Технічна документація щодо формування кадастрового номеру.

Про присвоєння кадастрових номерів
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Miroslav
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 21
З нами з: 18 вересня 2008 17:43
Репутація: 0
Область: Хмельницька

Re: ТЕХНІЧНА ДОКУМЕНТАЦІЯ ЩОДО ФОРМУВАННЯ КАДАСТРОВОГО НОМЕРУ.

Повідомлення Miroslav »

Моє повідомлення носить узагальнений характер (вибачаюсь, але внесу зміни), звісно з даної ситуації випливає необхідність в окремих документах на ділянки якщо це місто де розмір ділянки для будівель по безоплатній приватизації обмежений площею 0,10 га, звісно громадянин захоче мати акт і на садочок - тим більше що він за це вже заплатив. Стосовно даної ситуації я написав:
Miroslav писав:виготовити нові (незаконні в частині цільового призначення) держ акти
Кілька років назад в акті навіть нового зразка змінити неправильну букву у: "по батькові" можна було "виправлено на ... вірити" - зараз такий акт анульовують і виготовляють новий (фірма яка допустила помилку давно не існує - дядькові прийдеться платити гроші - в розмірі "як по новой"). У Вашому випадку акт теж чекає анулювання з причини помилкових записів, і виготовлення нових актів за затвердженими у встановленому порядку матеріалами інвентаризації. Стосовно цільових використань то в ЗКУ 19 наведено поділ земель на категорії за основним цільовим призначенням - побічних не існує, а в актах напишуть цільові використання які мають функціональний характер.
Востаннє редагувалось 08 травня 2010 10:00 користувачем Miroslav, всього редагувалось 1 раз.
Ярікзем
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 38
З нами з: 10 липня 2009 21:56
Репутація: 0

Re: ТЕХНІЧНА ДОКУМЕНТАЦІЯ ЩОДО ФОРМУВАННЯ КАДАСТРОВОГО НОМЕРУ.

Повідомлення Ярікзем »

dzi писав:Як справжній землевпорядкик розкажіть як можна на дві земельні ділянки із різним цільовим призначенням видати один акт, чи я щось не зрозумів?
В землевпорядній службі можна побачити все, аби було бажання...
Просто в один державний акт було вдруковано земельну ділянку з двома цільовими призначеннями, цільові призначення також вдруковані, але з технічною помилкою (практикувалась в 99 р. ще в госпрозрахункових бюро)
Miroslav писав:А з рішенням органу місцевого самоврядування нічого страшного не треба робити - внести в нього відповідні зміни! - "Не в первой", на його підставі виготовити нові незаконні в частині цільового призначення держ акти. зареєструвати їх та видати дядькові - головне щоб він за все це заплатив.
Щоб внессти зміни треба "уговорити" м/раду, або затвердити рішенням сесії - рішення виконавчого комітету (тобто привести таке... до норм чинного законодавства). Або ще думаю розробити технічку (рішення виконкому, копію державного акту використати , як дозвіл на розробку) і подати на затвердження сесії. Хто думає щось практичніше з цього приводу?
Miroslav
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 21
З нами з: 18 вересня 2008 17:43
Репутація: 0
Область: Хмельницька

Re: ТЕХНІЧНА ДОКУМЕНТАЦІЯ ЩОДО ФОРМУВАННЯ КАДАСТРОВОГО НОМЕРУ.

Повідомлення Miroslav »

Ярікзем писав:Хто думає щось практичніше з цього приводу?
Попереднє що я писав може бути - але виготовляти нові акти це на роззсуд їх власника з нижче наведеними "оговорками". Оскільки акт старого зразка і видавався радою то вона може своєю печаткою вносити виправлення "виправлено з... на... вірити" - дата ж бо виправлення не зазначається і все легально і законно. Що до присвоєння кадастрових номерів ділянкам на одному акті - таке практикують. У мене були кілька випадків з паями де людині випадала ділянка з двох частин які надрукували на одному бланку - присвоїли два кад номера по обмінних файлах і наявною технічною документацією по паюванню і ДЗК зареєструвало договір оренди ( - навіть по моєму один, хоча все таки мало бути два договора,) у цьому випадку. І вище я писав:
Miroslav писав:якщо у громадянина старий акт. для внесення в електронну базу його ділянки треба провести інвентаризацію її
і з виготовленням обмінного файлу який "дасть" можливість присвоїти кад номер. Та при цьому інвентаризацію в частині розмірів ділянок прийдеться "підганяти" до колишнього рішення сесії, якщо це не можливо - тоді виготовлення нових актів не минути точно.
Аватар користувача
malena
Спец
Спец
Повідомлень: 70
З нами з: 24 вересня 2008 11:13
Репутація: 0
Область: Київська

Re: ТЕХНІЧНА ДОКУМЕНТАЦІЯ ЩОДО ФОРМУВАННЯ КАДАСТРОВОГО НОМЕРУ.

Повідомлення malena »

А на мою думку, реєструвати треба старі ДА так як вони були зроблені - а от після цив-пр. і при виготовленні нового акту угоди потрібно виправляти помилки.
Ярікзем
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 38
З нами з: 10 липня 2009 21:56
Репутація: 0

Re: ТЕХНІЧНА ДОКУМЕНТАЦІЯ ЩОДО ФОРМУВАННЯ КАДАСТРОВОГО НОМЕРУ.

Повідомлення Ярікзем »

Miroslav писав:Попереднє що я писав може бути - але виготовляти нові акти це на роззсуд їх власника з нижче наведеними "оговорками". Оскільки акт старого зразка і видавався радою то вона може своєю печаткою вносити виправлення "виправлено з... на... вірити" - дата ж бо виправлення не зазначається і все легально і законно.
Проблема полягає в тому, що в акті вдруковано рішення виконкому м/ради і якщо зараз робити обміний файл на присвоєння кадастрових номерів, то рішення виконавчого комітету не коректне (ДЗК не пропустить скоріш за все на стадії виготовлення реєстраційної карточки).
Але що підсказали, що можна вносити зміни, то це ж точно (бланк старий і там все передбачено). Дякую!
Miroslav писав:У мене були кілька випадків з паями де людині випадала ділянка з двох частин які надрукували на одному бланку - присвоїли два кад номера по обмінних файлах і наявною технічною документацією по паюванню і ДЗК зареєструвало договір оренди
З цим я згідний коли в акті дві земельні ділянки одного цільового призначення, а тут - дві ділянки з різним цільовим призначенням і ДЗК без реєстраційної карточки не погоджує кадастровий номер (не вносить інформації до бази).
malena писав:А на мою думку, реєструвати треба старі ДА так як вони були зроблені - а от після цив-пр. і при виготовленні нового акту угоди потрібно виправляти помилки.
Акти у громадянина зареєстровані ще в 2001 р., але зараз виявили помилку в результаті дій щодо присвоєння кадастрових номерів земельним ділянкам.
Miroslav
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 21
З нами з: 18 вересня 2008 17:43
Репутація: 0
Область: Хмельницька

Re: ТЕХНІЧНА ДОКУМЕНТАЦІЯ ЩОДО ФОРМУВАННЯ КАДАСТРОВОГО НОМЕРУ.

Повідомлення Miroslav »

Ярікзем писав:З цим я згідний коли в акті дві земельні ділянки одного цільового призначення, а тут - дві ділянки з різним цільовим призначенням і ДЗК без реєстраційної карточки не погоджує кадастровий номер (не вносить інформації до бази).
А картки в обох випадках треба друкувати дві - на кожну ділянку окремо (аналогічно як і договір оренди у випадку паю з двох частин). ДЗК відмовляється вносити дані в свою базу - яка мотивація, - не дійсні акти?
Ярікзем писав:Проблема полягає в тому, що в акті вдруковано рішення виконкому м/ради і якщо зараз робити обміний файл на присвоєння кадастрових номерів, то рішення виконавчого комітету не коректне (ДЗК не пропустить скоріш за все на стадії виготовлення реєстраційної карточки).
Запис в акті "згідно рішення виконкому..." - не коректний для обмінного файла і для картки? А що таке обмінний файл? На скільки він законний разом з ДЗК? А відмова ДЗК може трактуватись як факт підтвердження незаконності Держ акта старого зразка - у них немає таких повноважень. Акт є. Виправлення внесені згідно закону. А ДЗК має думати як його внести в свою базу і внести його. І ще стосовно виконкому - матеріали інвентаризації затверджені на сесії "дадуть" "прийнятний" для ДЗК запис. Громадянин має держ акт старого зразка якого ніхто не відміняв і він жив з ним нормально і ніхто не оспорював його прав на ділянку ні документ що це право посвідчує (все ж робилось для полегшення життя власників земельних ділянок, я знову питаю: чому виходить навпаки), а після проведення транзакції новий власник ділянки виготовить акти на землю які будуть "відповідати" :lol: чинному законодавству на всі сто (це він так буде думати).

Додано через 24 хвилини 29 секунд:
Звісно - для ДЗК найпростіше буде (та ще й заробити копійчину) коли громадянин виготовить нові акти чи за проектом відведення, чи за матеріалами інвентаризації, без різниці - все погодить і за все заплатить. Питання: - для чого він у 2001 році виготовляв державний акт на свою ділянку?
В ДЗК треба до "сухого" закону підключати трохи наполегливості і наполягати на пошуку і шукати найбільш дешевший вихід з ситуації. Для цього є дві залізяки: закон зворотньої сили немає в сторону погіршення; немає підстав виготовляти нові акти так як в ДЗК немає підстав і повноважень визнавати недійсними старі.

Коротко про свій досвід: В старі часи (2004р) юр. особа уклала і зареєструвала в ДЗК договір на резервний фонд на 5 років де в договорі було кілька ділянок (десь вісім!). В нові часи (2007р.)- громадянин за рішенням суду отримав пай як бувший член КСП на орендованих землях. По теперішніх мірках щоб внести зміни в договір треба було переробляти усе (ще і зйомку по новому робити бо тієї фірми що її робила уже немає) разм з виготовленням і реєстрацією договорів оренди на кожну ділянку - скільки б це коштувало і хто за це мав платити? Орендар? Чому! Держава розпоряджається своєю землею. Орендар не заперечує про внесення таких змін і то добре. Сільська рада? З яких шишів. Чекати громадянину три роки закінчення дії договору? Та хто йому дасть просто закінчитись. Громадянин - заплатить? - Він так і зробив. Тільки договорів на кожну ділянку ніхто не робив. За розпорядженням внесли зміни, до додатку до договору включили новий кад план зміненої ділянки і отак зареєстрували цей додаток.

Додано через 1 година 50 хвилин 48 секунд:
Хоча ДЗК дуже хотіли щоб після змін був договір на кожну ділянку окремо - але для цього потрібно було відмінити попередній... на що не було жодних підстав.
Аватар користувача
dzi
Спец
Спец
Повідомлень: 1223
З нами з: 16 жовтня 2008 09:24
Репутація: 7
Область: м.Київ

Re: ТЕХНІЧНА ДОКУМЕНТАЦІЯ ЩОДО ФОРМУВАННЯ КАДАСТРОВОГО НОМЕРУ.

Повідомлення dzi »

Miroslav писав:....Оскільки акт старого зразка і видавався радою то вона може своєю печаткою вносити виправлення "виправлено з... на... вірити" - дата ж бо виправлення не зазначається і все легально і законно.
З цього місця детальніше, тобто, на Вашу думку, рада має право змінити прізвище власника, площу земельної ділянки, її цільове призначення, і все буде "легально і законно" :D :D :D
Miroslav
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 21
З нами з: 18 вересня 2008 17:43
Репутація: 0
Область: Хмельницька

Re: ТЕХНІЧНА ДОКУМЕНТАЦІЯ ЩОДО ФОРМУВАННЯ КАДАСТРОВОГО НОМЕРУ.

Повідомлення Miroslav »

dzi писав:рада має право змінити прізвище власника, площу земельної ділянки, її цільове призначення, і все буде "легально і законно"
А я не бачив щоб акт з технічною помилкою в ті часи перероблявся. Звісно акт на "Іванова" не переправлявся на "Петрова", - так як помилка була видна не озброєним оком ще на стадії виготовленя бо акт виходив виписаним не з технічною помилкою, а на іншу людину (і навіть для такого варіанту є випадки - зміна прізвища в при вступі в шлюб). А ось: Петречук і Петерчук чи Профирович Порфирович, якщо помилка виявлялась згодом то акта ніхто не переробляв. Акти навіть нового зразка на початках таким чином переправляли з печаткою адміністрації за довідкою сільської ради що "Профирович" і "Порфирович" це одна і та сама людина і ніхто не постраждав- а тепер це табу. В мене зараз у столі "лежить" такий випадок, що з ним робити - невідомо. Люди сільські - їм що "Пофирович" що "Порфирович". Фірма що виготовляла акт у 2002 році давно тю-тю, а зараз ДЗК захотіло інвентаризацію - дядькові що робити - свої кревні він заплатив, а помилку виявили аж як орендарі дійшли з своїми договорами до ДЗК у 2009 році - подібні проблеми перекладено на "законні рейки", але кому від того легше?
Аватар користувача
dzi
Спец
Спец
Повідомлень: 1223
З нами з: 16 жовтня 2008 09:24
Репутація: 7
Область: м.Київ

Re: ТЕХНІЧНА ДОКУМЕНТАЦІЯ ЩОДО ФОРМУВАННЯ КАДАСТРОВОГО НОМЕРУ.

Повідомлення dzi »

Я такого не писав, як Ви процитули, перекручувати не потрібно
dzi писав:рада має право змінити прізвище власника, площу земельної ділянки, її цільове призначення, і все буде "легально і законно"
Це Ви навели інформацію про те, що оскільки акт старого зразка видавався радою то вона може своєю печаткою вносити виправлення у виданий державний акт і все це легально і законно, почитайте своє повідомлення. Я запитав чому Ви прийшли до такого висновку і звідки взяли таку норму, яка на Вашу думку є законною.
Miroslav
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 21
З нами з: 18 вересня 2008 17:43
Репутація: 0
Область: Хмельницька

Re: ТЕХНІЧНА ДОКУМЕНТАЦІЯ ЩОДО ФОРМУВАННЯ КАДАСТРОВОГО НОМЕРУ.

Повідомлення Miroslav »

dzi писав:Я такого не писав, як Ви процитули, перекручувати не потрібно
Я процитував Вас з якого "місця" стосується моє повідомлення, - в кінці його "передбачається" знак питаня. Так що я нічого не мав наміру перекручувати.
Я не приходив до висновку, я бачив такі акти, як самого старого зразка (с. рада видавала), так і нового які ще не реєструвались в ДЗК (зем відділ видав) та і в ДЗК не святі, бувають помилки в їхній роботі - і списати їх зараз на кишеню дядькові найпростіше, але на мою думку це не правильно.
Я земпором у с. раді з 1994 по 2004, зараз у ПП який займається сг. і бачив що завгодно (навіть паспорта на чоловіка з зазначеною жіночою статтю). І раніше подібні вищезгадувані тех помилки (а сертифікати десятками в адміністрацію на випралення возив) можна було виправляти досить просто. Єдине що можу сказати чого не бачив - то виправлених паспортів. При нагоді надішлю скан подібних виправлень актів старого зразка - треба перебрати 900 договорів, як набирав реєстр то бачив подібні, але не фіксував.
Востаннє редагувалось 10 травня 2010 19:19 користувачем Miroslav, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
dzi
Спец
Спец
Повідомлень: 1223
З нами з: 16 жовтня 2008 09:24
Репутація: 7
Область: м.Київ

Re: ТЕХНІЧНА ДОКУМЕНТАЦІЯ ЩОДО ФОРМУВАННЯ КАДАСТРОВОГО НОМЕРУ.

Повідомлення dzi »

У своєму повідомленні Ви написали
Miroslav писав:....Оскільки акт старого зразка і видавався радою то вона може своєю печаткою вносити виправлення "виправлено з... на... вірити" - дата ж бо виправлення не зазначається і все легально і законно.
Я Вас попросив уточнити, що Ви маєте на увазі, а Ви цитуєте, що то моя думка
dzi писав:рада має право змінити прізвище власника, площу земельної ділянки, її цільове призначення, і все буде "легально і законно"
Уважніше наводьте посилання.
Miroslav
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 21
З нами з: 18 вересня 2008 17:43
Репутація: 0
Область: Хмельницька

Re: ТЕХНІЧНА ДОКУМЕНТАЦІЯ ЩОДО ФОРМУВАННЯ КАДАСТРОВОГО НОМЕРУ.

Повідомлення Miroslav »

За некоректні цитати вибачайте (я пояснив чому я Вас - шановний DZI цитував. - Зараз виділив шрифтом і кольором), я не так зрозумів, Ви не так зрозуміли - виясняти не варто.
Напевно на всі випадки наших "законів" посилання годі шукати. Ще є одна залізяка (про дві такі штуки я писав трохи вище) для подібних випадків: дозволено все що прямо не заборонено.
Я обіцяв акта виправленого скан надати. На тій "купі" я такий шукав аж одну хвилину. На роботі Нет заглючив і я не відправив. Зараз з дому спробую. По цьому акту ДЗК на початку року зареєструвало договір оренди. Реквізити місцевості видалив. І кому це зашкодило? Я знаю кому, - ДЗК. Бо вони могли копійку втовкти на цій справі.
Изображение.JPG
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Ярікзем
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 38
З нами з: 10 липня 2009 21:56
Репутація: 0

Re: ТЕХНІЧНА ДОКУМЕНТАЦІЯ ЩОДО ФОРМУВАННЯ КАДАСТРОВОГО НОМЕРУ.

Повідомлення Ярікзем »

Miroslav писав:матеріали інвентаризації затверджені на сесії "дадуть" "прийнятний" для ДЗК запис
Сьогодні поспілкувався із міською радою, щоб спробувати затвердити матеріали інвентаризації, в результаті повний http://www.zemres.com/forum/viewtopic.p ... 8&start=28#.
Задали слідуючі питання :
-на якій підставі ми будем затверджувати матеріали інвентаризації ?(Я ж : в одному акті одна земельна ділянка з різними цільовими призначеннями, тому щоб її розділити та відповідно виготовити державні акти оце таке й зробив...)
-що ми в цьому рішенні будемо вказувати (1.затвердити тех.докум.із землеустрою щодо інвентаризації..?, 2.передати у власність? - вже було передано ((але в акті рішення виконкому))?
Шановні землевпорядники, підскажіть як правильно сформулювати рішення про затвердження матеріалів інвентаризації.
Miroslav
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 21
З нами з: 18 вересня 2008 17:43
Репутація: 0
Область: Хмельницька

Re: ТЕХНІЧНА ДОКУМЕНТАЦІЯ ЩОДО ФОРМУВАННЯ КАДАСТРОВОГО НОМЕРУ.

Повідомлення Miroslav »

Ярікзем писав:Шановні землевпорядники, підскажіть як правильно сформулювати рішення про затвердження матеріалів інвентаризації.
У відповідності до закону України „Про землеустрій”, виділяють наступні види технічної документації:

1.технічна документація із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості);
2.технічна документація із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку.

"Інтуіція мені підказує" що Вам підходить перший варіант. Тільки зробити треба все по порядку. Спочатку від міськради добитись дозволу на проведення інвентаризації - підстави? Встановлення меж земельної ділянки на місцевості з метою внесення її в ел. базу данних та "легалізації" виконкомовського запису в держ. акті (тоді і зявляться підстави її затверджувати :lol: )- відмовляються? (я думаю що у формулюванні рішень міськ ради в даному випакдку немає потреби) Тоді хай придумають як людині видати такий акт як положено, щоб вона могла реалізувати свої права на земділянку в повній мірі. До речі, тут і зміна площі буде узаконена суперово.

Додано через 35 хвилин 38 секунд:
Ярікзем писав:Шановні землевпорядники, підскажіть як правильно сформулювати рішення про затвердження матеріалів інвентаризації.
В "наших" (в кавичках - бо вони зовсім не наші, не захищають а ...) державних структурах за звичай діють так: "якщо не знаю як то краще ніяк, та: "как бы чего не вышло"".

Громадянин з отим актом йде в ДЗК і щось там просить, його відшивають з письмовою відповіддю про причини. Йде до нотаріуса (він там продати її хоче чи щось ще), і там його відшивають обовязково з письмовою відповіддю. Тоді він пише заяву у міськ раду: - "прошу видати ДА який відповідає чинному законодавству в замін на "те" що в нього є" (ну звісно з початку міськ раду можна попросити про проведення інвентаризації) і разом подає копії відмов ДЗК і нотаріуса - і міськ рада його відшиває, і обовязково письмово. І що ж йому бідному робити? Йти в суд з тими відмовками і скаржитись на міськ раду! І при правильно сформульованій скарзі міськ раду зобовяжуть навіть не дати дозвіл на проведення інвентаризації, а видати ДА який відповідає чинному законодавству, ще й моральні збитки можна збрити за порушення конституційних прав громадян. - Це найтяжчий варіант, але дуже можливий.
Аватар користувача
dzi
Спец
Спец
Повідомлень: 1223
З нами з: 16 жовтня 2008 09:24
Репутація: 7
Область: м.Київ

Re: ТЕХНІЧНА ДОКУМЕНТАЦІЯ ЩОДО ФОРМУВАННЯ КАДАСТРОВОГО НОМЕРУ.

Повідомлення dzi »

Miroslav писав:І що ж йому бідному робити? Йти в суд з тими відмовками і скаржитись на міськ раду! І при правильно сформульованій скарзі міськ раду зобовяжуть навіть не дати дозвіл на проведення інвентаризації, а видати ДА який відповідає чинному законодавству, ще й моральні збитки можна збрити за порушення конституційних прав громадян...
Як можна рішенням суду зобов"язати міську раду видати ДА який відповідає чинному законодавству, рада що видає державні акти, чи Ви вважаєте що у судах зовсім не читають закони?
Miroslav
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 21
З нами з: 18 вересня 2008 17:43
Репутація: 0
Область: Хмельницька

Re: ТЕХНІЧНА ДОКУМЕНТАЦІЯ ЩОДО ФОРМУВАННЯ КАДАСТРОВОГО НОМЕРУ.

Повідомлення Miroslav »

Заново для ЯРІКЗЕМ. І для нового повідомлення dzi (так і я могу! пропонуйте щось! - це ж мета форума) яке зявилось під час написання цього повідомлення.
ЯРІКЗЕМ - Ваша проблема не така вже і проста як здаеться на перший погляд і не тільки в частині того що акт виписаний на підставі рішення виконкому.
Що до кад номера з яким стикаються всі власники старих актів то все може бути навіть дуже "просто". Є старий акт, до нього є документація - немає обмінного файла. Замовити його в землевпорядній організаці, звісно в даному випадку прийдеться їм виїзджати на місцевість і робити геодезичну зйомку, за що власнику прийдеться заплатити. У Вашому випадку має бути два обмінні файла по яких земвідділ надасть довідку про присвоєння кад номера (власне саме так, тільки без виїзду звісно, виготовлялись обмінні файли і присвоювались кад номера для старих актів на паї про які згадувалось у повідомленні № 45) після перевірки ДЗК поставить заповітну відмітку на справі. І оце "просто" буде тоді коли обмінник вдастя "підігнати" по площах в акті - якщо ні тоді читайте далі.

А ось з записом про те що акт виданий на підставі рішення виконкому що робити? Виконком немає і немав таких повноважень. Згідно ЗКУ це компетенція ради. Я писав раніше що ДЗК немає повноважень визнавати акт недійсним, але може не прийняти обмінний файл.
Miroslav писав:Спочатку від міськради добитись дозволу на проведення інвентаризації - підстави? Встановлення меж земельної ділянки на місцевості з метою внесення її в ел. базу данних та "легалізації" виконкомовського запису в держ. акті
При виготовленні нової чи затвердженні старої документації на сесії буде одна неувязка. Акт видано 2002 року на підставі рішення сесії 2010 року - ДЗК це теж може не пропустити і буде мати рацію.
Miroslav писав:І що ж йому бідному робити? Йти в суд з тими відмовками і скаржитись на міськ раду! І при правильно сформульованій скарзі міськ раду зобовяжуть навіть не дати дозвіл на проведення інвентаризації, а видати ДА який відповідає чинному законодавству, ще й моральні збитки можна збрити за порушення конституційних прав громадян. - Це найтяжчий варіант, але дуже можливий.
У даному випадку це можливо єдиний варіант. І власне яке рішення в деталях прийме суд буде залежати від наполегливості постраждалої сторони, її адвокатів та неформалних стосунків між "міськрадою" і "судом". Можна просто визнати акт не дійсним і далі громадянин починає з заяви у міськ раду про надання йому у власність земділянок (відвод виходить - навіть по "безкоштовній" не проходить - рішення сесії у 2002 році по ньому ж не було!), або наказати міськ раду по "полной программе" з видачею зареєстрованого акта разом з компенсацією моральних збитків.

Додано через 4 хвилини 51 секунду:
Якщо я помиляюсь з визначенням повноваженьорганів місцевого самоврядування тоді у ЯРІКЗЕМ - немає жодних проблем.
Аватар користувача
dzi
Спец
Спец
Повідомлень: 1223
З нами з: 16 жовтня 2008 09:24
Репутація: 7
Область: м.Київ

Re: ТЕХНІЧНА ДОКУМЕНТАЦІЯ ЩОДО ФОРМУВАННЯ КАДАСТРОВОГО НОМЕРУ.

Повідомлення dzi »

Miroslav писав:І для нового повідомлення dzi (так і я могу! пропонуйте щось! - це ж мета форума) яке зявилось під час написання цього повідомлення.
Якщо не володієте питанням, не пропонуйте маразм.
Аргумент "пропонуйте щось - це ж мета форуму" не є оправданням щоб давати подібні консультації.
Аватар користувача
Oleg
Спец
Спец
Повідомлень: 2311
З нами з: 03 квітня 2007 11:55
Репутація: 82
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Re: ТЕХНІЧНА ДОКУМЕНТАЦІЯ ЩОДО ФОРМУВАННЯ КАДАСТРОВОГО НОМЕРУ.

Повідомлення Oleg »

Не по темі
[quote="Miroslav"]Для Адміна!!!!!!!!!!!!![/quote]
Читайте ПП. І надалі такі питання в відповідній гілці форуму або ж ПП.
Ярікзем
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 38
З нами з: 10 липня 2009 21:56
Репутація: 0

Re: ТЕХНІЧНА ДОКУМЕНТАЦІЯ ЩОДО ФОРМУВАННЯ КАДАСТРОВОГО НОМЕРУ.

Повідомлення Ярікзем »

Admin писав:Якщо не володієте питанням, не пропонуйте маразм. Аргумент "пропонуйте щось - це ж мета форуму" не є оправданням щоб давати подібні консультації.
Можливо у Вас була подібна чи схожа ситуація, то допоможіть практичною допомогою у вирішенні проблеми.
Аватар користувача
dzi
Спец
Спец
Повідомлень: 1223
З нами з: 16 жовтня 2008 09:24
Репутація: 7
Область: м.Київ

Re: ТЕХНІЧНА ДОКУМЕНТАЦІЯ ЩОДО ФОРМУВАННЯ КАДАСТРОВОГО НОМЕРУ.

Повідомлення dzi »

Ярікзем писав:Шановні колеги допоможіть вирішити слідюче питання :
Звернувся громадянин, щоб присвоїти кадастровий номер. В нього державний акт старого зразка (перші до 2002 р.), організація яка виготовляла його вже немає.
1.В державному акті земельна ділянка, що складається з двох цільових призначень (0.100 га - ОЖБ, 0,065 садівництво)
2.В площі для ОЖБ допущена помилка, а саме надруковано - 0,1040 га, що невідповідає рішенню ради.
3.А найголовніше : вдруковано рішення - виконавчого комітету (2002 р.)
Що робити з цим актом? Якщо анулювати його за помилку в площі і виготовити два державних акта на кожне цільове призначення, то що робити з рішенням органу місцевого самоврядування?
Вам вже надали відповідь на дане запитання, потрібно тільки її прочитати (в різних темах) і зробити висновок, як Вам краще діяти.

У даному випадку Вам необхідно вирішити три питання:
1. Присвоїти земельним ділянкам два кадастрові номери за старим актом.
2. Якимось чином легалізувати рішення виконавчого комітету про передачу земельних ділянок у власність.
3. Уточнити площу земельної ділянки для ОЖБ.

Перше питання. Вам необхідно за старим актом (без його переоформлення) отримати два кадастрові номери на дві окремі земельні ділянки.

Відповідь на дане питання Вам надав Miroslav
Miroslav писав:Що до кад номера з яким стикаються всі власники старих актів то все може бути навіть дуже "просто". Є старий акт, до нього є документація - немає обмінного файла. Замовити його в землевпорядній організаці, звісно в даному випадку прийдеться їм виїзджати на місцевість і робити геодезичну зйомку, за що власнику прийдеться заплатити. У Вашому випадку має бути два обмінні файла по яких земвідділ надасть довідку про присвоєння кад номера.......
Друге питання - якимось чином легалізувати рішення виконавчого комітету про передачу земельних ділянок у власність.
Тут варіантів дуже багато. Найбільш оптимальний, на мою думку, є укладення цивільно-правової угоди (наприклад, дарування) даних земельних ділянок своєму близькому родичу. Державний акт є, кадастові номери отримали, йдете до нотаріуса і переоформляєте. Таким чином, підстаною для видачі вашому родичу нових двох державних актів буде не рішення виконавчого комітету, а цивільно-правова угода про дарування. Поправте, якщо я не правий.

Наказ Держкомзему від 22.06.2009 N 325 "Про затвердження Інструкції про заповнення бланків державних актів на право власності на земельну ділянку і на право постійного користування земельною ділянкою"

2.3. У рядку "і на підставі" вказуються назва, дата і номер документа, який є підставою набуття права на земельну ділянку; найменування органу, яким прийнято цей документ (рішення органу місцевого самоврядування або органу виконавчої влади, рішення суду, договір купівлі-продажу, договір дарування, свідоцтво про право на спадщину, рішення про внесення земельної ділянки до статутного фонду, інші цивільно-правові угоди).

Часу для укладення цивільно-правової угоди у нотаріуса потрібно набагато менше, ніж для отримання будь-якого рішення суду з даного питання.

Третє питання - уточнити площу земельної ділянки для ОЖБ.
Новий власник земельної ділянки звертається для отримання двох окремих актів на дві окремі земельни ділянки з різним цільовим призначенням (0.1040 га - ОЖБ, 0,065 га - садівництво). Для отримання окремих актів не обійтися без виготовлення технічної документації на кожну із ділянок. Похибка у площі земельної ділянки, яка надана для житлового будівництва незначна (у старому акті 0,100 га, фактична 0,1040) - тут Вас проконсультує центр ДЗК чи управління земельних ресурсів як краще вирішити дану проблему (можливо через інвентаризацію).
Запропонована схеме не є ідеальною, але Ви вирішите питання щодо легалізації рішення про передачу у власність земельних ділянок. При отриманні нових державних актів новий власник зможе подарувати Вам знову земельні ділянки у власність.
Miroslav
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 21
З нами з: 18 вересня 2008 17:43
Репутація: 0
Область: Хмельницька

Re: ТЕХНІЧНА ДОКУМЕНТАЦІЯ ЩОДО ФОРМУВАННЯ КАДАСТРОВОГО НОМЕРУ.

Повідомлення Miroslav »

Доброго всім дня.
dzi писав:Якщо не володієте питанням, не пропонуйте маразм.
Аргумент "пропонуйте щось - це ж мета форуму" не є оправданням щоб давати подібні консультації
.
Ну Ваш варіант з нотаріусом теж "цікавий". А що до компетенції взагалі - у Вас виходить що для нотаріуса запис в ДА виконкомовський не проблема, а в ДЗК так? І напевно саме для транзакції (для нотаріуса) громадянину виникла потреба в кад. номері який йому недають через виконкомовський запис в акті - замкнене коло - і Ваша пропозиція суперкласна.

Додано через 3 годин 12 хвилин 3 секунди:
Для ЯРІКЗЕМ.

Тільки що з міськ ради. По питянню про виконкомовський запис в акті мені дали таку відповідь: Рішення виконкому затверджувалось на сесії, треба взяти те рішення і звернутись у суд щоб внесли зміни в акт за рішенням суда. А якщо те рішення виконкому не затверджене черговою сесією то громадянину у судовому порядку визнають акт НЕДІЙСНИМ. З чим він починає виготовляти його заново.

Всім па па. Дякую за спілкування.
Ярікзем
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 38
З нами з: 10 липня 2009 21:56
Репутація: 0

Re: ТЕХНІЧНА ДОКУМЕНТАЦІЯ ЩОДО ФОРМУВАННЯ КАДАСТРОВОГО НОМЕРУ.

Повідомлення Ярікзем »

Miroslav писав:Тільки що з міськ ради. По питянню про виконкомовський запис в акті мені дали таку відповідь: Рішення виконкому затверджувалось на сесії, треба взяти те рішення і звернутись у суд щоб внесли зміни в акт за рішенням суда. А якщо те рішення виконкому не затверджене черговою сесією то громадянину у судовому порядку визнають акт НЕДІЙСНИМ. З чим він починає виготовляти його заново.
Варіант не поганий, але з іншої сторони цих актів з виконкомовським рішенням в районі не мало... В народну масу таку ініціативу виносити недоцільно. Та ж сама міська рада буде не рада проявом такої ініціативи. Та й адвокатам таку кістку кидати не доцільно.
Miroslav
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 21
З нами з: 18 вересня 2008 17:43
Репутація: 0
Область: Хмельницька

Re: ТЕХНІЧНА ДОКУМЕНТАЦІЯ ЩОДО ФОРМУВАННЯ КАДАСТРОВОГО НОМЕРУ.

Повідомлення Miroslav »

Ярікзем писав:Варіант не поганий, але з іншої сторони цих актів з виконкомовським рішенням в районі не мало... В народну масу таку ініціативу виносити недоцільно. Та ж сама міська рада буде не рада проявом такої ініціативи. Та й адвокатам таку кістку кидати не доцільно.
У Вашому випадку обмінний файл з початку попадає в земвідділ на присвоєння кад номерів, потім в ДЗК на перевірку і для внесення в ел. базу та надання витягу з неї для нотаріуса для оформлення транзакції (продаж, дарування). Якщо ні ДЗК ні земвідділ не буде мати претензій до виконкомівського запису в акті, виправлень у площі і власне до обмінника якщо площі підігнати не буде можливості (такого в ДЗК точно не пропустять), та якщо і нотаріус "пропустить" той самий запис і проведе оформлення транзакції... Дуже багато: "ЯКЩО"... і якби не ті "якщо" - у Вас не було б проблем.
Проблеми будуть і в громадян в яких старі ДА оформлені правильно. Я раніше на це натякав. Мова йде про площі в вказані в акті і які "вийдуть" в обмінному файлі - не завжди обмінник і ДА співпадуть по площі і якщо ДЗК різницю «спише» на арифметичне заокруглення то пропустить, якщо різниця вийде суттевою і заокругленням там і не пахло то ДЗК надасть акт обстеження та кад план для суду щоб Д.А. анулювали у судовому порядку.
Що до виконкомівських записів в Д.А. - в ДЗК мого райцентру такого випадку ще не траплялось.
Ярікзем писав:Варіант не поганий, але з іншої сторони цих актів з виконкомовським рішенням в районі не мало...
Питання - оті виконкоми затверджувались сесією чи ні? Якщо так! То вже легше. А якщо ні? Але в обох випадках власнику такого Д.А. дорога в суд. В першому випадку його акт легалізують, а в другому виготовлення по "новой" - це буде значно дорожче і довше за перший варіант та суд там і там. І ніхто не піде на те щоб "зробити Smert» те рішення сесії 2002-3 роком для всіх хто "попав" на виконком.
Ярікзем писав:цих актів з виконкомовським рішенням в районі не мало... В народну масу таку ініціативу виносити недоцільно. Та ж сама міська рада буде не рада проявом такої ініціативи. Та й адвокатам таку кістку кидати не доцільно.
Рано чи пізно з проблемою виконкомівського запису зіткнуться всі власники чи спадкоємці таких актів і все вийде на "гора" - хтось походить безрезультатно по кабінетах і дійде до суду без нас з Вами.
Удачі.
Miroslav
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 21
З нами з: 18 вересня 2008 17:43
Репутація: 0
Область: Хмельницька

Re: ТЕХНІЧНА ДОКУМЕНТАЦІЯ ЩОДО ФОРМУВАННЯ КАДАСТРОВОГО НОМЕРУ.

Повідомлення Miroslav »

Доброго дня.
Ahill писав:Может причина такой вольности нотариуса в том, что Лавринович и МинЮст объявили незаконным Приказ Держкомзема №168 от 15.02.10
А може в решті решт дочитали до кінця статю 377 Цив Кодексу?
Якщо відчужувана будівля знаходиться на ділянці яка ніяким чином не оформлялась - у ДЗК немає ніяких підстав надавати витяг. А вимога нотаріуса кад номера і площі ділянки у цьому випадку підкріплена на разі, можливо вже в минулому - інструкцією, а не в наказі Держкомзему № 168 - там немає такої вимоги.

Додано 21.05.2010 р.
Сьогодні в мому райценті нотаріуси про це нічого не знають.
rif1972
Повідомлень: 1
З нами з: 17 березня 2008 22:18
Репутація: 0
Область: Кіровоградська

Re: ТЕХНІЧНА ДОКУМЕНТАЦІЯ ЩОДО ФОРМУВАННЯ КАДАСТРОВОГО НОМЕРУ.

Повідомлення rif1972 »

Miroslav писав:Прокоментуйте. Дякую.
Земельним відділом після виготовлення тех. док. по встановленню меж в натурі видаєтся довідка про формування кадастрового номеру, за заявою . А кадастровим відділом видаєтся довідка про тещо у базі на такогото громадянина та на цюділянку за даною адресою на даний час відомостей немає. Для нотаріуса щоб провести цивільно правову угоду по відчудженню цього достатньо. За цією схемою працюю з початку дії постанови, ніодин нотаріус не заперечив, тільки розяснити ім потрібно.
Відповісти