Землевпорядна освіта: бути чи не бути?

Форуми по кадрових питаннях (Пошук і пропозиція вакансій на Дошці оголошень!)
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!

Де найкраще навчать землевпорядника?

Харків, ХДАУ ім.Докучаєва
87
27%
Рівненський національний водного господарства та природокористування
36
11%
Дубляни Львівської області
37
11%
Одесский сельскохозяйственный институт ф-т землеустройство и кадастр
15
5%
Досвід і практика - сама велика сила! :)
151
46%
 
Всього голосів: 326

Аватар користувача
Deputat33
Спец
Спец
Повідомлень: 155
З нами з: 19 березня 2008 23:35
Репутація: 4
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Re: Землевпорядна освіта: бути чи не бути?

Повідомлення Deputat33 »

А чого адміністрація Порталу в голосування по рейтингу не включила:
Національний авіаційний університет,
Національний університет архітектури і буд
Востаннє редагувалось 04 січня 2011 11:01 користувачем Deputat33, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Oleg
Спец
Спец
Повідомлень: 2311
З нами з: 03 квітня 2007 11:55
Репутація: 82
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Re: Землевпорядна освіта: бути чи не бути?

Повідомлення Oleg »

Deputat33 писав:Пордалу
Чого,чого? morgny

Тому, що голосування не резинове morgny
Аватар користувача
Веталей
Спец
Спец
Повідомлень: 83
З нами з: 18 жовтня 2008 13:04
Репутація: 0
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Re: Землевпорядна освіта: бути чи не бути?

Повідомлення Веталей »

чебурашка писав:Образование то хорошее в НУБиПе, не вопрос сама там учусь, НО. хочу пойти работать в земельные ресурсы для опыта. но капец. с такой зарплатой конечно. далеко не пойдешь. Вот и что теперь делать?
"Для опыта" рекомендую сначала поработать в проектном институте, или, на худой конец в частной организации, дабы сложить "правильное" первое впечатление о професии))) При работе в земресурсах знание "производственной изнанки" может очень пригодиться NoNo
Аватар користувача
Rond
Спец
Спец
Повідомлень: 150
З нами з: 03 червня 2010 10:51
Репутація: 9
Область: Хмельницька
Місце роботи: Інше

Re: Землевпорядна освіта: бути чи не бути?

Повідомлення Rond »

Навчатись 5 років для того, щоб отримувати 869 грн. і це на державній службі в Управлінні Держкомзему, при цьому маючи стаж роботи 5 років - перспективно, чи не так?
Grinii
Спец
Спец
Повідомлень: 85
З нами з: 25 жовтня 2007 19:14
Репутація: 0
Область: Донецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: Землевпорядна освіта: бути чи не бути?

Повідомлення Grinii »

Если у кого нибудь есть перечень Вузов при которых бы были курсы повышения квалификации инженеров- землеустроителей, выложите пожалуйста информацию. Кроме как г. Киев больше ничего не нашел. Слышал о г. Харьков, но не знаю даже как этот Вуз называется. Поделитеcь пожалуйста контактными телефонами, адресами,ценами.
cerdred
Спец
Спец
Повідомлень: 2015
З нами з: 18 листопада 2007 16:32
Репутація: 88
Область: Черкаська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Re: Землевпорядна освіта: бути чи не бути?

Повідомлення cerdred »

Grinii писав:Если у кого нибудь есть перечень Вузов при которых бы были курсы повышения квалификации инженеров- землеустроителей, выложите пожалуйста информацию. Кроме как г. Киев больше ничего не нашел. Слышал о г. Харьков, но не знаю даже как этот Вуз называется. Поделитеcь пожалуйста контактными телефонами, адресами,ценами.
ТУТ.
Рудня
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 23
З нами з: 01 листопада 2010 13:03
Репутація: 0
Область: Волинська

Re: Землевпорядна освіта: бути чи не бути?

Повідомлення Рудня »

Волинський Державний Університет ім.Л. Українки - хочете щось знать і вміти не йдіть туди вчитись)
fatcat
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 34
З нами з: 27 жовтня 2009 14:21
Репутація: 0
Область: Донецька

Re: Землевпорядна освіта: бути чи не бути?

Повідомлення fatcat »

А почему в списке нет ДонНТУ? У нас тоже выпускают инженеров-землеустроителей, вроде не глупых Krutelyk
Аватар користувача
Volodar
Спец
Спец
Повідомлень: 1795
З нами з: 17 квітня 2008 12:41
Репутація: 52
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Re: Землевпорядна освіта: бути чи не бути?

Повідомлення Volodar »

fatcat писав:А почему в списке нет ДонНТУ? У нас тоже выпускают инженеров-землеустроителей, вроде не глупых Krutelyk
http://dkzr.gov.ua/terra/control/uk/pub ... t_id=36913
Причому як і має бути: Перший в списку.
Аватар користувача
werewolf
Спец
Спец
Повідомлень: 913
З нами з: 22 січня 2008 17:46
Репутація: 5
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше

Re: Землевпорядна освіта: бути чи не бути?

Повідомлення werewolf »

Гм. А де там "Класичний приватний університет"? http://virtuni.education.zp.ua/info_cpu/?q=node/305 У нас майже вся область там навчається на землевпорядників. Nenayu
Аватар користувача
Geod
Спец
Спец
Повідомлень: 93
З нами з: 11 серпня 2008 13:12
Репутація: 6
Область: Запорізька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: Землевпорядна освіта: бути чи не бути?

Повідомлення Geod »

А такой вопрос: нам постоянно приходят писма от ТОВ "Институт премьер" о проведении семинаров и предлагают выдать свидетельство о повышении квалификации за 2 дня семинара (согласно новым лицензийным условиям оно нужно), котируется ли оно Госземагенством?
Аватар користувача
dexter3000
Спец
Спец
Повідомлень: 1353
З нами з: 29 серпня 2007 17:38
Репутація: 10
Область: м.Київ
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Re: Землевпорядна освіта: бути чи не бути?

Повідомлення dexter3000 »

Geod писав:А такой вопрос: нам постоянно приходят писма от ТОВ "Институт премьер" о проведении семинаров и предлагают выдать свидетельство о повышении квалификации за 2 дня семинара (согласно новым лицензийным условиям оно нужно), котируется ли оно Госземагенством?
Не котируется. Повысить квалификацию можно только в учебном заведении з лицензией Минобразования и соглашением с Госкомземом.
АNALITik
Спец
Спец
Повідомлень: 108
З нами з: 18 липня 2010 10:08
Репутація: 0
Область: Рівненська

Повідомлення АNALITik »

Розясніть мені тупому Sorri Згідно із ст.9 ЗУ "Про держ зем кадастр" ...Державним кадастровим реєстратором може бути громадянин України, який має вищу землевпорядну або юридичну освіту...
Я не бачив жодного диплома де б дослівно прописано "землевпорядна освіта" .Чому не написати конкретно напрям підготовки, спеціальність, освітньо-кваліфікаційний рівень, код ?! Ushas
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/507-97-п
http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/787-2010-п
Завтра стопудово буде Boks , Zaryt ...
Прикол в тому, що маю диплом спеціальніста - ГІС та бакалавра - геодезія, картографія та землевпорядкування.
В 2011 примусово переводять на посаду гол спец, на якого покладено обовязки із ведення держреєстру земель.
2011-2012 працюю в Синергії та ПРС
2013 зверху як завжди вже кажуть скільки потрібно прийняти заяв, а потім викидають із реєстру держкадреєстраторів Ushas
Просто підкажіть кому першому написати Тимченку чи Пшонці?!
Востаннє редагувалось 26 січня 2013 11:08 користувачем АNALITik, всього редагувалось 1 раз.
NordMan
Спец
Спец
Повідомлень: 92
З нами з: 20 грудня 2009 14:05
Репутація: 0
Область: Донецька
Місце роботи: Інше

Повідомлення NordMan »

Мой вариант ДонНТУ. Университет хоть и не аграрный, но выпускающая кафедра очень сильная, особенно в геодезии, фотограмметрии, ГИС и зем.праве.
Получил диплом бакалавра в ДонНТУ . На специалиста пошел в ХНАУ на заочное отделение. В первом ВУЗе я получил знания, во втором - бумажку, нервное расстройство + удар по кошельку.

з.ы. На межвузовских олимпиадах по землеустройству в 2010 и 2011 годах наши ребята стандартно занимали 2-е место в командном зачете уступая хозяевам (ЛНАУ и Львовская Политехника соответственно), и то, только потому (имхо), что не могли судьи отдать первое место техническому, а не аграрному ВУЗу, и потому, что вытягивали принимающую сторону...
lina14
Спец
Спец
Повідомлень: 389
З нами з: 29 травня 2012 22:49
Репутація: 170
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення lina14 »

А я хочу припозорить ХНАУ, где я училась. На кафедре геодезии ни одного электронного тахеометра (был, да сплыл).Студенты не видят и не работают ни в одной нормальной программе по землеустройству. Лекции по кадастру (А.П) - это вообще про кадастр на Луне. К компьютерам в универе допускают полько в крайних случаях( на кафедрах только любят рассказывать, как им кто-то подарил их 300 лет назад).Кого хочу отметить-так это Петренка, Корецкого.Очень умные и в курсе нововведений в нашей сфере. Я пришла на производство со знаниями 5 %.Благодарна универу за лучшие студенческие годы жизни и за корочку (хотя она у меня красная).Я пишу это для того, чтобы наш университет был лучше и даже лучшим не только из солидарности там учившихся, а еще и в плане знаний. А сейчас что - самый дорогой факультет у универе по взяткам. Позор.Стыдно.
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

NordMan писав:Мой вариант ДонНТУ
Знаю многих людей оттуда.
Когда то часто докладывал на их конференциях.
Действительно, школа!
Даром, что Донбасс (Хотя, хочется выразить соболезнование умным людям из Донбасса и поругать себя за ксенофобию, вызванную бело-голубыми паразитами)

Додано через 1 хвилину 57 секунд:
АNALITik писав:Розясніть мені тупому
То не Ви тупий, то автори та лоббісти того закону тупі - http://zemres.com/rizne/sertyfikatsiia- ... mahentstva
Хоча, як на думку Карпінського і мою, доречі, не тупі, а падлюки...
kikimora
Спец
Спец
Повідомлень: 62
З нами з: 25 січня 2013 13:45
Репутація: 0
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення kikimora »

А я вообще журналист, окончила ХНУ имени Каразина. Собираюсь поступать в Докучаева, но на сессиях присутствовать считаю "не доцільним". Этот ВУЗ окончила моя сестра, как там любят деньги знаю, поэтому, думаю, что что-то сдать самостоятельно - фантастика.. А жаль Sorri
Андрей1978
Спец
Спец
Повідомлень: 455
З нами з: 07 жовтня 2009 10:34
Репутація: 144
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Андрей1978 »

kikimora писав:Этот ВУЗ окончила моя сестра, как там любят деньги знаю, поэтому, думаю, что что-то сдать самостоятельно - фантастика..
Я закончил этот ВУЗ. За 5 лет никому не дал ни копейки. Я не из "ботанов", и закончил с красным диплом и красной "рожей". Также, но на "заочном" отучился мой друг. Он платил только из солидарности со своей группой. Т.е. ситуация такая же как с ГАИшниками или Сертификатами. Будешь давать - возмут, а если будешь учится - сдашь. Беда в другом, но это проблема не конкретного ВУЗа, а образования в постсоветских странах вообще. В наших ВУЗах повышают кругозор, но не учат работать. Поэтому, большинство, второе высшее получают ради корочки.
vasilkov
Спец
Спец
Повідомлень: 59
З нами з: 31 серпня 2009 21:03
Репутація: 7
Область: Сумська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення vasilkov »

Внаслідок демографічної ситуації в останні кілька років загалом студенти слабіші (я не про усіх, а про певний відсоток) - до вузів брали усіх випускників шкіл. У вузі виправити незнання шкільної математики, мови, географії та інших необхідних землевпоряднику базових знань дуже важко.
Тому загальна проблема дефициту кваліфікованих інженерно-технічних кадрів залишиться.
Востаннє редагувалось 27 січня 2013 19:55 користувачем vasilkov, всього редагувалось 1 раз.
АNALITik
Спец
Спец
Повідомлень: 108
З нами з: 18 липня 2010 10:08
Репутація: 0
Область: Рівненська

Повідомлення АNALITik »

Хто в курсі, чи є при Держземагенстві спец комісія, яка вкл/викл певних осіб із реєстру держкадреєстраторів.
В країні наразі таких близько 1300 чол. Навіть якщо в них вже є печатка та електронний підпис, то посвідчення ще ніхто і нікому не давав (чит. закон). Коли буде зміна "дитячих" логінів та паролів доступу держкадреєстраторів в НКС на серйозніші, про які заїкався Тарнопольський? Ushas
Аватар користувача
zemkov
Спец
Спец
Повідомлень: 690
З нами з: 26 вересня 2007 20:45
Репутація: 0

Повідомлення zemkov »

kikimora писав:А я вообще журналист... считаю "не доцільним"
vasilkov писав:Прислівник "недоцільно" пишеться разом
Це я б сказав - жестоко.
Це як геодезист вертається з поля і пояснює, що нічого не поміряв, бо візирна ось зламалась...
kikimora
Спец
Спец
Повідомлень: 62
З нами з: 25 січня 2013 13:45
Репутація: 0
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення kikimora »

Не буду виправдовуватися, дякую за слушне зауваження. Переважно писала російською, тому і мають місце помилки. Будемо вчитися і виправлятися, адже є бажання стати кращим.
Хто отримував другу вищу освіту в Докучаєва, поділіться досвідом.
Аватар користувача
Nat
Спец
Спец
Повідомлень: 1120
З нами з: 10 грудня 2007 16:16
Репутація: 3
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Nat »

Не по темі
[quote="vasilkov"]Прислівник "недоцільно" пишеться разом morgayu[/quote]
А у контексті "не (є) доцільним" - окремо morgayu
Аватар користувача
zemkov
Спец
Спец
Повідомлень: 690
З нами з: 26 вересня 2007 20:45
Репутація: 0

Повідомлення zemkov »

Не по темі
[quote="kikimora"]Не буду виправдовуватися, дякую за слушне зауваження. ... є бажання стати кращим.[/quote]
Несподівано, чим приємно здивували. В наш час це - рідкість. Подібних "проколів" на форумі предостатньо, а інколи зустрічається взагалі безграмотність.
Сподіваюсь, що разом станемо кращими. Без образ.
пс. В мене дружина - також журналіст. Але вона - "завжди права" morgny
teo
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 28
З нами з: 01 січня 2013 11:02
Репутація: 0
Область: Херсонська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення teo »

kikimora »
Хто отримував другу вищу освіту в Докучаєва, поділіться досвідом.

-Я в етом году сам собираюсь поступать в ХНАУ, 29 января уже собиседование. так что скоро буду знать что и как=)))
Відповісти