Digitals

Програми, які допомагають нам у роботі. Бажаєте рекламувати свій бізнес? Ставайте сонсором вказаного розділу.
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
Зенит
Спец
Спец
Повідомлень: 235
З нами з: 29 липня 2007 17:24
Репутація: 3
Область: Чернігівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: Digitals

Повідомлення Зенит »

На дві ділянки без проблем! Прописую в шаблоні все на 0.1000га( 0.1500га, 0.2500га, друга площа і все решта з обміника саме прописується.

А от 3,4..... ділянки Р У Ч К А М И - радує що зустрічається таке не часто.

Невже не знайдеться світлої голови !?!? Sorri
Аватар користувача
Сергiй64
Спец
Спец
Повідомлень: 920
З нами з: 21 червня 2009 19:55
Репутація: 67
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: Digitals

Повідомлення Сергiй64 »

Доброго дня.
може комусь траплялось ділити ділянку такої конфігурації
поділ.JPG
діджітал ділить, але виходить три ділянки, а мені треба дві, ще й до того ж дві агрогрупи, може хтось порадить, як?
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
Сергiй64
Спец
Спец
Повідомлень: 920
З нами з: 21 червня 2009 19:55
Репутація: 67
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: Digitals

Повідомлення Сергiй64 »

Yaroslavchech писав:А ви поділіть у два етапи:
Так і зробив. Д якую.
Аватар користувача
LStrike
Спец
Спец
Повідомлень: 199
З нами з: 03 травня 2010 14:56
Репутація: 114
Область: Чернігівська

Повідомлення LStrike »

Добрий день. Маю карту яку потрібно очистити від непотрібного, тобто залишити тількі населені пункти. Але карта має "скрытые" слої і при виділенні того, що не потрібно, чіпляється ще багато чого в тому числі і те що потрібно залишити. Підскажіть будь-ласка,чи можливо щось зробити? можливо можна якось скопіювати населені пункти без "скрытых" слоїв? Карту додав.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
Зенит
Спец
Спец
Повідомлень: 235
З нами з: 29 липня 2007 17:24
Репутація: 3
Область: Чернігівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Зенит »

LStrike писав:Добрий день. Маю карту яку потрібно очистити від непотрібного, тобто залишити тількі населені пункти. Але карта має "скрытые" слої і при виділенні того, що не потрібно, чіпляється ще багато чого в тому числі і те що потрібно залишити. Підскажіть будь-ласка,чи можливо щось зробити? можливо можна якось скопіювати населені пункти без "скрытых" слоїв? Карту додав.
Роблю так - клик лівою(на "мишці") потрібний елемент-> правою вибираємо (пометить весь слой) чи шось цього типу (зарез нема під рукою програми), І ВИДАЛЯЄМЕ всі елементи цього слою. morgny
Аватар користувача
Gennadij
Спец
Спец
Повідомлень: 189
З нами з: 22 листопада 2007 18:39
Репутація: 8
Область: Тернопільська
Контактна інформація:

Повідомлення Gennadij »

LStrike писав:має "скрытые" слої
крім службових карта "скритих" шарів не містить.
LStrike писав:очистити від непотрібного
Конкретизуйте задачу.
Аватар користувача
LStrike
Спец
Спец
Повідомлень: 199
З нами з: 03 травня 2010 14:56
Репутація: 114
Область: Чернігівська

Повідомлення LStrike »

Конкретизую: потрібно залишити лише населені пункти.Все що знаходиться за межами - видалити.Деякі слої які починаються за межами продовжуються і в межах населеного пункту. Треба видалити ту частину яка за межами нп але так щоб не змінилося те що вмежах нп. Я спробував команду "розбити на лінії", допомагає але пропадає колір при видаленні частини слою.

Додано через4 хвилини 23 секунди:
І ще одне питання: прив'язав растр, додав рамку, штамп і спробував експортувати це в tif, але видає помилку: "невірний дескриптор".Що це означає? як це виправити?
Аватар користувача
013x
Спец
Спец
Повідомлень: 147
З нами з: 15 січня 2009 12:03
Репутація: 1
Область: Закарпатська

Повідомлення 013x »

В данном случае задачу надо разбить на количество этапов равное количеству населенных пунктов
если есть слой межа населенного пункту - выбрать этот слой, и Сервис-Обрезать по полигону/рамке. Результат сохранить.
Повторить сколько нужно раз с другими населенными пунктами открывая исходный файл. Результаты по нас. пунктам сохранять отдельно.
Потом сделать вставка-карта со всеми сохраненными нас. пунктами.
В случае если слоя такого нет, то вручную обвести нужную область и сделать то что описано выше.
В результате могут наблюдатся проблемы со сложными полигонами, но по крайней это легче чем вручную обрезать все подряд.

Ошибка может возникать изза того что вам не хватает ресурсов компьютера, попробуйте уменьшить количество dpi при сохранении результата, так же похожая ошибка возникала когда не была установлена рабочая зона (рамка печати - Карта - Рабочая зона (установить)).
Аватар користувача
LStrike
Спец
Спец
Повідомлень: 199
З нами з: 03 травня 2010 14:56
Репутація: 114
Область: Чернігівська

Повідомлення LStrike »

Дуже вам вдячний!!! Ви дуже допомогли мені! Правда деякі полігони обрізає не коректно (то вирізає більше чим потрібно, то взагалі все вирізає і в межах і за полігоном). Причому полігон роблю не складний. Не підскажете чому так? можливо виправити?
ZIC
Спец
Спец
Повідомлень: 1094
З нами з: 14 травня 2010 17:36
Репутація: 7
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Повідомлення ZIC »

А що, хіба звичайна ГІС-івська операція "вибрати потрібні об'єкти" (населені пункти) і зберегти вибірку як окремий шар не працює?
Аватар користувача
013x
Спец
Спец
Повідомлень: 147
З нами з: 15 січня 2009 12:03
Репутація: 1
Область: Закарпатська

Повідомлення 013x »

Дуже вам вдячний!!! Ви дуже допомогли мені! Правда деякі полігони обрізає не коректно (то вирізає більше чим потрібно, то взагалі все вирізає і в межах і за полігоном). Причому полігон роблю не складний. Не підскажете чому так? можливо виправити?
Зайдите в менеджер слоев - посмотрите какие слои имеют статус Скрытый/Видимый и измените им этот статус на Правка. Но делайте это аккуратно - возможно там много слоев скрытых которые не нужны были при распечатке и их отключили. Потом пробуйте обрезать. Ненужные слои можно удалить (пометить весь слой - удалить).

Додано через3 хвилини 11 секунд:
ZIC писав:що, хіба звичайна ГІС-івська операція "вибрати потрібні об'єкти" (населені пункти) і зберегти вибірку як окремий шар не працює?
есть операция пометить - внутри помеченого и другие схожие операции, но проблема в том что некоторые слои я так понимаю продолжаются и за границей населенного пункта и все равно надо обрезать по границе нас. пункта. А так я сократил алгоритм.
Аватар користувача
LStrike
Спец
Спец
Повідомлень: 199
З нами з: 03 травня 2010 14:56
Репутація: 114
Область: Чернігівська

Повідомлення LStrike »

Ще одне питання: мені потрібно зробити таблицю по умовним знакам. Виділяю карту, виконую команду "вставка"-"условные обозначения"(только активные слои). З’являються умовні знаки. Мені всі не потрібні, я вибираю те,що потрібно інше видаляю. Як ті знаки, що залишились вирівняти, щоб вставити їх в табличку?
Аватар користувача
Земля
Спец
Спец
Повідомлень: 143
З нами з: 04 травня 2007 11:13
Репутація: -4
Область: Сумська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Земля »

Є діжіталс демо-версія. Є аерофотознімки.
Будь ласка, дайте відповідь чи можливо працювати в демо-версії з аерофознімками? Цікавить саме координування точок.
Аватар користувача
013x
Спец
Спец
Повідомлень: 147
З нами з: 15 січня 2009 12:03
Репутація: 1
Область: Закарпатська

Повідомлення 013x »

Работать можно, только результаты вашего труда сохранить будет нельзя. На листочек разве что переписывать.
Программа стоит небольших денег, что лучше ее купить чем парить себе мозг.
Аватар користувача
KolS
Спец
Спец
Повідомлень: 497
З нами з: 08 січня 2011 21:11
Репутація: 106
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення KolS »

Підскажіть "новачку",коли будую звичайну лінію, ставлю точки впідряд, спочатку точки ставляться нормаль...а потім, ставлю в одне місце, точка здвигається в інше,ставлю далі та ще здвигається і лінія получаються якимись зубцями...що потрібно настроїти...щоб точка ставилась саме там де я її ставлю... Nenayu ?
Alex1977
Спец
Спец
Повідомлень: 93
З нами з: 27 березня 2008 09:30
Репутація: 0

Повідомлення Alex1977 »

Проверьте в окне свойств карты или не установлена Точность координат (выпадающий список). Возможно также срабатывает привязка к точке или линии. Привязка отключается на закладке Сбор, галочка Автозахват.
Аватар користувача
KolS
Спец
Спец
Повідомлень: 497
З нами з: 08 січня 2011 21:11
Репутація: 106
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення KolS »

Все набагато простіше, я просто пробував поставить автозахват ху 0,01 z 0,01 і все facepalm
Востаннє редагувалось 19 липня 2012 00:06 користувачем KolS, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Gennadij
Спец
Спец
Повідомлень: 189
З нами з: 22 листопада 2007 18:39
Репутація: 8
Область: Тернопільська
Контактна інформація:

Повідомлення Gennadij »

Не по темі
Малюємо...
Аватар користувача
KolS
Спец
Спец
Повідомлень: 497
З нами з: 08 січня 2011 21:11
Репутація: 106
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення KolS »

Шановні, така проблем, роблю топоплан...ставлю умовні знаки, оформляю і вже в кінці роботи звиртаю увагу на те, що в мене якісь не зрозумілі лінії з'являються..і при роздруковці теж....їх удалить не можна, хтось зтикався з таким?Що робить?
Alex1977
Спец
Спец
Повідомлень: 93
З нами з: 27 березня 2008 09:30
Репутація: 0

Повідомлення Alex1977 »

Нужно видеть ваш DMF
Андрей1978
Спец
Спец
Повідомлень: 455
З нами з: 07 жовтня 2009 10:34
Репутація: 144
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Андрей1978 »

Может быть не правильно составлен какой-то "условный знак" - его маска (Карта-Условные знаки). Может быть к какому-то слою или параметру присвоен "стиль" со штриховкой. А выскочить проблема могла, например, при вставке "в другом масштабе" или при изменении масштаба карты не поставили галочку "фиксировать текст".
Аватар користувача
KolS
Спец
Спец
Повідомлень: 497
З нами з: 08 січня 2011 21:11
Репутація: 106
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення KolS »

скоріше всього з умовним знаком(сам створював,знак обрив скелястий)...бо саме при добавленні його в мене з'являються ці лінії...
Alex1977 можливо ви подивитесь...щось підскажете...на який email скинуть?Буду вдячний ...
XoXol
Спец
Спец
Повідомлень: 206
З нами з: 20 липня 2012 19:14
Репутація: 18
Область: Чернігівська

Повідомлення XoXol »

Может кто то посоветовать хорошие видео уроки по Диджиталу или Гису?
Аватар користувача
Denver
Спец
Спец
Повідомлень: 1355
З нами з: 07 червня 2010 18:10
Репутація: 114
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Denver »

XoXol писав:Может кто то посоветовать хорошие видео уроки по Диджиталу или Гису?
youtube.com/playlist?list=PL8C7D0ED72BDF4A26&feature=plcp
 ! Повідомлення з: Denver
Перед тим, як задати питання скористайтеся пошуком по форуму. 90% тем вже обговорювалося чи обговорюється.
Alex1977
Спец
Спец
Повідомлень: 93
З нами з: 27 березня 2008 09:30
Репутація: 0

Повідомлення Alex1977 »

скоріше всього з умовним знаком(сам створював,знак обрив скелястий)...бо саме при добавленні його в мене з'являються ці лінії...
Alex1977 можливо ви подивитесь...щось підскажете...на який email скинуть?Буду вдячний ...
В новой версии Digitals, должно работать без глюков. Обновите Ged.exe
Відповісти