Зауваження по проекту землеустрою

Проекти відведення і всі питання щодо них
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Зауваження по проекту землеустрою

Повідомлення Prometheus »

kurilov писав: А не здається вам, що "межі частин земельних ділянок..." та "контури обмеження..." - це одне й те саме, просто оформлено в різних членах синонімічних рядів?
не путайте вимоги до кадастрового плану та відомостей які вносить кад. реєстратор
kurilov писав: Вас би в наші умови да попрацювать - вам тут розказали б про непотрібність. Це раз. По-друге, ці акти по суті (як за часом виконання, так і за смисловим навантаженням) різні: 1) акт погодження меж має складатися за результатами польових робіт і до розроблення власне документації, а акт межових знаків - на основі розробленої і затвердженої документації; 2) межові знаки не завжди встановлюються, а практика "вставте акт, аби був" (коли Держгеокадастр змушує, бо акт є у вимогах статі) і відхилення від форми (коли починається знущання над тілом додатку 2 до Інструкції №376) мені не особливо подобається, бо ні логічно, ні законодавчо це неправильно.
Я працюю в таких самих умовах. Згоден щодо 1) але мені зручно зробити його до присвоєння кад. номеру
2) Я їх встановлюю лише у 10% випадків
3) щодо тіла вони знущаються і над завданням на виконання робіт(ще і договір просять)
Я не пришиваю договір чи сертифікати(пишу про їх пояснювалці). Щодо Акту можу закинуть свій хитрий акт переробите під своє програмне забезпечення
kurilov писав: вони змушують замовляти в них довідки, де про це написано
вони полюболюм вимагають через відписки на клаптиках паперу. Здайте офіційно та отримайте цей бред проведений через докпроф з підписом та штрих кодом і я розкажу що з ним робить або скиньте мені мило я сам "наведу красоту" Чим більше Ви прогинаєтесь тим більше вони насідають. Я тепер документацію в тер.відділи здаю через через клопотання і терпеливо жду 10 робочих днів, бо по-людьски з ними не виходить
Не пуганых идиотов нужно наказывать

Відправлено через 14 хвилини 22 секунди:
cerdred писав: ГУ пише як зауваження відсутність даного акту коли ПЗ заходе на затвердження
cerdred,
не логічно, але законно п.2.8 інструкції стосується технічки а щодо проекту нічого не написано акт прийомки-передачі межових знаків на зберігання, який включається до документації із землеустрою після виконання робіт із встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та закріплення їх межовими знаками (додаток 2).
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Зауваження по проекту землеустрою

Повідомлення Kurilov »

cerdred писав: ГУ пише як зауваження відсутність даного акту коли ПЗ заходе на затвердження
Абсолютно правильно, вимагають: ми вкладаємо в документацію заповнений, але не завірений датою, підписом і печаткою акт межових.
pieshkov писав: не путайте вимоги до кадастрового плану та відомостей які вносить кад. реєстратор
Відомості про земельну ділянку й обмеження, котрі розробляєте ви, але вносять вони. Все логічно. Просто неправильно в тексті закону писати технічні подробиці. На та є постанови й інструкції.
pieshkov писав: вони полюболюм вимагають через відписки на клаптиках паперу. Здайте офіційно та отримайте цей бред проведений через докпроф з підписом та штрих кодом і я розкажу що з ним робить або скиньте мені мило я сам "наведу красоту" Чим більше Ви прогинаєтесь тим більше вони насідають. Я тепер документацію в тер.відділи здаю через через клопотання і терпеливо жду 10 робочих днів, бо по-людьски з ними не виходить
Не пуганых идиотов нужно наказывать
Це питання ширше. Ситуації різні бувають. Мені навпаки простіше, коли всі довідки в мене на руках. Я заздалегідь про це кажу замовникам, противників таких умов ще не зустрічав. Це окрема розмова, довга й нудна.
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Зауваження по проекту землеустрою

Повідомлення Prometheus »

kurilov писав: Абсолютно правильно, вимагають: ми вкладаємо в документацію заповнений, але не завірений датою, підписом і печаткою акт межових.
має бути заповнений(не буду навіть дивиться чому), жоден закон розписує коли має бути складений акт
kurilov писав: Відомості про земельну ділянку й обмеження, котрі розробляєте ви, але вносять вони. Все логічно. Просто неправильно в тексті закону писати технічні подробиці. На та є постанови й інструкції.
закон має вищу юридичну силу, а підзаконні нормативні акти мають йому відповідати, але для Вас 1051 п65. Кадастровий план земельної ділянки складається в електронній (цифровій) та паперовій формі у масштабі, який забезпечує обов'язкове чітке відображення відомостей, визначених статтею 34 Закону України "Про Державний земельний кадастр".
kurilov писав: Це питання ширше. Ситуації різні бувають. Мені навпаки простіше, коли всі довідки в мене на руках. Я заздалегідь про це кажу замовникам, противників таких умов ще не зустрічав. Це окрема розмова, довга й нудна.
Розслабтесь та отримуйте задоволення Seks
п.с. Какой народ - такие и бояре
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Зауваження по проекту землеустрою

Повідомлення Kurilov »

Не по темі
[quote="pieshkov"] закон має вищу юридичну силу, а підзаконні нормативні акти мають йому відповідати, але для Вас 1051 п65. Кадастровий план земельної ділянки складається в електронній (цифровій) та паперовій формі у масштабі, який забезпечує обов'язкове чітке відображення відомостей, визначених статтею 34 Закону України "Про Державний земельний кадастр".[/quote]
Я останнім часом маю справу з кадастром Чернігівщини. І все дивувався, чого там місцями така гірка ситуація. Тепер розумію, чому.
[quote="pieshkov"] Розслабтесь та отримуйте задоволення
п.с. Какой народ - такие и бояре[/quote]
Перефразовуючи класика: бунтарство (тим паче - необґрунтоване) поїдає своїх дітей. А суспільну угоду ще ніхто не скасовував.

Dixi.
Востаннє редагувалось 03 листопада 2015 23:37 користувачем Kurilov, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Зауваження по проекту землеустрою

Повідомлення Prometheus »

► Показати
Степан9911
Повідомлень: 7
З нами з: 03 листопада 2015 17:44
Репутація: 0
Область: Львівська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Зауваження по проекту землеустрою

Повідомлення Степан9911 »

Доброго дня шановні колеги=)
Підкажіть будь-ласка наступну ситуацію!?
У 2007році гр.Тузіковій А.А. міською радою було надано в оренду терміном на 5 років земельну ділянку для ОЖБ пл.0,10га(документи вона оформила,технічку зробила).Згодом у 2013 році Тузікова А.А, пише заяву в міську раду і відмовляється від зем.діл. в користь її сина Тузікова Б.Б.(Тузіков Б.Б. переробляє документацію на себе)....
Питання???Чи може Тузікова А.А, писати заяву на надання їй земельної ділянки(безоплатно)???І чи вважається право безоплатного отримання в такому випадку використаним???
vovaz
Спец
Спец
Повідомлень: 787
З нами з: 01 червня 2008 21:44
Репутація: 30
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Зауваження по проекту землеустрою

Повідомлення vovaz »

Оренда це не передача у власність.
Право своє на отримання зем ділянкиу власність вона не використала.
Степан9911
Повідомлень: 7
З нами з: 03 листопада 2015 17:44
Репутація: 0
Область: Львівська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Зауваження по проекту землеустрою

Повідомлення Степан9911 »

vovaz, тобто вона може писати заяву на отримання зем.діл. безоплатно у будь-якому місці?
а людина на користь якої вона відмовилась від земельної ділянки,вона вважається як така,що своє право використала?Оскільки є вже присвоєно кадастровий номер земельній ділянці?
vovaz
Спец
Спец
Повідомлень: 787
З нами з: 01 червня 2008 21:44
Репутація: 30
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Зауваження по проекту землеустрою

Повідомлення vovaz »

Передача зем. ділянки у власність була за рішенням сесії, на мою думку це використання права на безоплатну приватизацію.
А громадянка Тузікова право ще не використала, тобто вона може писати заяву.
Степан9911
Повідомлень: 7
З нами з: 03 листопада 2015 17:44
Репутація: 0
Область: Львівська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Зауваження по проекту землеустрою

Повідомлення Степан9911 »

vovaz, зрозуміло)вдячний Krutelyk
vertikal
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 18
З нами з: 24 грудня 2014 13:15
Репутація: -3
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Зауваження по проекту землеустрою

Повідомлення vertikal »

"
kurilov писав: а акт межових знаків - на основі розробленої і затвердженої документації; 2)
Шановний kurilov , Ви пишете і затвердженої документації;", чому "і затвердженої? " Я вважаю, що межі встановлюються та закріплюються межовими знаками ( ставимо дату на акті пр.- пер.) після формування та Державної реєстрації зем. діл. (ст. 79-1 ЗкУ) та до затвердження .
Аватар користувача
Manover
Спец
Спец
Повідомлень: 96
З нами з: 03 серпня 2011 21:17
Репутація: 4
Область: м.Київ
Місце роботи: Юридичні послуги

Зауваження по проекту землеустрою

Повідомлення Manover »

Степан9911 писав: Доброго дня шановні колеги=)
Підкажіть будь-ласка наступну ситуацію!?
У 2007році гр.Тузіковій А.А. міською радою було надано в оренду терміном на 5 років земельну ділянку для ОЖБ пл.0,10га(документи вона оформила,технічку зробила).Згодом у 2013 році Тузікова А.А, пише заяву в міську раду і відмовляється від зем.діл. в користь її сина Тузікова Б.Б.(Тузіков Б.Б. переробляє документацію на себе)....
Питання???Чи може Тузікова А.А, писати заяву на надання їй земельної ділянки(безоплатно)???І чи вважається право безоплатного отримання в такому випадку використаним???
Оренда і безоплатна приватизація, як кажуть в Одесі, ДВІ ВЕЛИКІ різниці! Вчіть матчастину ;)

Право на безоплатну приватизацію не використала.
cerdred
Спец
Спец
Повідомлень: 2015
З нами з: 18 листопада 2007 16:32
Репутація: 88
Область: Черкаська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Зауваження по проекту землеустрою

Повідомлення cerdred »

Manover писав: Згодом у 2013 році Тузікова А.А, пише заяву в міську раду і відмовляється від зем.діл. в користь її сина Тузікова Б.Б.
Я взагалі не розумію, як це можна відмовлятись від орендованої земельної ділянки на корсисть якоїсь конкретної особи... кому хоче ОМС - тому й надасть, а не на користь того хто зазначений у відмові.
У нас навіть був випадок, громадянин отрима в ГУ дозвіл на розроблення проекту на ОСГ, а потом йому тільки дійшло, що ця ділянка йому й нах не потрібна. Він пише відмову від дозволу, але вже на користь свого сосіда, мол йому дозвіл надайте замість мене... lol2
hazard
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 13
З нами з: 10 лютого 2013 18:05
Репутація: 0
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Зауваження по проекту землеустрою

Повідомлення hazard »

Доброго дня!
Може хтось знає чим передбачено офіційно отримувати відомості про координати пунктів ДГМ, бо ГУ відмовило в затвердженні ПЗ оскільки в проекті відсутня інформація щодо легітимності отримання відомостей ДГМ? facepalm
ПетроМарченко
Спец
Спец
Повідомлень: 317
З нами з: 31 серпня 2008 07:35
Репутація: 61

Зауваження по проекту землеустрою

Повідомлення ПетроМарченко »

hazard писав: чим передбачено офіційно отримувати відомості про координати пунктів ДГМ
Тільки інженер-геодезист - З А К О Н У К Р А Ї Н И №353-14, стаття 20.
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Зауваження по проекту землеустрою

Повідомлення gps_nik »

ПетроМарченко писав: Тільки інженер-геодезист - З А К О Н У К Р А Ї Н И №353-14, стаття 20.
Взагалі то я не юрист, тому можу помилятися... Але, на мою думку, при бажанні можна обґрунтувати... Наприклад - у статті №3 ЗУ "Про Державний земельний кадастр", є така теза:
Державний земельний кадастр базується на таких основних принципах:
- бла-бла-бла;
- відкритості та доступності відомостей Державного земельного кадастру, законності їх одержання, поширення і зберігання;
- бла-бла-бла.

А оскільки згідно статті №8 цього ж закону геодезичною основою для Державного земельного кадастру є Державна геодезична мережа, то Вас і просять надати докази законності отримання відомостей про Державну геодезичну мережу (додатково див. п.4 цієї ж статті)...

Десь так...
Volzem123
Спец
Спец
Повідомлень: 87
З нами з: 30 квітня 2015 11:02
Репутація: 3
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Зауваження по проекту землеустрою

Повідомлення Volzem123 »

hazard писав: Доброго дня!
Може хтось знає чим передбачено офіційно отримувати відомості про координати пунктів ДГМ, бо ГУ відмовило в затвердженні ПЗ оскільки в проекті відсутня інформація щодо легітимності отримання відомостей ДГМ?
договір із сертифікованим геодезистом і + його офіційну геодезію)))
radist286
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 14
З нами з: 05 липня 2011 17:09
Репутація: 0
Область: Хмельницька

Зауваження по проекту землеустрою

Повідомлення radist286 »

замовляв координати пунктів ДГМ через сайт НДІГК України
зазначив пункти, кількість, отзвонились, прийшов рахунок, оплатили вислали пункти
сертифікований інженер-землевпорядник
radist286
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 14
З нами з: 05 липня 2011 17:09
Репутація: 0
Область: Хмельницька

Зауваження по проекту землеустрою

Повідомлення radist286 »

доповлення http://dgm.gki.com.ua/ua/map
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Зауваження по проекту землеустрою

Повідомлення gps_nik »

Ahill писав: А якщо я працюю в системі міської полігонометрії, пункти часів Геодезії і Картографії при Раді Міністрів СРСР? Є офіційна виписка.
Так пункти міської полігонометрії в першу чергу є носіями місцевих систем координат... В багатьох випадках їх не варто використовувати, оскільки міські системи мають свої спотворення відносно СК-42 і відповідно СК-63... Спробуйте прив'язатися від пунктів полігонометрії і від ДГМ для порівняння... Різниця в більшості випадків буде вражаюча...
Ahill писав: На сайті НДІГК до речі вони є, але не більше 5 процентів.
Це ж сайт ДГМ - Державної геодезичної мережі...
Ahill писав: Координати збігаються до речі ( метод визначення картометрічний) Доведеться малювати ходи
То напевно помилка у методі визначення... Навряд чи туди б помістили таку інформацію... Зв'яжіться, розпитайте...
Петро Іванович
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 46
З нами з: 02 січня 2013 16:11
Репутація: 0
Область: Тернопільська
Місце роботи: Інші недержавні проектні організації

Зауваження по проекту землеустрою

Повідомлення Петро Іванович »

тяжко вам. а от в Тернополі простіше. є помилка, чи нема помилки, будуть відмовляти в затверджені, поки не забашляєш штуку гривень. маю вже 3 відмови, і кожен раз нова помилка, і кожен раз я її виправляю, башляти не збираюся. ше одна відмова, і "муха" полетить люструвати. Smert
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Зауваження по проекту землеустрою

Повідомлення Prometheus »

Петро Іванович, скиньте скан., щоб країна знала своїх героїв morgayu . А я жалобку під бокалчик шампусіка напишу
п.с Я впевнений, що Ви пам'ятате про 186-1 п8.
► Показати
Shurazem
Спец
Спец
Повідомлень: 233
З нами з: 09 грудня 2008 16:09
Репутація: 0

Зауваження по проекту землеустрою

Повідомлення Shurazem »

Проект землеустрою розроблений ,отримано висновок присвоєно кадастровий номер згодом анульовано сертифікат чи правомірно відмовлено громадянину у затвердженні проекту та передачі земельної ділянки в користування. Дякую
Аватар користувача
solim
Спец
Спец
Повідомлень: 1062
З нами з: 06 листопада 2013 13:47
Репутація: 196
Область: Рівненська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Зауваження по проекту землеустрою

Повідомлення solim »

Shurazem писав: чи правомірно відмовлено громадянину у затвердженні проекту
Проект затверджується на підставі витягу про зареєстровану земельну ділянку. Земельна ділянка реєструється державним кадастровим реєстратором, який і перевіряє відповідність поданих документів. Якщо ділянка вже зареєстрована і витяг виданий, то зазначена підстава не є підставою. Krutelyk
MAFIA
Спец
Спец
Повідомлень: 522
З нами з: 29 жовтня 2007 21:35
Репутація: 268
Область: Запорізька
Місце роботи: Юридичні послуги

Зауваження по проекту землеустрою

Повідомлення MAFIA »

Ahill писав: Документация без разработчика - макулатура.
але ж, як пише шановний Shurazem, ділянку сформовано і зареєстровано, а ЗГОДОМ анульовано сертифікат.
Як же бути з положеннями статті 58 Конституції України, з яких випливає, що навіть закони та інші нормативно-правові акти, не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом'якшують або скасовують відповідальність особи?
Адже позбавлення особи спеціального права (ну, наприклад, позбавлення водійських прав) не означає, що ВСІ результати його роботи за минулий період автоматично визнаються недійсними чи такими, що виконані з порушеннями?
Відповісти