Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Тим паче! Тоді виходить, що Вас вчили якісь старі дідусі, які вже 10 років не працюють в землевпорядництві.
1. Ніяких петель не має бути в обмінному файлі, все робиться через вирізки! Про прив'язки і вирізки читайте тут: http://shels.com.ua/blog.htm?b=89
2. Баланс площ повинен бути згідно одних лише угідь! Ні сервітут, ні оренда, ні обмеження не повинні враховуватись під час балансу площ! Вони йдуть окремими шарами. Баланс площ - сума всіх площ угідь земельної ділянки має бути рівною загальній площі земельної ділянки.
3. Якщо два контури стикаються на межі третього, то на цій межі в третьому контурі має бути точка. Таким чином, якщо йде угіддя стикаються, то між ними потрібні бути точки. Якщо обмеження проходить по ділянці, то в контурі ділянки теж мають бути ці точки.
Не враховуючи ці правила, не здасте обмінний файл в НКС.
Azhimut, та да, есть такая фигня. связано с территориальными зонами. по 1051 введены Border (Кордон України), и Objects, ModeObjects (Межі нас. пунктів, режимоутворюючі об'єкти). По свободе времени постараюсь поставить на них затычку, или заполнить (но это дольше). Эта гис6 программа считает видимо отсутствие определенного типа критичной ошибкой. Можно пользоваться любым другим валидатором - подойдет любой "стандартный"
Доброго дня, ситуація в чому, обмінні файли викачують з НКС і при їх відкритті видає помилку, як через діджиталс так і через МОФ, прохання, не могли-б ви у себе перевірити, чи буде у вас помилка.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Просяник писав: Доброго дня, ситуація в чому, обмінні файли викачують з НКС і при їх відкритті видає помилку, як через діджиталс так і через МОФ, прохання, не могли-б ви у себе перевірити, чи буде у вас помилка.
Після заключного тегу </UkrainianCadastralExchangeFile> стояв текст. Якщо його прибрати - ОФи без проблем відкриються.
ОФ.rar
А взагалі візьміть за правило у разі проблем користуватися Notepad++ - і пізнавально буде, й проблему знайдете.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Востаннє редагувалось 29 грудня 2016 13:09 користувачем Kurilov, всього редагувалось 1 раз.
!
Повідомлення з: Kurilov
Шлях форумчанина:
1. Користуйся пошуком, перш ніж щось спитати.
2. Ховай велике під спойлер.
3. Дотримуйся правил, бо кара настигне тебе.
kurilov писав: Після заключного тегу </UkrainianCadastralExchangeFile> стояв текст. Якщо його прибрати - ОФи без проблем відкриються.
Прикол в тому, що тепер ВСІ обмінні файли експортуються з НКС з цим текстом в кінці. Це абсолютно протирічить не тільки структурі XML, але і здоровому глузду. Походу, розробники НКС жостко протупили (що, втім, геть не дивно).
Цікаво, чи можна тепер виписати реєстраторам висновок про відмову прийняття обмінного файлу з причини категоричної не відповідності структури і брати з них за це гроші?
NickS писав: Цікаво, чи можна тепер виписати реєстраторам висновок про відмову прийняття обмінного файлу з причини категоричної не відповідності структури і брати з них за це гроші?
...Єєєє facepalm і таке болото на кожному кроці. UPPP ВСІХ зі святами
Всі внутрішні угіддя вирізаються за допомогою складного полігону, проблем немає, але угіддя (воно-ж обмеження), яке проходить по зовнішньому контуру ділянки, НКС не рахує його і тому видає помилку, що загальна обчислена площа угідь, не співпадає з площею земельної ділянки, вказаної в електронному документі.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Просяник писав: так ви мені робили, але я хочу зрозуміти весь сенс як його вірно зробити, а то так і буду сюди закидати обмінні щоб за мене їх робили
Контури: Ділянка, Угіддя та Обмеження (якщо є) повинні утворювати спільні точки між собою.
Контур Обмеження ≠ Контуру угіддя під ним. Але спільні точки на контурі Ділянки вони повинні мати.
Площа Ділянки = сумі площ Угідь, а площа Обмеження це як окрема республіка, яка сюди не враховується. А Ви викидаєте площу під обмеженнями з Угідь І вважаєте, що вони додадуться.
!
Повідомлення з: Denver
Перед тим, як задати питання скористайтеся пошуком по форуму. 90% тем вже обговорювалося чи обговорюється.
У всех. Как принимать они будут и потом всё это согласовывать они сами не знают. Если Вы работаете в программе ГИС6, то создать преобразование надо так: http://shels.com.ua/blog.htm?b=66
Плюс надо иметь как минимум 6 пунктов ДГМ данной месности.