WladMir писав:При перевірці обмінних файлів необхідно керуватись даними пункту 3.11 Наказу Деркомзему від 18.05.2010 №376 (встановлення (відновлення) меж земельних ділянок
Не можна. Межі в натурі слід встановлювати (відновлювати) за проектами землеустрою та даними державного земельного кадастру, а не навпаки - вводити в реєстр дані з помилками від виносу в натуру. Ви уявляєте, що таке "допустима накладка" 2,5 м між контурами більше 10га? З таким реєстром у обліку земель України "зникне" площа рівна половині адміністративної області, а може й більше... Кому потрібен такий недолугий облік земель?
WladMir писав:У разі виявлення перетинів та розривів з суміжними земельними ділянками, які вже прийняті до АС ДЗК, та точність визначення координат межових знаків яких знаходиться за межами допустимого діапазону визначень (більше 0.1м – 2.5м), зацікавлена сторона (ліцензіат) готує лист до головного Управління Держкомзему на проведення державної землевпорядної експертизи шляхом проведення обстежень на місцевості (контрольних геодезичних вимірювань). Головне Управління Держкомзему створює комісію по проведенню землевпорядної експертизи в складі: голова комісії (представник головного управління Держкомзему), представник регіональної філії Центру ДЗК, представники виконавців робіт (раніше виконаних та теперішніх). В обов'язковому порядку в письмовій формі інформується власник (користувач) земельної ділянки, інформація про яку була внесена до АС ДЗК раніше, про місце й час проведення державної землевпорядної експертизи на предмет можливості виявлення помилки при визначенні місця розташування та меж його земельної ділянки.
Це недопустимо! Проблему слід вирішувати вкорні, а не робити вигляд, що вона вирішується, при цьому розводячи бюрократизм і нову викачку коштів. Хто буде платити за утримання цих комісій, виїзди, заміри...??? Якщо наукова землевпорядна спільнота вИзнає "накладки", визначить їх юридично і запровадить навкруг них бюрократичні і юридичні розборки, то я тоді скажу вже точно: "Здоровий глузд помер. Держкомзем слід знищити, і вітчизняний землеустрій з ДЗК теж." Зараз, поки цього нема, можна вважати, що Гондурас у нас лише наполовину.
WladMir писав:Для внесення виправлень в правовстановлюючий документ (державний акт, договір оренди) необхідно отримати письмову заяву власника (користувача) земельної ділянки про добровільну згоду на зміну правовстановлюючого документа.
Хто ж таку згоду дасть? Землекористувачу - звичайній людині - абсолютно начхати на проблеми вітчизняного ДЗК.
WladMir писав:У випадку незгоди власника (користувача) земельної ділянки на внесення змін, у відомостях якого допущена помилка, або іншої причини неможливості одержання письмової заяви, головне Управління Держкомзему ініціює звернення до суду для вирішення питання про внесення змін у правовстановлюючі документи.
По-перше, чому землекористувач повинен бути втягнений в якісь проблеми через те, що хтось йому неправильно наміряв, накреслив чи порахував.
По-друге, обгрунтувати такий позов буде досить складно. Швидше за все, всі ці суди будуть програватися.
По-третє, прецеденти реприватизації і переприватизації одних і тих самих земельних ділянок ще й з можливістю переробляти і перезатверджувати документацію із землеустрою, збільшувати площу і т.д. ні до чого хорошого не приведуть. Захист приватної власності зараз і без цього на низькому рівні. А так, опустимо його нижче плінтуса.
Chernov писав:Ой ли. Насмешил. Старые чекисты будут смеяться до .... Не так глупы они были.
Короче, мы после МИИГАиК не можем, а он может после Докучаевки.
Коли я прийшов у відділ працювати, мені зразу не сподобалося те, що майже увесь матеріал накопичений в місцевій СК, і його не можна було співставляти з ділянками в СК63, які здають землевпорядні організації. Я зайнявся тим, чим і до того часто займався по роботі та при написанні своєї магістерської роботи - покопошився в "анатомії" місцевої СК, визначив, яку саме систему обрізали і куди зміщували осьовий меридіан, і знайшов константу обрізки - "ключ", який застосовуємо для перерахунку обєктів з СК63 в місцеву СК та відображаємо їх на старому планшеті в електронному вигляді.
Chernov писав:Нобелевскую премию в студию....
Оце я лохонувся! :D Треба було на "нобеля" подавати, а я отримав лише магістра! :D :lol: :lol:
З.І. Ческісти не були дураками, але "рамки" польоту фантазії все рівно дотримувались. Звичайно ж, якщо не стоїть мета зробити систему, перехід з якої в іншу взагалі неможливий.
Chernov писав:При современном состоянии геодезии в Украине избежать накладок и чересполосицы в измерениях теоретически невозможно. Это возможно лишь на организационном уровне.
З цим погоджуюсь на 100%. Необхідно на найвищому рівні принципово змінювати підхід до геод робіт і створення АС ДЗК.
Volodar писав:Ну звичайно скажете, що для цього потрібно кучу грошей. І саме головне, що в державі цих грошей тонами.
У свій час грошей на наведення порядку в геодезичному господарстві та закладення фундаменту для для АС ДЗК не знайшли і почали займатись самодіяльністю. А зараз ця самодіяльність - прибутковий бізнес, який кормить звичайний наш Іван, тому що звик кормити своїм горбом незрозуміло кого незрозуміло за що.
Volodar писав:P.S. Один фахівець стверджував, що на місцевому рівні достаньо місцевої системи координат. При цьому в окремому місті, чудово буде функціонувати і фіскальна складова і забезпечуватися недоторканість приватної власності. І саме голоне, що в цьому зацікавлене саме місто, і відповідно таке буде профінансовано.
Навряд чи знайдеться державний службовець-землевпорядник, якого подібні придурки із Спілки Міст України ще не за...и. :evil:
Хай краще встановлять в межах міста ВЗ і ПЗС та зроблять розмежування, якщо бабло з бюджету нікуди подіти.