Роздержавлення і приватизація земель .Паювання земель

Тут для студентів! Запити на допомогу, літературу, сама допомога і інше!
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
malecha
Спец
Спец
Повідомлень: 744
З нами з: 22 квітня 2007 16:51
Репутація: 35
Область: Тернопільська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Re: Роздержавлення і приватизація земель .Паювання земель

Повідомлення malecha »

mosya
Ви стільки тем настворювали....А що вас в інституті взагалі нічого не вчать? Бачите що, на форумі спілкуються люди переважно працюючі, багато з них щирі і не жадні. Але от коли ви створили декілька тем - дайте то і сьо і інше, виникає питання - а як же ви вчитеся в навчальному закладі? От скажімо, щоб закинути якісь документи на кожну тему, як мінімум треба їх підчистити від особистих даних (там прізвищ, паспортних даних, печаток), дещо просканувати, і все закинути, це по 1 годині часу на кожну тему!
Ви, будь ласка, вибачте, ну в мене немає цілого робочого дня на допомогу студенту, якому треба все закинути готове! Мені здається, що ваші завдання радо виконають швидко і для здачі - якісно, студенти вищих курсів, які в кожному інституті люблять підзаробити.
Інша справа, якби ви щось робили, щось вчили - а на чомусь застрягли, щось не зрозуміли якусь зєднуючу ланку, тоді приємно допомогти.
Ще один із способів, де можна набрати купа готових зразків - управління Держкомзему у вашому районі. Можливо вийде дешевше як через посередників в інституті.
Аватар користувача
malecha
Спец
Спец
Повідомлень: 744
З нами з: 22 квітня 2007 16:51
Репутація: 35
Область: Тернопільська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Re: Роздержавлення і приватизація земель .Паювання земель

Повідомлення malecha »

mosya писав:но я вообще на практике мнеa
А де Ви на практиці? Невже там не можуть дати ніяких зразків?
І як це Ви заповнете журнал на конкретних зразках, якщо Ви в проходити практику в одній області, а назви сільских рад і колгоспів напишете з іншої області?
Відповісти