Як боротись з накладками?
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
- Prometheus
- Спец
- Повідомлень: 1475
- З нами з: 31 березня 2011 12:13
- Репутація: 321
- Область: Житомирська
- Місце роботи: Приватні проектні організації
Як боротись з накладками?
geo-zem-polt, Вам потрібно правильно виставити заокруглення координат
Як боротись з накладками?
А яке "правильне заокруглення"?pieshkov писав:geo-zem-polt, Вам потрібно правильно виставити заокруглення координат
Воно ніби ніде не регламентоване.
-
- Спец
- Повідомлень: 179
- З нами з: 27 вересня 2013 21:31
- Репутація: 42
- Область: Запорізька
- Місце роботи: Приватні проектні організації
Як боротись з накладками?
Ми робимо так, в пояснювальній записці прописуємо:
За результатами топографо-геодезичних робіт встановлена фактична загальна площа земельної ділянки, яка складає 0.0595 га, з яких 0.0189 га – під капітальною забудовою; 0.0406 га – прибудинкова територія. В зв’язку з тим, що межі земельної ділянки встановлені по фактичному використанню, проходять по огорожі та відмостці будівлі, які при візуальному обстеженні та польових топографо-геодезичних роботах відповідають достовірній конфігурації, стиковка з земельною ділянкою по вул. Толстого, 13 (кадастровий номер 200000000:00:000:0157) не проводилась.
або:
За результатами топографо-геодезичних робіт встановлена фактична загальна площа земельної ділянки, яка складає 0.0821 га, з яких 0.0135 га – під капітальною забудовою; 0.0686 га – прибудинкова територія. В зв’язку з тим, що площа земельної ділянки, згідно державного акту та фактичного використання, яка складає 0.0821 га, збігаються та межа земельної ділянки проходить по огорожі, стиковка з земельною ділянкою по вул. Калініна, 170 (кадастровий номер 200000000:00:000:0018) не проводилась.
І все проходить...головне щоб реєстратори були землевпорядниками та з головою
За результатами топографо-геодезичних робіт встановлена фактична загальна площа земельної ділянки, яка складає 0.0595 га, з яких 0.0189 га – під капітальною забудовою; 0.0406 га – прибудинкова територія. В зв’язку з тим, що межі земельної ділянки встановлені по фактичному використанню, проходять по огорожі та відмостці будівлі, які при візуальному обстеженні та польових топографо-геодезичних роботах відповідають достовірній конфігурації, стиковка з земельною ділянкою по вул. Толстого, 13 (кадастровий номер 200000000:00:000:0157) не проводилась.
або:
За результатами топографо-геодезичних робіт встановлена фактична загальна площа земельної ділянки, яка складає 0.0821 га, з яких 0.0135 га – під капітальною забудовою; 0.0686 га – прибудинкова територія. В зв’язку з тим, що площа земельної ділянки, згідно державного акту та фактичного використання, яка складає 0.0821 га, збігаються та межа земельної ділянки проходить по огорожі, стиковка з земельною ділянкою по вул. Калініна, 170 (кадастровий номер 200000000:00:000:0018) не проводилась.
І все проходить...головне щоб реєстратори були землевпорядниками та з головою
- Prometheus
- Спец
- Повідомлень: 1475
- З нами з: 31 березня 2011 12:13
- Репутація: 321
- Область: Житомирська
- Місце роботи: Приватні проектні організації
- ппзкб
- Спец
- Повідомлень: 2586
- З нами з: 19 лютого 2015 13:13
- Репутація: 669
- Область: Вінницька
- Місце роботи: Приватні проектні організації
Як боротись з накладками?
Не може. Треба скасовувати не рішення а держ акт, а це може тільки суд.
А це може. Замовляйте нову тех.док., виконавець в пояснювальній записці зазначає що площа зменшилась по якійсь то причині, сільська рада на сесії перезатверджує і все
- Prometheus
- Спец
- Повідомлень: 1475
- З нами з: 31 березня 2011 12:13
- Репутація: 321
- Область: Житомирська
- Місце роботи: Приватні проектні організації
- Веталей
- Спец
- Повідомлень: 83
- З нами з: 18 жовтня 2008 13:04
- Репутація: 0
- Область: Харківська
- Місце роботи: Приватні проектні організації
- Контактна інформація:
Як боротись з накладками?
Відрадно, що хоч хтось читає пояснювальну))) А взагалі, на мій погляд таке формулювання не зовсім коректне. "Стикування" земельних ділянок неможливе апріорі бо то є нерухомі об’єкти NoNo інша справа, якщо мова йде про координати меж земельних ділянок. Але і в такому разі втрачається сенс землеустрою: Ви визначаєте, що фактична спільна межа між сусідніними земельними ділянками має відмінні координати, але не вказуєте можливі причини, шляхи вирішення виявленого негаразду, не попереджаєте про нього безпосередньо зацікавлених осіб. Складається враження, що принцип землеустрою звівся до "моя (його) хата з краю". Спробуйте більш творчий підхід. Я в Вас вірю!)))DYDY VOVA писав: Ми робимо так, в пояснювальній записці прописуємо:
За результатами топографо-геодезичних робіт встановлена фактична загальна площа земельної ділянки, яка складає 0.0595 га, з яких 0.0189 га – під капітальною забудовою; 0.0406 га – прибудинкова територія. В зв’язку з тим, що межі земельної ділянки встановлені по фактичному використанню, проходять по огорожі та відмостці будівлі, які при візуальному обстеженні та польових топографо-геодезичних роботах відповідають достовірній конфігурації, стиковка з земельною ділянкою по вул. Толстого, 13 (кадастровий номер 200000000:00:000:0157) не проводилась.
або:
За результатами топографо-геодезичних робіт встановлена фактична загальна площа земельної ділянки, яка складає 0.0821 га, з яких 0.0135 га – під капітальною забудовою; 0.0686 га – прибудинкова територія. В зв’язку з тим, що площа земельної ділянки, згідно державного акту та фактичного використання, яка складає 0.0821 га, збігаються та межа земельної ділянки проходить по огорожі, стиковка з земельною ділянкою по вул. Калініна, 170 (кадастровий номер 200000000:00:000:0018) не проводилась.
І все проходить...головне щоб реєстратори були землевпорядниками та з головою
- Prometheus
- Спец
- Повідомлень: 1475
- З нами з: 31 березня 2011 12:13
- Репутація: 321
- Область: Житомирська
- Місце роботи: Приватні проектні організації
Як боротись з накладками?
Веталей, тут не потрібна логіка, бо цеже довести абсурдність українського землеустрою
-
- Спец
- Повідомлень: 179
- З нами з: 27 вересня 2013 21:31
- Репутація: 42
- Область: Запорізька
- Місце роботи: Приватні проектні організації
Як боротись з накладками?
Згоден взяв до уваги
Справа в тому, що колись прийшов криворукий геодезист або землевпорядник поміряв (по координатам), а нам тепер потрібно його ловити та просити щоб він виправив свою лажу (просить обрізати йому нігні на ногах ), або є такі умільці міряючі бачать, що межа є, но по координатах вона проходить не так, беруть і стикують, щоб менше гемару було...
Якщо особа дізнається, що в нього межа на місці, а по координатах в іншому та і на його територію межу переставляти потрібно...то сусід "хрен" оформить свою ділянку. А по постанові кадастровий реєстратор повинен інформувати сусіда, що в нього "кака"
- Prometheus
- Спец
- Повідомлень: 1475
- З нами з: 31 березня 2011 12:13
- Репутація: 321
- Область: Житомирська
- Місце роботи: Приватні проектні організації
Як боротись з накладками?
Це Веталей писав, я про кадаст говорю хто перший встав того і тапки). Головне помнить, що чим більше напишете в пояснювалці тим більше в якогось сусіда бе шансів завалить Вашу документацію для того щоб визнати чиєвсь право отриманим з порушенням законодавства
Як боротись з накладками?
а де можна подивитись цю інструкцію?
бо в методичних рекомендаціях, які невідомо чи офіційно затверджені, написано:
2.17. У координатах вузлів полігона об’єкта Державного земельного кадастру вказується не менше двох знаків після коми.
Кількість знаків координат об’єкта у електронному документі має відповідати кількості знаків координат об’єкта, які зазначені у документації із землеустрою.
-
- Спец
- Повідомлень: 179
- З нами з: 27 вересня 2013 21:31
- Репутація: 42
- Область: Запорізька
- Місце роботи: Приватні проектні організації
Як боротись з накладками?
Є координати є межа (огорожі, фасади будівель, межові знаки та інші межі). Як що хтось лоханувсь в координатах, межа стоїть на місці, сусідам по...й на ті координати, для них головне межа
-
- Спец
- Повідомлень: 1800
- З нами з: 28 грудня 2012 11:17
- Репутація: 358
- Область: Одеська
- Місце роботи: Приватні проектні організації
Як боротись з накладками?
Выносите в натуру межу (по координатам)
Качество геодезии подразумевает иногда несовпадение юридичной межи и фактических заборов и линейных объектов.
Если замовнику не нравится такая ситуация - убеждайте соседа заказать т/д на встановлення меж. Как-то так
И да я пишу про перетин (накладку) По разрывам - как с земотделом договоришься...
Востаннє редагувалось 05 травня 2016 14:07 користувачем Azhimut, всього редагувалось 1 раз.
- Prometheus
- Спец
- Повідомлень: 1475
- З нами з: 31 березня 2011 12:13
- Репутація: 321
- Область: Житомирська
- Місце роботи: Приватні проектні організації
Як боротись з накладками?
Parcel, Я вчив ХМЛ по цих... Можливо я по хеш тегах на 5сторінці порахував. Хрін його знає, я був молодий, зелений, ще й р**дяй.
DYDY VOVA, Якщо поміряна добре, а привязана по географічних координатах, це ще добре, але коли поміряно херово, то похрен як прив'язано. ДЗК в свій чам провіряло за гроші щоб ділянка бадали в потрібний населений пункт. А того справи минувших днів нагонятьнас обов'язково і потрібно робити добре щоб не красніти потім. А з врахуванням рековості нашого землеустрою та кадастру в майбутньому межі будуть виноситься відповідно до тих координат які в НКС(документації)
DYDY VOVA, Якщо поміряна добре, а привязана по географічних координатах, це ще добре, але коли поміряно херово, то похрен як прив'язано. ДЗК в свій чам провіряло за гроші щоб ділянка бадали в потрібний населений пункт. А того справи минувших днів нагонятьнас обов'язково і потрібно робити добре щоб не красніти потім. А з врахуванням рековості нашого землеустрою та кадастру в майбутньому межі будуть виноситься відповідно до тих координат які в НКС(документації)
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
- Веталей
- Спец
- Повідомлень: 83
- З нами з: 18 жовтня 2008 13:04
- Репутація: 0
- Область: Харківська
- Місце роботи: Приватні проектні організації
- Контактна інформація:
Як боротись з накладками?
Я це чудово розумію і працюю з таким ВЖЕ майже щодня. Далі буде гірше, бо "простір для маневру" скорочується.DYDY VOVA писав:
Справа в тому, що колись прийшов криворукий геодезист або землевпорядник поміряв (по координатам), а нам тепер потрібно його ловити та просити щоб він виправив свою лажу (просить обрізати йому нігні на ногах ), або є такі умільці міряючі бачать, що межа є, но по координатах вона проходить не так, беруть і стикують, щоб менше гемару було...
Існує маса правових методів, на яких Ви ще можете і заробити ;)
В даному випадку не реєстратор здійснює землеустрій, а сертифікований пацан. І під час підписання акту про передачу межових він (теоретично) вже має на руках інформацію про те, ким і наскільки неточно визначені межі суміжної ділянки про що і має повідомити підписантів акту. В решті-решт кожен виконавець сам визначає межі своєї компетенції та відповідальності перед землекористувачами. Професійне суспільство може по-різному відноситись до вирішення окремих конкретних випадків, але не повинно забувати, що "наслідки" діяльності рано чи пізно доведеться комусь розрулювати 5+5=? .
-
- Молоденький(ка)
- Повідомлень: 12
- З нами з: 26 березня 2013 20:02
- Репутація: 0
- Область: Хмельницька
- Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)
Як боротись з накладками?
Шановні колеги, допоможіть розрулити ситуацію за витягом з ДЗК до мене звернувся громадянин "Г" (держ.акт в нього 2004 року), оскільки його ділянки не було на публічці, то я йому порадила звернутися до ліцензіата щоб той йому розробив XML файл. Пан "Г" звернувся до ліцензіата, та розробив не тільки обмінний файл але і тех. докум. щодо встановлення та відновлення меж з.д., приніс мені, я завантажила його обмінник через архівні дані і тут бац і частина земельної ділянки пана "Г" накладається на свіжозареєстровану ділянку ( реєстрація 2013 року) пана "К". Відповідно витяг пану "Г" я видала, оскільки не було законних підстав йому відмовити, відповідно і у пана "К" витяг також є, оскільки від одержав свідоцтво на право власності на нерухоме майно. І на сьогодншній день обидва не можуть поділити межу, оскільки в кадастрі і у того і утого явна накладка. Зараз вони у суді вирішують дане питання. Отже, на вашу думку, чи є вина кадастрового реєстратора в даній ситуації? Зважаю на ваші світлі голови.
- ппзкб
- Спец
- Повідомлень: 2586
- З нами з: 19 лютого 2015 13:13
- Репутація: 669
- Область: Вінницька
- Місце роботи: Приватні проектні організації
Як боротись з накладками?
Нам би таких реєстраторів. У нас принцип "хто хутче встав, той штани вбрав", а далі хоч головою в стінку.
При чому тут реєстратор? От тільки як це в номативно-правовому полі об'яснити?
-
- Молоденький(ка)
- Повідомлень: 12
- З нами з: 26 березня 2013 20:02
- Репутація: 0
- Область: Хмельницька
- Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)
Як боротись з накладками?
При чому тут реєстратор? От тільки як це в номативно-правовому полі об'яснити? [/quoта в нас також хто перший встав того і тапки, але справа в тому що у 2013 році коли йшло завантаження обмінників через архівні дані то НКС не відмовляла в накладці. Звичайно якби обидві ділянки йшли через державну реєстрацію, то обовязково того хто пізніше прийшов біла б відмова у взязку з накладкою, а так виходить що у "Г" акт на 15 років раніше був виданий і він мав би сидіти давним давно на Публічці. facepalm
- werewolf
- Спец
- Повідомлень: 913
- З нами з: 22 січня 2008 17:46
- Репутація: 5
- Область: Запорізька
- Місце роботи: Інше
Як боротись з накладками?
Є. Ви навязали йому розробку ХМЛ-файла і технічної документації всупереч п. 4 ПП ЗУ "Про ДЗК":
У разі якщо земельні ділянки, обмеження (обтяження) у їх використанні зареєстровані до набрання чинності цим Законом у Державному реєстрі земель, відомості про такі земельні ділянки, обмеження (обтяження) підлягають перенесенню до Державного земельного кадастру в автоматизованому порядку, без подання заяв про це їх власниками, користувачами та без стягнення плати за таке перенесення.
- ппзкб
- Спец
- Повідомлень: 2586
- З нами з: 19 лютого 2015 13:13
- Репутація: 669
- Область: Вінницька
- Місце роботи: Приватні проектні організації
Як боротись з накладками?
werewolf, Так суд скорше за межі а не за плату і порядок ведення кадастру
-
- Молоденький(ка)
- Повідомлень: 12
- З нами з: 26 березня 2013 20:02
- Репутація: 0
- Область: Хмельницька
- Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)
Як боротись з накладками?
Я по рекомендувала щоб він мені приніс новий формат обмінника, а він в додаток щей зробив тех.док. і завантажила я його обмінник безкоштовно і гроші взяла лише за видачу витягу з ДЗК, про перехідні положення постанови ведення ДЗК я знаю, і суд звичайно за межі. В мене стоїть питання хто винен? ліцензіати один з другим чи реєстратор?werewolf писав:
Є. Ви навязали йому розробку ХМЛ-файла і технічної документації всупереч п. 4 ПП ЗУ "Про ДЗК":
У разі якщо земельні ділянки, обмеження (обтяження) у їх використанні зареєстровані до набрання чинності цим Законом у Державному реєстрі земель, відомості про такі земельні ділянки, обмеження (обтяження) підлягають перенесенню до Державного земельного кадастру в автоматизованому порядку, без подання заяв про це їх власниками, користувачами та без стягнення плати за таке перенесення.
- werewolf
- Спец
- Повідомлень: 913
- З нами з: 22 січня 2008 17:46
- Репутація: 5
- Область: Запорізька
- Місце роботи: Інше
Як боротись з накладками?
Відповідно до тієї ж норми, спочатку вносяться дані з документації із землеустрою, а потім можна зробити виправлення помилок (у тому числі і в межах з\д) за технічкою щодо встановлення меж. А тут технічку зробили вхолосту.
Правильно. А як ліцензіат зробить обмінник без вихідних даних? Ви повинні були знайти його стару технічку в фонді документації і внести з неї ділянку в ДЗК. А далі шляхом розробки технічки (за бажанням) громадянин має змогу виправити помилку в межах ділянки без всяких судів.
В основному, винні всі, хто розробляв, погоджував і реєстрував ту ділянку, яка проектувалась пізніше.
-
- Молоденький(ка)
- Повідомлень: 12
- З нами з: 26 березня 2013 20:02
- Репутація: 0
- Область: Хмельницька
- Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)
Як боротись з накладками?
Мені на сьогоднішній день подають заяву про надання витягу з ДЗк сусіди гр. "Г" і ділянка цих сусідів знову ж таки накладається на цього "Г", акт в цих сусідів також старий 2005 року. Сьогодні завантажити через архівні дані з накладкою не вдається, а людям треба витяг обовязково. Як розумно примінити ПКМУ № 1051?werewolf писав:
Відповідно до тієї ж норми, спочатку вносяться дані з документації із землеустрою, а потім можна зробити виправлення помилок (у тому числі і в межах з\д) за технічкою щодо встановлення меж. А тут технічку зробили вхолосту.
Правильно. А як ліцензіат зробить обмінник без вихідних даних? Ви повинні були знайти його стару технічку в фонді документації і внести з неї ділянку в ДЗК. А далі шляхом розробки технічки (за бажанням) громадянин має змогу виправити помилку в межах ділянки без всяких судів.
В основному, винні всі, хто розробляв, погоджував і реєстрував ту ділянку, яка проектувалась пізніше.
- werewolf
- Спец
- Повідомлень: 913
- З нами з: 22 січня 2008 17:46
- Репутація: 5
- Область: Запорізька
- Місце роботи: Інше
Як боротись з накладками?
2005 року - це не старий акт! Ви зобовязані внести відомості про іхнню земельну ділянку і видати витяг. Але якщо програмне забезпечення НКС не дозволяє цього зробити, ви нічого не зробите. Звертайтесь на хелпдеск, щоб адміністратор дав можливість вам виконувати вимоги закону - вносити відомості про раніше зареєстровані земельні ділянки, незважаючи на накладки, і давайте відмову у звязку з відсутністю відомостей у кадастрі. Буде добре, якщо громадяни подадуть в суд, скасують вашу відмову і зобовяжуть вас внести відомості за рішенням суду. А невиконання рішення суду спихуйте на ЦДЗК. Може хоч це заставить іх дозволити внесення архівних даних про зареєстровані ділянки з накладками.Кукусік писав:Мені на сьогоднішній день подають заяву про надання витягу з ДЗк сусіди гр. "Г" і ділянка цих сусідів знову ж таки накладається на цього "Г", акт в цих сусідів також старий 2005 року. Сьогодні завантажити через архівні дані з накладкою не вдається, а людям треба витяг обовязково. Як розумно примінити ПКМУ № 1051?