Помогите определиться с темой дипломной работы !!!

Тут для студентів! Запити на допомогу, літературу, сама допомога і інше!
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
NordMan
Спец
Спец
Повідомлень: 92
З нами з: 20 грудня 2009 14:05
Репутація: 0
Область: Донецька
Місце роботи: Інше

Помогите определиться с темой дипломной работы !!!

Повідомлення NordMan »

Всем доброго времени суток ! Хочу поинтересоваться у компетентных людей......., какие земельные вопросы актуальны на сегодняшний день, или скажем имеют множество разногласий (трактовок). Имеется в виду несовершенство земельного законодательства (будь - то нормативная база или непосредственно процессуальная часть, которая реализуется на практике) . Мне нужны наболевшие вопросы, которые провоцируют возникновение коллизий в ходе землеустроительной деятельности, регистрации прав, оценивании земельных участков и в таком духе. ВОБЩЕМ НУЖНА ХОРОШАЯ, СОДЕРЖАТЕЛЬНАЯ И ГЛАВНОЕ - АКТУАЛЬНАЯ ТЕМА ДИПЛОМА )))

Да, чуть не забыл.......я хотел бы рассмотреть вопрос об ипотеке земельных участков (а точнее о проблемах ипотеки зем. участков, если таковые имеются)......что можете сказать по этому поводу, как у нас в стране вообще с ипотекой земли...??? Распространены ли такие отношения в Украине, и нуждаются ли они в корректировках и дополнениях на законодательном уровне.

Ну вроде бы все.......постарался изложить как можно подробнее, так что жду любую помощь , в любой форме и заранее всех благодарю !
Егор
Спец
Спец
Повідомлень: 977
З нами з: 02 вересня 2008 01:40
Репутація: 0

Re: Помогите определиться с темой дипломной работы !!!

Повідомлення Егор »

Посмотрите тут www.zemres.com

:)
Аватар користувача
Nat
Спец
Спец
Повідомлень: 1120
З нами з: 10 грудня 2007 16:16
Репутація: 3
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше

Re: Помогите определиться с темой дипломной работы !!!

Повідомлення Nat »

POZITIV писав: У відповідності до норм нашого ЗКУ прибережні смуги відносяться до земель водного фонду, а от с/г угіддя до земель сільськогосподарського призначення. Таким чином постає питання до якої категорії земель слід відносити такі земельні ділянки ?
Для початку слід встановити межі прибережних захисних смуг. При чому, з урахуванням ситуації, що склалася. Ви здивуєтесь, але після встановлення меж ПЗС усе стане на свої місця. Поки ці межі не встановлено, у вас, вибачте, бардак буде, бо до земель водного фонду ви нічого віднести не можете, поки нема "бумажки", де той водний фонд фактично знаходиться.

Так у чому ж тоді колізія?
NordMan
Спец
Спец
Повідомлень: 92
З нами з: 20 грудня 2009 14:05
Репутація: 0
Область: Донецька
Місце роботи: Інше

Re: Помогите определиться с темой дипломной работы !!!

Повідомлення NordMan »

Какие еще будут предложения.........??? :D
Егор
Спец
Спец
Повідомлень: 977
З нами з: 02 вересня 2008 01:40
Репутація: 0

Re: Помогите определиться с темой дипломной работы !!!

Повідомлення Егор »

NordMan писав:Какие еще будут предложения.........??? :D
ипотека участков, страхование в этой сфере и т.д. темы интресные и актуальные. Таких же тем еще масссса... все проблемное... :)
а какая специальность ?
NordMan
Спец
Спец
Повідомлень: 92
З нами з: 20 грудня 2009 14:05
Репутація: 0
Область: Донецька
Місце роботи: Інше

Re: Помогите определиться с темой дипломной работы !!!

Повідомлення NordMan »

Учусь в Донецком национальном техническом университете по направлению геодезия, картография и землеустройство на кафедре геодезии и геоинформатики по специальности "землеустройство и кадастр", перешел на IV-й курс .

Егор, а вы непосредственно имеете дело с ипотекой участков и страхованием....? Или вы просто в какой-то степени осведомлены по данному вопросу ??? Если да, может подскажите более конкретно.......на каких именно вопросах мне следует остановиться или посоветуете какой-нибудь интернет-ресурс....
Аватар користувача
Nat
Спец
Спец
Повідомлень: 1120
З нами з: 10 грудня 2007 16:16
Репутація: 3
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше

Re: Помогите определиться с темой дипломной работы !!!

Повідомлення Nat »

POZITIV писав:А вся колізія в тому що при паюванні земель колективної власності питання прибережних смуг ніхто не ставив і паювали землі сільськогосподарського призначення колишніх КСП до самих річок. А тепер якщо і встановлювати прибережні смуги із врахуванням вимог ЗКУ та ВКУ то багато земель с/г призначення приватної власності слід переводити до земель водного фонду.
Якщо встановлювати ПЗС з урахуванням вимог ВКУ та ЗКУ, то слід враховувати умови що склалися. У даному випадку це наявна приватна власність - паї. Ви не в праві відчужувати приватні землі до водного фонду. Інша справа, якщо маємо неприватизовані ділянки типу "городів".
... Якщо маєте бажання дискутувати на задану тему - є тема про землі водного фонду. Там багато вже написано - почитайте.
Тут дискусію припиняємо.
NordMan
Спец
Спец
Повідомлень: 92
З нами з: 20 грудня 2009 14:05
Репутація: 0
Область: Донецька
Місце роботи: Інше

Re: Помогите определиться с темой дипломной работы !!!

Повідомлення NordMan »

Ладно...дискуссию о землях водного фонда прекратили, ну а возвращаясь к моей изначальной просьбе помочь определиться с темой диплома.....??? Кто еще может что-нибудь дельное посоветовать.......
UNIKUM
Спец
Спец
Повідомлень: 95
З нами з: 12 лютого 2009 12:27
Репутація: 0

Re: Помогите определиться с темой дипломной работы !!!

Повідомлення UNIKUM »

Я зараз теж ламаю собі голову, яку тему обрати. Можете щось порадити? Порекомендували щось пов'язане із земельно-реєстраційними системи (ЗРС), ІКК та черговим кадастровим планом, але мені здається що ця тема викличе занадто багато питань. Що скажете, варто починати? Буду вдячна за будь-які поради.
Егор
Спец
Спец
Повідомлень: 977
З нами з: 02 вересня 2008 01:40
Репутація: 0

Re: Помогите определиться с темой дипломной работы !!!

Повідомлення Егор »

UNIKUM писав:Я зараз теж ламаю собі голову, яку тему обрати. Можете щось порадити? Порекомендували щось пов'язане із земельно-реєстраційними системи (ЗРС), ІКК та черговим кадастровим планом, але мені здається що ця тема викличе занадто багато питань. Що скажете, варто починати? Буду вдячна за будь-які поради.
Может подождать когда хотя бы ЗУ о кадастре не вступит в силу, хотя может можно какие-то зарубежные варианты рассмотреть.
Відповісти