Вышел новый порядок присвоения кадастровых номеров!!!

Про присвоєння кадастрових номерів
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
Вадік
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 11
З нами з: 03 червня 2008 08:56
Репутація: 0

Re: Вышел новый порядок присвоения кадастровых номеров!!!

Повідомлення Вадік »

Подскажите не противоречит ли данный "Наказ" Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень" м. Київ, 1 липня 2004 року N 1952-IV ? :?: :?: :?:
Аватар користувача
Сергуня1
Спец
Спец
Повідомлень: 291
З нами з: 09 січня 2009 15:42
Репутація: 7

Re: Вышел новый порядок присвоения кадастровых номеров!!!

Повідомлення Сергуня1 »

Streit писав: Ну вот вы или мы.
Главное - начать.
Тоді пропоную створити таку тему і скинутись, але хто буде по судах ходити?
Я не юрист, наприклад
Аватар користувача
Streit
Спец
Спец
Повідомлень: 331
З нами з: 18 лютого 2009 11:19
Репутація: 0
Область: Донецька
Місце роботи: Інше

Re: Вышел новый порядок присвоения кадастровых номеров!!!

Повідомлення Streit »

Сергуня1 писав: Я не юрист, наприклад
Ну позовы допустим могу составить, ибо юрист, да и другие помогут.
А вот представлять интересы в суде в Киеве - не смогу ибо не киевлянин.
Аватар користувача
dulsinea
Повідомлень: 6
З нами з: 13 жовтня 2009 11:40
Репутація: 0
Область: Харківська

Re: Вышел новый порядок присвоения кадастровых номеров!!!

Повідомлення dulsinea »

Під час перевірки та приймання обмінного файлу Центром ДЗК здійснюється перевірка кадастрового номеру земельної ділянки за наступними критеріями:...
Територіальні органи Держкомзему протягом трьох робочих днів перевіряють достовірність відображення кадастрового номеру в реєстраційній картці
Виходячи з вищенаведеного можна розуміти, що перевіряється тільки достовірність кадастрового номеру, а інші дані нікого не цікавлять Nenayu
п. 4.7 "Видача витягу з державного реєстру земель про присвоєння кадастрового номера земельній ділянці у разі звернення громадян та юридичних осіб здійснюється одночасно з видачею документа, що посвідчує право на земельну ділянку".
Вибачте будь ласка, але про який документ мова ведеться, якщо у громадянина ціль - продати свій будинок, а приватизовувати земельну ділянку (чи оформлювати право користування) буде новий власник нерухомості.
І ще, в продовження теми, таке запитання: Як вірно сформувати обмінний файл, якщо відсутнє рішення про надання у власність/оренду земельної ділянки, тобто немає підстави надання земельної ділянки!? Виходить, що в реєстраційній картці будуть вільні (незаповнені) поля.... Nenayu
Взагалі-то після прочитання таких "Порядків" слів не вистачає для висловлення своїх думок Ushas
Аватар користувача
WladMir
Спец
Спец
Повідомлень: 466
З нами з: 07 квітня 2007 09:20
Репутація: 107
Область: Херсонська

Re: Вышел новый порядок присвоения кадастровых номеров!!!

Повідомлення WladMir »

Вадік писав:Подскажите не противоречит ли данный "Наказ" Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень" м. Київ, 1 липня 2004 року N 1952-IV ? :?: :?: :?:
Нет. Не противоречит. В єтот закон уже внесли изменения.
Аватар користувача
Сергуня1
Спец
Спец
Повідомлень: 291
З нами з: 09 січня 2009 15:42
Репутація: 7

Re: Вышел новый порядок присвоения кадастровых номеров!!!

Повідомлення Сергуня1 »

dulsinea писав: Вибачте будь ласка, але про який документ мова ведеться, якщо у громадянина ціль - продати свій будинок, а приватизовувати земельну ділянку (чи оформлювати право користування) буде новий власник нерухомості.
І ще, в продовження теми, таке запитання: Як вірно сформувати обмінний файл, якщо відсутнє рішення про надання у власність/оренду земельної ділянки, тобто немає підстави надання земельної ділянки!? Виходить, що в реєстраційній картці будуть вільні (незаповнені) поля.... Nenayu
Взагалі-то після прочитання таких "Порядків" слів не вистачає для висловлення своїх думок Ushas
Так за це і мова - вихордить без оформлення - немає кадастрового номеру Ushas
Аватар користувача
Сергуня1
Спец
Спец
Повідомлень: 291
З нами з: 09 січня 2009 15:42
Репутація: 7

Re: Вышел новый порядок присвоения кадастровых номеров!!!

Повідомлення Сергуня1 »

Шульман писав:Шановні спеціалісти, а як бути тим у кого на руках акт старого зразку та на даний час потрібно отримати кадастровий номер? Земельна ділянка розташована в Києво- Святошинському районі.
Читайте Порядок присвоєння номерів - там написано які документи і кому подавати
Аватар користувача
Oleg
Спец
Спец
Повідомлень: 2311
З нами з: 03 квітня 2007 11:55
Репутація: 82
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Re: Вышел новый порядок присвоения кадастровых номеров!!!

Повідомлення Oleg »

POZITIV писав:А в нас вже збирають колегію по питанню виконання даного наказу, нечекаючи його реєстрації в Мінюсті
Були б вдячні почути хоч якісь роз'яснення Drug
igrys
Повідомлень: 4
З нами з: 08 грудня 2009 19:31
Репутація: 0
Область: м.Севастополь

Re: Вышел новый порядок присвоения кадастровых номеров!!!

Повідомлення igrys »

Всем здравствуйте!!!
1-й и, пожалуй, самый важный вопрос: регистрация в минюсте? Я таковой не обнаружил...???
2-й: если я правильно понял, то обменный файл подается разработчиком тех. док. дважды? а именно в ГУ Госкомзема(причем сначала) и ЦГЗК.(174-й где?!)
3-й: собственник дома желает его продать...что делать с земельным участком? (правоустанавливающего док-та на участок нет, 120-я ЗКУ: делается тех док-ция в пределах норм 121 ЗКУ...как быть? Кадастровый номер-то нужен по-любому...(приватизация - право! не обязанность)

Добавлено спустя 12 минут 58 секунд:
есть правоустанавливающий док-т, изготавливается тех-я док-ция, и на ее основе имеем ИКН(в случае соответствия требованиям) как-бы, видится, так
Pilat
Спец
Спец
Повідомлень: 50
З нами з: 09 червня 2007 15:01
Репутація: 3
Область: м.Київ
Контактна інформація:

Re: Вышел новый порядок присвоения кадастровых номеров!!!

Повідомлення Pilat »

Admin писав:А мене ще це зацікавило:

Хтось бачив ці рекомендації? :oops:
помнится мне... должен был быть разработан в 2007 году Еталон индексно-кадастровой карты в електронной и бумажной форме. Если у кого есть, буду очень благодарен если поделитесь

Добавлено спустя 18 минут 50 секунд:
Streit писав: Ну вот вы или мы.
Главное - начать.
Только смотрите дров сами для себя не наламайте с такими исками)).... а то пока Вы будете судится... другие не будут знать что делать

Добавлено спустя 20 минут 44 секунды:
igrys писав:Всем здравствуйте!!!
1-й и, пожалуй, самый важный вопрос: регистрация в минюсте? Я таковой не обнаружил...???
2-й: если я правильно понял, то обменный файл подается разработчиком тех. док. дважды? а именно в ГУ Госкомзема(причем сначала) и ЦГЗК.(174-й где?!)
3-й: собственник дома желает его продать...что делать с земельным участком? (правоустанавливающего док-та на участок нет, 120-я ЗКУ: делается тех док-ция в пределах норм 121 ЗКУ...как быть? Кадастровый номер-то нужен по-любому...(приватизация - право! не обязанность)

Добавлено спустя 12 минут 58 секунд:
есть правоустанавливающий док-т, изготавливается тех-я док-ция, и на ее основе имеем ИКН(в случае соответствия требованиям) как-бы, видится, так
По поводу 120 Земельного кодекса Вы можете более детально расписать проблематику, а то что отрывками не совсем ясны процедурные особености?
igrys
Повідомлень: 4
З нами з: 08 грудня 2009 19:31
Репутація: 0
Область: м.Севастополь

Re: Вышел новый порядок присвоения кадастровых номеров!!!

Повідомлення igrys »

Pilat
120. ЗКУ. Укладення договору, який передбачає набуття права власності
на жилий будинок, будівлю або споруду, що пов'язане з переходом
права на частину земельної ділянки, здійснюється після виділення
цієї частини в окрему земельну ділянку та присвоєння їй окремого
кадастрового номера.

У разі набуття права власності на жилий будинок (крім
багатоквартирного), який розташований на землях державної або
комунальної власності, що перебувають у користуванні іншої особи,
та необхідності поділу земельної ділянки площа земельної ділянки,
що формується, не може бути меншою, ніж максимальний розмір
земельних ділянок відповідного цільового призначення, визначених
статтею 121 Земельного кодексу України (крім випадків, коли
формування земельної ділянки в такому розмірі є неможливим)

Добавлено спустя 1 минуту 50 секунд:
Pilat
т.е. для получения кад номера достаточно только технической док-ции и проведения в ЦГЗК как-бы
Pilat
Спец
Спец
Повідомлень: 50
З нами з: 09 червня 2007 15:01
Репутація: 3
Область: м.Київ
Контактна інформація:

Re: Вышел новый порядок присвоения кадастровых номеров!!!

Повідомлення Pilat »

Что то я всё равно проблематики особой не увидел в контексте использования порядка присвоения кадастровых номеров
Аватар користувача
Layla
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 33
З нами з: 08 жовтня 2009 15:25
Репутація: 0
Область: Рівненська
Місце роботи: Інше

Re: Вышел новый порядок присвоения кадастровых номеров!!!

Повідомлення Layla »

Pilat писав: Что то я всё равно проблематики особой не увидел в контексте использования порядка присвоения кадастровых номеров
Я побачила:
Перша проблема виникла на стадії перевірки *in4 в управлінні держкомзему: де та електронна карта кадастрова, на яку садити обмінні файли :shock:
ЦДЗК має якесь там електронне чудо (ну карту звісно), в якому вічно щось кудись сунуть (ділянки зі сторони в сторону), бо місця мало, а управління і такого не має.

Остання проблема: ми присвоїмо кадастровий номер бесплатно, а ЦДЗК видасть ВИТЯГ з державного реєстру земель про присвоєння кадастрового номера земельній ділянці (і з наших трудів звісно) уже дуже навіть платно.
Це безпорядок, а не порядок :oops:
Аватар користувача
Oleg
Спец
Спец
Повідомлень: 2311
З нами з: 03 квітня 2007 11:55
Репутація: 82
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Re: Вышел новый порядок присвоения кадастровых номеров!!!

Повідомлення Oleg »

5.3. Територіальний орган Держкомзему протягом трьох робочих днів розглядає подані документи та:
1) у разі наявності в архіві документації із землеустрою на відповідну земельну ділянку, що включає документи, зазначені у абзацах п'ятому та шостому пункту 2.2 цього Порядку, та відповідності розташування меж земельної ділянки даним чергового кадастрового плану:
Хоч один з жовтих ДА відповідає цим вимогам? Це ж як ДЗК по тій документації зробить це:
..для внесення відомостей до АС ДЗК та відкриття Поземельної книги.
Nenayu

Додано через 22 хвилини 49 секунд:
В кого вчора була колегія і що сказали з приводу цього порядку? Drug
neirity
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 22
З нами з: 11 квітня 2007 13:40
Репутація: 0

Re: Вышел новый порядок присвоения кадастровых номеров!!!

Повідомлення neirity »

Pilat писав:Что то я всё равно проблематики особой не увидел в контексте использования порядка присвоения кадастровых номеров
есть хата, а есть земля на которой хата стоит. два разных объекта гражданского товарооборота.
нормы гражд. кодекса ставят наличие кадастрового номера как существенное условие д-ра купли продажи хаты. если акта нет (или договора аренды), хату не продашь, поскольку теперь, благодаря новому порядку, кадастровый номер будет присваиваться только в рамках оформления права на землю. В порядке присвоении кад. номеров несколько раз повторяется утверждение, что номер считается присвоенным с момента открытия поземельной книги. Так?
Т.е пока ДЗК не откроет книгу и не внесет данные о собственнике в АС ДЗК - а это насколько я понимаю и есть процедура регистрации права и, соответственно, его возникновения - о том чтобы получить извлечение с кад. номером не может быть и речи. Посему, оформи акт - продавай хату. Я очень хочу оказаться неправ. Переубедите меня, плиз, что можно получить кад. номер на участок под домом без оформления права на участок.
Аватар користувача
Layla
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 33
З нами з: 08 жовтня 2009 15:25
Репутація: 0
Область: Рівненська
Місце роботи: Інше

Re: Вышел новый порядок присвоения кадастровых номеров!!!

Повідомлення Layla »

neirity писав: оформи акт - продавай хату. Я очень хочу оказаться неправ. Переубедите меня, плиз, что можно получить кад. номер на участок под домом без оформления права на участок.
Правы, ах как правы!!!
Не получиться отримати кад номер без оформлення права на землю : Видача витягу з державного реєстру земель про присвоєння кадастрового номера земельній ділянці у разі звернення громадян та юридичних осіб здійснюється одночасно з видачею документа, що посвідчує право на земельну ділянку п. 4.7. наказу 168.
neirity
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 22
З нами з: 11 квітня 2007 13:40
Репутація: 0

Re: Вышел новый порядок присвоения кадастровых номеров!!!

Повідомлення neirity »

называется - приплыли.
приказ нагибает и ломает право собственности через колено (или, скорее, это делают те, кто его сотворил).
в связи с этим у меня относительно этого приказа позиция следующая:
данный норм.-прав. акт затрагивает права граждан, а поэтому он подлежит обязательной регистрации в Минюсте. Без рег. номера МЮ он, согласно порядка вступления в силу НПА, не действует. Поэтому отсутствие регистрации дает надежду что мудрые юристы министерства откажут в регистрации и все затихнет.
Дальше два пути: 1) чиновники все равно руководствуются приказом - в этом случае прошу всех на форуме откликнуться и поведать о таких фактах, клянусь - я не пожалею сил и времени для того чтобы инициировать возбуждение уголовных дел относительно конкретных чиновников (по крайней мере - чтоб их подергали в прокуратуру).
2) минюст все таки регит приказ. в этом случае прямая дорога в суд.
в постах выше рассматривались возможности подачи коллективного иска. я присоединяюсь. Исковое составим вместе. Отошлем почйой, в суд я так уж и быть, найду возможность сходить в заседание.
Аватар користувача
Katze
Спец
Спец
Повідомлень: 444
З нами з: 18 грудня 2008 09:53
Репутація: 1
Область: Дніпропетровська

Re: Вышел новый порядок присвоения кадастровых номеров!!!

Повідомлення Katze »

Наказ №168... Відповідно до Законів України від 05.11.2009 № 1702-VI „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення порядку набуття прав на землю"... Мда спростили: прийшли люди у відділ за кадастровим номером (продають будинок, є державний акт червоний), направили робити кадастрову зйомку (відділ 3 дня перевіряє документацію, якої звісно немає; землевпорядна організація розробляє документацію щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, в кращому випадку 15 днів; відділ проставляє відмітку про кадастровий номер за 3 дня; ДЗК перевіряє обмінний файл 5 днів(??? коли таке було???); відділ 3 дня звіряє кадастровий номер в реєстраційній картці) - мінімум місяць і лиш потім замовник одержить витяг з державного реєстру про присвоєння кадастрового номера, а тим часом витяг з БТІ уже не дійсний UPS
neirity
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 22
З нами з: 11 квітня 2007 13:40
Репутація: 0

Re: Вышел новый порядок присвоения кадастровых номеров!!!

Повідомлення neirity »

Так обратите еще внимание, что в п. 1.6. Порядка указано что кадастровый номер используется только для кодирования зем. участка. и несет в себе информацию относительно привязки участка к кадастровым зонам и кварталам. И ВСЁ. Вот истинное назначение номера, и вообще смысл его присвоения - определить пространственные характеристики части земной поверхности... Данные относительно личности "правовладельца" земли есть вторичными и никаким боком не влияют на формирование госкадастра, целью которого и есть вся эта муть с номерами... Зачем привязывать номера к конкретному собственнику - для меня непонятно. Кто нибудь знает ответ?
Аватар користувача
luper
Спец
Спец
Повідомлень: 241
З нами з: 28 листопада 2008 10:52
Репутація: 0
Область: АР Крим

Re: Вышел новый порядок присвоения кадастровых номеров!!!

Повідомлення luper »

neirity писав: Я очень хочу оказаться неправ. Переубедите меня, плиз, что можно получить кад. номер на участок под домом без оформления права на участок.
Жёстко.... никто Вас в этом переубедить не сможет... я ещё несколько месяцев назад писал на форуме о том что теперь приватизировать землю придётся (viewtopic.php?p=36542#p36542 или viewtopic.php?p=38731#p38731) ну или брать в аренду, что ныне уже не устраивает покупателей "Я ХОЧУ ДОМ С ЗЕМЛЁЙ, ГОСАКТ ЧТО БЫ БЫЛ!!!" говорит покупатель продавцу.... продавец бежит к земельщикам....те ему в свою очередь руководствуясь 844 делают ГА-бесплатный Pioner (кому как повезёт не все под 844 попали).... а там нотариус и сделочку уже готовит...
Ще не вмееееерла Ууууукраїна.....
Мишаня
Спец
Спец
Повідомлень: 50
З нами з: 29 жовтня 2009 20:04
Репутація: 0
Область: Донецька

Re: Вышел новый порядок присвоения кадастровых номеров!!!

Повідомлення Мишаня »

Admin писав:Але я і з цього порядку не дуже розумію - як же присвоювати номер тим ділянкам, на яких стоять будівлі, власники яких, померли? А спадкоємці із-за відсутності номера ніяк не можуть переписати на себе... Питань більше як відповідей...
Когда возник вопрос кто будет принимать границы, ведь собственника дома нет, пришли к выводу, что и реализовываем на практике в данный момент, а именно влаживаем правоустанавливающие на обьект недвижимости, тех.паспорт БТИ и свидетельство о смерти собственника домостроения. Затем по возможности нот.запрос или нот.справку, где четко указано, что на имущество того-то того-то в наследственом деле зарегисрованы такие-то наследники и соответственно заказчиком тех.дока выступает наследник, он и принимает границы участка. Обменник формируем на участкок, который находится в собственности государства, инфа о собственнике в дискриптор "СМ".
Аватар користувача
Streit
Спец
Спец
Повідомлень: 331
З нами з: 18 лютого 2009 11:19
Репутація: 0
Область: Донецька
Місце роботи: Інше

Re: Вышел новый порядок присвоения кадастровых номеров!!!

Повідомлення Streit »

POZITIV писав:Здалося, що більш за свої сраки (вибачте) переживать, а ніж за те як працювать далі будем. Krutelyk
Друже-брате ви такі НАДЗВИЧАЙНО праві!
Нічо не буде, допоки ми разом не почнемо через суд опротестовувати незаконі накази, постанови та інструкційї!
а закони що протирічать конституції будемо так само опротестовувати через конституційне звернення!
Lazarenko
Повідомлень: 5
З нами з: 14 січня 2010 18:45
Репутація: 0
Область: Дніпропетровська

Re: Вышел новый порядок присвоения кадастровых номеров!!!

Повідомлення Lazarenko »

4.2. Для формування кадастрового номера земельній ділянці, яка утворюється вперше, у тому числі в результаті поділу чи об'єднання інших земельних ділянок, розробник документації із землеустрою подає до територіального органу Держкомзему за місцем знаходження земельної ділянки відповідну заяву. До заяви додаються:
відповідна документація із землеустрою, яка обов'язково включає документи, зазначені у абзацах п'ятому та шостому пункту 2.2 цього Порядку;

2.2. Структурні елементи кадастрового номера визначається на підставі:

індексної кадастрової карти;
чергового кадастрового плану;
реєстру кадастрових номерів;
відомостей обробки теодолітного ходу та вирахування координат поворотних точок меж земельної ділянки;
плану меж земельної ділянки або кадастрового плану земельної ділянки, складеного за результатами кадастрової зйомки.


Може, я чогось не добачаю, але де в пункті 2.2 абзац шостий?
зЄмлемЭр
Спец
Спец
Повідомлень: 117
З нами з: 10 вересня 2008 19:47
Репутація: 0

Re: Вышел новый порядок присвоения кадастровых номеров!!!

Повідомлення зЄмлемЭр »

Lazarenko писав: Може, я чогось не добачаю, але де в пункті 2.2 абзац шостий?
Законотворець рахує так

Абзац1-2.2. Структурні елементи кадастрового номера визначається на підставі:
Абзац2-індексної кадастрової карти;
Абзац3-чергового кадастрового плану;
Абзац4-реєстру кадастрових номерів;
Абзац5-відомостей обробки теодолітного ходу та вирахування координат поворотних точок меж земельної ділянки;
Абзац6-плану меж земельної ділянки або кадастрового плану земельної ділянки, складеного за результатами кадастрової зйомки.
igrys
Повідомлень: 4
З нами з: 08 грудня 2009 19:31
Репутація: 0
Область: м.Севастополь

Re: Вышел новый порядок присвоения кадастровых номеров!!!

Повідомлення igrys »

neirity
стесняюсь спросить, а кто, собственно, ведет поземельную книгу?! В таки бумажной форме?! Если мне не изменяет память, то Держкомзем, а ЦГЗК - в электронной!
Ну да это все лирика, может кто-нибудь объяснит непонятливому: каким образом докумет, который создает, проверяет, утверждает и передает самому себе госкомзем...подлежит проверке как бы другим учреждением, причем подчиненным вышеуказанному...и какие действия в случае выявления несоответствий...и снова имеем дырку...

Добавлено спустя 7 минут 32 секунды:
Сергуня1
в соотвествии с ЗУ "О прокуратуре" в случае грубого нарушения действующего зак-ва (в данном случае Конституции) одной из мер реагирования является предписание...вопрос ...наверное...обращения...

Добавлено спустя 14 минут 26 секунд:
neirity
Учитывая, обязательность приватизации з.у. под домом является требованием исключительно приказа №168(т.е. обсуждаемого- нет госакта- нет вытяга(извлечения), а где указано(предписано, определено и т.д.) что приватизация это ОБЯЗАННОСТЬ??? Исходя из текста и принципов зак-ва сие не что иное как грубое нарушение конституционных прав(я понимаю, что в нашей изумительной стране это даже не шутка), другой вопрос как энто можно трактовать...(как в известной притче)..кому как выгодно...
Відповісти