Проекти землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь

Особливості надання та використання с/г земель
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
malecha
Спец
Спец
Повідомлень: 744
З нами з: 22 квітня 2007 16:51
Репутація: 35
Область: Тернопільська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Повідомлення malecha »

EIKovtun писав:получиться діраха
І хто з нас дослідить, що дана діраха - це, скажімо, землі приватної власності, пай, старий державний акт, або зелений, який відсутній у ДЗК, власник якого помер, чи просто його ніхто не шукав, бо там стихійне сміттєзвалище і нікому не потрібне?
Аватар користувача
EIKovtun
Спец
Спец
Повідомлень: 73
З нами з: 14 листопада 2012 09:04
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення EIKovtun »

malecha писав:І хто з нас дослідить, що дана діраха - це, скажімо, землі приватної власності, пай, старий державний акт, або зелений, який відсутній у ДЗК, власник якого помер, чи просто його ніхто не шукав, бо там стихійне сміттєзвалище і нікому не потрібне?
у кожному господарстві є схема розпаювання!!!
Аватар користувача
malecha
Спец
Спец
Повідомлень: 744
З нами з: 22 квітня 2007 16:51
Репутація: 35
Область: Тернопільська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Повідомлення malecha »

EIKovtun писав:у кожному господарстві є схема розпаювання
Добре. Візьмемо умовно. Робимо з Вами одну сільську раду, де 11 полів, 5 з них обробляє Ваш замовник, 5 - мій, 1 поле не обробляється, бо там смітник, болото, ліс. Це поле є на схемі паювання, там 10 пайовиків. Я схочу відображу на картографічних матерілах своїх, схочу ні. Я грунти там наносити не буду, бо мій замовник до того поля не має ніякого відношення, я в дзк здавати інформацію не буду, і шукати хто там має акти не буду, бо мені нема ніякого діла до нього. Ви будете з ним щось робити? Проводити там грунтове обстеження, зйомку, наносити державні акти, які не є в оренді?
Аватар користувача
EIKovtun
Спец
Спец
Повідомлень: 73
З нами з: 14 листопада 2012 09:04
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення EIKovtun »

malecha писав:і шукати хто там має акти не буду
будите якщо ці землі показані на схемі розпаювання. взагалі-то така ситуація виключається бо це не реально, як ви думаете коли людина має пай і за його оренду не отримує платню вона буде сидіти і мовчати!!!???
Аватар користувача
malecha
Спец
Спец
Повідомлень: 744
З нами з: 22 квітня 2007 16:51
Репутація: 35
Область: Тернопільська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Повідомлення malecha »

EIKovtun писав:будите якщо ці землі показані на схемі розпаювання
Мені нічого не заставляє це робити, я роблю проект сівозмін замовнику, а не на сільську рад на на колгосп, як було колись.
EIKovtun писав:взагалі-то така ситуація виключається бо це не реально
??? Це не реально? Є сільські ради, де на одне поле претендує декілька орендарів, встановлюють ставки оренди чуть не 10%, а є поля, які пустують і заростають бурянами і люди готові за 1% здати. А що пайовик за 500-1000 грн рік буде шукати орендаря? А хто значна частина власників паїв? Старші люди, яким в магазин важко перейти, не те що пайовика шукати, померлі, спадкоємці яких або не мають грошей щоб спадщину оформити, або не мають діла до орендної плати, бо або на заробітках, або живуть в місті. А ще багато залежить від місцевої влади: одні сільські голови раді бачити орендаря, бо бюджет наповниться, іншим на бюджет наплювати, поки в кишені нема. Дві сусідніх сільських ради по різному можуть оброблятися. На території однієї сільської ради - 1000 паїв і двоє померлих, в іншій 1000 паїв і 300 померлих. І чи буде орендар використоувати поле, де половина померлих і інспекція тільки його там чекає? Не буде і не обробляє фактично. А скільки в орендарів накладок на лісах, хатах, водоймах? Вони платять орендну плату, щоб втриматися в тій сільській раді, а ділянки не використовують і про сівозміни на такі поля вони чути не хочуть. Та й взагалі -на ліцензіатів (сертифікатів) дивляться з-під-лоба, бо ж саме вони 2 роки тому обіцяли за місяць виправити накладки, а віз і далі там. Погляд на проекти сівозмін дуже змінюється у шкурі орендаря.
Аватар користувача
EIKovtun
Спец
Спец
Повідомлень: 73
З нами з: 14 листопада 2012 09:04
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення EIKovtun »

malecha писав:бо ж саме вони 2 роки тому обіцяли за місяць виправити накладки
пообіцяли то одне а переробляти чиюсь роботу яку було зроблено не виїжаючи на місцевість по формуваннях сільських рад, надруковані і роздані державні акти, а тепер звичайно факт з актом не співпадає і боїшся сказати селянам що у них на руках не правельні держакти, тому ніхно ці накладки переробляти не буде!!!
almira
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 23
З нами з: 06 червня 2012 20:55
Репутація: 0
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Повідомлення almira »

У мене виникли труднощі при визначенні довжини робочого гону.
Якщо розбивати поле на декілька робочих ділянок, та по кожній окремо визначати довжину робочого гону, то виходить дуже багато таких ділянок ( при існуючій сучасній "шахматці"). Може взагалі не потрібно її показувати на плані?
Аватар користувача
amenshun
Спец
Спец
Повідомлень: 203
З нами з: 13 вересня 2009 07:55
Репутація: 1
Область: Сумська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення amenshun »

almira писав:Може взагалі не потрібно її показувати на плані?
Не думаю, принаймні в нас на це зразу звертають увагу на експертизі. (ухили різнонаправлені до 5 градусів). Хоча, якшо рельєф спокійний, від 0 до 1 градусу, то може і прокатіть.
irka
Спец
Спец
Повідомлень: 359
З нами з: 27 березня 2009 19:20
Репутація: 2

Повідомлення irka »

клепают полным ходом а не афишируют чтобы не плодить конкурентов средняя цена 30 грн/га плюс 10 экспертиза
aylov
Повідомлень: 9
З нами з: 26 жовтня 2009 13:04
Репутація: 0
Область: Херсонська

Повідомлення aylov »

У нас собирали инспекцию и запретили им проверять хозяйства на наличие проектов севооборотов.Говорят есть у инспекции внутренний приказ по е
тому поводу
ДМИТРОZV
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 38
З нами з: 08 жовтня 2011 11:23
Репутація: 0
Область: Львівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення ДМИТРОZV »

Вітаю. Шановні колеги, допоможіть будь-ласка: я займаюся розробленням проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь. Господарство використовує землі на основі договорів оренди земельних часток (паїв), на які є старі сертифікати. Чи входять ці землі в проект землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування....? Якщо так, то як відобразити на картографічних матеріалах ці землі (де взяти координати)? Законодавство, з юридичної точки зору, вказує на те, які землі можуть входити в проект землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування....? І ще одне питання: те ж господарство частину земель (природні корм. угіддя) розорало, тобто тут має місце трансформація. Чи може господарство самостійно приймати такі рішення? Як відобразити цю трансформацію: трансформація є за існуючим станом, чи вона сталася за проектом?
Буду вдячний за ваші відповіді!
Борщ
Спец
Спец
Повідомлень: 302
З нами з: 09 листопада 2010 17:10
Репутація: 0
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Борщ »

ДМИТРОZV писав:Вітаю. Шановні колеги, допоможіть будь-ласка: я займаюся розробленням проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь. Господарство використовує землі на основі договорів оренди земельних часток (паїв), на які є старі сертифікати. Чи входять ці землі в проект землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування....? Якщо так, то як відобразити на картографічних матеріалах ці землі (де взяти координати)? Законодавство, з юридичної точки зору, вказує на те, які землі можуть входити в проект землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування....? І ще одне питання: те ж господарство частину земель (природні корм. угіддя) розорало, тобто тут має місце трансформація. Чи може господарство самостійно приймати такі рішення? Як відобразити цю трансформацію: трансформація є за існуючим станом, чи вона сталася за проектом?
Буду вдячний за ваші відповіді!
На земельні частки не можливо виготовити проетк ЕЕОС, оскільки це не земельні ділянки. Ваш замовник мав би принести довідочку із зем. відділу, в якій вказано що він орендує. Така довідочка часто дається за формою 6 зем., куди земельні частки не входять.
Відобразити на картографічних матеріалах земельні частки не можливо, оскільки ніхто і ніколи не встановлював їх межі.

В ст.37 ЗУ про Охорону грунтів, кажеться, що на землях сільськогосподарського призначення може бути обмежена діяльність щодо розорювання сіножатей пасовищ. Мутно кажеться, мутніше нікуди. Оскільки останнім словосполученням заголовку Вашого проекту є "впорядкування угідь", то цим проектом Ви маєте ці угіддя таким чином впорядкувати щоб на сіножаттях запровадити сівозміну і фактично дозволити їх розорення.
ДМИТРОZV
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 38
З нами з: 08 жовтня 2011 11:23
Репутація: 0
Область: Львівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення ДМИТРОZV »

malecha, Не знаю як в Тернопільській, а в Львівській ми розробляємо проекти без проблем. Наукове підґрунтя, спеціалісти є. В основному гальмують роботу замовники і місцеві Держземагенства.
malecha писав:Я таких не зустрічала: ніхто товаровиробнику не дає гарантії, що так буде найркаще. А крім того, може у Вас там біля столиці і є висококваліфіковані спеціалісти, а на території двох мені відомих західних областях - Тернопільська і Львівська - нема таких спеціалістів станом на сьогодні, які можуть розробити не те, що якісний проект, а хоч якийсь завершений.
Аватар користувача
malecha
Спец
Спец
Повідомлень: 744
З нами з: 22 квітня 2007 16:51
Репутація: 35
Область: Тернопільська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Повідомлення malecha »

ДМИТРОZV писав:а в Львівській ми розробляємо проекти без проблем
Еге ж бо, тільки перше Ваше повідомлення не свідчить про відсутність проблем. Станом 3 місяці тому на території Львівської області жодний проект не пройшов експертизу (обовязкову в обласному, де нема особливо цінних земель). Нормативно-правова база, як була на 3 аркуші, так і сьогоні залишається. Словом говорити можна багато, пробувати робити однозначно треба, але що це без проблем я б не стверджувала, і що виконавці все прекрасно знають і при умові що замовник надасть всі документи, за три місяці зробить виконавець - великі сумніви і я б навіть сказала - сумна практика.
ДМИТРОZV
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 38
З нами з: 08 жовтня 2011 11:23
Репутація: 0
Область: Львівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення ДМИТРОZV »

malecha писав:Еге ж бо, тільки перше Ваше повідомлення не свідчить про відсутність проблем. Станом 3 місяці тому на території Львівської області жодний проект не пройшов експертизу (обовязкову в обласному, де нема особливо цінних земель). Нормативно-правова база, як була на 3 аркуші, так і сьогоні залишається. Словом говорити можна багато, пробувати робити однозначно треба, але що це без проблем я б не стверджувала, і що виконавці все прекрасно знають і при умові що замовник надасть всі документи, за три місяці зробить виконавець - великі сумніви і я б навіть сказала - сумна практика.
Попередній проект зробили за 1,5 місяці, але він не попав на експертизу бо замовник попросив почекати, оскільки від подає на реєстрацію ще договори оренд, бо взяв ще земель. А на рахунок проблем - ще не було. Попереднє питання стосується проекту, на виконання якого ще навіть не укладено договір, бо невідомо на яку площу розроблятиметься проект.
Аватар користувача
EIKovtun
Спец
Спец
Повідомлень: 73
З нами з: 14 листопада 2012 09:04
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення EIKovtun »

ДМИТРОZV писав:Попередній проект зробили за 1,5 місяці
Підскажіть будь-ласка як ви роболи рельєф та змитість грунтів????
ДМИТРОZV
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 38
З нами з: 08 жовтня 2011 11:23
Репутація: 0
Область: Львівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення ДМИТРОZV »

EIKovtun писав:Підскажіть будь-ласка як ви роболи рельєф та змитість грунтів????
Маємо старі (кін. 60-х - поч.70-х рр.) карти ґрунтових відмін де нанесені також межі ухилів рельєфу різної градації в розрізі ґрунтових відмін. Самі ґрунти беремо з грунтових карт, які надають замовники, взяті в місцевих УЗР. Характеристика ґрунтів визначена раніше (до 2 років тому) шляхом їх обстежень (проводила наша установа). Оцифрувавши агровиробничі групи ґрунтів, накладаємо їх на старі карти ґрунтових відмін, звідки оцифровуємо рельєф. Граф. матеріал називаємо "План агровиробничих груп ґрунтів та рельєфу".
Аватар користувача
malecha
Спец
Спец
Повідомлень: 744
З нами з: 22 квітня 2007 16:51
Репутація: 35
Область: Тернопільська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Повідомлення malecha »

ДМИТРОZV писав:надають замовники, взяті в місцевих УЗР.
Я б сказала куплені в УЗР.
ДМИТРОZV писав:проводила наша установа
Облдержродючість?
ДМИТРОZV
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 38
З нами з: 08 жовтня 2011 11:23
Репутація: 0
Область: Львівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення ДМИТРОZV »

malecha писав:Я б сказала куплені в УЗР.
Та може і куплені, в деталі не вникав.
malecha писав:Облдержродючість
Так, але тепер Держгрунтохорона.
Jemer
Повідомлень: 8
З нами з: 06 листопада 2011 16:02
Репутація: 0
Область: Вінницька

Повідомлення Jemer »

Я замовив також Проекти землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни так мені його зробили дуже оперативно.... я подав усі документи і приблизно за 2 місяці інститут землеустрою віддав готовий проект, залишилося тільки отримати розпорядження про затвердження, наступного тижня маю піти в адміністрацію та забрати розпорядження Krutelyk
Аватар користувача
EIKovtun
Спец
Спец
Повідомлень: 73
З нами з: 14 листопада 2012 09:04
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення EIKovtun »

ДМИТРОZV писав:Маємо старі (кін. 60-х - поч.70-х рр.) карти ґрунтових відмін де нанесені також межі ухилів рельєфу різної градації в розрізі ґрунтових відмін.
А де я таку карту можу взяти? Можливо ви мені допоможите???
ДМИТРОZV
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 38
З нами з: 08 жовтня 2011 11:23
Репутація: 0
Область: Львівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення ДМИТРОZV »

EIKovtun писав:А де я таку карту можу взяти? Можливо ви мені допоможите???

Карти є тільки на нашу область.
Востаннє редагувалось 20 липня 2013 00:56 користувачем ДМИТРОZV, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
ZADOFF
Спец
Спец
Повідомлень: 66
З нами з: 04 листопада 2010 08:55
Репутація: 0
Область: м.Севастополь

Повідомлення ZADOFF »

Jemer писав:залишилося тільки отримати розпорядження про затвердження, наступного тижня маю піти в адміністрацію та забрати розпорядження
NoNo вони затверджуються замовником facepalm
ДМИТРОZV
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 38
З нами з: 08 жовтня 2011 11:23
Репутація: 0
Область: Львівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення ДМИТРОZV »

ZADOFF писав:вони затверджуються замовником
І головою районного відділу Держземагенства.
Аватар користувача
Oleg
Спец
Спец
Повідомлень: 2311
З нами з: 03 квітня 2007 11:55
Репутація: 82
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Oleg »

Не по темі
[quote="ДМИТРОZV"]І головою районного відділу Держземагенства[/quote]
Що це за ГОЛОВА? Нову посаду ввели? lol2
Відповісти