annett писав: Доброго вечора! Допоможіть, будь-ласка, новачку на вашому форумі)) Потрібно перевести координати із СК-63 в WGS84.
Я ж вище Вашого повідомлення написав сервіс, де можна перевести координати з однієї системи в іншу. Ви, як новачок, читайте також що було написано раніше.
Стосовно сервісу:
1. Переходите сюди
http://shels.com.ua/service/proj.htm
2. Натискаєте кнопочку "Открыть" і вибираєте свій текстовий файл, або в полі зліва внизу вставляєте список координат.
Формат має бути таким:
"номер точки" "X" "Y" "Z"
або
"номер точки","X","Y","Z"
3. У Вашому випадку не має координати Z, тому доведеться подобавляти ",0.0" отаким чином:
Код: Виділити все
1,5352297.398,5265808.231,0.0
2,5352265.959,5265812.117,0.0
3,5352263.285,5265789.787,0.0
4,5352294.154,5265785.976,0.0
4. В полі "Текущая система координат" вибирайте "СК63 (33-36) Зона 5 (WGS 84)", а в полі "Новая система координат" вибираєте "WGS 84".
5. В полі "Округление" вибираєте "(без округления)" і натискаєте кнопочку "Преобразовать".
6. Отримаєте результат:
Код: Виділити все
1,48.38550181362293,35.036830996659894,0.0
2,48.38521930389751,35.03688602542242,0.0
3,48.38519404357479,35.03658477452279,0.0
4,48.385471431402856,35.03653080321511,0.0
Це і буде система wgs84 і вона географічна, тому результат в градусах. Те саме вже і зробив Vanya123 тільки, я так підозрюю, в Digitals, тому що датум wgs84 там відрізняється.