Присвоєння кадастрового номера по ортофотопланах (точність)
Додано: 04 лютого 2011 14:35
Така ситуація.
Обмінний файл in4 на кадастровий номер тепер в нас (Карпати...) кидають на нові карти - ортофотоплани (Напевне dkzr.gov.ua/terra/control/uk/publish/article?art_id=117759&cat_id=20657). Ділянка знаходиться між дорогою і лісом( +10м запасу до лісу). А по ортофотопланах вона залізла в ліс на 5метрів. Тобто ортофотоплан звузив тереторію. Ділянка на висоті 1000м над рівнем моря, на схилі хребта, біля високих смерек.
Як доказати що ортофотоплан не точний і які його допуски?
Ваіанти:
.......
Чи є альтернатива zemdoc.org.ua (обмінний файл кидає в гугл мепс)?
Дякую за відповідь!
Додано через 4 хвилини 57 секунд:
Варіант.
Інструкції з топографічного знімання у масштабах 1:5000, 1:2000, 1:1000 та 1:500 (ГКНТА-2.04-02-98)
Чи вірні мої рахунки?
Обмінний файл in4 на кадастровий номер тепер в нас (Карпати...) кидають на нові карти - ортофотоплани (Напевне dkzr.gov.ua/terra/control/uk/publish/article?art_id=117759&cat_id=20657). Ділянка знаходиться між дорогою і лісом( +10м запасу до лісу). А по ортофотопланах вона залізла в ліс на 5метрів. Тобто ортофотоплан звузив тереторію. Ділянка на висоті 1000м над рівнем моря, на схилі хребта, біля високих смерек.
Як доказати що ортофотоплан не точний і які його допуски?
Ваіанти:
.......
Чи є альтернатива zemdoc.org.ua (обмінний файл кидає в гугл мепс)?
Дякую за відповідь!
Додано через 4 хвилини 57 секунд:
Варіант.
Інструкції з топографічного знімання у масштабах 1:5000, 1:2000, 1:1000 та 1:500 (ГКНТА-2.04-02-98)
Тобто 0,7 мм * на Маштаб ортофотоплана 1:10 000 = 700cм=7метрів1.1.16. Середні помилки в положенні на плані предметів та
контурів місцевості з чіткими обрисами відносно найближчих точок
знімальної основи не повинні перевищувати 0,5 мм, а в гірських та
лісових районах - 0,7 мм. На територіях з капітальною і
багатоповерховою забудовою середні помилки у взаємному положенні
на плані точок найближчих контурів (капітальних споруд, будинків і
т.ін.) не повинні перевищувати 0,4 мм. Для переходу від середніх
помилок (дельта) до середніх квадратичних помилок (m)
застосовується коефіцієнт 1,25, тобто m=1,25дельта.
Тобто 0,7 мм * на Маштаб ортофотоплана 1:10 000 = 700cм=7метрів*2=14 метрів1.1.17. При створенні топографічних планів, як виняток,
дозволяється зменшувати графічну точність плану. У таких випадках,
які обгрунтовуються в технічному проекті (програмі), топографічні
плани допускається створювати з точністю планів суміжного, більш
дрібного масштабу. Наприклад, плани масштабу 1:5000 можуть бути
створені з точністю масштабу 1:10000, а плани масштабу 1:2000 - з
точністю масштабу 1:5000 і т.ін.
У таких випадках на планах за східною рамкою обов'язково
вказується методика їх створення (знімання на збільшених
фотопланах, фотомеханічне збільшення планів і т.ін.) і точність
знімання.
1.1.18. Середні помилки знімання рельєфу відносно найближчих
точок геодезичної основи не повинні перевищувати за висотою:
- 1/4 прийнятої висоти перерізу рельєфу при кутах нахилу до
2 град.;
- 1/3 при кутах нахилу від 2 град. до 6 град. для планів
масштабів 1:5000, 1:2000 та до 10 град. для планів масштабів
1:1000 та 1:500;
- 1/3 при перерізі рельєфу через 0,5 м на планах масштабів
1:5000 та 1:2000.
У лісовій місцевості ці допуски збільшуються в 1,5 раза.
У районах з кутами нахилу понад 6 град. для планів масштабів
1:5000 та 1:2000 та більше 10 град. для планів масштабів 1:1000 та
1:500 кількість горизонталей повинна відповідати різниці висот, що
визначена на перегинах схилів, а середні помилки висот, які
визначено на характерних точках рельєфу, не повинні перевищувати
1/3 прийнятої висоти перерізу рельєфу.
1.1.19. Точність планів оцінюється за розходженням положення
контурів та висот точок, що обчислені по горизонталях, з даними
контрольних вимірів.
Граничні розходження не повинні перевищувати подвоєних
значень допустимих середніх помилок, що наведені в п.1.1.16 і
п.1.1.18, і їх кількість не повинна бути понад 10% від загальної
кількості контрольних вимірів. Ці результати враховуються при
підрахунку середньої помилки. Окремі результати контрольних
вимірів можуть перевищувати подвоєну середню помилку, при цьому їх
кількість не повинна бути більше 5% від загальної кількості
контрольних вимірів, і їх слід виправляти.
Чи вірні мої рахунки?