Землевпорядна освіта: бути чи не бути?

Форуми по кадрових питаннях (Пошук і пропозиція вакансій на Дошці оголошень!)
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!

Де найкраще навчать землевпорядника?

Харків, ХДАУ ім.Докучаєва
87
27%
Рівненський національний водного господарства та природокористування
36
11%
Дубляни Львівської області
37
11%
Одесский сельскохозяйственный институт ф-т землеустройство и кадастр
15
5%
Досвід і практика - сама велика сила! :)
151
46%
 
Всього голосів: 326

Аватар користувача
Girl
Спец
Спец
Повідомлень: 346
З нами з: 02 серпня 2007 12:30
Репутація: 8
Область: Сумська

Re: Землевпорядна освіта: бути чи не бути?

Повідомлення Girl »

sanich писав:По поводу чего меня разгромили? У меня складіваеться впечатление что Ві Gerl- от одиночества или просто у Вас критические дни или Вас бросил молодой человек? Если я ошибаюсь то давайте раз и навсегда закроем єти темі. Удачи!
А у меня складивается впечатление, что Ви очень интелегентній, умній и образованій человек, но всетаки давайте наверное лучше про ети вещи в привате пообщаемся! Ви все равно номер моей аськи уже посмотрели! :wink:
Аватар користувача
Girl
Спец
Спец
Повідомлень: 346
З нами з: 02 серпня 2007 12:30
Репутація: 8
Область: Сумська

Re: Землевпорядна освіта: бути чи не бути?

Повідомлення Girl »

Кстати по поводу землеустроительного образования есть статьи в "Землевпорядному віснику" №1 и №2 за 2007 год. Кто-нибудь читал?
Аватар користувача
4elove4ek
Спец
Спец
Повідомлень: 293
З нами з: 03 квітня 2007 12:14
Репутація: 1
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Re: Землевпорядна освіта: бути чи не бути?

Повідомлення 4elove4ek »

Gerl писав:Кстати по поводу землеустроительного образования есть статьи в "Землевпорядному віснику" №1 и №2 за 2007 год. Кто-нибудь читал?
я ні, а що там.......
Аватар користувача
Girl
Спец
Спец
Повідомлень: 346
З нами з: 02 серпня 2007 12:30
Репутація: 8
Область: Сумська

Re: Землевпорядна освіта: бути чи не бути?

Повідомлення Girl »

Ой, много интересного, какойто Зіновій Флекей - доцент кафедри землевпорядного проектування Львівського держ. аграрного университету пишет про то что " Фахівців за професіональним напрямом "Геодезія, картографія та землевпорядкування" не можна навчати, нужно разделить геодезию и землеустройство, ето совершенно разніе науки которіе вместе не изучаются. Так же он предлагает внести изменения в проект закона "Про кадастр", ну и соотвецтвенно наверное в ЗК, потому что он не согласен, что кадастровая сїемка включает в себя: геодезичне встановлення меж земельної ділянки, погодження меж з сусідніми землекоритсувачами, виготовлення кадастрового плану. Он не согласен что в ЗК ети виді работ отнесені к землеустройству, и пишет" очевидно, що геодезисти системно перебирають на себе невластиві їм повноваження та розширюють сфери своєї діяльності, не зустрічаючи на цьому шляху опору землевпорядників". Хотя потом он говорит что на учебной практике студенти землеустроители должні заниматься грунтознавством-1неделя, геоботанікою-1неделя, геодез. роботами в землевпорядкуванні-2недели, а геодезією аж 8 недель. Ну и т.д. Вобщем чудак!!! :lol:
Аватар користувача
4elove4ek
Спец
Спец
Повідомлень: 293
З нами з: 03 квітня 2007 12:14
Репутація: 1
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Re: Землевпорядна освіта: бути чи не бути?

Повідомлення 4elove4ek »

Gerl писав:Ой, много интересного, какойто Зіновій Флекей - доцент кафедри землевпорядного проектування Львівського держ. аграрного университету пишет про то что " Фахівців за професіональним напрямом "Геодезія, картографія та землевпорядкування" не можна навчати, нужно разделить геодезию и землеустройство, ето совершенно разніе науки которіе вместе не изучаются. Так же он предлагает внести изменения в проект закона "Про кадастр", ну и соотвецтвенно наверное в ЗК, потому что он не согласен, что кадастровая сїемка включает в себя: геодезичне встановлення меж земельної ділянки, погодження меж з сусідніми землекоритсувачами, виготовлення кадастрового плану. Он не согласен что в ЗК ети виді работ отнесені к землеустройству, и пишет" очевидно, що геодезисти системно перебирають на себе невластиві їм повноваження та розширюють сфери своєї діяльності, не зустрічаючи на цьому шляху опору землевпорядників". Хотя потом он говорит что на учебной практике студенти землеустроители должні заниматься грунтознавством-1неделя, геоботанікою-1неделя, геодез. роботами в землевпорядкуванні-2недели, а геодезією аж 8 недель. Ну и т.д. Вобщем чудак!!! :lol:
:D в мене спеціальність "землевпорядкування і кадастр" і ми вивчали ці предмети разом...
Аватар користувача
dexter3000
Спец
Спец
Повідомлень: 1353
З нами з: 29 серпня 2007 17:38
Репутація: 10
Область: м.Київ
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Re: Землевпорядна освіта: бути чи не бути?

Повідомлення dexter3000 »

Gerl писав:Ой, много интересного, какойто Зіновій Флекей - доцент кафедри землевпорядного проектування Львівського держ. аграрного университету пишет ... Вобщем чудак!!! :lol:
Вообще-то он достаточно уважаемый в профессиональной среде человек, который посвятил практически всю свою жизнь землеустроительному образованию. Я с ним несколько раз лично общался и он вовсе не чудак. Никто не говорит о том, что не надо знать геодезию, просто еще хотелось бы чтобы землеустроитель, как это ни странно для некоторых, умел заниматься землеустройством. Весной этого года Научно-технический совет тогда еще Госкомзема согласился с тем, что нынешнее землеустроительное образование в последние годы перестает быть землеустроительным. Подмена землеустройства геодезией, которая массово производится в "новообразованных" землеустроительных ВУЗах, лишает будущих специалистов знаний, связанных с грамотной разработкой проектных решений по рациональному использованию и охране земель. Следует четко понимать, что геодезия и картография - это проимущественно фиксация существующих границ, а землеустройство - нечто противоположное, креативное - проектирование, создание новых границ, организация территории. Нынче выпускники-геодезисты умеют, в лучшем случае, штамповать проекты отвода - простейший вид землеустроимельной документации, а про то, чтобы сделать организацию территории объекта ПЗФ, не говоря уже о большом сельскохозяйственном предприятии, эколого-экономической оценке проектных решений и т.п. речь уже не идет.
Аватар користувача
Girl
Спец
Спец
Повідомлень: 346
З нами з: 02 серпня 2007 12:30
Репутація: 8
Область: Сумська

Re: Землевпорядна освіта: бути чи не бути?

Повідомлення Girl »

dexter3000 писав:Весной этого года Научно-технический совет тогда еще Госкомзема согласился с тем, что нынешнее землеустроительное образование в последние годы перестает быть землеустроительным.
Да, есть по етому поводу статья в Землевпорядному віснику №1 за 2007г. Очень много интересного там написано по поводу чего велся разговор.Біло там и про "Стан землевпорядної освіти". Говорилось что необходимо "посилити вимоги при акредитації навчальних закладів, у т.ч. шляхом залучення спеціалістів органів земельних ресурсів. Да я согласна с вами по поводу того что нінешнее образование таково как Ви сказали, ну что ж надеемся что на практике от біваліх специалистов етой сфері молодіе специалисті потом все догонят! :) На практике ведь все легче воспринимается!
Аватар користувача
Зенит
Спец
Спец
Повідомлень: 235
З нами з: 29 липня 2007 17:24
Репутація: 3
Область: Чернігівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: Землевпорядна освіта: бути чи не бути?

Повідомлення Зенит »

Все ДУЖЕ залежить від людини.
Якщо людина хоче чомусь навчитись то з самого поганого вузу вона візме пристойний рівень.
Ну а далі П Р А К Т И К А :!: :D :shock: :?
Саме цікаве, що чим більше працівник розбирається і розуміє(чим більшим фахівцем він є в своїй сраві). Дим більше не сумісностей в голові виникає. :shock:
І якщо тебе вчили 2+2=4, то це ще не означає що від тебе не вимагатимуть щоб там було 7.348 (наприклад).
Аватар користувача
4elove4ek
Спец
Спец
Повідомлень: 293
З нами з: 03 квітня 2007 12:14
Репутація: 1
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Re: Землевпорядна освіта: бути чи не бути?

Повідомлення 4elove4ek »

І якщо тебе вчили 2+2=4, то це ще не означає що від тебе не вимагатимуть щоб там було 7.348
не знав я такого, дякую :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :wink:
Востаннє редагувалось 07 вересня 2007 08:32 користувачем 4elove4ek, всього редагувалось 5 разів.
Причина: Потрібно навчитись цитувати
Аватар користувача
dexter3000
Спец
Спец
Повідомлень: 1353
З нами з: 29 серпня 2007 17:38
Репутація: 10
Область: м.Київ
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Re: Землевпорядна освіта: бути чи не бути?

Повідомлення dexter3000 »

Зенит писав:Все ДУЖЕ залежить від людини.
Якщо людина хоче чомусь навчитись то з самого поганого вузу вона візме пристойний рівень.
Ну а далі П Р А К Т И К А :!: :D :shock: :?
Слід мати на увазі й те, що землевпорядна практика в нашій країні далеко не ідеальна. Ви навчитесь на ній, знову ж таки, робити проекти відведення і видавати держакти. І все. Дуже велика проблема підвищенні кваліфікації тих, хто вже працює. У новій редакції розроблених ліцензійних умов на землевпорядні роботи, яка зараз перебуває на погодженні, передбачена необхідність регулярного підвищення кваліфікації для вже працюючих землевпорядників. Що дуже добре.
Прочитайте ст. 25 Закону "Про землеустрій". У нас "на практиці" вміють робити 2-3 види документації із зазначених, а отже нічому іншому молодого спеціаліста не навчать. Хоча б якесь уявлення про окремі види документації мають взагалі 3-4 фахівця на всю Україну.
Таким чином, практика - не панацея. Треба щось міняти, як казав Жванецький, "у консерваторії", а то дуже багато розвелось "музикантів".
Аватар користувача
4elove4ek
Спец
Спец
Повідомлень: 293
З нами з: 03 квітня 2007 12:14
Репутація: 1
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Re: Землевпорядна освіта: бути чи не бути?

Повідомлення 4elove4ek »

Хоча б якесь уявлення про окремі види документації мають взагалі 3-4 фахівця на всю Україну.
Згідний з тобою, тля того і існує цей форум, щоб ділитися знаннями :wink:
Elena

Re: Землевпорядна освіта: бути чи не бути?

Повідомлення Elena »

На факультете землеустройства в Одесском государственном аграрном университете учат быть не только классным землеустроителем, но и настоящим деловым человеком. Там теория очень тесно связана с практикой. Осбенно хочется выделить Смоленского Евгения Васильевича, Власову Елену Юрьевну
spez

Re: Землевпорядна освіта: бути чи не бути?

Повідомлення spez »

какая разница какой университет если ты не хочеш то тебя не заставят!!!
Аватар користувача
dexter3000
Спец
Спец
Повідомлень: 1353
З нами з: 29 серпня 2007 17:38
Репутація: 10
Область: м.Київ
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Re: Землевпорядна освіта: бути чи не бути?

Повідомлення dexter3000 »

spez писав:какая разница какой университет если ты не хочеш то тебя не заставят!!!
Хуже другое - если ты хочешь учиться, а тебе не могут предложить знаний.
Аватар користувача
4elove4ek
Спец
Спец
Повідомлень: 293
З нами з: 03 квітня 2007 12:14
Репутація: 1
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Re: Землевпорядна освіта: бути чи не бути?

Повідомлення 4elove4ek »

dexter3000 писав:если ты хочешь учиться, а тебе не могут предложить знаний
вот с етим я с тобой согласен на 200 %
щас преподавателей не интересует твоя тяга к знаниям, а толстий ли у тебя кошелек :x :x :x
.......... екзамен - дай, (не смотря знаешь ти чтото или нет), зачет - опять дай :x
Аватар користувача
Volodumur
Спец
Спец
Повідомлень: 62
З нами з: 29 жовтня 2007 17:56
Репутація: 7
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: Землевпорядна освіта: бути чи не бути?

Повідомлення Volodumur »

Я сейчас учусь заочно в Кременчуцком государственном политехническом университете им. М. Остроградского, кафедра геодезии, зземлеустройства ы кадастра. 5-й курс. Летом защита. Меня все устраивает. Да, я там учусь, чтобы получить диплом специалиста с целью карьерного роста. Но, только благодаря практике и самосовершенствованию можно стать професионалом в етой сфере деятельности. Я уже работаю по специальности 5 лет. Имею неплохой опыт. До поступления в институт закончил сельськохозяйственный техникум. Получил неплохие знания. Мое мнение такое: не важно, где ты учишся или учился - главное практика. В нашем деле она имеет большое значение.
Аватар користувача
Nika
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 12
З нами з: 19 грудня 2007 08:47
Репутація: 0

Re: Землевпорядна освіта: бути чи не бути?

Повідомлення Nika »

Я от теж в пошуку, вирішила отримати другу вищу освіту, але от де саме - теж не знаю. Добродії, а у столиці, щось пристойне є по даній спеціальності, де можна і освіту отримати, і зважатимуть на те, що ти працюєш?
Аватар користувача
Girl
Спец
Спец
Повідомлень: 346
З нами з: 02 серпня 2007 12:30
Репутація: 8
Область: Сумська

Re: Землевпорядна освіта: бути чи не бути?

Повідомлення Girl »

А как ето по вашему Nika :
Nika писав:де можна і освіту отримати, і зважатимуть на те, що ти працюєш
? :lol: Ві что хотите не учиться а бездельничать потому что ві работаете? Такого в Киеве нет, я сама там училась!
Аватар користувача
Nika
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 12
З нами з: 19 грудня 2007 08:47
Репутація: 0

Re: Землевпорядна освіта: бути чи не бути?

Повідомлення Nika »

Gerl писав:А как ето по вашему Nika :? :lol: Ві что хотите не учиться а бездельничать потому что ві работаете? Такого в Киеве нет, я сама там училась!
Ну це вже ні, я не з тих, хто любить байдикувати - я б сказала навпаки, тим більше, що мене це дійсно цікавить, так, що якщо втягнусь у таке навчання, то однозначно не для того, щоб так втратити і свій час та гроші, і час інших людей ....
Аватар користувача
dexter3000
Спец
Спец
Повідомлень: 1353
З нами з: 29 серпня 2007 17:38
Репутація: 10
Область: м.Київ
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Re: Землевпорядна освіта: бути чи не бути?

Повідомлення dexter3000 »

Nika писав:Я от теж в пошуку, вирішила отримати другу вищу освіту, але от де саме - теж не знаю. Добродії, а у столиці, щось пристойне є по даній спеціальності, де можна і освіту отримати, і зважатимуть на те, що ти працюєш?
Якщо дійсно є бажання хоть чомусь навчитись у галузі землеустрою, то треба йти в Національний аграрний університет, Львівський державний аграрний університет або Харківський національний аграрний університет. Якщо є бажання добре розбіратись у геодезії - Київський національний університет будівництва та архітектури, Львівську політехніку (хоча нормально самому землеустрою у цих двох вузах не вчать). Все інше, на мій хлопський розум, - профанація землевпорядної освіти, після якої всі "доучуються на практиці", при тому, що "практика" у більшості випадків залишає бажати кращого, що б там про неї не говорили.
Аватар користувача
4elove4ek
Спец
Спец
Повідомлень: 293
З нами з: 03 квітня 2007 12:14
Репутація: 1
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Re: Землевпорядна освіта: бути чи не бути?

Повідомлення 4elove4ek »

....... а про ВДУ ім. Л.Українки що можеш сказати ??
Аватар користувача
dexter3000
Спец
Спец
Повідомлень: 1353
З нами з: 29 серпня 2007 17:38
Репутація: 10
Область: м.Київ
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Re: Землевпорядна освіта: бути чи не бути?

Повідомлення dexter3000 »

4elove4ek писав:....... а про ВДУ ім. Л.Українки що можеш сказати ??
dexter3000 писав:профанація землевпорядної освіти
8)
Dim4uk
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 31
З нами з: 17 січня 2008 17:10
Репутація: 0

Re:

Повідомлення Dim4uk »

yanslav писав:Я теж вважаю, що для тернопільчан найближче і, повірте, одним із найкращих буде Національний університет водного господарства та природокористування (м.Рівне).
Це не моя особиста думка, а й думка наших бувших студентів.
Привіт всім хто мене знає і пам'ятає.
З повагою, Янчук Руслан Миколайович.
Хвали мене моя губонька, бо роздеру !!! :D
(Викладач про вуз в якому викладає)
Памятаємо, знаємо, сумуємо....

Насправді я повністю погоджуюсь (як бувший студент)
Аватар користувача
4elove4ek
Спец
Спец
Повідомлень: 293
З нами з: 03 квітня 2007 12:14
Репутація: 1
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Re: Землевпорядна освіта: бути чи не бути?

Повідомлення 4elove4ek »

Ти закінчуй і до нас, такі кадри на дорозі не валяються, і експерта нам треба, а до Ковеля тут 30 хв. їзди :wink:
подумай :?:
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
Xzibit
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 23
З нами з: 25 лютого 2008 02:07
Репутація: 2
Область: Чернівецька
Місце роботи: Інститути землеустрою

Re: Землевпорядна освіта: бути чи не бути?

Повідомлення Xzibit »

Girl писав:.... студенти землеустроители должні заниматься грунтознавством-1неделя, геоботанікою-1неделя, геодез. роботами в землевпорядкуванні-2недели, а геодезією аж 8 недель. Ну и т.д. Вобщем чудак!!! :lol:
Будьласка уважніше пречитайте статтю пана З. П. Флекея він вказує що землевпорядник зараз маєть таку практику і це негативно відбивається на сьогоднішніх спеціалістах... :idea:
Відповісти