Digitals
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
- Зенит
- Спец
- Повідомлень: 235
- З нами з: 29 липня 2007 17:24
- Репутація: 3
- Область: Чернігівська
- Місце роботи: Приватні проектні організації
Re: Digitals
На дві ділянки без проблем! Прописую в шаблоні все на 0.1000га( 0.1500га, 0.2500га, друга площа і все решта з обміника саме прописується.
А от 3,4..... ділянки Р У Ч К А М И - радує що зустрічається таке не часто.
Невже не знайдеться світлої голови !?!?
А от 3,4..... ділянки Р У Ч К А М И - радує що зустрічається таке не часто.
Невже не знайдеться світлої голови !?!?
- Сергiй64
- Спец
- Повідомлень: 920
- З нами з: 21 червня 2009 19:55
- Репутація: 67
- Область: Вінницька
- Місце роботи: Приватні проектні організації
Re: Digitals
Доброго дня.
може комусь траплялось ділити ділянку такої конфігурації діджітал ділить, але виходить три ділянки, а мені треба дві, ще й до того ж дві агрогрупи, може хтось порадить, як?
може комусь траплялось ділити ділянку такої конфігурації діджітал ділить, але виходить три ділянки, а мені треба дві, ще й до того ж дві агрогрупи, може хтось порадить, як?
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
- Сергiй64
- Спец
- Повідомлень: 920
- З нами з: 21 червня 2009 19:55
- Репутація: 67
- Область: Вінницька
- Місце роботи: Приватні проектні організації
Re: Digitals
Так і зробив. Д якую.Yaroslavchech писав:А ви поділіть у два етапи:
Добрий день. Маю карту яку потрібно очистити від непотрібного, тобто залишити тількі населені пункти. Але карта має "скрытые" слої і при виділенні того, що не потрібно, чіпляється ще багато чого в тому числі і те що потрібно залишити. Підскажіть будь-ласка,чи можливо щось зробити? можливо можна якось скопіювати населені пункти без "скрытых" слоїв? Карту додав.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
- Зенит
- Спец
- Повідомлень: 235
- З нами з: 29 липня 2007 17:24
- Репутація: 3
- Область: Чернігівська
- Місце роботи: Приватні проектні організації
Роблю так - клик лівою(на "мишці") потрібний елемент-> правою вибираємо (пометить весь слой) чи шось цього типу (зарез нема під рукою програми), І ВИДАЛЯЄМЕ всі елементи цього слою.LStrike писав:Добрий день. Маю карту яку потрібно очистити від непотрібного, тобто залишити тількі населені пункти. Але карта має "скрытые" слої і при виділенні того, що не потрібно, чіпляється ще багато чого в тому числі і те що потрібно залишити. Підскажіть будь-ласка,чи можливо щось зробити? можливо можна якось скопіювати населені пункти без "скрытых" слоїв? Карту додав.
Конкретизую: потрібно залишити лише населені пункти.Все що знаходиться за межами - видалити.Деякі слої які починаються за межами продовжуються і в межах населеного пункту. Треба видалити ту частину яка за межами нп але так щоб не змінилося те що вмежах нп. Я спробував команду "розбити на лінії", допомагає але пропадає колір при видаленні частини слою.
Додано через4 хвилини 23 секунди:
І ще одне питання: прив'язав растр, додав рамку, штамп і спробував експортувати це в tif, але видає помилку: "невірний дескриптор".Що це означає? як це виправити?
Додано через4 хвилини 23 секунди:
І ще одне питання: прив'язав растр, додав рамку, штамп і спробував експортувати це в tif, але видає помилку: "невірний дескриптор".Що це означає? як це виправити?
В данном случае задачу надо разбить на количество этапов равное количеству населенных пунктов
если есть слой межа населенного пункту - выбрать этот слой, и Сервис-Обрезать по полигону/рамке. Результат сохранить.
Повторить сколько нужно раз с другими населенными пунктами открывая исходный файл. Результаты по нас. пунктам сохранять отдельно.
Потом сделать вставка-карта со всеми сохраненными нас. пунктами.
В случае если слоя такого нет, то вручную обвести нужную область и сделать то что описано выше.
В результате могут наблюдатся проблемы со сложными полигонами, но по крайней это легче чем вручную обрезать все подряд.
Ошибка может возникать изза того что вам не хватает ресурсов компьютера, попробуйте уменьшить количество dpi при сохранении результата, так же похожая ошибка возникала когда не была установлена рабочая зона (рамка печати - Карта - Рабочая зона (установить)).
если есть слой межа населенного пункту - выбрать этот слой, и Сервис-Обрезать по полигону/рамке. Результат сохранить.
Повторить сколько нужно раз с другими населенными пунктами открывая исходный файл. Результаты по нас. пунктам сохранять отдельно.
Потом сделать вставка-карта со всеми сохраненными нас. пунктами.
В случае если слоя такого нет, то вручную обвести нужную область и сделать то что описано выше.
В результате могут наблюдатся проблемы со сложными полигонами, но по крайней это легче чем вручную обрезать все подряд.
Ошибка может возникать изза того что вам не хватает ресурсов компьютера, попробуйте уменьшить количество dpi при сохранении результата, так же похожая ошибка возникала когда не была установлена рабочая зона (рамка печати - Карта - Рабочая зона (установить)).
Зайдите в менеджер слоев - посмотрите какие слои имеют статус Скрытый/Видимый и измените им этот статус на Правка. Но делайте это аккуратно - возможно там много слоев скрытых которые не нужны были при распечатке и их отключили. Потом пробуйте обрезать. Ненужные слои можно удалить (пометить весь слой - удалить).Дуже вам вдячний!!! Ви дуже допомогли мені! Правда деякі полігони обрізає не коректно (то вирізає більше чим потрібно, то взагалі все вирізає і в межах і за полігоном). Причому полігон роблю не складний. Не підскажете чому так? можливо виправити?
Додано через3 хвилини 11 секунд:
есть операция пометить - внутри помеченого и другие схожие операции, но проблема в том что некоторые слои я так понимаю продолжаются и за границей населенного пункта и все равно надо обрезать по границе нас. пункта. А так я сократил алгоритм.ZIC писав:що, хіба звичайна ГІС-івська операція "вибрати потрібні об'єкти" (населені пункти) і зберегти вибірку як окремий шар не працює?
Ще одне питання: мені потрібно зробити таблицю по умовним знакам. Виділяю карту, виконую команду "вставка"-"условные обозначения"(только активные слои). З’являються умовні знаки. Мені всі не потрібні, я вибираю те,що потрібно інше видаляю. Як ті знаки, що залишились вирівняти, щоб вставити їх в табличку?
- KolS
- Спец
- Повідомлень: 497
- З нами з: 08 січня 2011 21:11
- Репутація: 106
- Область: Київська
- Місце роботи: Приватні проектні організації
Підскажіть "новачку",коли будую звичайну лінію, ставлю точки впідряд, спочатку точки ставляться нормаль...а потім, ставлю в одне місце, точка здвигається в інше,ставлю далі та ще здвигається і лінія получаються якимись зубцями...що потрібно настроїти...щоб точка ставилась саме там де я її ставлю... ?
- KolS
- Спец
- Повідомлень: 497
- З нами з: 08 січня 2011 21:11
- Репутація: 106
- Область: Київська
- Місце роботи: Приватні проектні організації
Все набагато простіше, я просто пробував поставить автозахват ху 0,01 z 0,01 і все facepalm
Востаннє редагувалось 19 липня 2012 00:06 користувачем KolS, всього редагувалось 1 раз.
-
- Спец
- Повідомлень: 455
- З нами з: 07 жовтня 2009 10:34
- Репутація: 144
- Область: Харківська
- Місце роботи: Приватні проектні організації
Может быть не правильно составлен какой-то "условный знак" - его маска (Карта-Условные знаки). Может быть к какому-то слою или параметру присвоен "стиль" со штриховкой. А выскочить проблема могла, например, при вставке "в другом масштабе" или при изменении масштаба карты не поставили галочку "фиксировать текст".
В новой версии Digitals, должно работать без глюков. Обновите Ged.exeскоріше всього з умовним знаком(сам створював,знак обрив скелястий)...бо саме при добавленні його в мене з'являються ці лінії...
Alex1977 можливо ви подивитесь...щось підскажете...на який email скинуть?Буду вдячний ...