps_nik,
gps_nik писав: Координаты передают конкретному ТОВ для ведения деятельности в своей сфере после личного обращения, где конкретное ТОВ указывает для чего ему нужны координаты
Ви їх особисто замовляли? Чи ви їх розпродуєте? Ще раз описую процедуру: подзвонив, продиктував адресу куда висилати координати, ел. адресу щоб скинули рахунок куда платити, проплатив - отримав. ВСЕ!!! Дуже сумніваюсь що там перевіряють кому і куда і для чого передають!
doslidnik
Спец
Спец
Повідомлень: 810
З нами з: 28 липня 2009 19:47
Репутація: 102
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Державна геодезична мережа України

Повідомлення doslidnik »

Я просив ткнути носом, її читав перед тим як задати питання
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна геодезична мережа України

Повідомлення ппзкб »

doslidnik, Ми теж намагались так замовити, не получалось, передзвонили туда, там сказали що в ел. замовленні щось не працює, прийняли замовлення по телефону. Прислали такий папірець, який ви показали, де навіть не зазначено кому це передається. А тут про відповідальність розпинаються...
doslidnik
Спец
Спец
Повідомлень: 810
З нами з: 28 липня 2009 19:47
Репутація: 102
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Державна геодезична мережа України

Повідомлення doslidnik »

gps_nik писав: doslidnik писав:
Джерело цитати Чи можу я придбані координати офіційно передавати в складі геодезичної зйомки?
Куда и кому???
Іншій землевпорядній організації, територіальному органу Держгеокадастру в складі проету....

Чи мені потрібно як ФОП і як сертифікованому в ТОВ купляти туди і туди пункти. Якщо я надам пункти безкоштовно, які придбав знайомому і вин їх використає (прикладе) в своєму проекті , яка відповідальність за це передбачена?
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна геодезична мережа України

Повідомлення ппзкб »

doslidnik писав: яка відповідальність за це передбачена
NoNo Ай-яй-яй, но-но-но, ну-у-ну-ну
doslidnik
Спец
Спец
Повідомлень: 810
З нами з: 28 липня 2009 19:47
Репутація: 102
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Державна геодезична мережа України

Повідомлення doslidnik »

gps_nik писав: Виноватым также будет сертифицированый ТОВ №2, поскольку он поставил свою печать на документацию с "левыми" координатами...
Не з лівими, а не законно отриманими мабуть. Де написано що придбані пункти ДГМ передавати не можна і де написано про відповідальність?
Конкретно яка відповідальність (чи взагалі вона є а адмін та кримінальному кодексі?) передачу та використання ТОВ2 списку координат від ТОВ1 до ТОВ2?

Відправлено через 3 хвилини 51 секунди:
Пошук по адмін кодексу (2-м його частинам) по слову "геоде" дав лише про пошкодження геодезичних знаків.

Відправлено через 58 секунди:
Іншими словами, ПОКИ я не маю іншої інформації, то відповідальності НЕМАЄ.
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Державна геодезична мережа України

Повідомлення gps_nik »

doslidnik писав: Чи мені потрібно як ФОП і як сертифікованому в ТОВ купляти туди і туди пункти. Якщо я надам пункти безкоштовно, які придбав знайомому і вин їх використає (прикладе) в своєму проекті , яка відповідальність за це передбачена?
Статья 20. Порядок користування топографо-геодезичними і картографічними матеріалами
Юридичні та фізичні особи мають право користуватися матеріалами Державного картографо-геодезичного фонду України з
додержанням вимог цього Закону та Положення про цей фонд.

Під час користування матеріалами Державного картографо-геодезичного фонду України забороняється:

несанкціоноване копіювання топографічних, картографічних, аерозйомочних матеріалів і гравіметричних даних;

передача вихідних матеріалів (їх копій) іншим особам без спеціального дозволу, якщо це не передбачається умовами
користування відповідними матеріалами;


бла-бла-бла.

Cтатья 26. Відповідальність за порушення законодавства в сфері топографо-геодезичної і картографічної діяльності
Порушення законодавства про топографо-геодезичну і картографічну діяльність тягне за собою дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову і кримінальну відповідальність згідно з законом.

Відповідальність за правопорушення в сфері топографо-геодезичної і картографічної діяльності несуть особи, винні у:

бла-бла-бла;
порушенні порядку обліку, зберігання топографічних, картографічних, аерозйомочних матеріалів і гравіметричних даних;
бла-бла-бла.
ппзкб писав: А тут про відповідальність розпинаються...
Касательно законности использования координат дает заключения экспертиза, а не НИИГК... Это не входит в их функции... К ним обратились - они передали если есть основания... Но насколько мне известно, то ведется архив передаваемой информации... Так что не теште себя иллюзиями...
doslidnik
Спец
Спец
Повідомлень: 810
З нами з: 28 липня 2009 19:47
Репутація: 102
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Державна геодезична мережа України

Повідомлення doslidnik »

gps_nik, до якого ТИПУ матеріалів відноситься список координат пунктів ДГМ щоб зрозуміти яким боком сюди ст,20 та 26 про топо-геод роботи? Де про це написано?
Чи є список координат пунктів ДГМ складовою Державного геодезичного фонду? Згідно чого?
Чи не вийде так що чьогодні я придбав в СК63, а завтра буде потрібно те саме кувувати і УСК-2000?

Відправлено через 38 секунди:
Відповідальність передбачена, але в кодексах я її не знайшов.
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Державна геодезична мережа України

Повідомлення gps_nik »

doslidnik писав: gps_nik, до якого ТИПУ...
Дивіться 646 постанову... Пункти 41-43...
doslidnik писав: Відповідальність передбачена, але в кодексах я її не знайшов.
Напевно треба з юристами поспілкуватися раз Вам так цікаво... Я в цій парафії не дуже...
doslidnik
Спец
Спец
Повідомлень: 810
З нами з: 28 липня 2009 19:47
Репутація: 102
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Державна геодезична мережа України

Повідомлення doslidnik »

gps_nik писав: Дивіться 646 постанову... Пункти 41-43...
► Показати
Якщо бути буквоєдом то "списку координат та висот пунктів ДГМ" тут немає. Я не можу знати яким чином цей результат отримано, чи в результаті вимірювань, чи в результаті пальцем в карту morgayu . Мабуть після цих постів в назву чи оформлення "списку координат та висот пунктів ДГМ" будуть внесено зміни.
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Державна геодезична мережа України

Повідомлення gps_nik »

doslidnik писав: Якщо бути буквоєдом...
Банк геодезичних даних складається не тільки з пунктів Державної геодезичної мережі... Частково там є і пункти геодезичних мережі згущення - ГМЗ (наприклад, дивіться м. Київ та його околиці на мапі Геопорталу Державної геодезичної мережі), висотної та гравіметричної мереж...

А термін "Список координат та висот пунктів ДГМ" напевно потрібен для того, щоб на експертизі не виникало сумнівів щодо відповідності списку координат пунктів вимогам статті 8 Закону України "Про Державний земельний кадастр"...
Кремень
Спец
Спец
Повідомлень: 244
З нами з: 03 липня 2008 13:24
Репутація: 15
Область: Полтавська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна геодезична мережа України

Повідомлення Кремень »

Аватар користувача
Krok
Спец
Спец
Повідомлень: 108
З нами з: 26 грудня 2012 22:11
Репутація: 11
Область: АР Крим
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна геодезична мережа України

Повідомлення Krok »

Народ на цьому чудо-сайті http://dgm.gki.com.ua таки реально замовляти пункти? Чи як завжди. Хто замовляв поділіться досвідом.
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1803
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна геодезична мережа України

Повідомлення Azhimut »

Прихований вміст
Для перегляду прихованого вмісту необхідно зареєструватися та авторизуватися
Аватар користувача
juli_son
Спец
Спец
Повідомлень: 75
З нами з: 11 лютого 2013 12:54
Репутація: 1
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна геодезична мережа України

Повідомлення juli_son »

Krok писав: Народ на цьому чудо-сайті http://dgm.gki.com.ua таки реально замовляти пункти? Чи як завжди. Хто замовляв поділіться досвідом.
я по електронці замовляла, швидко виставили рахунок,в понеділок зроблю оплату та буду чекати мої "чудо пункти", бо їх на сайті немає!тільки в місцевому картфонді,тобто роблю замовлення на київ,вони спускають замовлення на місто (там в місцевій системі), перераховують в ск63 і мені надають кінцевий результат..."брєд сивАй кАбылы",я вибачаюсь...але по іншому це ніяк не отримати,добре хоч так вийшли з ситуації и спасибі нашим місцевій служби геодезії,що йдуть назустріч. бо у нас "фантазеры" теодолітні ходи по 20 км прикладують від безкоштовних пунктів...і кажуть що проходе!а ви тут розразуєте про якісь точності lol2 !!!
doslidnik
Спец
Спец
Повідомлень: 810
З нами з: 28 липня 2009 19:47
Репутація: 102
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Державна геодезична мережа України

Повідомлення doslidnik »

juli_son писав: тільки в місцевому картфонді
Що за місцевий картфонд? Укргеоінформ?

Відправлено через 1 хвилину 38 секунди:
Чи пункти після цієї операції з'являться на сайті ДГМ. Глянтьте по можливості.

Відправлено через 11 хвилини 39 секунди:
На сайті з'явилось в характеристиках пункту "стан пункту" "Не обстежений. /Задовільний (станом на 2006 рік)./Задовільний.
Марка в бет. основі світного знаку". Раніше не помічав.

Відправлено через 2 години 25 хвилини 44 секунди:
Чи хтось використовував нівелірні пункти для визначення координат? Чи хтось їх отримував офіційно?
Аватар користувача
juli_son
Спец
Спец
Повідомлень: 75
З нами з: 11 лютого 2013 12:54
Репутація: 1
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Державна геодезична мережа України

Повідомлення juli_son »

doslidnik писав: Що за місцевий картфонд? Укргеоінформ?
так,вони.
буду відстежувати
замовляла пункти 1,2 розряду та 2 черги
vovaz
Спец
Спец
Повідомлень: 787
З нами з: 01 червня 2008 21:44
Репутація: 30
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Державна геодезична мережа України

Повідомлення vovaz »

doslidnik писав: нівелірні пункти для визначення координат?
Це як ?
Відповісти